Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Запах пилу при горінні

standov

Рекомендовані повідомлення

Закрита топка, при використанні є досить сильний запах пилу, якось це можна виправити? Топка обшита кальцієвими плитами, протоплюю зараз може раз на тиждень, як такого пилу в хаті немає тобто ймовірно горить той що там накопився при будівництві 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

Закрита топка, при використанні є досить сильний запах пилу, якось це можна виправити? Топка обшита кальцієвими плитами, протоплюю зараз може раз на тиждень, як такого пилу в хаті немає тобто ймовірно горить той що там накопився при будівництві 

А ви впевнені що то запах пилу. Бо якщо за 2-3 протопки не проходить , то то явно не пил.

Зняти вент решітки , за допомогою компресора та продувочного пістолета підняти пил у повітря , і спробувати пилосмоком висмоктати. Повторити декілька разів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, DimaF сказал:

У меня было подобное, но после нескольких хороших протопок, прошло.

Ну в мене шось не проходить, а хороша протопка це скільки ) бо в мене протопок наче не мало але вони символічні - перед сном повалятися, 2-3 поліна

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, standov сказал:

Ну в мене шось не проходить, а хороша протопка це скільки ) бо в мене протопок наче не мало але вони символічні - перед сном повалятися, 2-3 поліна

Уж не помню, но когда первые разы растапливал, то был слышан запах типа горелого масла.

Думаю это выгорал консервант которым чугунные топки покрывают на заводе.

Опять же, я не знаю какой конструктив у вас.

У меня просто, кирпичный дымоход, загильзован нержей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пил є і буде завжди, не чув від нього запаху, може клей\герметик або щось плавиться, я б розкочегарив на максимум, щоб швидше визначити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Уж не помню, но когда первые разы растапливал, то был слышан запах типа горелого масла.

Думаю это выгорал консервант которым чугунные топки покрывают на заводе.

Опять же, я не знаю какой конструктив у вас.

У меня просто, кирпичный дымоход, загильзован нержей.

Не, то масло-лакі то вигоріло да, зараз зараз з камери як старий пилосмок, може не так сильно але впевнено, заглянув в середину там як мінімум на підлозі дофіга пилу я його спробую дістати але це крапля в морі і що на самій топці хз, вчора протопив 3 закладки не впевнений що шось змінилося (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

3 закладки не впевнений що шось змінилося (

Заслонка открыта когда не топите, или в закрытом положении?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, DimaF сказал:

Заслонка открыта когда не топите, или в закрытом положении?

Мм відкрита але не дуже розумію зв'язку)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, standov сказал:

Мм відкрита але не дуже розумію зв'язку)

Ну может из-за отсутствия тяги пыль там скапливается.

Хотя во время протопки оно должно все вверх вылетать.

Думаю запах таки выделяет какой то материал при нагреве.

Что то, что соприкасается с топкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня топка гавриловых также давала неприятный запах.

Тоже грешил или на пыль или на краску. Обращался к гавриловым по этому поводу - особо ничем не помогли, разве что заверяли, что люди с такой проблемой к ним не обращаются, а краска точно качественная :)

Интенсивные протопки не особо помогли. Полечило время.. спустя сезон регулярного пользования запаха практически нет.

Скорее всего таки воняла краска.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Dovre попахивала половину сезона точно, не пылью, но чем-то.

Я бы воспринимал нормально, у вас есть некая сборка которая нагревается в помещении до 200+ градусов. Она не может не пахнуть хотя бы первое время, пока все летучее не испарится. А вечно испаряться оно не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, kaha сказал:

У меня топка гавриловых также давала неприятный запах.

Тоже грешил или на пыль или на краску. Обращался к гавриловым по этому поводу - особо ничем не помогли, разве что заверяли, что люди с такой проблемой к ним не обращаются, а краска точно качественная :)

Интенсивные протопки не особо помогли. Полечило время.. спустя сезон регулярного пользования запаха практически нет.

Скорее всего таки воняла краска.

Ну ось в мене теж Гаврілових, топці вже декілька сезонів але протопки в мене не регулярні і переважно короткі. Побачимо, може справді якась краска така

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Andrey1901 сказал:

У меня Dovre попахивала половину сезона точно, не пылью, но чем-то.

Я бы воспринимал нормально, у вас есть некая сборка которая нагревается в помещении до 200+ градусов. Она не может не пахнуть хотя бы первое время, пока все летучее не испарится. А вечно испаряться оно не будет.

Це зрозуміло, я на початку шляху взагалі на то не парився а так вже наче давно мало-б вигоріти, і в сусіда з іншою топкою ала встановленою +- в той самий час (чугунієвою) такого наче нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з опису, краска там взагалі не повинна давати запаху "senotherm® UHT Поскольку окончательное отверждение происходит при комнатной температуре, конечный потребитель не подвергается неприятному дыму или запаху во время первого обжига"

Може якийсь кабель потроху плавиться або діти іграшку в портал закинули, напевно можна опускати трубку і "нюхати" на якій висоті у порталі починається запах (тільки з чого її зробити...)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, normal сказал:

Судячи з опису, краска там взагалі не повинна давати запаху "senotherm® UHT Поскольку окончательное отверждение происходит при комнатной температуре, конечный потребитель не подвергается неприятному дыму или запаху во время первого обжига"

Може якийсь кабель потроху плавиться або діти іграшку в портал закинули, напевно можна опускати трубку і "нюхати" на якій висоті у порталі починається запах (тільки з чого її зробити...)

ні, ще раз, запах пилу, ніяких кабелів там нема іграшок теж - в мене все достатньо проглядується через нижню "щілину" забору повітря

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще раз: на третій рік пил запаху не дає, краска не дає, що там воняє далі ваші проблеми, моє діло було застережити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, normal сказал:

ще раз: на третій рік пил запаху не дає, краска не дає, що там воняє далі ваші проблеми, моє діло було застережити...

якби не давало то я би не питав, про три роки я наче теж не писав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, standov сказав:

Це зрозуміло, я на початку шляху взагалі на то не парився

Тобто , запах був з самого початку ?

А як у вас влаштований димохід?  Перші 2м труби досить сильно розігріваються. А схожий запах дає перегріта теплоізоляція. 

Якщо димохід керамічний , то перевірте  трубу на шляху до нього , чи вона ніде не контактує з чимось подібним до базальтової вати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, andrey_ka сказал:

Тобто , запах був з самого початку ?

А як у вас влаштований димохід?  Перші 2м труби досить сильно розігріваються. А схожий запах дає перегріта теплоізоляція. 

Якщо димохід керамічний , то перевірте  трубу на шляху до нього , чи вона ніде не контактує з чимось подібним до базальтової вати.

Я не впевнений на 100% але здається що після установки такого запаху не було (був коли вигорало, інший, але щвидко пройшло), потім був досить довгий ремонт з перервами і я не топив, +-  почав минулої зими але так за зиму ну може десяток коротких протопок і запах якщо і був то мабуть не такий відчутний бо я не пам'ятаю, в цьому сезоні почав десь мабуть місяць тому і запах вже напряжний.

Перевірити трубу вже не можу бо воно все давно зашите, труба в мене була в коробі з силікатних плит, там в теорії нічого крім профіля та цих самих плит.
Я майже впевений що горить будівельний пил який туди насосало за час ремонту і коли камін не використовувався і в тч гіпс, питання що з тим зробити і чи є якийсь спосіб зменшити запах окрім просто топити-топити-топити? Може якась хімія. Варіант продути якось важкий бо в мене нема компресору і поки не планував купувати

 

IMG_20201209_143744.thumb.jpg.5aa596ca72f06661fc83009a3ef9f2b9.jpg

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, standov сказал:

будівельний пил

Ну он сам по себе нейтральный, это же не опилки.

Запах будет давать дерево, картон, химия, масло....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, standov сказав:

Варіант продути якось важкий бо в мене нема компресору і поки не планував купувати

Можна взяти в аренду. Раніше була купа усіляких фірм та фірмочок, що пропонували різну техніку. 

Взагалі, то він вам знадобиться в хазяйстві,  хоча би для того, щоб полив на зиму консервувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

питання що з тим зробити і чи є якийсь спосіб зменшити запах окрім просто топити-топити-топити?

Закрити усі вентрешітки , закрити зовнішню подачу повітря. Поступово розтопити камін , щоб усе поступово розігрілось. Потім закласти максимальну кількість дров , і протопити на повну потужність. Спалити дві повні закладки. Якщо там справді пил , буд. сміття , то воно вигорить , причому за один раз.

ПС.. Подачу зовнішнього повітря перекривали? Тобто , пробували з нею , без неї топити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Закрити усі вентрешітки , закрити зовнішню подачу повітря. Поступово розтопити камін , щоб усе поступово розігрілось. Потім закласти максимальну кількість дров , і протопити на повну потужність. Спалити дві повні закладки. Якщо там справді пил , буд. сміття , то воно вигорить , причому за один раз.

ПС.. Подачу зовнішнього повітря перекривали? Тобто , пробували з нею , без неї топити.

Не зрозумів цього, без зовнішнього повітря горіти не буде, це я точно знаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, DimaF сказал:

Ну он сам по себе нейтральный, это же не опилки.

Запах будет давать дерево, картон, химия, масло....

Та ну, ви ніколи не чули який запах має старий пилосмок? Пил коли нагрівається має дуже характерний запах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...