Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите усовершенствовать электрический щит от застройщика

Pam

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Andrii Kabanchuk сказал:

у вас світло на кухні теж буде кабелем 4 мм.кв. розведено під автомат 25А?

На кухню йде 1 лінія, але на освітлення від коробки напевно кабель 1,5 мм.

Змінено користувачем Pam
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

99% що там в кращому випадку 2,5 мм.кв., а автомат 25А поставили, щоб не вибивало. міняйте на 16А.

якщо на освітлення від коробки 1,5 - то взагалі на 10А.

Змінено користувачем Andrii Kabanchuk
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Andrii Kabanchuk сказал:

99% що там в кращому випадку 2,5 мм.кв., а автомат 25А поставили, щоб не вибивало. міняйте на 16А.

Тобто, якщо там кабкль 2,5 мм. то я міняю автомат на 16 А, і ще один автомат на 16 А і окрему лінію 2,5 мм потрібно на духовку 3,6 кВт.?

Змінено користувачем Pam
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

о, вже й духовка з'явилася. а шо по кондиціонеру? планується? ви не відповіли.

духовка і розетки кухні можуть бути на одній лінії 2,5 мм.кв. під 16 А, але одночасно чайник і духовку не включите. освітлення - або окрема лінія 1,5 мм.кв. до щитка під 10А, або 2,5 мм.кв. і під 16А.

ви робите бюджетний щиток, але на небюджетний набір побутової техніки. якщо у вас зараз обмежені ресурси - закладіть кабель під всі прилади, окремо віл освітлення, і поставте більший щиток. будуть кошти на техніку - знайдете і на модульку, головне, щоб було куди її ставити.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Andrii Kabanchuk сказал:

о, вже й духовка з'явилася. а шо по кондиціонеру? планується? ви не відповіли.

духовка і розетки кухні можуть бути на одній лінії 2,5 мм.кв. під 16 А, але одночасно чайник і духовку не включите. освітлення - або окрема лінія 1,5 мм.кв. до щитка під 10А, або 2,5 мм.кв. і під 16А.

ви робите бюджетний щиток, але на небюджетний набір побутової техніки. якщо у вас зараз обмежені ресурси - закладіть кабель під всі прилади, окремо віл освітлення, і поставте більший щиток. будуть кошти на техніку - знайдете і на модульку, головне, щоб було куди її ставити.

Ні, кондиціонера не буде. Можливо дійсно краще поставити не дорогий щит на 24 модулі пластиковий, наприклад Volta VU24UA. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Andrii Kabanchuk сказал:

а бойлер? холодильник?

Бойлера не буде,  газовий котел, холодильник, посудомийка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Pam сказав:

посудомийка.

о, це теж жере не мало.

1 хвилину тому, Pam сказав:

газовий котел

з підключенням до розетки? 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Pam сказал:

В квартирі газ, але газову варильну не хочу в плані комфорту.

В свете последних 2-х лет, весьма странное решение......

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Pam сказал:

ифавтомат 25 А, 30мА, тип С EZ9D34625

Дифавтомат 16 А, 30мА, тип С EZ9D34616

берите серию resi9  , она дороже но лучше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вище теж саме вже писав. Люди сьогодні шукають можливість якось забезпечити газові прилади для приготування їжі в аварійних ситуаціях на додачу до електричних, а ТС навпаки, викидає вже підключений газ. Враховуючи теперішні реалії та плани кацапні на тривалу війну, сподіватись на швидке покращення навряд чи варто. Тому питання максимальної катастрофостійкості житла буде актуальним ще довго, і відкидати надійні рішення дійсно погана ідея.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Pam сказал:

В квартирі газ, але газову варильну не хочу в плані комфорту.

за газ заплатил небольшую абонплату - и пользуй того газу , сколько надо , не думая о потреблении.

Скоро цену электроэнергии сделают такой, что люди не о комфорте будут думать, а об экономии

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, igorrius сказал:

за газ заплатил небольшую абонплату - и пользуй того газу , сколько надо , не думая о потреблении.

Скоро цену электроэнергии сделают такой, что люди не о комфорте будут думать, а об экономии

Ну думати, шо і ціна газу буде малою теж таке собі рішення. Я думаю, ціни на енергоресурси будуть +/- зрівняються або підтягнуться до якогось рівня. Вже нічого дешевого не буде. Ні роботи, ні матеріалів, ні послуг.

Змінено користувачем Energon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найкраще рішення - це коли є вибір. І газ, і електрика, і альернативні. Я теж проти, якщо воно вже дісталося, то відмовлятися, це якось не той))) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vladdi сказал:
Спойлер

Вище теж саме вже писав. Люди сьогодні шукають можливість якось забезпечити газові прилади для приготування їжі в аварійних ситуаціях на додачу до електричних, а ТС навпаки, викидає вже підключений газ. Враховуючи теперішні реалії та плани кацапні на тривалу війну, сподіватись на швидке покращення навряд чи варто. Тому питання максимальної катастрофостійкості житла буде актуальним ще довго, і

відкидати надійні рішення дійсно погана ідея.

ТС не писав, що відрізає газ. Він писав, що хоче електричну поверню замість газової...

image.png.4b5c7e7b7a2162a85479e055af255da8.png

А Ви про що ?🤷‍♀️

Змінено користувачем 90BCO
Update
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 90BCO сказал:

А Ви про що ?

Про то, что если не будет электричества, то газ возможно будет.

Этой зимой без проблем добывал себе пропитание и горячий чай при отсутствии электричества)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, DimaF сказал:

 

Этой зимой без проблем добывал себе пропитание и горячий чай при отсутствии электричества)

У сусідів?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Pam сказав:

В квартирі газ, але газову варильну не хочу в плані комфорту.

Є комбіновані варочні поверхні. У вашому випадку на мою думку підходять найкраще, бо і потужність індукції нижча, і вибір газ/електрика є.

image.png.26476b1d70191517462dda4c166ef8a1.png

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dmode сказал:

Є комбіновані варочні поверхні. У вашому випадку на мою думку підходять найкраще, бо і потужність індукції нижча, і вибір газ/електрика є.

image.png.26476b1d70191517462dda4c166ef8a1.png

Варильна поверня у мене вже куплена, там всі комфорки індукційні. На крайній випадок я можу поставити настольну невелику газову плиту і підключити її до газової труби.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Firetuf сказал:

Найкраще рішення - це коли є вибір. І газ, і електрика, і альернативні. Я теж проти, якщо воно вже дісталося, то відмовлятися, це якось не той))) 

Від газу я не відмовляюсь, в будь який момент можу підключити не дорогу портативну газову плиту на 2 комфорки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...