Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зашити паркан від шкідників

AnMig

Рекомендовані повідомлення

Є паркан такого плану як на фото
Внизу шпара від 0 до 10 см по всьому периметру. Яким способом можна зашити його так щоб змії не лізли на ділянку.
Спершу думав залити бетоном, як на малюнку, та підозрюю що від втру(вібрації) нижня плита паркану поже зламатися. Які ще є варіанти заливки, зашивки, чим?

Screenshot 2024-02-23 101215.png

Screenshot 2024-02-23 101328.png

Untitled-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Перепитаю по іншому. Яким доступним і з нормальною ціною матеріалом можна закрити шпару? Собі уявляв щось типу азбестової плити. Вона досить міцна, можна вкопати на 20-30см - ніякий кріт і змія не пролізе. Тільки уявлення не маю де таке купити, та й різати її болгаркую - це самогубство.
Який ще матеріал можна застосувати?

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, AnMig сказал:

Яким доступним і з нормальною ціною матеріалом можна закрити шпару

"Нормально и доступно" получится колхоз.

Можете раскапывать под каждой секцией, и подливать бетоном ( мне так пришлось делать, ибо изначально так же налажал с лентой фундамента забора)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо раніше обдумував над заливкою, то зараз часу немає. Треба щось швидке і дієве (60м бетону буду ціле літо лити). Передумав, коли 9 березня побачив гадюку за парканом. (Зразу скажу - на ділянці порядок, а от за нею висока трава і хащі).
Тому навіть якщо "колхоз" - на початках готовий миритися з ним, лиш би не лізли, а то цілий сезон дітей з хати страшно випустити. Минулого року під двері лізли.
Може якісь сітки, якась міцна плівка, може листи "чогось" можна купити і вкопати?

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, AnMig сказал:

Може якісь сітки, якась міцна плівка, може листи "чогось" можна купити і вкопати?

 

1 час назад, AnMig сказал:

уявляв щось типу азбестової плити

Зачем в крайности, вот материал partner-ua.com.ua/ru-ru/shifer/shifer_ploskiy_3000kh1200kh8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такая же хрень. чето в голову всбрендило. чтоб "вентиляция" была. это первая ошибка - собачки пытаются подлезть.

а потом землю по участку разровнял (плодородный слой снятый с пятна застройки) и теперь эта земля вываливается к соседу.

думал или подлить или плоский шифер вкопать. проще, наверное, плоский шифер таки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, DimaF сказав:

Зачем в крайности, вот материал partner-ua.com.ua/ru-ru/shifer/shifer_ploskiy_3000kh1200kh8

А цей матеріал часом не шкідливий? На скільки знаю - шифер страшний канцероген, якшо його розпилювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, AnMig сказал:

На скільки знаю - шифер страшний канцероген, якшо його розпилювати

Тех асбестовых изделий давно уже не выпускают.

А в остальном - общие меры безопасности - респиратор и очки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AnMig сказав:

Перепитаю по іншому. Яким доступним і з нормальною ціною матеріалом можна закрити шпару? Собі уявляв щось типу азбестової плити. Вона досить міцна, можна вкопати на 20-30см - ніякий кріт і змія не пролізе. Тільки уявлення не маю де таке купити, та й різати її болгаркую - це самогубство.
Який ще матеріал можна застосувати?

Від кротів 20-30 см замало (( у мене фундамент під паркан зі сторони лісу з вібропресованих опалубних блоків ( незміна опалубка) сумарно фундамент 50 см, пару років кротів не було, а в цьому році полізли ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В себе вирішував трохи іншу задачу - різні рівні з сусідами. Тому зробив форму і потроху виливаю плити, які впираю в стовпи забору і досипаю по рівню землею. Трохи пізніше скину фото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Купуй таблЕтки і починай класти. Бо риють швидко.

Від гадюк? Кроти це найменша моя проблема. Просто вони риють нори, в які змії залазять

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, не пробувала. В знайомої був з піщалкою. Не знаю, чи мали кроти головну біль, а я мала, коли приходила до неї. До того, не всі ці штуки корисні для домашніх улюбленців. Я свого кота люблю) Змій в мене нема, тільки вужі. До будинку не лізуть, на ділянці не турбують.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, normal сказав:

А відлякувачі змій не пробували, чи то фігня?

На кожен спосіб в інтернеті - є коменти що то фігня. Але після того, як восени 3 штуки зустрів в 5-ти метрах від дверей і одну в гаражі, вирішив що треба перепробувати все, навіть якщо це фігня. За зиму по-трохи накупив декілька таких відлякувачів (бо досить дорого ще й батарейки). Ще не встановлював, так як вночі заморозки, не хочу щоб стільки батарейок розрядилися за одну ніч через низьку температуру.
Але відчуваю що це мало допоможе (воно лізе біля мене, поки я бензотримером кошу). Принаймні гризунів може відженуть, і змії не будуть мати що їсти. Буду ще пробувати закопувати тряпки з бензином. Але треба терміново зашивати паркан.

Screenshot 2024-03-13 131236.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звідки в вас змії? Я дуже їх боюся, навіть до вужів з пересторогою відношусь, але є тільки вужі.

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, allanek сказав:

Звідки в вас змії?

Вони тут були вже коли купили будинок. Ми про це не знали. Ділянка була занедбана, сусідські ділянки теж пустують. Думали за рік присутності людей - втечуть, та вже два роки лізуть і лізуть.

Вони можуть бути маленькі як дощовий хробак. Ось така пролізла у закритий гараж, що в житловому будинку

Змінено користувачем AnMig
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене не показує ваше відео, каже нема відео в підтримуваному форматі. Так, розумію, що будете пробувати все, аби позбутись цієї небезпеки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гадючка.

у нас полоз пробегал. а на рыбалке часто водяных ужей встречаю. тоже пятнистых.

Речка рядом. Метров 100, но через дорогу недоползают

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще на етапі переговорів з сусідами про паркан попередив, що буду піднімати рівень в себе. Тому замовляв максимально довгі стовпи (там де довша підземна частина). Правда, це все одно не вберегло від скандалу - як тільки поклали нижній ряд секцій, сусід вже дзвонив і казав, що так не робиться і в них некрасиво. Потім щоб не було претензій на щілину і землю, яка сиплеться, з свого боку піднімав рівень бетоном. Для цього викупив там же, де замовляв паркан, некондиційні секції (брак лиття, тріщини і т.п.), різав їх вздовж на 2 і прикопував заводською гранню вверх. Ідея виявилась поганою, міцності жодної, тріщали і ламались. Викопав, побив на бетон і арматуру, бетон на підсипку дороги, арматуру використав вже для саморобних блоків. Зробив опалубку, з арматури і підсобних матеріалів (використовував все - обрізки арматури, багато старого дроту і т.п.) робив каркас і сам заливав. У верхній частині робив просторовий каркас - і щоб міцність була, коли грунт на плечі в 2 метри тисне, і щоб щілину від нерівності стовп-секція прикрити. Заливав по одній, зрозуміло, по часу трохи затягнулось, але коли приловчився лив 1 секцію в тиждень (витягував її з опалубки і вона ще потім тиждень дозрівала - було літо, тЕпло, тільки потім прикопував). З кутовими секціями трохи грався - робив і коротшу, і стандартну з допоміжною полицею (на останньому фото). Отвір в землі в кутку, загороджений плиткою - тунель до сусідів для їжаків (в них там джунглі, живе ціла родина і регулярно приходять до мене в гості)

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Offroad сказав:

Правда, це все одно не вберегло від скандалу - як тільки поклали нижній ряд секцій, сусід вже дзвонив і казав, що так не робиться і в них некрасиво.

Та ви взагалі жлобнко! Щож ви красивим боком до себе, а йому задом? Нєкрасіво, нє по-сусєдські! :pardon:

Я в себе купив готовий бордюр, поклав, а сусід взяв и вибрав землю аби досипати в іншому місці то у мене бордюри провалились. (

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ж, дякую, прийдеться все таки заливати. Різати шифер точно не буду (навіть на дворі пилюки буде дуже багато на таку довжину паркану і вона вся буде в траві місяцями, одяг викидати і т.п.). А змій буду пробувати відлякувати якимись відомими способами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...