Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Порадьте дизайн кухні студії з виходом у гараж

Андрій Миколайович

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Порадьте будь ласка, як добре облаштувати приміщення кухні-вітальні з виходом на терасу та гараж. В ідеалі хтів би щоб біля кухні був острів, а ще краще острів з функцією барної стійки:)

image.png.7a0c677c5bca172bdfedbcda6de3d326.png

Додаткові дані або проекції може додати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Андрій Миколайович сказал:

як добре облаштувати

Попробуйте для начала воспользоваться программой KitchenDraw.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем камин на кухне?

Зачем соединять кухню и гараж?

Остров будет мешать выходу на террасу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Малувато 4м для Г-кухні, треба робити П-кухню без острова, або переносити (де каналізація і вода?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здається, тут в принципі замало місця для кухні-ВІТАЛЬНІ, бо зараз я не бачу, де поставити стіл з стільцями.

я свого часу погрався на цьому сайті. плюс - що не треба нічого встановлювати, та воно безкоштовно. 

mebelok.com/online-kalkulyator-kuhni

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, normal сказав:

Малувато 4м для Г-кухні, треба робити П-кухню без острова, або переносити (де каналізація і вода?)

image.png.de1368e90bf44dd6d7bab2677196eb3a.png

Жовтим кольором відмітив. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З гаражу в кухню у взутті та верхньому одязі, а потім у передпокій, щоб перевзутися та зняти верхній одяг?

Острів тут виглядає не заради зручності, а заради острову. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, shneider_vova сказав:

здається, тут в принципі замало місця для кухні-ВІТАЛЬНІ, бо зараз я не бачу, де поставити стіл з стільцями.

я свого часу погрався на цьому сайті. плюс - що не треба нічого встановлювати, та воно безкоштовно. 

mebelok.com/online-kalkulyator-kuhni

Дякую, згідний  і з вам і з попереднім користувачем, що мало місця, але вже є як є, мені треба знайти якись варіант ... Наразі у кварирі, де живу 40 років, кухня 2*2,5м, і цього вистачало для сім'ї з 4х чоловік )

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Андрій Миколайович сказав:

Дякую, згідний  і з вам і з попереднім користувачем, що мало місця, але вже є як є, мені треба знайти якись варіант ... Наразі у кварирі, де живу 40 років, кухня 2*2,5м, і цього вистачало для сім'ї з 4х чоловік )

ну ви ж навіщось будуєте будинок, квартира вже не влаштовує?

намалюйте мінімально необхідне меблювання в масштабі (диван, стіл-стулья, крісло, телевізор, камін), подивіться проходи 800-900 мм всюди, тоді стане ясно, чи влазить там острів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, shneider_vova сказав:

ну ви ж навіщось будуєте будинок, квартира вже не влаштовує?

намалюйте мінімально необхідне меблювання в масштабі (диван, стіл-стулья, крісло, телевізор, камін), подивіться проходи 800-900 мм всюди, тоді стане ясно, чи влазить там острів

Згідний з вами на 100%, але проблема в тому що стіну не підсуну ) Тому і питаю спільнуту, що можна придумати,як оптимально зробити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Андрій Миколайович сказав:

щоб біля кухні був острів, а ще краще острів з функцією барної стійки:)

А як ви собі уявляєте острів? Як він виглядає в вашому розумінні? Чи то сільниця на ніжках, чи то тумба з начинкою всередині? Ну і про барну стійку, то окрема розмова.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, allanek сказав:

А як ви собі уявляєте острів? Як він виглядає в вашому розумінні? Чи то сільниця на ніжках, чи то тумба з начинкою всередині? Ну і про барну стійку, то окрема розмова.

 

image.png.94313322ea18bb77b388105f7a7cdc8f.png

Типу такого, без ніяких аодяних комунікацій на ньому

image.thumb.png.0f062f9b8584b1f129171196b7472eaf.png

Змінено користувачем Андрій Миколайович
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Андрій Миколайович сказав:

Типу такого,

Тож острів з ящиками чи полицями всередині. Тоді вам треба врахувати ширину проходу між  шафами кухні та островом. щоб було зручно відкривати дверцята, коли ви будете там знаходитись. Стосовно а-ля барна стійка. Я відмовилась, наприклад. Не побачила раціональності для себе в такому рішенні. Сьорбати, умовно, суп, мені не зручно. Зробили окрему повноцінну барну стійку, тож я розумію про "суп". І барним стільцям потрібно місце. тож добре подумайте про використання острову в якості барної стійки. Як на мене, на фото2 яскравий приклад не раціонального використання і острову, і простору.

А обідній стіл ви десь плануєте?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, allanek сказав:

Тож острів з ящиками чи полицями всередині. Тоді вам треба врахувати ширину проходу між  шафами кухні та островом. щоб було зручно відкривати дверцята, коли ви будете там знаходитись. Стосовно а-ля барна стійка. Я відмовилась, наприклад. Не побачила раціональності для себе в такому рішенні. Сьорбати, умовно, суп, мені не зручно. Зробили окрему повноцінну барну стійку, тож я розумію про "суп". І барним стільцям потрібно місце. тож добре подумайте про використання острову в якості барної стійки. Як на мене, на фото2 яскравий приклад не раціонального використання і острову, і простору.

А обідній стіл ви десь плануєте?

 

Значить не буде барної, погоджуюсь.

щодо столу, ось варіант мого проекту, але тут ось так ..

image.thumb.png.782e135f670c74c9cb0102f84f86d701.png

Змінено користувачем Андрій Миколайович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, allanek сказав:

Тож ви вирішили замість обіднього столу зробити острів?

Я не вирішив, прошу Вашої допомоги вирішити, як обставити те все )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вам тут вже були пропозиції. Я тільки уточнила деякі моменти, на які треба звернути увагу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

умовно
модулі кухні по 600 
острів-стійка як на Вашому референсі №2 і навіть ширше. можна звузити до 700.
всі проходи працюють
130798500_.JPG.c5efcaf8330b0e6db246e68387351b42.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, MegaPolis_Valeriya сказав:

умовно
модулі кухні по 600 
острів-стійка як на Вашому референсі №2 і навіть ширше. можна звузити до 700.
всі проходи працюють
130798500_.JPG.c5efcaf8330b0e6db246e68387351b42.JPG

Гарний варіант, а що робити коли 10 чол прийде в гості? Де їх встадити? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі трішки дивно що в америкосів практично у всіх будинках вихід з  гостьової в гараж, без будь яких предбанніків, а в нас це спрймається дикувато )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Андрій Миколайович сказав:

А взагалі трішки дивно що в америкосів практично у всіх будинках вихід з  гостьової в гараж, без будь яких предбанніків, а в нас це спрймається дикувато )

як би у нас ходили вдома у вуличному взутті, то також вихід в гараж був би норм. І не треба узагальнювати, Америка велика. Цікаво, чи відрізняються у них будинки на півдні та на півночі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, Андрій Миколайович сказав:

що робити коли 10 чол прийде в гості? Де їх встадити?

Здався вам той гараж, думайте про кухню і камін, бо вони вже прив'язані до комунікацій, щоб був підвід повітря, готовий димохід, виберіть топку (в інструкції побачите відстані до дивану чи стільців), щоб влізла духовка, мікрохвильовка, хлібопічка, кавоварка, посудомийка, осмос, холодильник, мусорне відро, робот-пилосос і т.п. Все решта вам знадобиться вже після заселення, тобто спочатку купите великий стіл, потім почнете збирати гроші на диван та острів (або передумаєте), в нас приблизно так само і крім стола так нічого і не купили, бо воно нафіг непотрібно, камін чи ТВ чудово видно зі столу і не треба бігати по закуску, а наприкінці підлога перед каміном так прогрівається, що краще лягати з холодним пивком прямо на неї, кіно теж краще дивитися з ліжка у спальні, нахіба ломати спину за той барною стійкою чи довго сидячи на дивані... На столі 2x1м влізає до 12 персон і на ньому ж спокійно можно готувати складні блюда з розкаткою тіста, не треба складати\розкладати, не треба той острів

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Андрій Миколайович сказал:

Гарний варіант, а що робити коли 10 чол прийде в гості? Де їх встадити? )

Зараз на ринку чудовий вибір розкладних столів. Це не проблема.
Хоча мені здається, що в приватному будинку і в плануванні де все так поділено по секторам, доцільніше буде піти по класиці планування. 
Можливо зовсім банально, але приблизно так: 
 

93261165_2.JPG.2af224abb4395392a6c52671d361847b.JPG

Всі прохідні зони вільні. Стіл мобільний під будь-які ситуації. Камін і ТВ проглядаються з усіх ракурсів. По кухонним модулям - можна розійтися як завгодно - якщо один модуль займе холодильник, то залишається ще 5 під мийку, варильну і "робочку"
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...