Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машинная полусухая стяжка

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Подскажите какой допуск разброса по высоте  по машинной штяжке?  И какая оптимальная высота полусухой стяжки для водяных теплых полов? Может кто подскажет проверенных исполнителей?

Как правильно расчитать сколько заложить на керамогранит с клеем, если керамогранит 10мм, всего 1.5 см или делать запас на возможную кривизну стяжки? У знакомого была ситуация перепад 1.5 см по полу. Вот и думаю, еще и перепад по плите 1.5-2 см, как вывести все в 0.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Domikv сказав:

как вывести все в 0.

Коли будете наймати виконавців , скажіть  що маєте лазерний рівень та вмієте ним користуватись. Також скажіть , що завантажили з мережі норми ДБН по допуску на стяжки та вивчили їх на пам'ять , і буде вам нуль.

ПС... Ну і головне : не платіть гроші наперед.

19 хвилин тому, Domikv сказав:

И какая оптимальная высота полусухой стяжки для водяных теплых полов?

6см.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, andrey_ka сказал:

Коли будете наймати виконавців , скажіть  що маєте лазерний рівень та вмієте ним користуватись. Також скажіть , що завантажили з мережі норми ДБН по допуску на стяжки та вивчили їх на пам'ять , і буде вам нуль.

ПС... Ну і головне : не платіть гроші наперед.

6см.

А які там в дбн допуски на стяжку? Лазерний рівень я то маю, але це не гарантує якісну роботу, нажаль. 

А скільки закладають на клей для керамогоаніта?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Domikv сказал:

А скільки закладають на клей для керамогоаніта?

залежить від розміру плитки, але загалом можна спокійно брати 5мм, навіть якщо там і буде ±2мм то вони вам нісчого страшного не зроблять.

 

1 час назад, andrey_ka сказал:

6см.

А не мало, особливо якщо це буде поверх утеплювача? Чи ти маєш на увазі 6 над трубами? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Diablopc сказав:

А не мало, особливо якщо це буде поверх утеплювача? Чи ти маєш на увазі 6 над трубами? 

Достатньо , більше не має сенсу ІМХО. 

Ні , то загальна товщина. Мінімальна 5см , над трубами 3,5см.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, andrey_ka сказал:

Достатньо , більше не має сенсу ІМХО. 

Ні , то загальна товщина. Мінімальна 5см , над трубами 3,5см.

у нас перепад по поверху по чорновій плиті 2 см, до нуля місцями 16, але це тільки в одній кімнаті, а в основному 17-18 см.

Плануємо 9 см утеплювача, якщо на плитку 1.5 см, то стяжка буде 5,5 -7.5 см, це ок? Планували взагалі то 10, але тоді в одній кімнаті поцентрі стяжка близиться до 4.5..якось ризиковано..

А чи варто поверх труб кинути сварну сітку, для армування стяжки, щоб мінімізувати тріщини?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Domikv сказав:

Плануємо 9 см утеплювача, якщо на плитку 1.5 см, то стяжка буде 5,5 -7.5 см, це ок?

Ок. При цьому утеплювач бажано закріпити до основи , приклеїти чи придюбилити. Після укладання , ви ходячи по ньому не повині відчувати  що він під ногами прогинається.

29 хвилин тому, Domikv сказав:

Планували взагалі то 10, але тоді в одній кімнаті поцентрі стяжка близиться до 4.5..якось ризиковано..

Якщо в подальшому там буде плитка , то думаю нічого страшного , адже до захисного шару ,що над трубами , можна додати і плитку з клеєм.

32 хвилини тому, Domikv сказав:

А чи варто поверх труб кинути сварну сітку, для армування стяжки, щоб мінімізувати тріщини?

Варто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна. працювати буде. але при опалені електрикой тільки за нічним тарифом - трошки не хвата тенплоємності до вечора. краще литу робити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Dendnepr сказал:

можна. працювати буде. але при опалені електрикой тільки за нічним тарифом - трошки не хвата тенплоємності до вечора. краще литу робити

а на скільки дорожче виходить лита в порівнянні з полусухою? Якщо брати однакову товщину 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я делал полусухую - цена квдарата ее включая работу и песок с цементом была дешевле, чем только работа литой

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую теплу підлогу водяну, в тому числі на другому пов. по плитам ПК. Я щось так прикинув загальну вагу литої підлоги і зроив висновок що буду робити напівсуху. Там вага в 2-3 рази менша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Андрій Миколайович сказав:

Планую теплу підлогу водяну, в тому числі на другому пов. по плитам ПК. Я щось так прикинув загальну вагу литої підлоги і зроив висновок що буду робити напівсуху. Там вага в 2-3 рази менша.

Розшифруйте, будь ласка, свій висновок. Навіщо у вас виникла потреба зменшувати вагу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Андрій Миколайович сказав:

Планую теплу підлогу водяну, в тому числі на другому пов. по плитам ПК. Я щось так прикинув загальну вагу литої підлоги і зроив висновок що буду робити напівсуху. Там вага в 2-3 рази менша.

В 3 рази меньша?) Це точно? і цифра по факту заливання чи висихання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, МаТраС сказал:

В 3 рази меньша?)

Теж не вкурив 🥴

на 30% легша — якось більш-менш реально звучить… А от «в тричі» — вже занадто

Змінено користувачем Diablopc
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.04.2024 в 07:07, Андрій Миколайович сказал:

Планую теплу підлогу водяну, в тому числі на другому пов. по плитам ПК. Я щось так прикинув загальну вагу литої підлоги і зроив висновок що буду робити напівсуху. Там вага в 2-3 рази менша.

І не вздумайте меблі ставити, це ще зменше навантаження на плиту.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.04.2024 в 13:10, Dendnepr сказал:

можна. працювати буде. але при опалені електрикой тільки за нічним тарифом - трошки не хвата тенплоємності до вечора. краще литу робити

А як вам вдається опалювати  виключно нічним тарифом? Це без теплоаккумулятора? Чи ви піднімаєту темп. в приміщенні вночі вище ніж вдень? 

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Электротопление включается не раньше 23.10 при и выключается не позже 06.50. при достижении 22 градусов. Причем настроил так, что в период 23.10-04.00 включатся если температура падает меньше 21. А с 4.00 до 06.50 настроил 22 градуса. Ну и плюс потом ещё часа три идёт под ем температуры воздуха до 22.5 

Получается, что теплее к утру. Оно и нормально. С вечера активность физическая - сильно тепло не нужно. А к утру "тело остыло". Хочется потеплее. Да и потом днём дети дома на удалёнке не особо двигаются. Пол тепло отдает. Ближе к 15 часам температура пола и воздуха уравнивается и начинает остывание. 

Ну и жена любит камин в морозы вечерами. И по выходным я протапливал твердотопливным котлом (всякие отходы деревянные, включая поддоны и соседский орех). Бывало, что электрокотел и не работал на выходных. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, Dendnepr сказав:

Получается, что теплее к утру. Оно и нормально

У вас наче багато цегляних стін і вони працюють як аккумулятор, якщо в ТС тільки ГБ, то здається на ранок може бути поганий сон і ташкент, так само і з каміном на 15кВт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Внешние стены - ГБ. Внутренние - в кирпич, местами полтора. Наверное очень хорошо аккумулируют. 

22 градуса к утру это не Ташкент. Даже 22,5. А камин не нужен мощный. Я выбирал самый маломощный с внешней подводкой воздуха. Получился каминофен Пламен тара. Там меньше 8 кВт вроде. И то, можно перетоп на первом этаже за три часа устроить. Но при этом пол то не прогревается. От него холодом веет, по сравнению с температурой воздуха

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, normal сказал:

У вас наче багато цегляних стін і вони працюють як аккумулятор, якщо в ТС тільки ГБ, то здається на ранок може бути поганий сон і ташкент, так само і з каміном на 15кВт

в мене так само, газобетон зовнішні, всі перегородки цегла. 

8 часов назад, Dendnepr сказал:

Внешние стены - ГБ. Внутренние - в кирпич, местами полтора. Наверное очень хорошо аккумулируют. 

22 градуса к утру это не Ташкент. Даже 22,5. А камин не нужен мощный. Я выбирал самый маломощный с внешней подводкой воздуха. Получился каминофен Пламен тара. Там меньше 8 кВт вроде. И то, можно перетоп на первом этаже за три часа устроить. Но при этом пол то не прогревается. От него холодом веет, по сравнению с температурой воздуха

А наскільки падає темп. до вечора з 22.5  якщо на вулиці 0? Щось здавалося, що якщо нагрівати вночі, то треба буде робити ташкент, щоб вдень було ще якось тепло.

А програмування графіка зарахунок чого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Dendnepr сказал:

Электротопление включается не раньше 23.10 при и выключается не позже 06.50. при достижении 22 градусов. Причем настроил так, что в период 23.10-04.00 включатся если температура падает меньше 21. А с 4.00 до 06.50 настроил 22 градуса. Ну и плюс потом ещё часа три идёт под ем температуры воздуха до 22.5 

Получается, что теплее к утру. Оно и нормально. С вечера активность физическая - сильно тепло не нужно. А к утру "тело остыло". Хочется потеплее. Да и потом днём дети дома на удалёнке не особо двигаются. Пол тепло отдает. Ближе к 15 часам температура пола и воздуха уравнивается и начинает остывание. 

Ну и жена любит камин в морозы вечерами. И по выходным я протапливал твердотопливным котлом (всякие отходы деревянные, включая поддоны и соседский орех). Бывало, что электрокотел и не работал на выходных. 

З цією ситуаціею вже теж задумались про твердотоп, але нажаль замала котельня..Ще б був варіант твердотопу енергонезалежний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Domikv сказал:

в мене так само, газобетон зовнішні, всі перегородки цегла. 

А наскільки падає темп. до вечора з 22.5  якщо на вулиці 0? Щось здавалося, що якщо нагрівати вночі, то треба буде робити ташкент, щоб вдень було ще якось тепло.

А програмування графіка зарахунок чого?

по різному. Дуже від вітра залежить. Вентиляція добра. Та Ще є недоробки по ущільненню перекриття другого поверху.

Може до 21.5. А може й до 20.5 впасти.

Особливих незручностей немає.

Не зрозумів питання про програмування. Звичайний тижневий програматор. На тиждень можна виставити температуру індивідуально для різного часу. Купа різних моделей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...