Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що краще- генератор газовий чи інвертор( бесперебойник) з акумулятором?

makita

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, makita сказав:

поки що сонячні панелі не планую ставити. Можливо в майбутньому.

То ставте відразу саме сонячний інвертор.

8 хвилин тому, makita сказав:

ДБЖ і сонячний інвертор без панелів виконують однакові функціі. Так?

Саме так.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sanyas15 сказав:
24 хвилини тому, makita сказав:

ДБЖ і сонячний інвертор без панелів виконують однакові функціі. Так?

Саме так.

Як це може бути? 

ДБЖ віддає накопичену енергію у будь-який час, а сонячний інвертор яким чином?

Лише при наявності акумуляторів.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Фрай сказал:

Як це може бути? 

ДБЖ віддає накопичену енергію у будь-який час, а сонячний інвертор яким чином?

Лише при наявності акумуляторів.

 

я це і мав на увазі. До ДБЖ можна прикрутити додатковий АКБ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, makita сказав:

До ДБЖ можна прикрутити додатковий АКБ?

Якщо йдеться про великі ДБЖ для будинку – то там використовуються лише зовнішні акумулятори. Подивіться, наприклад, продукти Logic Power, або Victron Energy Multiplus.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, makita сказал:

Що краще- ДБЖ чи сонячний гібридний інвертор?

Краще, коли техника використовується за призначенням.

Тобто якщо з сонячними панелями - інвертор, а якщо без - ДБЖ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, smotesko сказал:

Якщо йдеться про великі ДБЖ для будинку – то там використовуються лише зовнішні акумулятори. Подивіться, наприклад, продукти Logic Power, або Victron Energy Multiplus.

дякую. Вище дава посилання- такий комплект можна розглядати до покупки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, makita сказал:

За цей комплект що скажете?

На форумі інвертори Deye хвалять. Собі теж такий на майбутнє придивився. 

Про акумулятори  MUST  нічого не можу сказати. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Alvalk сказав:

На форумі інвертори Deye хвалять. Собі теж такий на майбутнє придивився. 

Про акумулятори  MUST  нічого не можу сказати. 

Собі ставив інвертор Deye 6 квт і акум Deye також 6 квт (120Аг).

Саппорт віддалено вже не тіки на інверторі прошивку оновлює по запиту, а і на акумі.

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, beavis сказал:

Собі ставив інвертор Deye 6 квт і акум Deye також 6 квт (120Аг).

Саппорт віддалено вже не тіки на інверторі прошивку оновлює по запиту, а і на акумі.

інвертор 6кВт для чого хватає? Можливо некоректне питання). Для аварійного живленяя( котел,світло,роутер,холодильник) потрібен на 6кВт,чи меньше достатньо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, makita сказав:

котел,світло,роутер,холодильник

Для цього достатньо 1кВт, якщо у вас сучасний холодильник.

У мене холодильник Бош, не інверторний, спокійно стартує на живленні від Victron Multiplus 500VA.

Змінено користувачем smotesko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, makita сказав:

інвертор 6кВт для чого хватає? Можливо некоректне питання). Для аварійного живленяя( котел,світло,роутер,холодильник) потрібен на 6кВт,чи меньше достатньо?

У мене в будинок заведено всього 5 квт) тож мені наче більше і не треба. Це якщо говорити про максимальну потужність.

Ну а про достатність тих 120 Аг - то вже дивлячись що живити без мережі. Холодос, роутери, лампочки, котел - годин на 10, мабудь.

Одного разу вирубили світло на 2 дні, то підзаряжав акум генератором і далі сидів на інверторі.

Змінено користувачем beavis
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, makita сказав:

За цей комплект що скажете?

За цим посиланням комплект з інвертора потужністю 6000Вт та акумулятора 48В 100А/г.

Є два моменти.

Перше: в інструкції акумулятора заявлений максимальний струм розряду 100А. Помножити на 48В = 4800Вт. Це максимальна потужність що може видати цей акумулятор. Незважаючи на те що інвертор 6кВт, потужність цього комплекту 4.8кВт.

Друге: вибирайте того хто дасть кращу гарантію на акумулятор. Чим дешевше акумуляторна збірка – тим менш якісні елементи там використані. Краще щоб ви не за свої кошти то ремонтували. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, smotesko сказал:

потужність цього комплекту 4.8кВт.

 

тобто, якщо я буду споживати 4,8 кВт-мені його вистачить на 1 годину. Якщо споживати буду 1кВт- вистачить пошти на 5 годин. Я правильно рахую?

АКБ на 48В  краще їх вибирати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, makita сказав:

тобто, якщо я буду споживати 4,8 кВт-мені його вистачить на 1 годину. Якщо споживати буду 1кВт- вистачить пошти на 5 годин. Я правильно рахую?

АКБ на 48В  краще їх вибирати?

Вам кажуть, що акум не покриє повну потужність інвертора.

48 не краще, а умова інвертора.

на 6 квт Deye треба брати акум на 120 Аг (48В), або парочку по 100 Аг.

Змінено користувачем beavis
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, beavis сказал:

Вам кажуть, що акум не покриє повну потужність інвертора.

 

це погано? Можливо тоді інвертор буде працювати не на межі своїх можливостей і швидше заряжатиме акб....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, makita сказав:

це погано?

Це погано в тому випадку якщо ви його навантажите на повну потужність інвертора 6кВт. Може спрацювати захист батареї і все потухне. Краще в тому комплекті замінити інвертор на слабший, або батарею на потужнішу.

У мене є ще установка з інвертором 3000 VA та батареєю Pylontech US5000. Характеристики батареї такі ж як те що ми розглядаємо, а інвертор я вибрав слабший – щоб потужність батареї точно покрила потужність інвертора.

29 хвилин тому, makita сказав:

тобто, якщо я буду споживати 4,8 кВт-мені його вистачить на 1 годину. Якщо споживати буду 1кВт- вистачить пошти на 5 годин. Я правильно рахую?

Так.

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, smotesko сказав:

Це погано в тому випадку якщо ви його навантажите на повну потужність інвертора 6кВт. Може спрацювати захист батареї і все потухне. Краще в тому комплекті замінити інвертор на слабший, або батарею на потужнішу

А если взять послабее и нагрузить на те же 6квт? - все будет работать?)))

Может просто подбирать инвертор на планируемую мощность изначально и батарейку соответственно 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЯД сказав:

А если взять послабее и нагрузить на те же 6квт? - все будет работать?)))

Тоді спрацює захист інвертора, але інвертор залишиться з живленням від батареї. Він зможе нормально просигналізувати про перевантаження і відновитися коли навантаження зменшиться.

5 хвилин тому, ЯД сказав:

Может просто подбирать инвертор на планируемую мощность изначально и батарейку соответственно

Згоден. Я ж коментував готовий комплект обладнання по лінку що показав @makita.

Змінено користувачем smotesko
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, smotesko сказав:

Тоді спрацює захист інвертора, але інвертор залишиться з живленням від батареї. Він зможе нормально просигналізувати про перевантаження і відновитися коли навантаження зменшиться.

Ну я имел в виду для юзера - свет пропадет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, ЯД сказал:

 

Может просто подбирать инвертор на планируемую мощность изначально и батарейку соответственно 

які правила підбору інвертора і батареї? Потужність інвертора і АКБ повинна бути однакова?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, smotesko сказал:

Це погано в тому випадку якщо ви його навантажите на повну потужність інвертора 6кВт. Може спрацювати захист батареї і все потухне. Краще в тому комплекті замінити інвертор на слабший, або батарею на потужнішу.

Имхо в резерве использовать все 6кВт это странно :-) При запасе всего в 5 кВт :-)

Уж думаю в такой комплектации бойлер с духовкой подождут :-)

Но если сразу есть инвертор на 6 кВт и в перспективе могут появиться солнечные панели то и акб можно докупить

Другое дело что потребность на сейчас около 1квт хотя в реальных условиях блекаута это будет 200-300 ватт и холостой ход 6ти киловатного ящика будет уже заметен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, makita сказал:

які правила підбору інвертора і батареї? Потужність інвертора і АКБ повинна бути однакова?

Скорее нужно говорить не про инвертор, а про нагрузку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, makita сказав:

які правила підбору інвертора і батареї? Потужність інвертора і АКБ повинна бути однакова?

Ну не уверен что правила.

Вы посчитайте нагрузку, которую должен вытягивать инвертор, и время резерва. С учетом пиков, как от холодильника или насоса, чтобы инвертор не ушел в защиту.

А потом батарейка, учитывая что в 0 не разряжать и, как пишут на форуме, до 90% для продления жизни. То есть 80% от номинала. Потом нагрузку на время и получите объем. И Макс выдаваемый ток - пик на батарейке, чтобы батарея в защиту тоже не ушла.

А если с солнцем - пока не знаю))

 

Еще 1 момент. Нагрев. Чем больше в % нагрузки от максимума идет через инвертор, тем больше греется - больше жужит. При этом чем на больше кВт инвертор, тем больше холостой ход (потребление самого инвертора). Надо выбирать чтобы оптимально запас/холостой. 

 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, mib сказав:

Имхо в резерве использовать все 6кВт это странно :-) При запасе всего в 5 кВт :-)

Уж думаю в такой комплектации бойлер с духовкой подождут :-)

Кавоварка, фен. Ці штуки мають потужність 2кВт, але працюють пару хвилин. Люди користуються такими пристроями і на резерві, за пару хвилин акум не посадиш. 

Якщо є бажання – можна такі пристрої закладати в бюджет потужності при виборі інвертора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...