Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дитячий будиночок "на дереві"

standov

Рекомендовані повідомлення

Хочу малим трошки додати фану та своїми руками зробити будиночок "на дереві", якщо є в когось поради/зауваження/досвід буду радий послухати )

Поки план наступний
будиночок в плані 2 на 2 метри, стоїть на 6 опорах навколо невеличкої поки сосни  (брус сосна 100*100*3000) які опираються в металеві у-бразні перфоровані платформи які я вмурую в бетонні стовпчики (чи є потреба прям метр глибини робити цей фундамент?)
далі на висоті 120 платформа, до якої монтується пластикова готова гірка та драбина, платформу зашиваю струганою дошкою зі смереки (спробую додатково пошліфувати щоб меньше ран було), на платформі роблю перила та сам "будиночок" 2*1.5м і висотою 2 метри + "дах" односкатний. Проект ще пропрацьовую але теоретично має вийти щось таке приблизно тільки з іншою кришею
image.thumb.png.c74c9439116c4e19d609a627d2b1fb22.png
 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, standov сказал:

Хочу малим трошки додати фану та своїми руками зробити будиночок "на дереві", якщо є в когось поради/зауваження/досвід буду радий послухати )

Поки план наступний
будиночок в плані 2 на 2 метри, стоїть на 6 опорах навколо невеличкої поки сосни  (брус сосна 100*100*3000) які опираються в металеві у-бразні перфоровані платформи які я вмурую в бетонні стовпчики (чи є потреба прям метр глибини робити цей фундамент?)
далі на висоті 120 платформа, до якої монтується пластикова готова гірка та драбина, платформу зашиваю струганою дошкою зі смереки (спробую додатково пошліфувати щоб меньше ран було), на платформі роблю перила та сам "будиночок" 2*1.5м і висотою 2 метри + "дах" односкатний. Проект ще пропрацьовую але теоретично має вийти щось таке приблизно тільки з іншою кришею
image.thumb.png.c74c9439116c4e19d609a627d2b1fb22.png
 

З такою концепцією якось він не дуже на дереві. Якщо ще й невелике дерево то може краще без нього, воно ще місце там забере трішки. Чи так просто цікавіше? На рахунок фундаменту то метр гадаю точно не треба)) для своєї доні робив гральний комплекс з гіркою, невеликим типу будиночком. Я брус обробляв гідроізоляцією та в яму 30-40 см й заливав бетоном. Вже десь 4 роки взагалі без питань. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, @ndrey_Z сказал:

З такою концепцією якось він не дуже на дереві. Якщо ще й невелике дерево то може краще без нього, воно ще місце там забере трішки. Чи так просто цікавіше? На рахунок фундаменту то метр гадаю точно не треба)) для своєї доні робив гральний комплекс з гіркою, невеликим типу будиночком. Я брус обробляв гідроізоляцією та в яму 30-40 см й заливав бетоном. Вже десь 4 роки взагалі без питань. 

Ну якось дерево це да частина концепції) плюс це сосна вона за 3-4 поки вимахає дай боже. Стосовно метру то я теж так думав що це перебор бо конструкція досить рухома, і якщо десь почне щось піднімати то теоретично нічого поганого не станеться, але вирішив перепитати 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоді лише якось правильно заробити ту дірку в стелі навкруги стовбура. Бо опади будуть попадати й в середині може мокріти ще й при цьому якісь зазор забезпечити для подальшого росту. 
ще збоку можна скалодром невеличкий, теж прикольно. Зачіпи продаються, раніше брав на ОЛХ, а можна й з обрізків зробити дощок 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, @ndrey_Z сказал:

Тоді лише якось правильно заробити ту дірку в стелі навкруги стовбура. Бо опади будуть попадати й в середині може мокріти ще й при цьому якісь зазор забезпечити для подальшого росту. 
ще збоку можна скалодром невеличкий, теж прикольно. Зачіпи продаються, раніше брав на ОЛХ, а можна й з обрізків зробити дощок 

Я думаю щось з канату потім зробити, стосовно опадів ідея навпаки нічого не робити навколо сосни окрім бортика щоб вода яка по скату теве оминала дірку, а то що попаде в середину по стовбуру стече вниз бо дали теж дірка в дошки с невеличкими проміжками покласти, щоб продувалося та сохло

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, BugS сказал:

Немає інформації про геологію, немає планування кімнат)

Все буде!! Зараз ескізне проектування, потім проект, інженерка, кошторис, оздоблення. Опітни!

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буде шось таке, розміри підібрані під брус довжиною 3м та дошку 2м так щоб мінімальна кількість відрізів та залишків.
"Ганок" вирішив закрити канатною сіткою, хай по ній лазять, все більше думаю і правда винести дерево за зовнішні стіни

image.thumb.png.2accdaa9a083c1c69005f068eea7e6e0.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, ozor сказал:

Таку конструкцію можна приліпити до дерева будь яким боком, от і буде дім на дереві.

так, думаю в цю сторону. трошки є проблема в тому що місце куди я буду то все ставити воно в соснах і знайти площадку 2 на 2 так щоб влізло поки не вийшло, але ще не всі варіанти прокрутив.

Поки закупив дерево, та усіляке допоміжне. вийшло 17тис по цінам епіцентру (10 брусів 100*100, 60 дошок струганих 125*20, пачка шингласа, ше одна пачка є десь в коморі, 6 кронштейнів під бетонування, 2 мішка щебня та 2 мішки штукатурки - буду її як суміш для бетону використовувати).
Пластикова гірка 2.2м стала ще 2700, метізку буду купувати по місцю. 
PXL_20240509_085342143.thumb.jpg.91e81bd034a13b70df299f5cf988c56a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, standov сказав:

Поки закупив дерево

Відчувається гарний підхід. Робота не для галочки, а щоб отримати задоволення! Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День фундамент них робіт.

1. Наживив на балки кронштейни щоб була геометрія (насправді вони будуть вертикально)

2. Нарізав з залишків вентиляції "опалубку"

3. Цементна штукатурка з щебенем, вібрування послойне (все як має бути) перфоратором

4. З дітьми заклали монетки - я ще досі пам'ятаю як з дідом так робили і в мене була своя монетка на фасаді вже не існуючої дачі.

Бетонні роботи замахують ) пішло три мішки щебня і два штукатурки. Опалубку потім думаю розрізати болгаркою та зняти 

 

PXL_20240511_150836840.jpg

PXL_20240511_150826764.jpg

PXL_20240511_121654706.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трошки псіханув, взяв відгул доки основні помічники в садочку та школі в вигнав каркас та платформу, в реальності виходить краще ніж на фото. 

 

PXL_20240513_171156032.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...