Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відновити. Зберегти. Щоденник шаленої)

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

Ех, наша пісня гарна й нова... Гідроізоляція знову переноситься, не встигли закінчити попередній об'єкт.

Ок, доведеться почекати, з майстрами зараз напряг.

По опаленню прийняли деякі рішення: залишити газ, але змінити котел, ставити сталеві радіатори, з урахуванням того, що колись потім, якщо усе буде ок, поставимо ГТН.

Придбала точила для ножів та нову мітлу. Про зміну графіку у бригади дізналася саме після цього. Савпадєніє?🤔😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Oksana Boiko сказав:

ставити сталеві радіатори, з урахуванням того, що колись потім, якщо усе буде ок, поставимо ГТН

Это оверсайз радиаторы ставить? Или как предполагается?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, ЯД сказав:

Это оверсайз радиаторы ставить? 

Так

Змінено користувачем Oksana Boiko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Понеслось. :)

Ну, налепить радиаторов за кучу евро под соусом "а потом тепловой насос" много ума не надо, просто реально тепловой режим около +35 по среднему и радиатор на два киловатта перевалит ценой три сотки евро. 

А таких приборов надо не один. 

Чо там про миллион говорили?

Я уже сотку грн в радиаторах нашел :) это мы ещё к котельной не подходили даже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Vitaliy67 сказал:

Когда увязните во всем этом, поймёте где там миллион.

 

Там с миллиона по-хорошему надо только начинать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, murava сказав:

Понеслось. :)

Ну, налепить радиаторов за кучу евро под соусом "а потом тепловой насос" много ума не надо, просто реально тепловой режим около +35 по среднему и радиатор на два киловатта перевалит ценой три сотки евро. 

А таких приборов надо не один. 

Чо там про миллион говорили?

Я уже сотку грн в радиаторах нашел :) это мы ещё к котельной не подходили даже.

От ці професіонали, навіть годинку помріяти не дадуть!😁

ГТН, та і взагалі, максимально можлива автономія - реально мрія, але по-перше ціна кусається, по-друге, без серйозного утеплення тоді точно не обійтися,  по-третє навіть, якщо сильно псіхануть (ні, не збираюся), то з нашими енергетичними реаліями, цілком можливо залишитися і без тепла, і без грошей, і взагалі в **пі, тому немає сенсу ризикувати.

Але, якщо таки помріяти, що доживу я до тих прекрасних часів, то як? Знову заміна ваще всього?

Буду вдячна за думки з розумінням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Oksana Boiko сказал:

Буду вдячна за думки з розумінням

Утки нас всех спасут утки, тьху ты кондиционеры :-) Они же тепловые насосы воздух-воздух

Но в первую очередь как писал выше думайте как отделить и на зиму замораживать лишнее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зробіть як на закарпатті. В них теж будинки великі, але живуть вони зазвичай в прибудовах до тих будинків.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, mib сказав:

Утки нас всех спасут утки, тьху ты кондиционеры :-) Они же тепловые насосы воздух-воздух

Но в первую очередь как писал выше думайте как отделить и на зиму замораживать 

Завтра буду переглядати, заміряти, але дууже сумніваюся, що це можливо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, delic сказав:

Зробіть як на закарпатті. В них теж будинки великі, але живуть вони зазвичай в прибудовах до тих будинків.

Консервувати на зиму? А сенс? Через три роки я планую там жити постійно, а за цей час зробити ремонт. Ціни скоро попруть, тут вже й сумнівів нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Oksana Boiko сказал:

Консервувати на зиму? А сенс? Через три роки я планую там жити постійно, а за цей час зробити ремонт. Ціни скоро попруть, тут вже й сумнівів нема

Давайте зайдем с другой стороны :-) Как вы думаете сколько вам будет обходится отопление в условном декабре? И какая стоимость этого самого отопления вас не испугает?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, mib сказав:

Давайте зайдем с другой стороны :-) Как вы думаете сколько вам будет обходится отопление в условном декабре? И какая стоимость этого самого отопления вас не испугает?

 

Злякає будь-яка, я взагалі якась пугана останнім часом🤣

А якщо серйозно, то будинок багато пережив і я вважаю за потрібне  просушити його з усіх боків майбутньої зими, але на мінімально необхідних для нього (не для мене) температурах. Заразом побачу максимально об'єктивно і що по чому, і як працює система, і усе інше.

Ну, якщо буде зашкал, то ТПК догріватиму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Oksana Boiko сказав:

Консервувати на зиму? А сенс?

Вбиваєте відразу двох зайців. По-перше, велика економія: на опаленні, на прибиранні і т.і. По-друге, у вас все ще є великий будинок. На літо можна здавати в оренду і заробляти кошти на його подальшу експлуатацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, delic сказав:

Вбиваєте відразу двох зайців. По-перше, велика економія: на опаленні, на прибиранні і т.і. По-друге, у вас все ще є великий будинок. На літо можна здавати в оренду і заробляти кошти на його подальшу експлуатацію.

Ой ні, я не збираюся його ремонтувати для орендарів. Я тут мрію про власний світ та втечу від сусідів, хоча б за паркан, а Ви мені їх ще ближче підтягти пропонуєте)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Oksana Boiko сказал:

Злякає будь-яка, я взагалі якась пугана останнім часом🤣

А якщо серйозно, то будинок багато пережив і я вважаю за потрібне  просушити його з усіх боків майбутньої зими, але на мінімально необхідних для нього (не для мене) температурах. Заразом побачу максимально об'єктивно і що по чому, і як працює система, і усе інше.

Ну, якщо буде зашкал, то ТПК догріватиму.

Я почему спрашиваю, мы же вас не знаем, и даже не представляем о ваших доходах, соответственно все навалились со словами дорого

Грубо в декабре или январе или феврале по нынешним тарифам 20 000 грн вас пугают или это чуть меньше чем вы тратите на скрепки?

От этого просто очень много зависит и 20 это до подородания может быть и 40 или не хочу фантазировать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, mib сказав:

Я почему спрашиваю, мы же вас не знаем, и даже не представляем о ваших доходах, соответственно все навалились со словами дорого

Грубо в декабре или январе или феврале по нынешним тарифам 20 000 грн вас пугают или это чуть меньше чем вы тратите на скрепки?

От этого просто очень много зависит и 20 это до подородания может быть и 40 или не хочу фантазировать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Платити по 20т щомісяця у сезон я не готова, але останні дві зими  були не настільки холодними і я сподіваюся, що так буде й надалі, знову ж таки, працюватиме на мінімалках. У  майбутньому знайду спосіб мінімізувати витрати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Oksana Boiko сказал:

Платити по 20т щомісяця у сезон я не готова, але останні дві зими  були не настільки холодними і я сподіваюся, що так буде й надалі, знову ж таки, працюватиме на мінімалках. У  майбутньому знайду спосіб мінімізувати витрати. 

Ну вот у вас вроде 380 квадратов, хотя я почему то думал что у вас 600, надеюсь опять не перепутал

У меня грубо 100 квадратов и дом как я говорю из пенопласта сип панели условный термос но дышать хочется по этой причине вентиляция присутствует, газа у меня нет отопление электрическое преимущественно ночным тарифом это похоже на сейчас на отопление газом при нынешних тарифах

Так вот у меня счет в самый холодный месяц был около 4000 грн, да я держу 25 градусов в доме, но будь даже 20 меньше 3000 не получилось бы, а у вас площадь в четыре раза больше, это уже выходит 12-16 тысяч

Скорее всего тариф в этом году поднимут вдвое, тоесть у меня будет условно 8, а у вас если не придумаете как уменьшить отапливаемую площадь будет 32 и повторюсь у меня дом из пенопласта условно энергоэфективный у вас каменный без утепления

Главный посыл в том что ценник на отопление вам может очень сильно не понравиться

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, mib сказав:

Ну вот у вас вроде 380 квадратов, хотя я почему то думал что у вас 600, надеюсь опять не перепутал

У меня грубо 100 квадратов и дом как я говорю из пенопласта сип панели условный термос но дышать хочется по этой причине вентиляция присутствует, газа у меня нет отопление электрическое преимущественно ночным тарифом это похоже на сейчас на отопление газом при нынешних тарифах

Так вот у меня счет в самый холодный месяц был около 4000 грн, да я держу 25 градусов в доме, но будь даже 20 меньше 3000 не получилось бы, а у вас площадь в четыре раза больше, это уже выходит 12-16 тысяч

Скорее всего тариф в этом году поднимут вдвое, тоесть у меня будет условно 8, а у вас если не придумаете как уменьшить отапливаемую площадь будет 32 и повторюсь у меня дом из пенопласта условно энергоэфективный у вас каменный без утепления

Главный посыл в том что ценник на отопление вам может очень сильно не понравиться

380, але це загальна площа. Цоколь ізольований, якщо він і буде опалюватися, то на мінімалках завжди, засклена тераса ніколи й не опалювалася. Треба глянути план, але думаю, що метрів 200 під нормальне опалення з часом буде, а майбутній сезон і вони підуть на мінімумі

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Oksana Boiko сказал:

Консервувати на зиму? А сенс? Через три роки я планую там жити постійно, а за цей час зробити ремонт. Ціни скоро попруть, тут вже й сумнівів нема

Вони вже пруть. Приміром, мені на будинок 107 квадратів електрика - дроти, автомати, щитова + різні необхідні дрібниці - у 22 році вийшло сумарно десь у 28 кгрн. Це при тому, що усю роботу я виконав сам. А з роботою 60 - легко. Зараз - ще дорожче. І так в принципі усе. 

 

Змінено користувачем Sерджио
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Oksana Boiko сказал:

Платити по 20т щомісяця у сезон я не готова, але останні дві зими  були не настільки холодними і я сподіваюся, що так буде й надалі, знову ж таки, працюватиме на мінімалках. У  майбутньому знайду спосіб мінімізувати витрати. 

Ну от дивіться. Знаю приклад одних знайомих. Дача. Котра теж була побудована із силікату. І електрокотел. І погане утеплення. 5 см. пінопласту. Цифра за опалення за лютий цього року здається (точно не пам"ятаю - коли там -15 було? ) - 11 тисяч гривень на місяць. Площа там сумарна - десь близько 140 квадратів. Так, що Вам правильно тут говорять - ціни на опалення - та ще й при Вашій площі - вас дюууже неприємно здивують. Навіть у таку помірну зиму.  

Змінено користувачем Sерджио
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Oksana Boiko сказав:

По опаленню прийняли деякі рішення: залишити газ, але змінити котел, ставити сталеві радіатори

З напольного 40кВт на настінний конденсаційний 24кВт? Це ще потягне заміну газового проекту та купівлю ДБЖ з аккумуляторами чи генератора

5 годин тому, Oksana Boiko сказав:

працюватиме на мінімалках

Ви не зможете жити при +5, а підтримувати +20 одного оптимізму недостатньо, швидко і дешево змінити температуру цей будинок не дасть. Якщо електрика зникне на тиждень, то знову полопають труби і знову ремонт... Камін напевно теж відкритий (без скла)? Який гріє тільки біля себе

Відновіть радіатори у двох-трьох кімнатах першого поверху і спробуйте одну зиму як воно, в мене мати так відрізала будинок від опалення, злила воду і перейшла жити у літню кухню 30м2

Особисто я при реконструкції цегляного будинку робив теплу підлогу на першому поверсі і утеплював будинок, тоді навіть без опалення  температура нижче 0 не опускається і вода не замерзає (гріє тепло землі), а на другому поверсі утеплене перекриття і МП двері на сходах, там взагалі немає водяного опалення і якщо двері зачинені, то ніяких додаткових витрат не йде, температура +10 там тримається сама собою, тобто одне утеплення і тепло землі вже дасть ваше опалення на мінімалках навіть без котла, але тільки у цоколі і частково вглибині першого поверху, на другому вже буде мінус

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Oksana Boiko сказав:

Ой ні, я не збираюся його ремонтувати для орендарів. Я тут мрію про власний світ та втечу від сусідів, хоча б за паркан, а Ви мені їх ще ближче підтягти пропонуєте)))

Тоді краще вкластися в якийсь хутір на пару гектарів землі. Там дійсно можна буде побудувати власний світ (і це я не про будинок). А будинок, тож в першу чергу про людей які в ньому будуть жити. Більше площа - більше людей. Чи вам подобаються пусті кімнати? Навіть якщо так, то все рівно не буде ефективно - жити вдох або самому на 380м2. І якщо не додати прислугу (домогосподарку та/або садівника) то якість життя буде під сумнівом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Oksana Boiko сказав:

Ні, я не викладала плану

Це не є гуд.

Бо найкраща порада,  була розділити слона на три окремі частини з подальшою можливістю оренди, або продажу частин. 
В цьому випадку, інвестиції в цього монстра, набувають іншого сенсу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, ozor сказал:

Це не є гуд.

Бо найкраща порада,  була розділити слона на три окремі частини з подальшою можливістю оренди, або продажу частин. 
В цьому випадку, інвестиції в цього монстра, набувають іншого сенсу.

Как вы представляете этот раздел с той замковой архитектурой??

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...