Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

СЕС

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, МакДо сказав:

Пробачте, але не зрозумів. Можете відредагувати повідомлення?

Нкон - сайт в Европе с ячейками ив. Где цены достаточно низкие и это проверенный продавец 

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЯД сказал:

Нкон - сайт в Европе с ячейками ив. Где цены достаточно низкие и это проверенный продавец 

и по 2шт наверное чтобы налогов не было

• Лайк 1
Посилання на коментар

7 часов назад, sidus сказал:

и по 2шт наверное чтобы налогов не было

Тільки диво дивне відбувається. 

Коли у мене купують - а ви ж їх сортуєте? А перевіряєте? А з однієї партії? 

А як на нкон - тв пофіг

Ціна животворяща. Любі розбіжності нівелює))) ні тобі опір, ні ємність, ні дата, ні партія. Ніч не важливо як вичвляється)))

• Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар

В 15.06.2024 в 23:02, ЯД сказал:

До речі питаннячко: якшо замовляти по 2 то треба пару днів паузи вичакати між наступним замовлянним? бо якшо одночасно зайдуть на митницю, можуть впаяти податки. Є в когось практичний досвід?

Посилання на коментар

Тільки що, sidus сказав:

До речі питаннячко: якшо замовляти по 2 то треба пару днів паузи вичакати між наступним замовлянним? бо якшо одночасно зайдуть на митницю, можуть впаяти податки. Є в когось практичний досвід?

Я заказывал по весу(ограничения по весу от миист), в 25кг максимум 4 мб31- они по 5.6кг. сделал все сразу. Как придут - хз)

• Лайк 1
Посилання на коментар

3 минуты назад, ЯД сказал:

Я заказывал по весу(ограничения по весу от миист), в 25кг максимум 4 мб31- они по 5.6кг. сделал все сразу. Как придут - хз)

Я теж іх почав замовляти, по 2 ) цікаво, якшо у вас не буде податків, то звичайно так простіше, але якшо буде - то трохи дорожче вийде

• Хаха 1
Посилання на коментар

3 хвилини тому, sidus сказав:

Я теж іх почав замовляти, по 2 ) цікаво, якшо у вас не буде податків, то звичайно так простіше, але якшо буде - то трохи дорожче вийде

Это да. Но это ж предзаказ. Они получат партию и будут делить по заказам. Так что заказы даже с разницей в день в принципе могут быть отправлены одновременно.

А вот как миист их будет перевозить.. они могут заказы и в разные дни привезти, а могут и вместе 

Если конечно снимут ограничения по налогам - будет замечательно)

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар

1 час назад, sidus сказал:

треба пару днів паузи вичакати між наступним замовлянним?

всяко буває.. в мене з європи 3-4 посилки на місяць йдуть... буває, що замовив через декілька днів - прийшли окремо. А буває, що між замовленнями півтора тижні - прийшли разом, та ще й з рахунком на розтаможку...

• Лайк 1
Посилання на коментар

Може хтось підкаже, маю 6 панелей 4х545 і 2х585 усі 13А+-. Спочатку встановив 4 545ки і ось додав до них ще дві з тих що вдалось хоч десь видерти але приріст потіжності дуже малий вийшов. Панелі стоять на пласкому даху на південь, на регульованих стійках під кутом 30 градусів. Але з особливості що в ряд усі 6 не стають тому 2 стоять другим рядом і підключені пачкордом на 8 м з сонячного кабеля 6кв. Чи може через цей пачкорд бути втрата? Бо якщо 4 панелі давали весною в піку до 2,15 а при жарі в літку біля 2квт, то 6 панелей дають максимум 2,5.

Посилання на коментар

1 годину тому, LTC сказав:

Може хтось підкаже

якщо тінь на панелях відсутня, то все добре. В червні чогось сонце не таке активне, як в травні наприклад. Може через температуру.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Створити...