Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пекельні борошна вибору матеріалів для терас

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

Гідроізоляцію відкритих терас запланували на понеділок. Вже час матеріал завозити, а досі сумніви, бо пропонували мені то рідку гуму, то мембрану ПВХ, то гідроізол, то оцей ПРГ-2. 

Так само з покриттям: керамограніт чи наливне?

Хелп! Я вже заплуталася і не знаю, що брати, а треба вже на вчора🙈

Тераси відкриті, північно-східний бік. Під ними приміщення, які більше не хочеться заливати. На одну з терас може хто коли вийде, раз на рік, по другій будемо топтатися регулярно.

ПРГ-2 + плитка  керамограніт надійно буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому ви не розглядаєте клінкерну  плитку? Вона призначена для вулиці. В мене тераса під дахом, покриття- керамограніт та клінкер. Вітром намітає сніг або дощ. Та то незначне. На вертикальних плоскостях клінкерна плитка. Біля 10 років лежить , все, як нове. Хоча на форумі надивилась- начиталась жахів про плитку. Багато залежить від плиточника. В мене він гарний був, розуміючи це, мирилась з якимось його примхами.

Поряд сусідка з купою відкритих балконів. Останні 12 років , кожні 2 роки, заходить новий плиточник і робить те, що і попередник- знімає плитку, бо вона відстала, знімає шар клею та кладе нову плитку. День сурка...

Гідроїзоляцію робили обов'язково. Вже  не пам'ятаю яку, але нічого пов'язаного з космічними технологіями. Щось рівня Епіцентру, не з дешевої ланки. Клей купували теж не з дешевих. Переробляти потім вийде дорожче- маю приклад сусідки.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vitaliy67 сказав:

Керамогранит это не для террас.

В мене керамограніт, призначений для відкритого простору вулиці. Навіть не знаю, чи є він зараз в продажу, купували в Агроматі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, allanek сказав:

В мене керамограніт, призначений для відкритого простору вулиці.

А що , хіба буває керамограніт який не призначений для вулиці? Його ж попередньо і придумали для областей з агресивним середовищем та інтенсивним наватаженням .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, andrey_ka сказав:

А що , хіба буває керамограніт який не призначений для вулиці? Його ж попередньо і придумали для областей з агресивним середовищем та інтенсивним наватаженням .

Цікаво, чому ви це питання задаєте мені, а не Vitaliy67, який сказав

4 години тому, Vitaliy67 сказав:

Керамогранит это не для террас.

Стосовно керамограніту, що лежить в мене - Trevi DECOR Azuliber. Ніяких проблем ні з ним, ні з клінкерною плиткою, включаючи сходинки з капіносом Basalto grafit (Paradyz Ceramica) ніколи не було. Тераса під дахом, дощ та сніг вітром задуває, не критично. Подивилась архівні світлини, коли вкладалась плитка на терасі- 2014 рік, майже 10 років пройшло. Без питань до плитки та до роботи плиточника. Єдиний мінус до сходинок з капіносом- слизькі, якщо мокрі. Що дивно, бо це ж сходинки. Інший клінкер не має такого недоліку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, allanek сказав:

 Переробляти потім вийде дорожче- маю приклад сусідки.

От саме такого я й боюся, тому вже місяць топчуся з цим питанням

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vitaliy67 сказав:

Керамогранит это не для террас.

Лежав 20 років, нормально усе було, 2 роки тому потекло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Oksana Boiko сказав:

От саме такого я й боюся, тому вже місяць топчуся з цим питанням

Питання в виборі матеріалу, чи в виборі виконавця? Чи те та інше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, allanek сказав:

Питання в виборі матеріалу, чи в виборі виконавця? Чи те та інше?

Матеріалу. Виконавець приїде у понеділок вдень, а я досі не завезла матеріали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Цікаво, чому ви це питання задаєте мені, а не Vitaliy67, який сказав

Тому що , з вашої тези можна зробити висновок , що буває керамограніт який не призначений для вулиці. Тому таке питання . 

2 години тому, Vitaliy67 сказав:

Предмет с нулевым водопоглощение нарушает весь принцип работы уличного пирога.

Опишіть цей принцип. 

Яким чином він порушує данний принцип?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

КакВы определили что он лежал нормально?

Було сухо, комфортно, ніде не бухтіло, не відходило, не протікало і на терасі калюж не було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А плиточник вам щось радить, тому що його практичний досвід перважає усілякі теоретичні викладки на форуму, або поради накшталт " тому що я так робив".

Vitaliy67 має досвід, тому що працює багато років з різною плиткою. І до його порад є сенс прислухатися. Я розповіла лише про свій досвід, тому і вказала, яка в мене плитка та в яких умовах лежить на терасі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

А плиточник вам щось радить, тому що його практичний досвід перважає усілякі теоретичні викладки на форуму, або поради накшталт " тому що я так робив".

Vitaliy67 має досвід, тому що працює багато років з різною плиткою. І до його порад є сенс прислухатися. Я розповіла лише про свій досвід, тому і вказала, яка в мене плитка та в яких умовах лежить на терасі.

Пропонували гідроізол та керамограніт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, andrey_ka сказав:

Тому що , з вашої тези можна зробити висновок , що буває керамограніт який не призначений для вулиці. Тому таке питання . 

Тож, коли Vitaliy67 стверджує, що керамограніт, будь який, взагалі не призначений для вулиці, в вас не виникає розриву шаблону та заперечень, хоч ви стверджували, що весь керамограніт

 

3 години тому, andrey_ka сказав:

придумали для областей з агресивним середовищем та інтенсивним наватаженням .

 Але що криється під тим "агресивним середовищем", то загадка для мене. 

І на моє про те, що керамограніт, який лежить на моїй терасі, призначений для вулиці, в вас виникають сумніви, чи то весь керамограніт можна класти на вулиці. Цікава логіка.  Давайте на цьому і зупинимось, бо не бачу сенсу продовжувати цей (не) "змістовний диспут".

9 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

Пропонували гідроізол та керамограніт

І чому ви вирішили з питанням вибору прийти на форум, а не послухати  плиточника та не зробити вибір, спираючись на його аргументи ?

В вас є суиніви стосовно його поради чи його досвіду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть на форуме такой дядька, Пропеллер.

Вот он Вам про все эти гидроизолы и тому подобное расскажет очень предметно.

Что касается плитки.

Тут основное, что бы материалы пирога были морозостойкими и паропроницаемые.

Т е что бы влага свободно уходила из основания.

Керамогранит не является паропроницаемые материалом.

Отсюда и все проблемы.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

Матеріалу. Виконавець приїде у понеділок вдень, а я досі не завезла матеріали.

А ви вже підготовили основу , що так поспішаєте? Бо якщо основа не висушена до стану 4% вологості , то наносити всі вище зазначені гідроізоляції не можна.

18 хвилин тому, allanek сказав:

Давайте на цьому і зупинимось,

Давайте.

17 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Что касается плитки.

Тут основное, что бы материалы пирога были морозостойкими и паропроницаемые.

Т е что бы влага свободно уходила из основания.

Керамогранит не является паропроницаемые материалом.

Отсюда и все проблемы.

У данному випадку з основи (знизу) волога не може прийти в принципі. В основу (зверху) вона не може потрапити , із за нанесення на неї гідроізоляції. Залишається лише одне , волога може потрапити через міжплиточні шви , і лише в простір між плиткою та основою , тобто в клей.

І якщо використати правильні міжплиточні шви (на вулиці широкі) та якісну затірку , то і проблем не виникне. Багато хто з домовласників (якщо не переважна більшість) вкладає керамограніт на вулиці , і лижить така плитка десятками років без проблем. Проблеми починаються , коли плиточник починає косячити з укладанням плитки.

ПС... Клінкерна плитка також має низькі водопоглинання та паропроникність , але ж що до них у вас не виникає упередження.

Ще  є ось така інфа що до , на який клей укладати керамограніт. Не знаю правда наскільки вона достовірна , першоджерело відсутнє.

Логіку цієї тези я трактую приблизно так: щоб уникнути навіть теоретичного насичення клею вологою потрібно уникати клею який може в собі накопичувати вологу.

224.thumb.png.eb683d1b09cca0062c6847ae0c955932.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас ,как обычно, все с точностью до наоборот.

Поэтому в споры и дискуссии с Вами вступать нет никакого смысла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

 

І чому ви вирішили з питанням вибору прийти на форум, а не послухати  плиточника та не зробити вибір, спираючись на його аргументи ?

В вас є суиніви стосовно його поради чи його досвіду?

Тому що він запропонував мені обрати між цими покриттями, мовляв, можемо і те, і інше, наливні дешевше будуть, вирішуйте. А я про ті наливні взагалі ніц не знаю. Стосовно ж гідроізоляції, в них частіше замовляють гідроізол, його й пропонували, а коли спитала про двохкомпонентну, яку мені радили раніше, сказав, що можна і її, але вона дорожча, броварською не працював, принцип зрозумілий, але конкретно її в роботі не було.

Тобто, ні від чого не відмовляє, ні на чому не наполягає, поради з серії: будь-який каприз за ваші гроші

Змінено користувачем Oksana Boiko
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vitaliy67 сказав:

Есть на форуме такой дядька, Пропеллер.

Вот он Вам про все эти гидроизолы и тому подобное расскажет очень предметно.

Что касается плитки.

Тут основное, что бы материалы пирога были морозостойкими и паропроницаемые.

Т е что бы влага свободно уходила из основания.

Керамогранит не является паропроницаемые материалом.

Отсюда и все проблемы.

 

Дякую! А наливні? Чи клінкер є єдиним варіантом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

А ви вже підготовили основу , що так поспішаєте? Бо якщо основа не висушена до стану 4% вологості , то наносити всі вище зазначені гідроізоляції не можна.

З понеділка усе буде робитися, просто потім не буде часу їздити по матеріали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

У Вас ,как обычно, все с точностью до наоборот.

Поэтому в споры и дискуссии с Вами вступать нет никакого смысла

Це зрозуміло , а аргументи будуть?

Не треба сперечатись , просто задавіть аргументами.

ПС... Хоч якимись.

ПСС... Коли я щось висловлюю , я називаю причини , якось обгрунтовую свої думки за можливості посилаюсь на документи. 

З вашої сторони просто слова нічим не підкріпленні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Oksana Boiko сказав:

З понеділка усе буде робитися, просто потім не буде часу їздити по матеріали

Робитись що , підготовка основи ?  Так це процедура не із швидких , потрібно сушити бетон , тобто добитись 4% його вологості. Або застосовувати таку гідроізоляцію , яка дозлоляє нанесення на вологу (більшу за 4% вологості) основу. А ви поспішаєте купити матеріал , який зобов'яже вас дотриматись технології його нанесення. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...