Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пекельні борошна вибору матеріалів для терас

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

41 хвилину тому, Propeller сказав:

Если остановитесь на плитке

Дякую!🙏Так, буде плитка. 

Якщо брати Mapelastik, то заявлено 4-5 днів зачекати перед укладанням  плитки, а якщо дощ? Чи є варіант з коротшим інтервалом між етапами? Але передусім, звичайно, надійність та довговічність

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Oksana Boiko сказал:

Дякую!🙏Так, буде плитка. 

Якщо брати Mapelastik, то заявлено 4-5 днів зачекати перед укладанням  плитки, а якщо дощ? Чи є варіант з коротшим інтервалом між етапами? Але передусім, звичайно, надійність та довговічність

Через час после нанесения дождь его уже не смоет. Материал схватится. На полиуретан , посіпанній песком можно клеить плитку через 7 дней. Так что , 4-5 дней - нормально.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Propeller сказав:

 Тут на 2 части сухого компонента приходится 1 часть эластификатора. Это круто.

Закуповую у Епіцентрі, в них такої немає. Є ті, що на фото, церезит, аквастоп і якась німецька, не запам'ятала назву.

Радять саме епоксидну затирку і відмовляють від клінкеру, мовляв, його ще зверху покривати чимось треба, лакувати, інакше гроші на вітер. 

Ще залишається питання стяжки: майстер сказав, що не треба, що уклон зробить без неї. Так можна?🤔

20240520_113048.jpg

20240520_113038.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Обе гидры пойдут. Прослелите, чтобы паренек, который будет заниматься гидрой сделал гле-то так.

2. Относительно затирки даже Mapei не согласно с продавцом из Эпицентре.

www.mapei.com/us/en-us/products-and-solutions/solutions/detail/installation-of-ceramic-tile-for-terraces

Рекомендуют таки полимерцементную затирку.

www.mapei.com/us/en-us/products-and-solutions/products/detail/ultracolor-plus-fa

3. Относительно клинкера. Мнения нет. Не моя тема.

 

Змінено користувачем Propeller
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Oksana Boiko сказав:

відмовляють від клінкеру, мовляв, його ще зверху покривати чимось треба, лакувати, інакше гроші на вітер. 

:pozor::pozor::pozor:  Слова тут зайві, смайлик краще покаже реакцію на те, що прочитала.

Оксана, а про яку клінкерну плитку була мова взагалі? Що з клінкерної плитки ви дивились?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Oksana Boiko сказав:

Ще залишається питання стяжки: майстер сказав, що не треба, що уклон зробить без неї. Так можна?

Можна , але ви краще поцікавтесь покроковістю процесу  щоб потім не було (пекельних борошен), а то з нього станеться почне ще вкладати плитку на кінські шари.

ПС. Потрібно сформувити ухил , можна з такого самого клею на який будете укладати. А можна з дешевшого і бажно щоб він по міцності був такий як і стяжка. 

Потім , коли все це висохне  , грунтувати , наносити гідру. та вкладати плитку.

ПС... Нагадаю , що наносити гідру. потрібно на стяжку яка має вологість 4% , або обирати іншу , яка дозволяє нанесення на вологу поверхню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клинкер на стене, в виде кирпичика, и клинкер на полу это немного разные вещи.

Покрывать, на стенах да, от высолов.

На полу , вот честно не видел.

Хотя наверное можно.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Propeller сказав:

1. Обе гидры пойдут. Прослелите, чтобы паренек, который будет заниматься гидрой сделал гле-то так.

2. Относительно затирки даже Mapei не согласно с продавцом из Эпицентре.

www.mapei.com/us/en-us/products-and-solutions/solutions/detail/installation-of-ceramic-tile-for-terraces

Рекомендуют таки полимерцементную затирку.

www.mapei.com/us/en-us/products-and-solutions/products/detail/ultracolor-plus-fa

Дякую🙏

Придбала Міру, сітку, BauGut arg165, стрічку, Полімін-25. З плиткою та затиркою поки що на паузі, завтра візьму 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, allanek сказав:

Оксана, а про яку клінкерну плитку була мова взагалі? Що з клінкерної плитки ви дивились?

Було моє прохання показати клінкер для відкритої тераси, тобто загально, ну і отаке почула. Погодився лише з тим, що на вертикаль клінкер, але по ньому "гідрофобкою" (якщо я правильно запам'ятала) пройтися

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Нагадаю , що наносити гідру. потрібно на стяжку яка має вологість 4% , або обирати іншу , яка дозволяє нанесення на вологу поверхню.

Щось я ще більше заплуталася...

Мені сказали, що двокомпонентна наноситься прямо на очищену поверхню, тобто на бетон, зволожений. Я щось не так зрозуміла?🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Покрывать, на стенах да, от высолов.

От із цим не сперечався ніхто, а підлогу радили керамогранітом і саме 30×30, не більшим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

Щось я ще більше заплуталася...

Мені сказали, що двокомпонентна наноситься прямо на очищену поверхню, тобто на бетон, зволожений. Я щось не так зрозуміла?🤔

Не знаю про яку гідру йшла мова , але менше слухайте що вам розказують , тим більше в магазинах. 

Будь-яка основа для нанесення гідри повинна відповідати ДСТУ , знаходите відповідне ДСТУ , і читаєте вимоги до основи де вказується , що для ненесення всіх видів гідр. окрім тих які на водні основі , основа повинна бути максимально суха.

754.png.bae457bc840e4e7f9df22e640d634638.png

Далі берете гідру яку вам порекомендували , якщо мова про "Mapelastik" то заходите на оф. сайт завантажуєте техничний лист до данного продукту та читаєте його від А до Я. І там в тех. характеристиках видно слово вода - це означає що данну гідру можна наносити на вологу поверхню.

722965967_.png.c629ef77a2043566f641f05f3c721d3e.png

 

ПС.. Так в принципі потрібно робити зі всім що ви купуєте.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Oksana Boiko сказав:

Щось я ще більше заплуталася...

О.. і це ви ще навіть не починали. Вас очікує ще багато цікавого , напевне адронний колайдер легше запустити ніж ремонтувати старий будинок.

ПС.. І я не кужу "відремонтувати" , бо це в принципі неможливо зробити. Цей ремонт з вами назавжди.

Батьки будують , діти ремонтують . А онуки все зностять , бо не можуть вже терпіти ці пекельні борошна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Oksana Boiko сказав:

Було моє прохання показати клінкер для відкритої тераси, тобто загально, ну і отаке почула.

Тобто ви, навіть, перед тим,як їхати в Епік, не поцікавились в інтернеті, що це за звір такий "клінкер", який він буває і яке має призначення ?

Якщо ви не будете вивчати питання перед початком робіт, то вас чекає ще багато таких "сюрпризів". Мова була за клінкерну плитку, не той клінкер-цеглинкою, що облицьовують фасади будинку і не про ту клінкерну плитку, якою вимощують двори та потім по неї їздять автівки. Мова була за плитку на кшталт керамічної, тільки клінкерної, вона виготовляється не з червоної глини, а з сланцевої при  температурі щось понад 1000 град. Це, якщо я ще пам'ятаю інформацію з того часу, коли вивчала питання клінкерної плитки. Ніякої "гідрофобки" вона не потребує. Навіть на швах з цементної затірки, не використовувала нічого подібного. Купила але не промазували, там свої причини були.

1 годину тому, Oksana Boiko сказав:

підлогу радили керамогранітом і саме 30×30, не більшим

Так, дивимось. Ота плитка з квітковим мотивом, що нагадує мозаїку, то керамограніт  розміром 44,2см х 44,2см . Сіра, то клінкерна плитка Basalto Grafit Paradyz (Польща), знайдіть пошуком та подивіться всю серію цієї плитки, щоб розуміти про клінкер якого плану йде мова. Вона різного формату, має і сходи теж. В мене лежить на вертикальній поверхні з 2014 року. І на терасі, і на вертикалях все, як нове. Без "гідрофобки" та захисту швів. Світлини архівні, робочі, не "парадні", фотографувала процес укладки плитки. У поляків ще є інші фабрики, що роблять схожу клінкерну плитку.

Оксана, це не порада, скоріше думки вголос, але будівництво, це не гусарська атака з шаблями наголо, тут не можна наскоком. Наша дійсність така, що збираєшся щось зробити - спочатку вивчи питання. Витрачений час на вивчення це гроші, які залишаться в вашій кишені.

Изображение 1882.jpg

 

Изображение 1869.jpg

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, andrey_ka сказав:

О.. і це ви ще навіть не починали. Вас очікує ще багато цікавого , напевне адронний колайдер легше запустити ніж ремонтувати старий будинок.

ПС.. І я не кужу "відремонтувати" , бо це в принципі неможливо зробити. Цей ремонт з вами назавжди.

Батьки будують , діти ремонтують . А онуки все зностять , бо не можуть вже терпіти ці пекельні борошна.

Прийде час онуків - самі й розберуться)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Oksana Boiko сказал:

Щось я ще більше заплуталася...

Мені сказали, що двокомпонентна наноситься прямо на очищену поверхню, тобто на бетон, зволожений. Я щось не так зрозуміла?🤔

Спокойно! :)

У вас гидра на водной основе так как первый компонент у вас , грубо говоря, цемент, а он без воды мука мукой. То есть, вода делает его ВЕЩЬЮ. Кроме того цементые гидры ВСЕГДА наносят на увлажненное основание до состояния матовой влажности, без луж. А второй компонент - это водная дисперсия стрирол-акрилового полимера. Вот водичка из этой дисперсии работает с цементом, а частички полимера после высыхания "склеиваются" (полимеризация) и создают внутри намазанного слоя резинку, которая заполняет и связывает цементую матрицу. В итоге получаем эластичное покрытие. Его можно назвать "резиновый цемент". Это как латексную краску многие производители начали называть резиновой краской. Покупателя это впечатляет.

Тут видно как ваша гидра будет работать (это не тот материал, что вы купили, но из той же темы)

Спойлер

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, allanek сказав:

Тобто ви, навіть, перед тим,як їхати в Епік, не поцікавились в інтернеті, що це за звір такий "клінкер", який він буває і яке має призначення ?

Якщо ви не будете вивчати питання перед початком робіт, то вас чекає ще багато таких "сюрпризів". Мова була за клінкерну плитку, не той клінкер-цеглинкою, що облицьовують фасади будинку і не про ту клінкерну плитку, якою вимощують двори та потім по неї їздять автівки. Мова була за плитку на кшталт керамічної, тільки клінкерної, вона виготовляється не з червоної глини, а з сланцевої при  температурі щось понад 1000 град. Це, якщо я ще пам'ятаю інформацію з того часу, коли вивчала питання клінкерної плитки. Ніякої "гідрофобки" вона не потребує. Навіть на швах з цементної затірки, не використовувала нічого подібного. Купила але не промазували, там свої причини були.

Так, дивимось. Ота плитка з квітковим мотивом, що нагадує мозаїку, то керамограніт  розміром 44,2см х 44,2см . Сіра, то клінкерна плитка Basalto Grafit Paradyz (Польща), знайдіть пошуком та подивіться всю серію цієї плитки, щоб розуміти про клінкер якого плану йде мова. Вона різного формату, має і сходи теж. В мене лежить на вертикальній поверхні з 2014 року. І на терасі, і на вертикалях все, як нове. Без "гідрофобки" та захисту швів. Світлини архівні, робочі, не "парадні", фотографувала процес укладки плитки. У поляків ще є інші фабрики, що роблять схожу клінкерну плитку.

Оксана, це не порада, скоріше думки вголос, але будівництво, це не гусарська атака з шаблями наголо, тут не можна наскоком. Наша дійсність така, що збираєшся щось зробити - спочатку вивчи питання. Витрачений час на вивчення це гроші, які залишаться в вашій кишені.

Изображение 1882.jpg

 

Изображение 1869.jpg

Я вже півтора місяці топчуся на місці з усім цим, начебто все вже для себе вирішила. Я тут писала, що після усього перечитаного-переглянутого  вирішила робити двохкомпонентну гідроізоляцію і крити керамогранітом, але повної  впевненості не було та і нюанси цікавили, бо спілкувалася з чотирма майстрами і одностайності не було. Ну а ця розмова з консультантом ще щось нове принесла. Але загалом, завдяки порадам, майже усе готово і зранку починається робота. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Propeller сказав:

Спокойно! :)

У вас гидра на водной основе так как первый компонент у вас , грубо говоря, цемент, а он без воды мука мукой. То есть, вода делает его ВЕЩЬЮ. Кроме того цементые гидры ВСЕГДА наносят на увлажненное основание до состояния матовой влажности, без луж. А второй компонент - это водная дисперсия стрирол-акрилового полимера. Вот водичка из этой дисперсии работает с цементом, а частички полимера после высыхания "склеиваются" (полимеризация) и создают внутри намазанного слоя резинку, которая заполняет и связывает цементую матрицу. В итоге получаем эластичное покрытие. Его можно назвать "резиновый цемент". Это как латексную краску многие производители начали называть резиновой краской. Покупателя это впечатляет.

Тут видно как ваша гидра будет работать (это не тот материал, что вы купили, но из той же темы)

  Показати вміст

 

 

Дякую за допомогу!🙂

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо обійшлося без "щось пішло не так", то це не у мене. 

1. Демонтували плитку. Під плиткою було не дуже симпатично, тому вирішили демонтувати стяжку також.

2. Демонтували стяжку. Там, де добряче замокало, відійшла легко, а от на тій ділянці, яка була під дахом, ледь віддовбали. 

3. Зробили нову стяжку, готовою сумішшю + цемент+армування. Розуклін зробили теж.

Пішов дощ. Привіт синоптикам, жоден прогноз не показував!😡

4.Зачекали добу і...родинні обставини змусили мене покинути місце подій. Наступного дня зателефонували майстри і сказали, що гідри не вистачить, бо розхід на склосітку виявився більшим  плюс парапети. Гідра там, де брали закінчилася, доки доїхала до будинку, одну терасу вже закатали. Тепер не знаю чи сітку поклали та мазали по ній, чи між слоями та сітка, не бачила ж...це принциповий момент?

5. Через ті самі родинні обставини не мала можливості ганяти по магазинах, тому вирішила брати усе потрібне  в епіцентрі, вибір плитки там нині геть слабенький, розказала детально, що треба: керамограніт, для відкритої тераси, морозостійкий, 30×30, стійкості не нижче 4х, показали два варіанти польського cersanit, які відповідають за усіма параметрами. Єдине, що матова, але зате ж неслизька. Та й ціна нормальна. Для бордюрів щоправда клінкеру підходящого не знайшлося, ок нехай теж керамограніт.

Привезли. Але щось не давало спокою. Полізла перевіряти. Плитка ніфіга не польська, стійкість 3, міліметри на півтора тонша, ніж та, що була... І що його тепер робити? Майстри перевіряли цілісність і усі упаковки понадривали. Назад навряд приймуть. Ризикувати? Чи обрати таки іншу, а цю на олх відправити?

І питання про парапет висить. Промазали по верху гідрою, а чим накрити? Теж плиткою чи краще металом? Раніше була плитка.

Змінено користувачем Oksana Boiko
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бренд польский.

Все делается у нас

Новоград Волынский.

Качество соответствует цене.

Геометрии никакой и в помине.

Но на улице это не важно.

Не гонитесь только за мелким швом.

5-8 мм будет нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Бренд польский.

Все делается у нас

Новоград Волынский.

Качество соответствует цене.

Геометрии никакой и в помине.

Но на улице это не важно.

Не гонитесь только за мелким швом.

5-8 мм будет нормально.

Еммм...запланували 3мм. Мало буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну во первых не с этой геометрией плитки.

Во вторых, и это важнее.

Через швы будет удаляться влага.

По всем канонам улица 5+.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сам укладывал и с меньшим швом.

Это из области Вам к умным или красивым.

Обычно хозяйки выбирали к красивым.

Делайте выводы сами.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vitaliy67 сказав:

Я сам укладывал и с меньшим швом.

Это из области Вам к умным или красивым.

Обычно хозяйки выбирали к красивым.

Делайте выводы сами.

 

Та мені треба так, як надійніше, а красівості я вже переросла. Майстрам сказала, що шви треба не вузенькі, вони самі запропонували три.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...