Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зволожувач в будинок

TaurosRMK

Рекомендовані повідомлення

На носі зима і повноцінно буде запущена приточно-витяжна вентиляція з рекуперацією. Відповідно неминуча ситуація зі зменшення вологості до низького рівня. Так що потрібно піднімати вологість, тим більше що це також впливає на ефективність рекуперації. Для ультразвукових зволожувачів потрібен осмос, якого немає, тому що будуть проблеми з нальотом від зволоження. Варіанти з теплим випаровуванням виглядають не дуже, є мала дитина, тому тримати такий зволожувач (а може і два) в роботі без нагляду варіант поганий. Приглянулися варіанти з "традиційним" холодним зволоженням (судячи з опису), де начебто не потрібна вода після осмосу, відповідно не буде проблем з нальотом, і можна не боятися гарячої пари. Наприклад такий vi.aliexpress.com/item/1005006024077294.html , є такі ж моделі більш потужніші, але принип той же.

Цитата

Традиційні зволожувачі повітря

«Традиційні» зволожувачі, вони ж «зволожувачі холодного типу». Вода в таких пристроях заливається в бачок, звідки вона потрапляє у піддон на спеціальний зволожуючий фільтр. Вбудований вентилятор проганяє повітря через фільтр і зволожує його природним шляхом. Одночасно із зволоженням відбувається і його очищення від пилу.

Є питання по фільтрах для таких зволожувачів, як часто потрібно його змінювати? Враховуючи що вода не з осмосу, а просто з крану, трохи жорстка, після фільтрації ВВ20. Зрозуміло що залежить від розмірів фільтру і продуктивності, але хоча б приблизно, на зимовий сезон вистачає чи потрібно частіше змінювати? І можливо хтось мав справу з такими зволожувачами, як вони в роботі, в плані зволоження і шуму?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чого без осмосу? Я тепер не уявляю життя без нього - чайник, кофеварку, ірригатор не треба постійно міняти або чистити лимонкою (зволожувач наче теж з цієї опери), не треба таритись баклажками моршинської, навіть кип'ятити воду вже необов'язково

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю схожий холодний ксяомі, там не то шо без осмоса можна - там з осмосом сенсу немає жодного, бо там принцип передбачає "миття" повітря, все що в повітрі то залишається в воді,  раз на тиждень (а то і частіше якщо кожень день вмикати) треба усе промивати (легко) бо з'являється слиз і починає воняти.

Зволожують нормально (аое суттєво меньше аніж ультразвукові, в рази), по шуму - досуть шумні, бо там крутиться колесо яке і булькає і хлюпає, в режимі "нічному" прийнятно, але ультразвукові тихше, але в кого астма вбо чутливість то без варіантів.

В моєму фільтра немає, мабуть цей фільтр має не давати воді загрязнятися але хз який в тому сенс, бо це явно грубий фільтр (інакше не буде працювати) і пил все одно буде в воді, ну може іноді ої фракції але чим то домоможе - хз. Імхо маркетинг. А ще за 100 баксів з алішки то має прямо сенс? 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.10.2024 в 20:41, standov сказав:

Маю схожий холодний ксяомі

 

18.10.2024 в 20:41, standov сказав:

досуть шумні, бо там крутиться колесо яке і булькає і хлюпає

То може ви трохи про інший, типу такого - SmartMi Humidifier? Там знаю що є барабан з дисками і то все крутиться, тому може шуміти. 

Той варіант що я показав трохи по іншому принципу працює. Я ще не вникав в деталі і оглядів не міг знайти, але там немає дисків, і якщо я правильно зрозумів то вода по трубках піднімається і змочує фільтр, а вентилятор тягне повітря знизу вверх через вологий фільтр, тим самим повітря чиститься і зволожується. Якось так. Тому з рухомих деталей і які можуть шуміти там тільки вентилятор.

Прихований текст

image.png.5ba83cc0755f8c9b3ad8aa5b6b97dc65.png

image.png.5f820be1697a03d6aac91f6981824a26.png

 

18.10.2024 в 20:41, standov сказав:

А ще за 100 баксів з алішки то має прямо сенс?

А чому б і ні? Що зупиняє? ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, TaurosRMK сказал:

Той варіант що я показав трохи по іншому принципу працює

а ну можливо.

15 минут назад, TaurosRMK сказал:

А чому б і ні? Що зупиняє? ))

ну хз, як на мене то ота вся возня та очікування невідомого варте або якогось суттєвого дисконту, або шось чого просто нема тут. невже він тут суттево дорожче?

15 минут назад, TaurosRMK сказал:

вода по трубках піднімається і змочує фільтр, а вентилятор тягне повітря знизу вверх через вологий фільтр

но тоді готуйтеся промивати фільтр раз на тиждень, незалежно від якості води - пилюка та бактерії в повітрі буде його заванювати і тут питання на скільки він просто промивається, бо пластикові диски мити легко і можна рендомну хімію використовувати, а фільтр мабуть є обмеження, але то не точно

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, standov сказав:

як на мене то ота вся возня та очікування невідомого варте або якогось суттєвого дисконту, або шось чого просто нема тут. невже він тут суттево дорожче?

Ну зазвичай до цінника алі можна сміло додавати як мінімум 50-60%, на декотрі позиції і до 75%. З нюансів то що очікувати такий товар трохи довше, бо з "безкоштовною" доставкою то може бути місяць або навіть більше.

Я поки дивився що є, в нас знаходяться як не ультразвукові, то вже мийки повітря, або гарячого зволожування. Останній не хочу, бо є мала дитина, мийка повтря як така не особливо потрібна, а для ультразвукового треба осмос. Подивився що є на алі, як один з варіантів той що показав. Можливо просто холодне випаровування не таке ефективне/популярне, тому всі вибирають ультразвукові.

Поки буду вибирати, то дійде до того що купляться тут ультразвукові зволожувачі і самий простий осмос для них ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, TaurosRMK сказал:

можна сміло додавати як мінімум 50-60%, на декотрі позиції і до 75%

за моїм досвідом це давно не так, ціни на алі давно не низькі і той товар який продають тут явно йде не з алі. Я коли купував зволожувач - тут був в ціну алі але тут і зараз, умовні розетки зігбішні теж. Да є товари де саме так і є - переважно обмеженого попиту, аля "люстри" на які наші продавці поки що накручують свою маржу некислу. 

39 минут назад, TaurosRMK сказал:

а для ультразвукового треба осмос

осмос то фігня, проблема в тому що багато людей чутливість мають до уз зволоження через аерозоль води в повітрі і не дуже зрозуміло як то може впливати в динаміці. Ще за власним свостереженням уз зволоження швидко нагоняє вологість (це факт) але вона швидше уходить після вимкнення. Моєк/механічних думаю мало бо люди купують цифри, і в уз цифри і справді захмарні а конструкція проста (а відповідно собівартість меньша). Маркетинг знову переміг

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Майже місяць час від часу придивлявся що ж взяти, заглядав і на якісь "потужні" зволожувачі/мийки, але через не розуміння того як ці всі девайси на ділі будуть справлятися, скільки їх краще взяти, один високопродуктивний, чи три по менше, чомусь вагався і не знав що обрати. Та й обирати в цілому немає з чого і судячи з відгуків у всіх є свої недоліки. А за цей час вже звиклося до вологості <35-37% 🙂 Тим не менше вирішив щось взяти. В результаті таки зупинився на тому варіанті, про який згадував в першому пості. Тільки замовив тут, знайшов на промі по такій же ціні, як з алі, що трохи було дивним, враховуючи що модель нова і взагалі не знаходиться в наших магазинах, в основному тільки на алі (китайська версія) або інколи в європейських магазинах. Тим не менше, девайс прийшов в заводських плівках, пломбах, все запаковано і навіть з європейською вилкою, тільки коробка була відкрита. Для чого не зрозуміло, відкривали для перевірки чи була відкрита ще давніше, але поклали туди накладну про замовлення, хоча для цього не обов'язково було відкривати коробку. Це вже не так важливо, девайс новий, не пошкоджений і робочий.

Наче цікава модель, принцип роботи - продування повітря через зволожений фільтр. Нюанс що фільтр треба міняти, по інструкції 3-6 місців, але на алі фільтри є в продажі, ціна демократична. В цілому 1-2 шт на зимовий сезон не так дорого. Додатково їх можна мити. Як альтернативу ще розглядав SmartMi Evaporative Humidifier 3, там без фільтрів, принцип з дисками, але по характеристиках майже схожі, хоча останній в ціні практично в 2 рази дорожче.

Прихований текст

IMG_20241108_172409193_MP.thumb.jpg.d52517fe43bb9b0c6a2991fdc08c3832.jpg

Заявлено розхід 400 мл/год, хоча додатково пише що на максимальних обертах може бути ~500 мл/год. Перевірено, так і є, залив повний резервуар (4.1 л), за годину роботи на максимальних обертах витратилося десь біля 500 мл води. Фактично майже 600 мл, але частково вода ще залишилася на мокрому фільтрі. Тому можна сказати що добрих пів літри виходить. На нічному режимі вже значно менше, судячи по вазі то лише 150 мл, плюс щось на фільтрі ще залишилося. В цілому не дуже продуктивно, але краще ніж нічого. Для звірки можна ще раз перевірити витрату. Хоча можливо на кімнату 18-24 м2 на ніч того буде достатньо.

Прихований текст

IMG_20241108_180518367_MP.thumb.jpg.09aa1124a561f2d2b34d40716055b127.jpg

IMG_20241108_191359860_MP.thumb.jpg.9f92dd1c722f8fc7121ea64488175023.jpg

IMG_20241108_201943977_MP.thumb.jpg.a1f612bfec13401b8960aa273759f03b.jpg

Експрес тест показав що на максимальній швидкості доволі нормально зволожує. Тимчасово поставив де було місце, а це ближче до дверей, що не дуже правильно. В кімнаті є датчик вологості Xiaomi (калібрований) який знаходиться практично в дальному куті від дверей, у зволожувачі також є датчик вологості, при старті показав вологість однакову з каліброваним кімнатним (може навіть правду показує). Це приточна кімната площею десь 18 м2, при такому розположенні за 1 годину на максимумі вологість по датчику у зволожувачі виросла на 9%, по кімнатному датчику на 6%. Потім за годину на нічному режимі вологість впала десь на 3% і так тримається, трохи більше/менше. Але враховуючи що кімнатний датчик на відстані десь біля 4 метрів від зволожувача, котрий біля дверей, де рух повітря з кімнати, то робити якісь висновки поки рано.

Прихований текст

image.thumb.png.2ae265319d4cbe5c10122e5c75bc1a98.png

В цілому виглядає гарно, працює тихо. Плюси які виділив для себе і чому саме вибрав цю модель (саме не як зволожувач, а як пристрій в цілому):

  • Заявлено 400 мл/год, що не є мало, а фактично виходить біля 500 мл/год, що взагалі супер.
  • Немає рухомих деталей, окрім вентилятора, які могли б створювати додатковий шум, як результат на нічному режимі в повній тишині практично не чути з відстані > 2м, тільки чути специфічний шум, напевно від фільтру який вбирає воду. Але цей шум такий лайтовий, що він перебивається диханням.
  • Є можливість заливати воду не знімаючи верхню частину, що значно скорочує час цієї процедури.
  • Природнє зволоження, без туману і тд, що є від УЗ зволожувачів, можливість лити просту воду. Хоча щоб зберегти деталі і продовжити термін служби напевно не завадило б лити якусь фільтровану/дистильовану воду, але думаю то більше як рекомендація, а не обов'язково до використання (як у УЗ зволожувачах).
  • Є можливість підключити і керувати через смартфон, а враховуючи що це Xiaomi, то без проблем інтегрувався в НА. Тобто керувати можна зі смартфона, з НА і з самого зволожувача. В принципі можна було б і без цього обійтися, але переважна більшість зволожувачів мають тільки один регулятор на три положення (1-2 швидкості і викл) і працюють вони без перестанку, поки вода не закінчиться. Не впевнений, але можливо інколи є необхідність вимкнути зволожувач якщо досягнута певна цільова вологість, або ж переключити на менші оберти. Тут же додаютсья сценарії на основі кімнатних датчиків вологості. А цього ніяк не зробити з типовими зволожувачами, тільки вручну. Тому це трохи вагомий плюс.
  • Є режим підтримки заданої вологості, тобто зволожувач буде тримати задану вологість змінюючи оберти вентилятора. З тими ж типовими зволожувачами такого не получиться, тому що працюють або на максимум, або на мінімум, і поки вода не зікінчиться. Треба буде перевірити як працює.
  • Видуває повітря вверх, порівняно з більшістю зволожувачів традиційного холодного зволоження, вони ж "мийки", які забирають повітря зверху і видувають в сторони. Брав на пробу у родичів вживану мийку яка видуває в боки, не дуже комфортно по ногах, навіть враховуючи що це був самий мінімальний режим.

З нюансів напевно хіба що заміна фільтра і може хотілося б в нічному режимі трохи більше продуктивності, хоча може буде достатьно. Треба покористуватися деякий час щоб щось сказати.

Фішки, які вже побачив коли почитав книжечку. 

  • Є коробочка з шариками з іонами срібла, які наче мають не давати воді портитися. Також фільтр пропитаний чимось і затримує бактерії. Хоча скоріш це більше маркетингові фішки, але якийсь ефект від того напевно все ж таки є.
  • Конструкція продумана так, що фільтр знаходиться не у воді, він тільки зволожується під час роботи. Коли вимикаєш зволожувач, то подача води зупиняється, а вентилятор продовжує крутитися щоб осушити фільтр. Тобто в теорії фільтр має бути сухим і можливо там нічо не буде розмножуватися.

Це такі перші враження, далі треба хоча б тижень покористуватися і подивитися на результати, заодно подумати чи взяти ще один такий чи щось інше. Є такі самі моделі, але на 600/800/1200/1500 мл/год, хоча іх також не знайти в продажу в нас, так як доволі нові моделі. На коробці вказана дата виробництва липень 2024. Хіба що очікувати з алі, або ж може скоро появлятсья в продажу.

Прихований текст

IMG_20241108_172429176_MP.thumb.jpg.dd46c916f610e0bc8fb92bdf61366a6d.jpg

IMG_20241108_172602580_MP.thumb.jpg.9ed17efd7047012630737027403605e1.jpg

IMG_20241108_172627761_MP.thumb.jpg.d7e637be38eb069254162fba372c7716.jpg

IMG_20241108_172647153_MP.thumb.jpg.567f73bc1fd73dc2ff2ed9d9938b02f0.jpg

IMG_20241108_172726402_MP.thumb.jpg.e484dc34e2c3e35ad5a3cca33df8845f.jpg

IMG_20241108_173136199_MP.thumb.jpg.cf566f15e286e1ed5d5e274b9393e249.jpg

IMG_20241108_173210391_MP.thumb.jpg.f4932130956deefc9852b3a2996a0cc3.jpg

IMG_20241108_173254493_MP.thumb.jpg.cec99f2452e013fc075ccb2f305de9ba.jpg

IMG_20241108_173349196.thumb.jpg.4f35b5ad8350764151d7f379a15a7469.jpg

IMG_20241108_173454534_MP.thumb.jpg.51dad30623856f144aa54100e33a3776.jpg

IMG_20241108_173637630_MP.thumb.jpg.a3ec4039185630c6a788950aba849157.jpg

IMG_20241108_192632410_MP.thumb.jpg.b5cd22f0f2ee103fc421b67780809551.jpg

 

Змінено користувачем TaurosRMK
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інформація з сайту

Цитата

*19h long-lasting moisture: In an enthalpy room with an area of 20㎡, a height of 3m, a temperature of 23 ± 2℃, and a relative humidity of 30% ± 5%RH. The humidifier was filled to the upper water level line, then sleep mode was turned on and it was in continuous operation until the water shortage alarm sounded, taking 20h30min. Tested by Dream Maker R&D Laboratory.

Якщо рахувати повний резурвуар 4.1 л, то протестовані 20 г 30 хв на нічному режимі, це виходить десь 200 мл/год. Якщо тримати в такому режимі, то трьох заправок має вистачати на 2 повних доби і ще трохи. На максимальному режимі при 500 мл/год має вистачити на ~8 годин роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Трохи більше 10 днів в користуванні. Поки важко стверджувати про ефективність і яку площу може покрити, тому що вночі використовується в одній кімнаті, вдень в іншій. Тому прикупив ще один такий самий, щоб не носитися і зрозуміти чи два вистачить для підтримки вологості по цілому будинку чи буде замало.

Сьогодні отримав другий зволожувач, вирішив протестувати обидва в одній кімнаті ~20 м2 на максимальному режимі. Думав що вологість буде підніматися і підніматися, поки вода не закінчиться, але схоже спрацьовують якісь обмеження і за годину вологість не піднялася вище 60% - показання на двох зволожувачах і окремого датчика. При чому вологість була десь 52-53% з початку запуску, дуже швидко піднялася до 58-60% і на такому рівні трималася. Зважував до і після за одну годину роботи, у першого зволожувача в перший день було 500 мл/год, зараз чуть більше 250 мл/год. Тому напевно все ж таки зволожує до 60% і дальше підтримує цей рівень, відповідно і розхід води такий малий.

Хоча в додатку є галочка "захист від перезволоження", при якому продуктивність зволожувача буде автоматично знижуватися, якщо вологість буде дуже висока. Але на скільки висока ніхто не вказує, там нічого не пише і нічого змінити не можна, а тільки галочка вкл/викл. По замовчуванню вона все рівно виключена. Тому не зрозуміло як це працює, чи може ця галочка для краси і зволожовач без неї все рівно обмежує на 60%.

Є режим осушування фільтру, після вимкнення через додаток чи кнопкою, вентилятор буде крутитися 45-60 хв, щоб висушити фільтр. Можна примусосо зупинити ще раз натиснувши кнопку. Зараз якраз ця процедура закінчилася, не сказав би що фільтр дуже сухий, можливо ледь вологий, але вода по ньому не стікає, як при примусовому вимкненню.

Перед покупкою думав що фільтри розбірні і можна змінювати тільки фільтруючий матеріал. Тому що дивився відео огляди, але старших моделей, то там конструкція фільтру трохи інша, можна зняти і замінити тільки фільтрувальний елемент, а пластикові деталі залишаються. Подумав що то у всіх моделей розбірні фільтри )) Але у цій моделі фільтр не розбірний, синій матеріал приклеєний до пластикових деталей на термоклей. Звичайно можна зробити його розбірним, там проста конструкція, коли прийде час міняти фільтр, можна вирізати синій матеріал і вставити на його місце інший. На алі продаються фільтрувальні матеріали окремо (для інших моделей зволожувачів), вони більші по висоті, в теорії має одного вистачити на два фільтри, якщо розрізати навпіл. Але треба перевіряти чи підійдуть по діаметру. Хоча ціна на фільтри в зборі також гуманна, на алі $13-15 за шт можна знайти, скоріш за все не оригінал, оригінал за $20+. На алібаба по $8 за штуку пропонують.

По мануалу заміна фільтру через 3-6 місяців, чистка рекомендується кожні 2 тижні. Для прикладу стан фільтру через 10-11 днів користування, трохи нальоту на ребрах, але не по всій площі, тому можна було ще користуватися декілька днів. Вода з під крану, колони пом'якшення немає, тільки фільтр ВВ20 від жорсткості. За цей час не було ніяких неприємних запахів чи щось такого. Фільтр замочив в лимонній кислоті, щіткою почистив і промив. Також є режим очищення в самому зволожувачі, залити воду з лимонною кислотою і 30 хв помпа буде прокачувати воду через фільтр і всі трубки, при цьому вентилятор не працює. Після цього знову все промити.

Поки все ок, цілком влаштовує, враховуючи що нормально зволожує і без проблем піддаєтсья автоматизації через додаток чи інтеграцію в НА.

Прихований текст

IMG_20241118_093047299_MP.thumb.jpg.b0c6c573f8618b25624d857d08d6f2e7.jpg

 

Змінено користувачем TaurosRMK
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спостереження.

Є автоматичний режим який підтримує задану вологість в діапазоні 40-70%. В теорії оберти вентилятора мають автоматично регулюватися, поки не буде досягнута задана вологість. Воно так і є, але з деяким нюансом. Коли різниця між поточною і заданою вологість велика, то все добре, вентилятор тримає оберти і по трохи знижує при збільшенні поточної вологості. По шуму це щось середнє між максимальними обертами і нічним режимом, хоча напевно ближче до нічного режиму, тобто порівняно тихо. Коли різниця між заданою і поточною вологість становить 5% і менше, то вентилятор починає вести себе трохи по дурному. Оберти починають гуляти вверх/вниз/вверх/вниз, тобто такий PWM чи що. Без поняття в чому прикол такого підходу, чому не тримати оберти стабільно, аж просто поки вологість не буде досягнута. Відповідно оберти гуляють умовно 30-70%, не до 100%, але шум вже не монотонний і трохи напрягає в тишині.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.11.2024 в 00:10, TaurosRMK сказал:

Без поняття в чому прикол такого підходу

нема ніякого приколу, двигуни на низьких обертах під навантаженням поводять себе не стабільно, а виробник просто не тестував нормально. Мав би обмежити оберти на вищому рівні просто

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, standov сказав:

нема ніякого приколу, двигуни на низьких обертах під навантаженням поводять себе не стабільно, а виробник просто не тестував нормально.

Швидше там PID для оборотів ніхто не відтюнив з точки комфорту для користувача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Швидше там PID для оборотів ніхто не відтюнив з точки комфорту для користувача.

я сумніваюся що там є якийсь під, 3-4-5 ступенів швидкості і на нижній просто двигун починає плавати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, standov сказав:

я сумніваюся що там є якийсь під, 3-4-5 ступенів швидкості і на нижній просто двигун починає плавати

Сам думав що є який ПІД, але згадав що маю анемометр, тому перевірив.

Максимальний і нічний режими. 

Прихований текст

image.thumb.png.7ea8b4cb3ae063de600845f80e3a2bcc.png

image.thumb.png.ff3efc8b55bcb7375d45764d6ca838ad.png

При автоматичному режимі є ще 3 ступені:

  • поточна вологість вища заданої вологості - одна швидкість, зовсім чуть-чуть вище нічного режиму.
  • поточна вологість рівна заданій вологості ±1%RH - друга швидкість, чуть вища попередньої.
  • поточна вологість нижна заданої вологості - третя швидкість, якщо судити по анемометру, то це десь середня між мін та макс обертами.
Прихований текст

image.png.c42d3e8db890aa77c73a637d5d5f13c2.png

image.png.3395baef5be51ac347a5b0fcf24fb677.png

image.png.63b8925508304e58da9a57d19914701e.png

Мабуть трохи помилився коли написав що при різниці в 5% оберти починають плавати, тому що немає значення яка різниця між заданою і поточною вологістю, є тільки перехідні точки в яких оберти змінюються: вологість нижче заданої, рівна ±1%RH, вища заданої. Це контролюється по вбудованому сенсору вологості і відбувається зразу при зміні показників. Наприклад задана вологість 50%, поточна 48%, це одна швидкість, коли поточна збільшиться до 49%, увімкнеться інша швидкість. І тут якраз відбувається "гуляння" обертів, тому що вологість 48%, стає 49%, за декілька секунд знову вертається на 48%, а потім знову на 49%, і поки воно не стабілізується, швидкості перемикаються туда-сюда. Трохи дурне рішення, могли би поставити якусь затримку при переходах, бо вологість може довгий час отак гуляти.

Фікситься просто, ставиться вологість 60%, яку буде важко досягнути з працюючою вентиляцією, і оберти завжди стабільні. Виходить середній режим між максимальним і нічним, а по шуму ближче до нічного.

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

работает тихо, настраивается без проблем, НО нет на английском информации, только на китайском

и еще --- он очень большой, я думал он на много меньше если на фото смотреть

идет около месяца, заказывал с дополнительным фильтром

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, hasta сказав:

только на китайском

Тому що то версія для китайського ринку. В мене глобальні версії (EU), куплені тут і зараз, все на англійській, частково навіть на українській. Стоїть регіон Україна.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

В користуванні два зволожувачі, один без декількох днів буде 2 місяці, інший куплено десь на 10 днів пізніше. Працюються 24/7, приблизно тижні два працювали на максимальному режимі вдень і тихому вночі, потім перейшли в тихий режим на постійно. Вологість трималася в діапазоні 45-55%. В мануалі пише що заміна фільтру раз в 3-6 місяців, заміна блока з іонами срібла раз в 6 місяців. В додатку є пункт в якому показаний стан фільтру у відсотках. Як він розраховується без поняття, напевно просто по часу напрацювання. В першому зволожувачі стан фільтру вже 0%, тобто прийшло нагадування що потрібна заміна, в другому десь біля 20%. Не знаю до чого там в інструкції пише раз в 3-6 місяців, якщо тут за неповних 2 вже потрібна заміна фільтру. Чи вони рахують що зволожувачем будуть користуватися раз в 3 дні? Дуже цікаво...

З приводу води, звичайна з під крану, без якоїсь супер фільтрації, тільки через вугільний і пом'якшуючий фільтр. Десь до 40% стану фільтру все було ок, раз в 7-10 днів промивали зволожувач разом з фільтром. А от нижче 40% за декілька днів вода у зволожувачі починала жовтіти і з'являвся неприємний запах, схожий на цибулю чи що. Приходилося частіше промивати.

Очікував що при заявлених 3-6 місяцях хоча би 3-4 витягнути, а тут в натяжку можна сказати що лише 2 місяці. З приводу фільтру і його терміну, з вигляду схожий на якийсь хепа матеріал, але напевно чимось пропитаний. Не бачу щоб він якось змінився в порівнянні з новим, за виключенням того, що місцями трохи налипло солей, які вже впиталися в матеріал. Теоретично фільтр тут наче має трохи фільтрувати повітря яке через нього проходить, хоча пристрій не зазначено як очисник повітря. Основне ж призначення фільтру бути постійно вологим і тим самим насичувати сухе повітря вологою. Тому питання про якийсь термін служби фільтру трохи незрозуміле, він не розмокнув, не порвався, нічого йому немає. Хіба що втрачає свою ефективність саме фільтрувати повітря, але фільтр все рівно буде вологим, зволожувач буде виконувати свою функцію і все рівно якись пил має затримувати. Нові фільтри ще в дорозі, а покористувавшись пару днів тим що вже "закінчився", якось не помітив різниці.

Прихований текст

IMG_20241219_112507.thumb.jpg.ce876a1e9bbb34b97844343bc482a268.jpg

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в дитячу місяць назад брав ультразвуковий (Gorenje H45W), заливаємо 5л з осмоса день\через день, зволожує взагалі без проблем, до того в дитини закладений ніс місяць не проходив, а після зволоження десь за 5 днів все пройшло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Рано зрадів, точніше проблема з вологістю та носом вирішена на 100%, а ось сам зволожувач місцями (де течія) вкривається слизом\водоростями (навіть після води з осмосу) і це напевно не лікується чи не потребує лікування, але естетична (брудна) сторона страждає...

Змінено користувачем normal
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декілька днів користуюся новими фільтрами. Замовлені на алі, не оригінал, але як 100% копія, хіба що по відчуттям фільтрувальний елемент можливо трохи тонший, але працює, його призначення просто бути вологим.

Але що в оригінальному, що в цьому через декілька днів на фільтрі з'явилися зеленуваті плями. Їх не дуже помітно, тому що фільтр синій, а плями майже співпадають у відтінку, тільки зеленого кольору, щось схоже як зеленка. Не розумію від чого це може бути 😐

Також сам фільтр вже через декілька днів почав трохи пахнути. Вище описував по оригінальних фільтрах, думав що запах з'явився десь через місяць користування, але можливо то було раніше, просто не нюхав )) При роботі зволожувача зовсім не відчувається, але якщо понюхати фільтр, то трохи відчутній запах, наче цибуля, чи щось таке. Знову ж таки, не розумію звідки то береться. Вода наче не пахне, раз в декілька днів воду просто зливаю, раз в тиждень промиваю фільтри і зволожувачі. А зволожувач 24/7 в роботі, фільтр постійно вологий і продувається вентилятором, тобто не застоюється.

В цілому нарікань немає, але ось ці плями і легкий запах трохи напрягають. Зрозуміти би від чого це.

image.thumb.png.69d996e476515160a7a93d6c03e205c8.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, shneider_vova сказав:

Водорості/бактерії

Ну не знаю, без аналізу цього не дізнатися. Але вода як вода, ніякого ні присмаку, ні кольору, по декілька днів може стояти у відкритій посудині на підвіконні і ніяк не змінитися. Проходить через вугільний фільтр BB20, це не 100% знезараження, але фільтрування присутнє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19.01.2025 в 00:55, TaurosRMK сказав:

Але вода як вода, ніякого ні присмаку, ні кольору

Аналіз води робив? Я теж не чув запаху, а він був)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...