Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Люди, посоветуйте хороших фильмов.

Ника_1

Рекомендовані повідомлення

Воот еще . Оч. Приятный . Триллер. «Бархатная пила» не про бензопилы- а про безумных артдиллеров!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переводчики, 2020

Есть крутой киноляп, но я не сразу его поймал, кто увидит отпишитесь, может мне показалось...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трилогия. Нужно посмотреть все три тогда все будет понятно.

Невидимый страж. 2017

Наследие костей. 2019

Ожидания шторма. 2020

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

youtu.be/ewpqWb7EfxY

 

ПТАШКА У КЛІТЦІ.

 

Сюжет:

Вірус COVID-23 мутував, і світ уже четвертий рік у локдауні. Заражених американців силою відправляють у карантинні табори, звідки не втекти. Кур'єр Ніко – імунік, тобто має рідкісний імунітет до смертельного патогену, і він вільно пересувається містом. Єдина розрада для нього – його кохана дівчина Сара, але вони не можуть бачитись через заборону фізичного контакту. Та одного дня у Сари запідозрили вірус, і Ніко має лише кілька годин, щоб врятувати її від ув’язнення або й чогось страшнішого.

 

якраз дивлюся цей фільм

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. "Земля кочівників".

2. серіал "Корона" (про королівску сім'ю)

 

Зовсім різні роботи, але варті уваги.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на премію «Оскар».

 

У категорії «Найкращий фільм» на перемогу претендують стрічки «Отець» («The Father»), «Іуда і чорний месія» («Judas And The Black Messiah»), «Манк» («Mank»), «Мінарі» («Minari»), «Земля кочівників» («Nomadland»), «Перспективна дівчина» («Promising Young Woman»), «Звук металу» («Sound of Metal») та «Суд над чиказькою сімкою» («The Trial Of The Chicago 7»).

 

Какой фильм победит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на премію «Оскар».

 

У категорії «Найкращий фільм» на перемогу претендують стрічки «Отець» («The Father»), «Іуда і чорний месія» («Judas And The Black Messiah»), «Манк» («Mank»), «Мінарі» («Minari»), «Земля кочівників» («Nomadland»), «Перспективна дівчина» («Promising Young Woman»), «Звук металу» («Sound of Metal») та «Суд над чиказькою сімкою» («The Trial Of The Chicago 7»).

 

Какой фильм победит?

 

земля кочевников или же манк. я, конечно, ни то, ни то не видел, но такое предчувствие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

земля кочевников или же манк. я, конечно, ни то, ни то не видел, но такое предчувствие

 

"Я Каутского не читал, но осуждаю" (С):)

 

Из списка как раз эти два я и смотрел.

Оба классные, но "Земля" имхо более глубокий, поставил бы на него.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.5.ua/dv/showbiz/239401

 

Так отож!:hlop:

Як на мою думку, то беззаперечно викреслив би з наведеного вище списку «Перспективна дівчина» («Promising Young Woman»).

Навіть не додивився...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так отож!:hlop:

Як на мою думку, то беззаперечно викреслив би з наведеного вище списку «Перспективна дівчина» («Promising Young Woman»).

Навіть не додивився...:(

 

Не дивився, але по опису це має бути щось схоже на «В диких условиях» (англ. Into the Wild) . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92_%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%85

 

Якщо так, то це ... дуже круто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дивився, але по опису це має бути щось схоже на «В диких условиях» (англ. Into the Wild) . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92_%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%85

 

Якщо так, то це ... дуже круто.

 

А я цей не дивився, але тепер перегляну.:beer:

Наскільки вдалось зрозуміти з Вікі про "В диких умовах", фільми споріднені, але дещо відрізняються ідеєю.

В "Землі" автор (авторка) не створює для ГГ екстремальних умов для виживання.

В фільмі немає напруження, пов'язаного з якоюсь явною небезпекою для життя героїні, але від цього фільм зовсім не страждає. Натомість автор демонструє внутрішню свободу героїні, самодостатність.

При перегляді мені чомусь спало на думку порівняння з рухом хіппі.

В цьому фільмі наявний також філософський мотив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я цей не дивився, але тепер перегляну.:beer:

Наскільки вдалось зрозуміти з Вікі про "В диких умовах", фільми споріднені, але дещо відрізняються ідеєю.

 

Into the wild взагалі біографія конкретної людини. Щоправда з деякими припущеннями автора книги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не дивився, але по опису це має бути щось схоже на «В диких условиях» (англ. Into the Wild) . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92_%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%85_%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%85

 

Якщо так, то це ... дуже круто.

 

Хоть кому-то такое нравится... Я в своё время жутко жалел 2 часа потраченного на его просмотр времени. Актёра сыгравшего главную роль до сих пор на дух не переношу... С тех пор к альтернативному кино отношусь очень настороженно - если не заходит за 15-20 минут, то не смотрю далее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоть кому-то такое нравится... Я в своё время жутко жалел 2 часа потраченного на его просмотр времени. Актёра сыгравшего главную роль до сих пор на дух не переношу... С тех пор к альтернативному кино отношусь очень настороженно - если не заходит за 15-20 минут, то не смотрю далее.

 

Як там, на воротах.. - "Кожному своє":)

Інколи деякі фільми треба протриматись не 15-20, а 20-25 хв.:lol:

 

зі Перегляньте "Землю кочівників".

Я б не назвав його "альтернативним".

В усякому разі, бувають фільми набагато "альтернативніші".:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду здивований, якщо нагорода піде Землі кочівників - соціалочка; тема, близька штатам; Мак-Дорманд, що пов"язує цей фільм з 3 білбордами.

Та й дивлячись на суперників (з того, що бачив), - нема яскравих безперечних конкурентів.

Хоча особисто мені фільм здається нудним та не дуже цікавим.

Ті ж білборди вже декілька разів передивлявся. Цей навряд чи буду, навіть після статуетки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буду здивований, якщо нагорода піде Землі кочівників - соціалочка; тема, близька штатам; Мак-Дорманд, що пов"язує цей фільм з 3 білбордами.

Та й дивлячись на суперників (з того, що бачив), - нема яскравих безперечних конкурентів.

Хоча особисто мені фільм здається нудним та не дуже цікавим.

Ті ж білборди вже декілька разів передивлявся. Цей навряд чи буду, навіть після статуетки.

 

Не з усім погоджуєсь.

Тут на першому плані імхо зовсім не соціалочка.

Тут авторка хоче показати, що людина може бути вільною від суспільства. Хоча б в якійсь мірі. Від нашого сучасного, перевантаженого багатоступеневими обов'язками, надлишковою інформацією, сталими звичками. І в той же час не втратити гідність.

Соціалочка - це "Мільйонер з трущоб", "Горбата гора"...

 

Про білборди. Чудовий, також сильний фільм. Але в ньому трохи більше "екшн", - тому й дивитись його ніби легше.)

Змінено користувачем areti
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тринадцатый этаж. Очень понравился фильм. Странно, что фильм 1999 года, а я его посмотрел первый раз.:hlop:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...зі Перегляньте "Землю кочівників". ..

 

Пока я не видел релиз с официальной озвучкой. Видел только озвучку от джешка студио. Подожду, чтобы не испортить впечатление от некачественного (возможно) перевода.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хоча особисто мені фільм здається нудним та не дуже цікавим.

 

ну в цьому фільмі кожний побачить своє. або свого взагалі не побачить. мабуть треба бути хоч трохи циганом щоб оцінити це. мої тверді 6 балів з 5...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...