Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кухня. Кто где заказывал?

nightw

Рекомендовані повідомлення

Так вмятини - то не проблема мені. При бажанні вмятина буде де завгодно. А такі фасади (обв'язка дерево, а фільонка фанера, мдф або ще щось) роблять і на закордонних багатьох фабриках, так вища надійність в плані того, що фасад з часом не покрутить-покоробить...

 

Когда я выбирал кухню, то тоже смотрел на эти "заграничные" фасады - не впечатлило. Сделаны они были на троечку, слой лака был тонкий и сам лак как на дешевых белорусских дверях.

 

В итоге я остановился на отечественном дереве и абсолютно об этом не сожалею - никаких намеков чтоб что-то рассохлось, или повело нет, правда, у меня фасады из дуба, а не из ясеня, но по характеристикам дуб и ясень примерно одинаковы, дело вкуса - у них структура дерева разная.

Качество лака в 10 раз лучше чем на импортных, которые мне впаривали.

По цене получилось сопоставимо с зарубежными "аналогами".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто мав справу зі шпонованими кухонними фасадами? Основа — ДСП або МДФ обклеєний модифікованим шпоном (конкретний виробник шпону Classic Veneer). Переваги, недоліки, особливості експлуатації, об'єктивні та суб'єктивні відгуки. А то виробники страшать тим що облізе, облущиться і т.п.

 

І ще - що скажете про кухні KOLSS - варто уваги чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я выбирал кухню, то тоже смотрел на эти "заграничные" фасады - не впечатлило. Сделаны они были на троечку, слой лака был тонкий и сам лак как на дешевых белорусских дверях.

 

В итоге я остановился на отечественном дереве и абсолютно об этом не сожалею - никаких намеков чтоб что-то рассохлось, или повело нет, правда, у меня фасады из дуба, а не из ясеня, но по характеристикам дуб и ясень примерно одинаковы, дело вкуса - у них структура дерева разная.

Качество лака в 10 раз лучше чем на импортных, которые мне впаривали.

По цене получилось сопоставимо с зарубежными "аналогами".

 

похоже на сказки. раз мы такие хорошие - где наши товары в европейских магазинах/складах? есть ссылки ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу - не ДСП, і щоб шафи на голову не попадали при цьому

В мене такі ж вимоги, як у вас! ДСП зафжди має в складі формальдегіди, феноли і тп, фанера (якщо вологостійка) теж має. А от про МДФ тут вам набрехали, воно пресується за іншою технологією, немає там ніякого формальдегіду (точніше він на рівні натурального дерева), сторінок 20-30 тому вже обговорювали корпуси з МДФ, виробник що з ними працює пише що плюсів дуже багато, навіть фурнітуру ставити краще. Я на даний момент на 99% впевнений що буду з МДФ корпуси замовляти, по ціні кажуть різниця біля 30% (різниця в корпусах а не у всій кухні) точніше буду знати на фінальному етапі, я ще дизайн не придумав повністю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

похоже на сказки. раз мы такие хорошие - где наши товары в европейских магазинах/складах? есть ссылки ?

 

Наверное там же где и программы государства для поддержания,развития и популяризации отечественного малого бизнеса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

похоже на сказки. раз мы такие хорошие - где наши товары в европейских магазинах/складах? есть ссылки ?

 

У нас таможня работает как диод - купить и ввезти можно все, а вот вывезти и продать очень сложно (если не верите - попробуйте).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

извиняюсь но не верю. я работаю в компании которая импортирует товары более чем из 10 стран таких как Китай, Италия, Германия, Испания, Ю.Корея и даже из Саудовской Аравии привозили пластик hpl правда давненько.

Компания работает абсолютно легально, думаю поэтому товары возит 10 лет при любой власти (оранжевой, бело-голубой, коричневой и прочей) так же было несколько отгрузок на экспорт (но правда не Европа) Молдавия, Беларусь - проблем вообще не было.

ВиЯр вон вообще филиал открыли в Беларусии и возит туда постоянно товары, Даск Центр в Молдавии представительство - возят все и всё.

Другие наши клиенты делают двери в Италию крашенные, правда не много но делают , возят и продают но оооочень мало и в перспективы не верят уже. Была волна у дверников через год после революции - все как один развернулись на экспорт европа/восточная европа со светлыми надеждами, но ни у кого ничего не получилось, при чем фабрики крупные. Я знаю как минимум о трех таких. Но эта темы для другой ветки...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене такі ж вимоги, як у вас! ДСП зафжди має в складі формальдегіди, феноли і тп, фанера (якщо вологостійка) теж має. А от про МДФ тут вам набрехали, воно пресується за іншою технологією, немає там ніякого формальдегіду (точніше він на рівні натурального дерева), сторінок 20-30 тому вже обговорювали корпуси з МДФ, виробник що з ними працює пише що плюсів дуже багато, навіть фурнітуру ставити краще. Я на даний момент на 99% впевнений що буду з МДФ корпуси замовляти, по ціні кажуть різниця біля 30% (різниця в корпусах а не у всій кухні) точніше буду знати на фінальному етапі, я ще дизайн не придумав повністю.

Ох терзаєте ви мою душу... :)) Вже вирішили - що берем фанеру на всі видимі місця (такий собі компроміс між ціною і якістю та зовнішнім виглядом). Один з користувачів форуму, думку якого я поважаю просто висловився: "нема нічого гарного для Вас, як для замовника в МДФ" - то я й не розглядала більш його. :) Удачі Вам з кухнею!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю всіх учасників теми!

За фахом та призванням довелось мені бути архітектором. В проектуванні розбираюсь добре. Але! Коли справа дійшла до кухні, а особливо кухні для себе, - тут виявилось що не все так просто. Більше року проектується, підбираються матеріали. Пора завершувати цю справу.

Тому звертаюсь до колективного розуму.

 

Завдання таке - є ескіз кухні. На ескізі все підписано, але ще всеодно опишу. Нижня середня частина кухні - шпонований МДФ/ДСП, верхня частина та бічна частина, там де духовка і шафа на всю висоту (за нею котел висить) - фарбований МДФ/ДСП.Бічна частина втоплена відносно кухонного фасаду, відповідно фасад навісних полиць йде в одну лінію з фасадом шафи. Фурнітура Blum, з доводчиками, там де штрихові лінії на ескізі - двері, там де ліній немає - висувні шухляди. Дверцята верхніх шаф - фурнітура Blum Aventos. Каркас кухні - ДСП, завдяки темі я так розумію варто дивитись на Еггер. Ручки - вагаюсь між фрезерованим профілем фасаду та Gola-профілем. Особисто мені більше до душі Gola-профіль. Накладні ручки зовсім не в тему.

Щодо стільниці ще не визначився, окрім того що буде постформінг. В темі, бачу, котирується Arpa, які ще варті уваги? Фартук - 95% що буде скло.

 

Географічне розташування кухні - Тернопіль.

 

Тепер основні питання:

- що можна змінити у плануванні (у сторону функціональності/раціональності)?

- скільки вартуватиме дана кухня, маючи вищевказані вихідні дані?

- чи є доцільність збирати самому, попередньо замовивши порізку? (батько займається виробництвом сходів та частково меблів, проте в кухнях досвіду немає)

 

 

Дякую за відповідь.

1948113568_.jpg.f626edb6656d8c6918c75b5ca5b88eca.jpg

3d.thumb.jpg.a0f8f7a235db7093036134333c03c8c5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если хотите сэкономить - сделайте вытяжку встроенной (особенно если электро плита) так как хорошая вытяжка стоит дорого а дешевая испортит дизайном всю кухню

 

шпонированные фасады не советовал бы, так как сейчас есть очень крутые фасады из ДСП с выдавленной по рисунку текстурой что будет на порядок практичнее (особенно для кухни без ручек)

 

ну и по дизайну кухня слабовата, вы как архитектор должны что то придумать поинтереснее , ждем вариан №2 )))

 

кстати одесские архитекторы придумали нам 2 такие кухни похожие на ваш вариант , делюсь идеями -

1020451644_kitchenFENIX1.thumb.jpg.b0dc7319612e13068b5d5f6ede6f3096.jpg

1078346305_kitchenFENIX2.thumb.jpg.957b12e90aaa8977e2af8c673a44c4d2.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотя посмотрел цветной вариант , то вроде и ничего

 

секция с 3мя выдвижными просится под варочную

 

на пеналах гола профиль ставится обычно вертикально

по gola см картинки ниже

 

пс если что у нас есть черный

654631480_Gola1004_1005.jpg.6543187e17097ea6d6b5793321da1a2f.jpg

gola1019_1020.jpg.58912ca11faedf3cc8a0a4d8056871f0.jpg

gola1020.jpg.eee7137bd311939e48db00fcc719a0b9.jpg

corner.jpg.ea3e130e773c5431d424da95168e3504.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если хотите сэкономить - сделайте вытяжку встроенной (особенно если электро плита) так как хорошая вытяжка стоит дорого а дешевая испортит дизайном всю кухню

 

шпонированные фасады не советовал бы, так как сейчас есть очень крутые фасады из ДСП с выдавленной по рисунку текстурой что будет на порядок практичнее (особенно для кухни без ручек)

 

ну и по дизайну кухня слабовата, вы как архитектор должны что то придумать поинтереснее , ждем вариан №2 )))

 

кстати одесские архитекторы придумали нам 2 такие кухни похожие на ваш вариант , делюсь идеями -

 

Витяжка вже є - VENTOLUX SPACE 90. Маємо те що маємо. Плита буде індукційна, шириною 60-70 см. Тому й витяжку ширшу брали.

Щодо шпонованих фасадів - от забув ще дописати щодо їхньої надійності/довговічності. Майже всі мені кажуть що це погана затія. Облазять, облущуються. Невже все так погано? Чому ж тоді випускають такі рішення? Імітація деревини на ДСП, ще й фактурна, мені щось взагалі ніяк. Я імітацію будь-чого не сприймаю. Don't take fake, так сказати. Хоча і розумію що прямий фасад без тафель з масиву не зробиш, або це буде якийсь клеєний щит з космо-ціною. Я в захист шпону маю аргумент що його легше відновити в разі пошкодження, тоді як фарбовані фасади треба перефарбовувати з надвисокою ймовірністю не попасти в колір. Якщо шпон зовсім вже не годиться - краще дам фарбовані у інший колір фасади.

 

Щодо дизайну - мене влаштовує, в мене в пошані простота. Тим більше тут все чітко до інженерії прив'язано. Мене в кухні більше функціональна складова цікавить. Більше варіантів я вже не буду розробляти, бо тоді час на прийняття остаточного рішення прямуватиме до безкінечності :) . Це вже навіть з дружиною погоджено, залишились суто робочі моменти. Власне вона й проробила схему, а я суто візуалізував.

Я ще про вбудований холодильник на початку задумався, але тандем самого холодильника + каркасу з фасадом на нього вийде у 1.5 рази дорожче звчайного холодильника.

 

хотя посмотрел цветной вариант , то вроде и ничего

 

секция с 3мя выдвижными просится под варочную

 

на пеналах гола профиль ставится обычно вертикально

по gola см картинки ниже

 

пс если что у нас есть черный

 

Секцію з трьома шухлядами спочатку й робив під варочною, але потім переніс правіше, бо не знав чи буде достатньо місця і для невисокої шухляди і для варочної поверхні? Якщо можна цю малу шухляду під варочну поверхню перенести - взагалі чудово.

 

Щодо профілю Gola - якраз надіявся почути що він є чорного кольору, ще б ціну взнати для орієнтиру. Я так розумію він є двох типів - Г-подібний для верхніх шухляд і П-подібний для тих що всередині? Якщо можна - напишіть у ПП вартість.

Надіюсь і алюмінієвий цоколь чорного кольору без проблем знайдеться. Алю-цоколь, на мою думку, якраз добре по зносостійкості підійде.

 

Яка орієнтовна вартість такої кухні може бути?

 

І дякую за пояснення.

 

PS: Доречі - на кухнях від одеських дизайнерів (повністю білий варіант) я так розумію весь низ на тіп-онах? І що за матеріал фартука з імітацією деревини? І стільниця якась тонка - камінь? Якісна візуалка все вирішує)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- скільки вартуватиме дана кухня, маючи вищевказані вихідні дані?

- чи є доцільність збирати самому, попередньо замовивши порізку? (батько займається виробництвом сходів та частково меблів, проте в кухнях досвіду немає)

 

Кухня с такими параметрами и исходными данными может обойтись под 100000 грн и более, в зависимости какие конкретно механизмы BLUM будут применены.

Что касается того, стоит ли собирать ее самому, то посоветовал бы поручить все работы от порезки до установки опытным мастерам, монтировавшим кухни с механизмами BLUM хоть когда-то. Это на первый взгляд кажется, что все очень просто. Ошибка в месте установки той или иной детали механизма приведет к неправильной его работе. А цена на BLUM "кусается".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хотя посмотрел цветной вариант , то вроде и ничего

 

секция с 3мя выдвижными просится под варочную

 

на пеналах гола профиль ставится обычно вертикально

по gola см картинки ниже

 

пс если что у нас есть черный

 

Кухня с такими параметрами и исходными данными может обойтись под 100000 грн и более, в зависимости какие конкретно механизмы BLUM будут применены.

Что касается того, стоит ли собирать ее самому, то посоветовал бы поручить все работы от порезки до установки опытным мастерам, монтировавшим кухни с механизмами BLUM хоть когда-то. Это на первый взгляд кажется, что все очень просто. Ошибка в месте установки той или иной детали механизма приведет к неправильной его работе. А цена на BLUM "кусается".

 

Місцеві дилери київських фабрик (K***s та E****a) назвали ціну 2800-3500$. Тоді постає питання - чи не занизька така вартість для такої кухні? Щодо того щоб довірити виготовлення спеціалістам - я теж за. Самодіяльність спробувати краще на чомусь простішому, шафі, чи тумбі.

Адекватних аналогів Блюм-у за нижчою ціною, я так розумію, немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

профиль L -7 евро метр, C -8 евро метр , цоколь 11 евро метра, длина 4м

все алюминий

 

на фото дверки из ЛамДсп выглядит в живую очень даже хорошо

1844564615_k5.thumb.JPG.e965019ff486a35b8a3cd825635334e3.JPG

17119453_2016-08-0523_34_18.thumb.jpg.06a8d44ba4d26f4c742c6c43562e4af9.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тонкие столешницы не проблема из пластика

 

Це мається на увазі вся плита пластикова? Не ДСП обклеєна пластиком? Типу Fundermax-а якогось, HPL?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще сейчас есть на рынке такие фасады называем J-door

кухня на фото правда не закончена

763768052_k6.thumb.JPG.45590d21e9d8805d92a12120c55a8249.JPG

IMG_3650.thumb.JPG.babc7dc214d0fd3abcc5f71496dd599f.JPG

2144830670_2016-08-0523_45_16.thumb.jpg.77828cd40c552361a34c18204eb23c14.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще сейчас есть на рынке такие фасады называем J-door

кухня на фото правда не закончена

 

Бачив цей фасад вживу. І фарбований і шпонований. Трохи мене не переконав найтонший його фрагмент - при невеликому натиску прогинається. При ударі може обламатись. Хоча це вже я придираюсь, кухня не ковальський цех якийсь. Ну і кромкування цього складного профілю навіть на фото так собі. Хоча бачив шпонований вживу - досить пристойно. Від якості роботи залежить. Але всеодно більше схиляюсь до Gola-профілю та нормального прямого профілю фасаду - так простіше і надійніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Місцеві дилери київських фабрик (K***s та E****a) назвали ціну 2800-3500$. Тоді постає питання - чи не занизька така вартість для такої кухні? Щодо того щоб довірити виготовлення спеціалістам - я теж за. Самодіяльність спробувати краще на чомусь простішому, шафі, чи тумбі.

Адекватних аналогів Блюм-у за нижчою ціною, я так розумію, немає?

 

Я назвал Вам цену примерно. Надо просчитать все скурпулезно, зная какие конкретно материалы корпуса, фасада, столешницы, фурнитуры будут использоваться при изготовлении.

Пусть местные диллеры распишут Вам все материалы , которые будут в кухне, с реальными ценами . Работа , обычно стоит 50 - 75% от стоимости материалов, плюс доставка в ВАш регион, если нет возможности изготовления всего на месте.

Тогда Вы увидите реальную стоимость кухни. По крайней мере, я делаю так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще сейчас есть на рынке такие фасады называем J-door

кухня на фото правда не закончена

 

МДФ? Какая цена?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто мав справу зі шпонованими кухонними фасадами? Основа — ДСП або МДФ обклеєний модифікованим шпоном (конкретний виробник шпону Classic Veneer). Переваги, недоліки, особливості експлуатації, об'єктивні та суб'єктивні відгуки. А то виробники страшать тим що облізе, облущиться і т.п.

 

І ще - що скажете про кухні KOLSS - варто уваги чи ні?

 

 

Переваги: виглядає ефектно.

Недоліки:

1) дорого

2) непрактично - не всі моючі засоби підходять. треба особливі. Через час зявляються невеликі тріщини - як на дереві звичайному...

3) важко вимити жирні пятна...

4) і це стосується як фасада дорого італійського, та і зробленого дизайнером...

 

304845449_.jpg.67fb7413f971b02a529b316a5fab57b6.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адекватних аналогів Блюм-у за нижчою ціною, я так розумію, немає?

 

 

Зараз можна дивитись також на Hafele. Деякі позиції дорожче, деякі дешевше - у них літня акція.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...