Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будет ли дорожать земля и дальше?!

Taras

Рекомендовані повідомлення

Хочу извинится, вчера по случаю праздника чуток выпивши был и ляпнул лишнее,конечно же нет у нас очень обеспеченных форумчан.
василий вы разочаровали

надо было настаивать на своём

приводить аргументы

представляете какой интереснейшей дискуссии вы нас лишили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 49 секунд

 

Зараз прийде КХХ і розповість який ти лох)

По темі про Печерські пагорби. В 2000-х родина моїх друзів продала 5с з половиною хати по 80 за сотку. Провулок М.Реута. Їхню і поруч дві купила одна людина. Був нещодавно на Лейпцигській 13, з вікон ті ділянки як на долоні. Все заросле бур‘янами. А так-то да, чиїсь півтора лями)

 

Наверное Киевэнерго электричества на участок не дает))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

І як там справи? Дорожчає? Ні?

Знайшов ділянку, котру моніторив у 2018. Подорожчала відсотків на 10.

Ну для власника профіт більший - перебування у власності сягнуло трьох років. За ці три роки район дещо ожив. Щоправда прийшли на масив і ондони, що будують на 10 сотках п"ятиповерхівки на всю площу ділянки. Є ризик, що і поруч з цією зведуть подібне.

Метро 20 хв пішки. З комунікацій лише електрика. 5 за сотку.

Що скаже товариство?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ціна норм, багатоповерхівки мінус звісно, але по причині 20 хв до метра вони будуть по-любому
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так якраз ці багатоповерхівки мене і спиняють. Маю ділянку в Броварах ( описував вище), то там сусід зправа вже збудований (1 пов), зліва планує теж одноповерховий. Ззаду буде півторачка по феншую))) не паралельно межам)

А тут реально стрьомно)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб без поверхівок треба жити в селі км за 40, у мене також сусід був забудований але продав і зараз там планується 4 пов. Так що не факт.

Тому або шукати подалі, або як є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так будуйте теж багатоповерхівку і здавайте потім. Не сподобається, продасте
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб без поверхівок треба жити в селі км за 40, у мене також сусід був забудований але продав і зараз там планується 4 пов. Так що не факт.

Тому або шукати подалі, або як є

А запобігти таким будовам можна? Чи так само, як різним ініціативам типу будинків пристарілих/ готелів/гуртожитків в приватній забудові? Тобто нереально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо мати свою людину в містобуді, яка буде блокувати видання дозволу на будівництво вічно?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій підставі вона буде блокувати? Тільки на корумпованій, бо все законно, ДБН і т.п.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій підставі вона буде блокувати? Тільки на корумпованій, бо все законно, ДБН і т.п.

Тобто можна на 10 с збудувати чотириповерхове одоробло на всю площу з відступом 3 м від межі, розбити на 25 смартів по

25 метрів і всім все ок? Подивіться wood park 2, наприклад)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на якій підставі вона буде блокувати? Тільки на корумпованій

Звісно. Якось же добиваються депутати в своїх маєтках не будівництва багатоповерхівок за парканом. Значить є схеми.

 

Добавлено через 36 секунд

Тобто можна на 10 с збудувати чотириповерхове одоробло на всю площу з відступом 3 м від межі, розбити на смарти по

25 метрів і всім все ок?

Це питання попиту. Якщо є покупець в такому жити - то звісно що ОК. Гірше коли покупця немає, тоді таке ніхто не буде будувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто можна на 10 с збудувати чотириповерхове одоробло на всю площу з відступом 3 м від межі, розбити на 25 смартів по

25 метрів і всім все ок? Подивіться wood park 2, наприклад)

Одоробло не знаю, але там крім 3м містобудів вистачає: парковка, пожежний розрив, евакуац виходи, котельня і т.п.

Щодо 10с і 4 пов... А на 30с 12 пов на 200кв не хочете? :o

 

Добавлено через 1 минуту

Звісно. Якось же добиваються депутати в своїх маєтках не будівництва багатоповерхівок за парканом. Значить є схеми.

Схем немає, лише гроші. Депутати в місті в маєтках не живуть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я не знаю в якому селі за 20 хв пішки є метро :unknown:

хіба може села Троєщина чи Теремки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так, села Осокорки чи Позняки до метро також у пішій доступності :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я не знаю в якому селі за 20 хв пішки є метро :unknown:

хіба може села Троєщина чи Теремки

біля м.Дарниця є трохи приватного сектору... вул. Георгія Тороповського. цін не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А запобігти таким будовам можна?

Дивитись генплан населеного пункту. Там вказуються зони багатоповерхової та індивідуальної забудови. Будувати багатоповерхівки в зоні індивідуальної забудови заборонено.

З домами престарілих та дитсадками аналогічно: всі дозволи видає місцева рада.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только проблема в том, что еще сегодня это для индивидуальной застройки, а завтра -становится предназначеным для многоэтажек.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З домами престарілих та дитсадками аналогічно: всі дозволи видає місцева рада.

 

А місцеву владу обирає забудовник.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивитись генплан населеного пункту. Там вказуються зони багатоповерхової та індивідуальної забудови. Будувати багатоповерхівки в зоні індивідуальної забудови заборонено.

З домами престарілих та дитсадками аналогічно: всі дозволи видає місцева рада.

Які в дідька дозволи? Це все вчорну функціонує. На моє звернення до міської ради щодо розміщення в сусідньому будинку установи для реабілітації жінок після алко/нарко та секс насильства місцева влада відповіла листом, що не може ідентифікувати власника будинку. Це маячня.

А пам"ятаєте, як після пожежі в Харкові Зеля співав про перевірки? Ну-ну. Навіть не розробили механізму таких перевірок. Знайомі дснс-ники сказали "забудь")))

І щодо генплану те саме. По новому ДПТ биківні бачимо ділянки під приватну забудову, а по факту на них вже wood park 2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...