Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

Вы это серьезно?

Ну, другого объяснения я не вижу. С таким упорством доказывать мне, что сабж такого не делает, когда мой личный опыт утверждает обратное…

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас тоже. Вам платят, чтобы Вы писали, что сабж хороший, а Вам здесь не верят. Потому что у людей есть личный опыт общения с сабжем. Так и зарплаты лишить могут…

 

 

Подозреваю, что некоторые из участников дисскусии имеют опыт обслуживания в десятках банков, в том числе зарубежных. И уж поверьте, навязывание карточек или агрессивный спам это не самая большая проблема :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, другого объяснения я не вижу. С таким упорством доказывать мне, что сабж такого не делает, когда мой личный опыт утверждает обратное…

 

А Ваше упорство не смущает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ваше упорство не смущает?

Я же не расписываюсь вообще за всех участников. Небольшая такая разница, не?

И уж поверьте, навязывание карточек или агрессивный спам это не самая большая проблема

При навязывании на что ссылаются?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я же не расписываюсь вообще за всех участников?

 

При навязывании на что ссылаются?

 

мне не навязывают почему-то :). Ну пару раз в год вежливо выслушиваю информацию от корпоративного менеджера, работа у него такая :). Хотя больше за жизнь разговариваем

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне не навязывают почему-то

Ну, а мне навязывают. Но я же не расписываюсь в этой теме, что навязывают вообще всем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, а мне навязывают. Но я же не расписываюсь в этой теме, что навязывают вообще всем.

 

Вот представьте, компания построила дом "под ключ". Сложный фундамент на склоне, крыша восьмискатная, отделка дорогая, инженерия на 50 т. дол и все такое.

 

И после всей проделанной работы хозяйка орет на подрядчика - дом г...но, в гардеробе один крючек болтается и дверка от холодильника не с той стороны навешана. Да если бы она знала, то не в жизнь бы с этой фирмой не строила...

 

Это уровень претензий к огромному банку, в котором не очень умный руководитель одного из множества отделений заставляет штат навязывать карточки. И у них не хватает скилов делать это красиво и ненавязчиво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, а мне навязывают. Но я же не расписываюсь в этой теме, что навязывают вообще всем.

Старый анек с тему:

- Босс, будьте осторожны, только что по радио сказали, что по вашему маршруту какой-то псих по встречке едет!

- Псих!? Да их тут сотни!

:)

---

 

Прикольно. Что-то злобно навязывают в Привате двоим модераторам. И третий им лайкает, наверное тоже потерпевший от приватовского беспредела. А у обычных юзеров особых проблем нет. И вот загадка: вот как девачки в банке вычисляют модеров с СД?

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в котором не очень умный руководитель одного из множества отделений заставляет штат навязывать карточки.

Разные отделения. Т.е., как минимум уровень городского управления, а не одного отделения. Что уже подразумевает некую систему, а не самодеятельность рядовых превед-девачек.

И у них не хватает скилов делать это красиво и ненавязчиво.

Ну, так хоть не позорились бы тогда, что ли…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

рядовых превед-девачек.

 

 

Ну если с этим такие проблемы, то найдите мальчика, их там валом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то найдите мальчика

Это что-то поменяет?

их там валом

Как-то не попадались.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В свое время в привате была зарплатная карта, к ней в нагрузку дали кредитную клубничку, я тут же попросил у менеджера ножницы и порезал ее, видели б вы лицо менеджера.

Так что не такое и зло та кредитка:lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Резерви тримають під кредити, а не депозити. Депозити зазвичай є одним з джерел кредитних коштів. В даному випадку, вірогідно, в банка немає достатньої кількості кредитів в цій валюті, тому депозити в ній йому не цікаві.

 

А кеш у валюті? Це ж не з нацбанку купити. Теж треба якісь резерви тримати

 

Добавлено через 2 минуты

В свое время в привате была зарплатная карта, к ней в нагрузку дали кредитную клубничку, я тут же попросил у менеджера ножницы и порезал ее, видели б вы лицо менеджера.

Так что не такое и зло та кредитка:lol:

Не забули її заблокувати? В особистому кабінеті р24 можна ж між рахунками перекинути

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Не забули її заблокувати? В особистому кабінеті р24 можна ж між рахунками перекинути

 

Я її (кредитку) не активував.

А деякі співробітники встигли покористуватись під 72% річних:hlop::hlop::hlop:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Угу. А чого ж вони депозитами припрошують ще й % платять, а тут на поточному лежить собі нікого не чіпає - ще й в накладі виходить?

.

 

Можуть собі дозволити. Щоб конкурентам не дістались клієнти. По друге для того щоб покрити кредитні лінії що відкриті за картками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в нагрузку дали кредитную клубничку, я тут же попросил у менеджера ножницы и порезал ее, видели б вы лицо менеджера.

Так что не такое и зло та кредитка

Було, теж тулили кредитку - просто наполіг і при мені ж зробили кредитний ліміт рівний нулю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Було, теж тулили кредитку - просто наполіг і при мені ж зробили кредитний ліміт рівний нулю.

 

аналогічно зробив в цій ситуації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в регламенте написано что Банк может изменять кредитный лимит по своему усмотрению. Поэтому завтра нулевой лимит может превратиться в ненулевой без объяснений.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@MaksymS, Щось Вас параноїть останнім часом...

Як правило, ліміт ріжуть в меншу сторону а не в більшу. Що заваджає контролювати залишок і не влазити в мінус? Чи знову Зменшити ліміт до нуля?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в регламенте написано что Банк может изменять кредитный лимит по своему усмотрению. Поэтому завтра нулевой лимит может превратиться в ненулевой без объяснений.

 

Попросити ліміт 10грн, не повернути вчасно. Може тоді як ненадійному позичальнику більше не дадуть в борг? )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До чого тут параноїти? Це правила обслуговування, з якими ви погодилия коли отримали картку. І в яку сторону змінювати ліміти теж справа банку і з вами консультуватися ніхто не буде з цього приводу. З цим ви теж погодилися.

Звісно можна щодня заходити в Приват 24 і контролювати чи не змінився кредитний ліміт. Так, це цілком робочий варіант, погоджуюся. Головне не забувати це робити щодня.

 

Щодо неповернених 10 грн - якщо я не помиляюся, то на них нараховуються штрафні санкції в розмірі 500 грн відразу за просрочення платежу. Ну й там ще відсотки, але то вже дрібниці. Може зараз щось й змінилося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю і диву дивуюсь, таке відчуття, що кредитка-це якась серйозна хвороба, що від неї всі так шарахаються...

Ну якщо вже не вийшло від неї відмовитись , то взяли кредитку , поставили на ній ліміт зняття, ліміт розрахунку на мінімум, а саму картку десь поклали, раптом колись стане в нагоді.

А не стане, то одразу розрізати..

 

Ні, на 5 сторінок пуста суперечка...

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну якщо вже не вийшло від неї відмовитись

А навіщо мені брати непотрібну мені річ? А ліміт можна і на картці для виплат встановити. Але ще жодного разу цього не робив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю і диву дивуюсь, таке відчуття, що кредитка-це якась серйозна хвороба, що від неї всі так шарахаються...

 

Наприклад в Ощадбанку полюбляють пенсіонерам кредитний ліміт відображати як залишок коштів на рахунку. Раптово, в один чудовий ранок. Пенсіонер на радощах що держава нарешті оцінила його внесок в розвиток країни знімає втричі збльшену пенсію... і виявляється винен банку суму кредиту + відсотки.

 

В Приваті кредит може бути знятий не власником картки завдяки послузі "гроші без картки", яку неможливо відключити. Тобто будь-хто зможе клонувати сімку фінансового номера і набрати кредитів на і за ваш рахунок. І Приват розведе руками, будете виплачувати.

Звісно з цим можна боротися тримаючи окремий контрактний номер телефону виключно для Привату, який нікому не повідомляти, окрім Банку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Тобто будь-хто зможе клонувати сімку фінансового номера і набрати кредитів на і за ваш рахунок. І Приват розведе руками, будете виплачувати.

Звісно з цим можна боротися тримаючи окремий контрактний номер телефону виключно для Привату, який нікому не повідомляти, окрім Банку.

Саме так, для фінансового номера або контракт, або хоча завести особистий кабінет на сайті провайдера, де буде вказане кодове слово.

sim-swap-infographics (1).pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...