Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Беспредел ПриватБанка

Said

Рекомендовані повідомлення

я тут пытался на днях с одной из рабочих симок. Фиг там.

Во-первых, симка должна быть на контракте (при переходе надо указать ФИО владельца).

Во-вторых, киевстар, с которого хотел перейти, стал пугать, что после перехода звонящий будет слышать фразу о том, что была произведена миграция (типа, ему может стать дороже звонить на другого оператора). Интересно, так ли это.

 

Поки що у нового оператора номер беруть лише на контракт. Міграцію на пріпейд ще не погодили

 

Добавлено через 2 минуты

навіть якщо б такого не було, то закоонодавчо цю норму варто було б ввести. А то телефонуєш на Київстар, розмовляєш спокійно 30-60 хвилин, а потім бац, а це все було на Лайф...

 

Є постанова. Там все описано в більшості технічними термінами хто кого і про що сповіщає при такій міграції. Пересічний громадянин не з першого разу зрозуміє суть

 

Послуга описана на сайті кожного оператора : Mobile Number Portability (MNP) – послуга портації (переходу абонента) від одного оператора мобільного зв'язку до іншого з повним збереженням номера. Це означає, що всі цифри, разом з тими, які зараз ми називаємо кодом оператора, залишаться без змін.

Регулятор це описує так:

spz.nkrzi.gov.ua/golovna/posluga-perenesennya-abonentskogo-nomera-ppn/

Змінено користувачем ШуRik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тут пытался на днях с одной из рабочих симок. Фиг там.

Во-первых, симка должна быть на контракте (при переходе надо указать ФИО владельца).

Во-вторых, киевстар, с которого хотел перейти, стал пугать, что после перехода звонящий будет слышать фразу о том, что была произведена миграция (типа, ему может стать дороже звонить на другого оператора). Интересно, так ли это.

 

Все так і є. Знайомий перейшов з КС на водафон, деякий час коли телефонував йому чув попередження про зміну оператора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чем водафон лучше Киевстара?

 

Ось не треба таке питати, я ніяк не агітую за водафон.

У вище згаданого знайомого, шеф всю фірму перевів на водафон, у нього треба й питати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозуміло.

Думав щось узнаю бо достатньо давно маю тел обох операторів і кс мені вигідніший.

Хоча тому хто купив картку у переході все одно чомусь дешевше послуги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня пакет по предоплате. Зарегистрировался у оператора по паспорту, чтобы симку меняли только вживую по паспорту. Этого достаточно?

Навіщо? (не пробував) У разі втрати чи необхідності змінити сімку йдете до магазину з паспортом.

По факту: в новый телефон мужу нужна маленькая симка. Обратился в магазин, без паспорта, с новым телефоном. Позвонил мне узнать номер своего паспорта...продиктовала....симку поменяли :pozor:

Но это же могла быть не я!:shock: а просто чел который знает номер паспорта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, так ли это.

Сообщения о миграции номеров уже слыхал. На каких номерах — не помню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа! Давайте вернемся в русло названия темы.

Никто не сталкивался в привате "а сейчас мы запишем ваш голос"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факту: в новый телефон мужу нужна маленькая симка. Обратился в магазин, без паспорта, с новым телефоном. Позвонил мне узнать номер своего паспорта...продиктовала....симку поменяли :pozor:

Но это же могла быть не я!:shock: а просто чел который знает номер паспорта

Когда менял симку на маленькую ехать пришлось в центр обслуживания с документами.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факту: в новый телефон мужу нужна маленькая симка. Обратился в магазин, без паспорта, с новым телефоном. Позвонил мне узнать номер своего паспорта...продиктовала....симку поменяли :pozor:

Но это же могла быть не я!:shock: а просто чел который знает номер паспорта

 

Людський фактор ніхто не відміняв, багато хто просто по телефону здає всі цифри з картки, з тими трьома які я замальовую чорним маркером.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда менял симку на маленькую ехать пришлось в центр обслуживания с документами.

Недавно міняв дві СІМки. Навіть корпоративну поміняли без документів. Єдина умова - має бути активна стара картка (на неї приходить СМС код підтвердження).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

, з тими трьома які я замальовую чорним маркером.

А, навіщо? Ні разу не бачив, ще можна паяльником випалить

Просто нікому не показувати картку і все :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факту: в новый телефон мужу нужна маленькая симка. Обратился в магазин, без паспорта, с новым телефоном. Позвонил мне узнать номер своего паспорта...продиктовала....симку поменяли

 

А разве "поменять" соответствует "продублировать"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А, навіщо? Ні разу не бачив, ще можна паяльником випалить

Просто нікому не показувати картку і все

 

Спробуйте не показати, коли до вас з паяльником. :evil:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто не сталкивался в привате "а сейчас мы запишем ваш голос"?

Первый раз слышу о таком.

 

Добавлено через 1 минуту

Недавно міняв дві СІМки. Навіть корпоративну поміняли без документів.

В мене в КС документи таки питали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый раз слышу о таком.

Ай-яй-яй! как же так? Недосыпали очередного беспредела! Это беспредел в квадрате!

:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А разве "поменять" соответствует "продублировать"?

 

продублировать симку нельзя - работать будет только одна

 

Добавлено через 2 минуты

Первый раз слышу о таком..

И я о том же. У привата есть плюшка для пенсов - оплата по телефону без комиссии. Тетка посчитала, что в месяц на квитанции уходит 60 грн, в привате рассказали о плюшке. Тетка воспользовалась. в последний раз сказали о записи голоса - испугалась. теперь мне мозг выносит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

продублировать симку нельзя - работать будет только одна

Уже давно не так. Є можливість мати додаткову СІМку для передачі даних (модем, планшет) без можливості дзвінків. Дві сімки матимуть один баланс і номер.

Також доспупний офіційний клон СІМки. Обі повноцінні з одним номером і балансом, обі можуть дзвонити. А ось бути активною водночас може тільки одні. Активність задається певним кодом з телефону. * обслуговування такої додаткової СІМки коштує чи 50 чи 100 грн в місяць. Доречі, дуже зручна штука коли одночасно маєте модний смартфон і просту дзвонилку для роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тетка посчитала, что в месяц на квитанции уходит 60 грн, в привате рассказали о плюшке.

Чё-та до фига. Платёжка в П24 стоит 1грн., если счёта нет в ЕРЦ (есть у особо отбитых) — 3грн.

продублировать симку нельзя - работать будет только одна

У КС в некоторых контрактных пакетах есть услуга дублирования СИМ-карты. Вроде даже бесплатно (пока). У Лайфа тоже чё-та подобное есть, но за мзду малую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чё-та до фига. Платёжка в П24 стоит 1грн., если счёта нет в ЕРЦ (есть у особо отбитых) — 3грн.

 

.

Одинокая пенсионерка 82 года. Какой П24. платит через кассу - там по 15 грн платеж (6 штук) или терминал - не умеет.:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой П24. платит через кассу - там по 15 грн платеж (6 штук)

Есть и менее жадные банки…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там не каждому пенсионеру хватит уже здоровья очередь выстоять до 20 числа, ибо очередь заканчивается на улице далеко до входных дверей.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там не каждому пенсионеру хватит уже здоровья очередь выстоять до 20 числа

На зачем до 20-го? Прийти 30-го, когда два человека стоят. Или в 7 вечера, а не в 9 утра…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийти 30-го, когда два человека стоят.

Пенсионерке 82 года. Какое 30-го? Все прыдущие 60 лет платила до 20-го.

Или в 7 вечера

Там уже сериал начинается, поздно, темно, скользко, бандиты ходють.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...