Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Осторожно: брак, подделка и "дешевые сантехники"

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

Ноу хау. Группа безопасности котла всегда будет чистая. Фильтр грубой очистки не даст грязи засорить группу.

Хотя если забьется будет ба- бах.

IMG_20190218_152151.thumb.JPG.9da9111270c91ad1e51f3fb4bab16898.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ноу хау. Группа безопасности котла всегда будет чистая. Фильтр грубой очистки не даст грязи засорить группу.

Хотя если забьется будет ба- бах.

 

Та ему уже не здоровится, вон позеленел весь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня довелось увидеть....Киев, пер. Михайловский, 7 этаж, вот так меняют стояки (ГВС,ХВС и обратка) Ничего не бояться черти....:D

 

p.s.Объективности ради добавлю - полтора года говорят простояло, так что "гарантийный срок" выдержан. 20-й м/п Valsir Pexal, компрессионные фитинги тоже.

 

picture.php?albumid=7620&pictureid=93060

 

%5Bimg%5Dhttps%3A//www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=7620&pictureid=93058[/img]

 

%5Bimg%5Dhttps%3A//www.stroimdom.com.ua/forum/picture.php?albumid=7620&pictureid=93059[/img]

Змінено користувачем Вячеслав69
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня довелось увидеть....Киев, пер. Михайловский, 7 этаж, вот так меняют стояки (ГВС,ХВС и обратка) Ничего не бояться черти....:D

 

p.s.Объективности ради добавлю - полтора года говорят простояло, так что "гарантийный срок" выдержан. 20-й м/п Valsir Pexal, компрессионные фитинги тоже.

 

Valsir Pexal стоит долго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня довелось увидеть....Киев, пер. Михайловский, 7 этаж, вот так меняют стояки (ГВС,ХВС и обратка) Ничего не бояться черти....:D

 

p.s.Объективности ради добавлю - полтора года говорят простояло, так что "гарантийный срок" выдержан. 20-й м/п Valsir Pexal, компрессионные фитинги тоже.

 

Valsir Pexal стоит долго.

 

Хорошая труба, хорошие фитинги, но всё равно монтаж стрёмный:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайомі керуючись девізом Безумство й відвага замурували в стіну мп на гайках. Пройшло десяток років. Воно потекло. Спочатку почало сочитись через розетку.:D але на то звісно ніхто не звернув увагу. Аж до феєрверку.

Але й після нього просто перекинули бойлер в іншу розетку.

Тепер коли з іншого боку стіни кинувся грибок вирішили що нарешті пора привести все до ладу. Ну як все. Заміна тільки тої ділянки де потекло. А решту керуючись тим же девізом залишити поки знову не почне текти вже в іншому місці.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 лет назад я собирал в своём доме тоже металлопласт на гайках.Абсолютно все соединения делал в доступных для подтяжки местах.Самое западло,что за 15 лет нигде не слезинке ни капнуло и ни разу ничего не подтягивал.И нафига мне та предусмотрительность???
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 лет назад я собирал в своём доме тоже металлопласт на гайках.Абсолютно все соединения делал в доступных для подтяжки местах.Самое западло,что за 15 лет нигде не слезинке ни капнуло и ни разу ничего не подтягивал.И нафига мне та предусмотрительность???

Делали для себя старались, а не тяп ляп.

Валсир стоит долго даже на гайках.)))

 

Добавлено через 5 минут

 

Хорошая труба, хорошие фитинги, но всё равно монтаж стрёмный:D

 

Стремный это сейчас, когда - кан, рехау есть, купил запресовал и спишь спокойно, а так надо ручками крутить, не каждый сможет, накрутить на долгие года)))).

А подтяжка соеденительных фитингов придумали продаваны что б парить более дорогие пасочки.

При правильном монтаже Валсир стоит не один десяток лет.

Но мороки много с ним.

Как то так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делали для себя старались, а не тяп ляп.

Валсир стоит долго даже на гайках.)))

Думаю, ключевое слово (15 лет назад), материал был другим.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 лет назад я собирал в своём доме тоже металлопласт на гайках.Абсолютно все соединения делал в доступных для подтяжки местах.Самое западло,что за 15 лет нигде не слезинке ни капнуло и ни разу ничего не подтягивал.И нафига мне та предусмотрительность???

 

В мене теж понад 15 все без проблем.

Але отримавши проблему раз я б таки перестрахувався. Не думаю що одне з'єднання там погане а решта супер. Скоріш за все всі приблизно однакові. Шукати місце протічки для визначення причини ніхто не буде. Це треба на кухні ресторану такий срач розвести, тече десь під стелею й за плиткою спускається вниз. Та ще й в часі обмежені. Ресторан закривають на день. За цей день одні закривають грибок в залі коробом з гіпсокартону а я обходжу місце протічки.

Тим більше що для прокладки нової мережі не так вже й багато треба руйнувати. Пробити 3 стіни в санвузли. А якщо врахувати що для врізки в стару систему треба зняти декілька плиток так як власник не памятає де йдуть труби й їх треба шукати. То без руйнації на кухні не обійдеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене теж понад 15 все без проблем.

Але отримавши проблему раз я б таки перестрахувався. Не думаю що одне з'єднання там погане а решта супер. Скоріш за все всі приблизно однакові. Шукати місце протічки для визначення причини ніхто не буде. Це треба на кухні ресторану такий срач розвести, тече десь під стелею й за плиткою спускається вниз. Та ще й в часі обмежені. Ресторан закривають на день. За цей день одні закривають грибок в залі коробом з гіпсокартону а я обходжу місце протічки.

Тим більше що для прокладки нової мережі не так вже й багато треба руйнувати. Пробити 3 стіни в санвузли. А якщо врахувати що для врізки в стару систему треба зняти декілька плиток так як власник не памятає де йдуть труби й їх треба шукати. То без руйнації на кухні не обійдеться.

И после всего ЭТОГО хороший полипропилен "зло"..?

"Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус":lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И после всего ЭТОГО хороший полипропилен "зло"..?

"Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус":lol:

 

Працюю з поліпропіленом. Злом не називаю. Конкретне місце робилось коли ппр ще не було в нас.

Але за день я б не переробив то поліпропіленом.

Окрім обходу проблемної ділянки знайомі хочуть бачок унітаза до ладу привести. Кран замінити.

На всіх кранах поставити відсікаючі. 12 шт.

Замінити шланги.

Плюс вони не хочуть вірніше не задумуються над тим але треба підключення бойлера зробити адекватним. Там зараз такого накручено.....

А ввечері вже все має бути на місцях.

 

 

В мене з пресом виходить швидше ніж з ппр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И после всего ЭТОГО хороший полипропилен "зло"..?

"Мыши плакали, кололись, но продолжали есть кактус":lol:

Зло - кривые руки и фуфловый материал.

ППР - не зло. Надо знать к какому месту, прикладывать какой материал.)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ППР - не зло. Надо знать к какому месту, прикладывать какой материал.

Вот это правильно.......

081020101886.thumb.JPG.2459efcf0c57269b464d9f2b045feec1.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Попросив знайомий прокинути канашку від нового будинку до септика.

Каже коли робили канашку від старого будинку, то заклали трасу й на новий, але забули де вона.:lol: Тому ми прокопали канаву проклади в ній трубу.

Прийшов, дивлюсь рівень не витримали. Треба знімати шар землі. Але власник хоче купу ревізій. На поворотах, та в точках де сходяться різні труби то зрозуміло. Але є пряма як струна ділянка, довжиною 6 метрів. На початку є ревізія, в кінці ще одна. Він каже став ще й посередині. А то в мене труби часто забиваються, треба чистити.

Починаю чухати, й бачу трубу від старого будинку. Кажу давай вріжемось в стару трасу, зекономиш матеріалів. Каже добро нехай так і буде.

Так як труба йде перпендикулярно до межі, та ще й в сторону от тієї загубленої траси, то думаю копну тих пів метри в сторону щоб дійти до трійника на трасі й нормально врізатись. І тут бачу картину маслом. Труба з будинку йде з хорошим нахилом. Але виходить нижче траси новий будинок-септик. Пацикам було в падлу всю трасу вкопувати й вони знайшли елегантне рішення. Труба з будинку закінчується коліном на 90 градусів, яке повернуте вверх :lol: й зєднано з трійником на трасі, знизу від неї.

Аж дивно чому ж воно щомісяця забивалось?:DНа верхньому фото зліва старий будинок, з права траса на септик.

 

 

 

 

88c2eca8c3ae42adf76d55431f5b2b82.jpg

 

ab55fc6fa97b749200527e709d915960.jpg

 

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что же вы его на кронштейн не присобачили?

Так это не мы, там по ходу орудовала банда монтажников, бак не закрепили.

Думали на медные трубы баки не крепят. Медная труба должна держать.

Вместо синего поставили красный (для отопления) на бойлер.)))) А цвет играет значение, или покраснел от испуга или стыда.

И на бойлер 200л (180), поставить бачок (для отопления) 8 литров это надо уметь думать.)))

Нам их не понять.:lol:

P.S. И это не частный дом, это квартира в центре Киева.

А дело было так, стоял синий бак 24 литра 7 лет по словам хозяев, работал и груша поломалась, и тут он вызвал банду монтажников.

Они приехали посмотрели, старый бак убрали поставили маленький красный.

И о чудо через неделю бак упал, и так упал что повредил подачу теплоносителя в бойлер от конденсационного котла Вайллант.

И шо имеем, котел убежал в аварию, по давлению, бак лежит.

Что там еще делала банда монтажников я не вникал.

Ну если не знаешь зачем лезть куда голова не влазит, вот этого не понимаю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як навіщо?

Їсти хочеться а думати ні.

Головне грошей урвати а далі нехай інші переробляють.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вместо синего поставили красный (для отопления) на бойлер.))))

 

а почему красный не идет на БКН?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...