Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мультиварка - блаженство для многодетной мамы

judy

Рекомендовані повідомлення

Вернее, мы ее сломали - брали с собой, возили в багажнике :cry:. Возили, правда в заводской упаковке, но по нашим дорогам....

В сервис. И не надо им рассказывать о бедной мульти в багажнике. :D Вы не при чем. Она же как-то по нашим дорогам до магазина доехала? И не в легковушке. :beer: Так что не должна она быть столь нежной. Куча людей мульти с собой на отдых возят.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Я задумалась о замене кастрюли, если есть мысли по замене кастрюли - делитесь

У нас тоже проблемка... прилипает и мясо и рыба к чаше. Покрытие тефлон вроде целое, не поцарапанное. В наличии на замену есть керамическая чаша, но отзывы о керамике противоречивые.

Мультя Редмонд 20

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прилипает и мясо и рыба к чаше.

а не пробовали делать, как на сковородке? сразу разогреть, а потом туда мяско, рыбку?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может хватит рекламировать постоянно интернет магазин, а?:x

 

Добавлено через 1 минуту

а не пробовали делать, как на сковородке?

Хм, надо будет предложить эту идею супруге, думаю, что не делала так

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хм, надо будет предложить эту идею супруге, думаю, что не делала так

У меня номер проходит:D.

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а не пробовали делать, как на сковородке? сразу разогреть, а потом туда мяско, рыбку?

100% так. Причем у меня чаша нерж, так ее сначала без масла надо разогреть, только потом масло, а уже потом продукты. Даже нерж не пригорает никогда.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моей Мульки вначале было все ок, а потом, месяца через 3-4, стало липнуть страшно. Именно мясо и рыба, овощи практически нет. В чаше рифленое дно и со временем там скапливаются остатки. Обжариваю я много. А чем больше стараешься отчистить, тем больше стираешь защитный слой :(:pardon: Замкнутый круг... Подходит чаша от одного из Редмондов с покрытием Dyking (самое лучшее из всех, с которыми я встречалась), но таких чаш в продаже уже нет и саму мультиварку уже сняли с производства :cry: Купила новую, родную (почти 500 грн.). Пока все отлично, но надолго ли? :pardon:

п.с. Никто, случайно, не имеет постоянных контактов с Россией?

У меня Кукушка в коробке простаивает уже больше года :( Треснул клапан выпуска пара - мультиварка теперь не держит давление и чаша уже пообтерлась, тоже липнуть начало. У нас фактического сервиса нет совсем, хотя мульварки продают :x Номинально сервис есть, но никаких запчастей заказать нельзя, хоть говорила, что буду ждать, сколько угодно. А в России сервис есть и хорошо развит, и там можно все это заказать... загвоздка только в доставке :( В целом это одна из моих лучших мультиварок - индукция (очень быстро нагревается), удобные программы, чаша хороша... но клапан - их слабое место. Надо было его чистить гораздо чаще, а я запустила... вот когда полезла чистить его уже с разборкой крышки он и треснул :cry:

У нас отсутствием сервиса гробят хорошие марки (и не только в бытовой технике). Из-за мелочи невозможно пользоваться. И прочищать самой бы не пришлось, если бы сервис этим занимался ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Всем привет! Может кто сталкивался с поиском чаши для Panasonic SR-TMH181? Я кроме как за 1500 грн на сландо больше нигде не вижу :( Так-то лучше уже новую мультиварку купить...:(
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варіантів 2:

1) купувати на OLX (якщо там продають саме те, що вам треба) або у офіційних постачальників (а ціни на OLX також "підганяють" під них);

2) купувати нову мультиварку, попередньо поцікавившись наявністю та вартістю комплектуючих до неї. Хоча окрема чаша вийде таки дешевше.

Просто буквально на ходу переглянувши "тему" Вашого питання, відкрив для себе, що комплектуючі Panasonic - дорогі... Мені це теж варто знати, як власнику однойменної електробритви :)

Але така практика серед відомих брендів реально існує: позаминулого року з моєї вини розбилася колба кавоварки Moulinex. Вивчивши ціни на них, я всерйоз думав купувати нову кавоварку... Але обмежилися придбанням колби. А що тоді було робити з працездатною кавоваркою - викидати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда я активно пользовалась Панасоником чаша в СЦ стоила 400 грн., при цене за мультиварку 1200 грн. (приблизительно). Сейчас соотношение изменилось?

К сожалению, это проблема многих брендов. Завозят бытовую технику не знамо как, официальных представительств нет, и к некоторым запасную кастрюлю не купишь ни за какие деньги... хоть сами мультиварки довольно хорошие. Например, Кукушка. Новая стоит ок. 15000 грн, чаша ок.5000 и только на OLX... Орссон, вообще нигде ничего нет, а модель получше стоит 9000 грн. , а модель попроще - 4500 грн. И как можно покупать, если потом негде взять? Чаша, какая бы хорошая ни была, все равно износится :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто панасоник их давно перестал делать, оттуда и цена - остатки. Видимо буду покупать новую мультиварку. Может подскажите последние тенденции, что брать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вважаю, краще обирати серед відомих брендів, які офіційно ввозятья в Україну. Так, частина їхньої продукції є 100% китайською (за походженням, а не лише збіркою), але вони так само мають повноцінний сервіс та наявність запасних частин і комплектуючих (правда, це треба перевіряти окремо).

Сам вибирав би приблизно з ось цього модельного ряду:

hotline.ua/bt/multivarki/9671-41270-308491-308511-308520-308540-308545-308548-308552-308567-308581-379298/

Особисто нам подобається техніка Moulinex. Їхні мультиварки нижнього цінового диапазона - чистий Китай, але такий, якому, як на мене, можна довіряти. Зрештою, зараз чимало виробників недорогі моделі техніки просто замовляють в Китаї. 100% китайськими є Ariete, Gorenje, Moulinex (окрім серії Cook4Me), Philips, Russell Hobbs...

Ми ж позаминулого року взяли по гарній ціні Ariete PCE420. Тому що: скороварка (вирішили, що цей прилад на кухні мати доречніше, аніж просту електрокаструлю), низька ціна, гарантія (бренд групи DeLonghi), наявність комплектуючих (силіконовий ущільнювач, каструля, кришка у зборі - це все можна придбати на Глибочицькій). Минулого року працювала нормально (зараз зберігається на складі запакованою - не маємо можливості користуватися кухонними приладами за відсутності кухні), але от за цей бренд агітувати не буду: у мами зламалася (за нормального використання) сокодавка Ariete Centrika Orange (двигун), яка пропрацювала лише 2 роки. На вигляд - чистий Китай, на кшталт тих же Saturn, Mirta тощо.

Але! Якщо сама мультиварка справно працює, то ми, напевно, придбали б нову каструлю.

Це як приклад. Вибір, зрештою, робити Вам:) Удачі!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Redmond, Polaris - китайська техніка, замовляє Росія.

Є аналогічні моделі, які замовляє і Україна, наприклад, під брендом Magio.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто нам подобається техніка Moulinex.

Почитайте мой пост о Moulinex немного выше... не рекомендую. Редмонд подкупает изобилием запасных кастрюль и массой моделей. Ничего не знаю о надежности. Я без скороварки сейчас тоже мультиварку не рассматриваю, а с этой функцией Редмонды совсем не дешевые ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитайте мой пост о Moulinex немного выше... не рекомендую.

Ну так це ж ваш особистий випадок, правильно? ;) Який не означає, що так будуть працювати інші екземпляри цієї моделі цього виробника.

І до того ж, я не знаю, як у мультиварці може щось пригоріти? Хіба за відкритої кришки та додавання води. Але якщо у нас щось прилипало - все добре відчищалося звичайною дерев'яною лопаткою, а каструля без проблем вимивалася звичайною губкою.

До речі: ми жодного разу не використовували комплектну ПЛАСТИКОВУ лопатку!

Чому саме їх виробники кладуть у комплект, якщо будь-якій антипригарці потрібне дерево або силікон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати по поводу антипригарки - а почему не рассматриваете кастрюли из нержавейки? Должны быть вечные...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж вони не універсальні...

 

Взагалі, ми скороварку купували не як основний, а допоміжний прилад на кухні. Сфери приготування: плов, тушкована картопля, м'ясо, голубці, йогурт (для останнього варто придбати окремий силіконовий ущільнювач для кришки, тому що запахи він вбирає у себе дуже добре). Моя дружина не готова відмовлятися від усіх зручностей плити і готувати все в одному приладі (а готує вона у мене смачно :)), тож вибрали саме швидку мультиварку, з тиском - плов і картоплю, приміром, готувати у ній швидше і зручніше, гарно готується телятина. Ми не спускаємо пар одразу після завершення притування, не перекладаємо готовий продукт у другу ємність - те ж тверде м'ясо, простоявши у скороварці декілька годин (вона стає своєрідним термосом), стає ще кращим, м'якшим, тобто, блюдо "доходить", його смакові якості від цього лише покращуються.

Це так... наш погляд на такі кухонні речі :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто я сейчас нахожусь в Британии, и у них на амазоне самая популярная такая

81BPqKB6bLL._SX466_.jpg

 

s-l1600.jpg

 

 

думаю может купить... 3000 грн на наши деньги.

 

А вот рецепты к ней (я бы сказал что более чем достаточно по универсальности)

instantpot.com/recipes/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А редмонды плохие? Почему они на порядок дешевле, никто не подскажет?

У меня сейчас Редмонд, не из дешёвых. Но проблема с кастрюлей, покрытие керамическое. Кастрюля не нравится, в большинстве случаев в ней всё прилипает, когда готовлю в режиме жарки-выпечки. Ещё глючит иногда, что очень раздражает. Только выставил программу, прошло пару минут и идёт сброс. Может. это мне такой экземпляр попался, но Редмонд больше ни-ни. Перед этим была Декс, не могла нарадоваться, не знаю, как в новых моделях, но в Декс-60 кастрюля была чудо, как хороша.

 

Всем привет! Может кто сталкивался с поиском чаши для Panasonic SR-TMH181? Я кроме как за 1500 грн на сландо больше нигде не вижу :( Так-то лучше уже новую мультиварку купить...:(

Вот вам страница с форума о мультиварках www.multivarka.ru/forum/viewtopic.php?f=475&t=22824. Попробуйте поискать кастрюли -аналоги других брендов. Купить новую всегда успеете.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Реймонд так же не из дешевых. Проблем нет, ну может картошку жарить не так удобно как на сковородке....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купить новую всегда успеете.

Так і я про те. Нова - це вже коли зламається стара.

І не думаю, що каструлі у кожного виробника - свої, унікальні. Можна знайти аналог.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашел чашу к своей TMH18 из нержавейки за 450 грн, пишут что вроде подходит. Думаю брать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет! Может кто сталкивался с поиском чаши для ? Я кроме как за 1500 грн на сландо больше нигде не вижу :( Так-то лучше уже новую мультиварку купить...:(

У меня Панас Panasonic SR-TMH18 8 лет. Запасные чаши заказывала на ТАО. А в прошлом году совершенно случайно купила за 120 грн в Ельдорадо - из 10и стоящих на витрине одна была чуть ниже остальных и подошла идеально.

Для подбора чаши необходимо знать высоту, диаметр окружности как вверху чаши, так и посредине. Проблема заказа на ТАО - не указывается диаметр посредине чаши (одна из заказанных мною чаш не подходит лишь по диаметру посредине - чуть толще).

Ищите :Rose:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так це ж ваш особистий випадок, правильно?

Не зовсім ;) Саме конструкція дна призводить з часом до таких наслідків. Вона у мене не одна і далеко не перша. В інших дно гладеньке і таких проблем не виникає.

До того ж саме в неї вже 3 !!! рази виходив з ладу датчик тиску (чи як там він зветься :rolleyes:) Через нього не запускаються порграми з тиском, хоча тиск набирається (перевірено на програмі з ручними налаштуваннями). В сервісі сказали, що це їх "слабке місце" :unknown: Але що в мене це сталось 3 рази за 2 місяці, дивно навіть для них... Тому, що тут радити?

а почему не рассматриваете кастрюли из нержавейки?

К моей Муле подходит одна от Редмонда, но она уже снята с поризводства :( и нержавейка хороша для тушения (можно любое мясо с костями готовить), для обжаривания она не очень - прилипает все ;)

І не думаю, що каструлі у кожного виробника - свої, унікальні. Можна знайти аналог.
Як раз дуже рідко можно підібрати... на жаль :( З мультиварками простіше, а от якщо є функція скороварки, повинна бути абсолютно ідентична, інакше не закриється герметично кришка і не набере тиск.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...