Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, laritus сказал:

InSAn згадував ПВС?

Ну добре ПВС і ВВГ або ось ПВС і ВВГ ще потрібно?

Яке має відношення ДСТУ (Державний Стандарт України) до відео білого проводу з дротокрутом із Китаю від InSAn?!? :) І я так зрозумів, що ви так абстрактно свої думки формулюєте тому, що самі не знаєте, що саме написано (інакше наводили б цитати з яких стало б зрозуміло, що саме ви маєте на увазі).

як завжди безглуздий набір ні про що :)... але знову ж суцільні понти та наізди :)

так. Погано, що ви з першого разу не розумієте і щоразу перепитуєте :).

Зустрічна (аналогічна) пропозиція якщо я покажу провід білого кольору гарантія на який буде менше ніж на чорний ВВГ і тим самим спростую ваші тупи наїздити і нелогічність в доводах (ну і ще раз доведу, що вказував раніше), то Ви привселюдно вибачатися?  Але стоп, я ж це ж вже вище зробив посиланням... 😆 без всіляких передумов, понтив і наїздів 😂.

А чого ви досі чекаєте (ви тільки, що стільки тексту написали та як завжди 0 корисної інформації і жодного посилання!)? Я, на відміну від вас, посилання даю (навіть в цьому повідомленні), від вас лише слова :) та ніякої корисної інформації :)...

Мене це має здивувати? чи щось довести? :)... знову ні про що (як і завжди) :).

Доречі, мови про провід не було, тільки про кабель, але це не суттєво. Ти балалайка.

Як казав дядя Міша "я вкус устриц буду обсуждать с теми, кто их ел"(с)

5 часов назад, laritus сказал:

білу оболонку не використовують в стаціонарній прокладці

Брехня!!! Колір оболонки кабеля ніяк не впливає ні на електричні, ні на пожежні показники.

5 часов назад, laritus сказал:

ПВС - це багатожильний кабель

Брехня!!! ПВС не кабель. ПВС - це з'єднувальний провід для рухомих пристроїв.

5 часов назад, laritus сказал:

як і всі ці дурні відео з багатожильним кабелем який не використовують у стаціонарній прокладці ніколи!

Брехня!!! По-перше - багатожильний і багатопроволочний - за визначенням, це різні різниці. По-друге - кабелі з  багатопроволочніими і тонкобагатопроволочними жилами, класу гнучкості від 2-го і аж до 5-го, при необхідності, застосовуються у стаціонарних проводках.

БАЛАЛАЙКА!!!

  • Лайк 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Firetuf сказал:

Доречі, мови про провід не було, тільки про кабель, але це не суттєво. Ти балалайка.

Як казав дядя Міша "я вкус устриц буду обсуждать с теми, кто их ел"(с)

Посилання на гарантійний строк було? Було. Де вибачення? :) 

2 часа назад, Firetuf сказал:

Брехня!!! Колір оболонки кабеля ніяк не впливає ні на електричні, ні на пожежні показники.

Виробнику ПВС про це скажіть, бо він гарантію 30 років не дає :), а стосовно пожежних показників окремо чомусь випускає НГ тип проводу/кабелю який все ж таки має інший колір і на який дає гарантію 30 років.

2 часа назад, Firetuf сказал:

Брехня!!! ПВС не кабель. ПВС - це з'єднувальний провід для рухомих пристроїв.

а це InSAn поясніть, бо він мабуть не в курсі коли мене поправив (саме InSAn казав, що це саме ПВС провід/кабель?) :), до речі якщо ПВС - це виключно з'єднувальний провід для рухомих пристроїв до чого тут стаціонарна прокладка в будинках?!? :). Ви між собою якось домовитеся, щоб не суперечити :).

2 часа назад, Firetuf сказал:

По-друге - кабелі з  багатопроволочніими і тонкобагатопроволочними жилами, класу гнучкості від 2-го і аж до 5-го, при необхідності, застосовуються у стаціонарних проводках.

при якої необхідності? Дайте посилання на ці випадки і вимоги до них :)

2 часа назад, Firetuf сказал:

БАЛАЛАЙКА!!!

Знову богата слів і 0 корисної інфи (жодного посилання) тільки слова (оформлені в істеричній манері), тому звичайно у вас балалайка, але я вже до цього - звик :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Chatter сказал:

Скрутка + СИЗ допустимый нормативами способ.

А мова шла про тільки про скрутку? чи про скрутку + СИЗ? :) Чи не важлива різниця? :)

3 часа назад, Chatter сказал:

Lapp и Draka пошли вешаться от горя.

І яка на них гарантія у нас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, laritus сказал:

у нас на неї наприклад дають гарантію менш ніж на ВВГНГ тому білу оболонку не використовують в стаціонарній прокладці

Всьо, приплили: DRAKA та ELPAR закривають виробництво кабелів PPJ та NYM, бо @laritus каже, що былу оболонку не можна використовувати с стаціонарный прокладці. 🤣

Більше цього експерта я коментувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dendnepr сказал:

Можно какой-то нормативный документ подтверждающий это? 

Заодно погуглите цену двуокиси титана (белый пигмент) и техуглерода (черный пигмент)

Питання по нормативки не до мене, я аргументував гарантійним строком і в підтвердження посилався на сайт виробника (але там, також, щось зазначено яким вимогам відповідає їх продукція). Навіщо мені (покупцю, а не виробнику) гуглити про вартість пигменту? :) мені, що це цікаво? :) Якийсь дивні питання ні до чого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, laritus сказал:

InSAn згадував ПВС?

Не згадував, а цитував есперта @laritus, який написав, що використовують кабель ПВХ

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, InSAn сказал:

Більше цього експерта я коментувати не буду.

вас вже ваші прихильники коментують (тільки між собою не подеріться 🤣).

4 минуты назад, InSAn сказал:

DRAKA та ELPAR закривають виробництво кабелів PPJ та NYM

це яка наша чи китайська компанія? :), чим далі тим веселіше :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, InSAn сказал:

Не згадував, а цитував есперта @laritus, який написав, що використовують кабель ПВХ

🤦‍♂️Точно? А якщо перевірити? 😂 ПВХ – полівінілхлорид, що не так? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, laritus сказал:

саме InSAn казав, що це саме ПВС провід/кабель?

Хватить брехати. Де я сказав, що це кабель чи провід?

Я сказав, що Вам особисто потрібно розуміти різницю мід ПВХ і ПВС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

🤦‍♂️Точно? А якщо перевірити? 😂

k.jpg.4125a2a3d791ff8def8985d86a85137d.jpg

 

Чомусь згадалися слова форумчанина ВВ: "Випив - виключи комп".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, InSAn сказал:

Я сказав, що Вам особисто потрібно розуміти різницю мід ПВХ і ПВС.

ПВХ - це полівінілхлорид, що використовується в оболонці. ПВС - це різновид провіду, в оболонці якого використовується ПВХ. Я казав про матеріал оболонці, ви мене поправили, що треба казати про ПВС. Тобто саме ви казали про ПВС, до вас про це ніхто не казав.

7 минут назад, InSAn сказал:

Хватить брехати. Де я сказав, що це кабель чи провід?

Звичайно не казали. Мова йшла про ПВХ і ПВС (але ви це розумієте :), просто намагаєтесь пермкнути увагу на інше :)).

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, InSAn сказал:

Чомусь згадалися слова форумчанина ВВ: "Випив - виключи комп".

і? То хто казав про ПВС до вас, або крім вас?!? :) 

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

ви мене поправили, що треба казати про ПВС

Як мені набридла ця брехня... Покажіть мені цитату, де я казав, що замість ПВХ потрібно казати ПВС?

Час пішов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, laritus сказал:

Питання по нормативки не до мене, я аргументував гарантійним строком і в підтвердження посилався на сайт виробника (але там, також, щось зазначено яким вимогам відповідає їх продукція). Навіщо мені (покупцю, а не виробнику) гуглити про вартість пигменту? :) мені, що це цікаво? :) Якийсь дивні питання ні до чого.

Так как можно сравнивать РАЗНЫЕ изделия по конструкции? Как можно сравнить ПВС и ВВГ? 

Причем тут цвет кабеля к сроку эксплуатации?? Есть и ПВС черный, срок тот же, что и у белого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, InSAn сказал:

Як мені набридла ця брехня... Покажіть мені цитату, де я казав, що замість ПВХ потрібно казати ПВС?

Час пішов.

🤦‍♂️ Ви в адекваті? Ви самі себе процитували в попередньому повідомленні. Причому тут "що замість ПВХ потрібно казати ПВС?"?!? Хто крим вас взагалі казав про ПВС до вашого повідомлення??? :) не вмикайте дурня... ви мене поправили, що мені начебто треба розуміти різницю між ПВХ і ПВС - так? То до чого ви взагалі вказали ПВС?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dendnepr сказал:

Так как можно сравнивать РАЗНЫЕ изделия по конструкции? Как можно сравнить ПВС и ВВГ? 

 

у InSAn запитайте :), я теж не розумію :), мова йшла про стаціонарну прокладку в квартирах або будинках

5 минут назад, Dendnepr сказал:

Причем тут цвет кабеля к сроку эксплуатации?? Есть и ПВС черный, срок тот же, что и у белого.

InSAn сказав, що це ПВС і я подивився на гарантийний строк, он різний.

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте однозначно:

Есть ВВГ черный и ВВГ белый - у них сроки службы будут разные?

Есть ПВС черный и ПВС белый - у них сроки службы разные?

Есть Мерседес черный и такой же модели белый - гарантия разная?

Есть Таврия белая и Таврия черная - гарантия разная?.

Вы сравнивание ПВС и ВВГ. Это тоже самое, что сравнить черный Мерседес с белой таврией. Ферштейн?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, laritus сказал:

у InSAn запитайте :), я теж не розумію :)

InSAn сказав, що це ПВС і я подивився на гарантийний строк, он різний.

Так гарантийный срок относится к модели или к цвету?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, laritus сказал:

Причому тут

При тому, що треба на форумі взагалі заборонити редагувати повідомлення, коли на нього вже є відповідь.

Бо потім експерти розповідають, що такого не казали.

 

p.thumb.jpg.0b6907b79cfa8694cd7e1c81c5b3c9bc.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хтось окрім Dendnepr бачив ВВГ білого кольору та/або ПВС чорного? Від Одескабелю або ЗЗКМ точно не бачив, то може якись нонейми такий ізврат роблять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dendnepr сказал:

Вы сравнивание ПВС и ВВГ. Это тоже самое, что сравнить черный Мерседес с белой таврией. Ферштейн?

давайте з початку. Мова йшла про те, що в квартирах і будинках не використовуют многопроволочний провід (я про це казав, але використовуя слова "кабель" і "многожильний"), мені почали надавити відео де зазначені різни проводи моножила у білий оболонці і многопроволочний провід так само в білий оболонці. Потім я зазначав, що біла оболонка є ознака дротокрута, оскільки цей тип проводу не використовують в стаціонарної прокладки квартири або будинку. І далі вже мене почали закидувати якимось сміттям... якось так.

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, laritus сказал:

InSAn сказав, що це ПВС

Зробив скрін повідомлення. І запитую останній раз - де я казав, що "це ПВС"?

Не буде відповіді - за порушення Правил п.2.2.10. та 3.8. буде реакція.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, laritus сказал:

 кабель з білою оболонкою яка деградує за десяток років (у нас на неї наприклад дають гарантію менш ніж на ВВГНГ тому білу оболонку не використовують в стаціонарній прокладці) для прокладання і це точно не є роботою фахівця (як і всі ці дурні відео з багатожильним кабелем який не використовують у стаціонарній прокладці ніколи! 

 

Вот прямая речь: белая оболочка деградирует.... Белую оболочку не используют для стационарной прокладки....

Где тут про ПВС? Тут все знают, что ПВС не используют в стационарной проводке, но впервые читают, что надо модель выбирать по цвету оболочки, а не по названию 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, InSAn сказал:

При тому, що треба на форумі взагалі заборонити редагувати повідомлення, коли на нього вже є відповідь.

Бо потім експерти розповідають, що такого не казали.

я урозумив, все ж таки увімкнули режим дурника. Запитань більше – не має, але історія все пам'ятає :).

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Хтось окрім Dendnepr бачив ВВГ білого кольору та/або ПВС чорного? Від Одескабелю або ЗЗКМ точно не бачив, то може якись нонейми такий ізврат роблять?

Как цвет может влиять на срок службы?

Черный ПВС может иметь срок службы больше белого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...