Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

12 хвилин тому, laritus сказав:

🤦‍♂️ ще один перл. Аби, хоть щось знайти 😂. Зверніть увагу на ізоляцію це ПВХ, просто на відео показують як лагодять або просто з'єднають (це взагалі не монтаж проводки), щось на зразок подовжувача або кабель від якогось пристрою (у нас також такий кабель використовують для всіх приладів і це не має відношення до стаціонарній прокладки під розетки або освітлення). Автор відео або не знає (скоріше за все) або просто прикидається, тому, що не використовується в стаціонарній прокладці багатожилковий провід, використовується МОНОЖИЛА в ін. ізоляції. 

А стоп... я тільки зараз зрозумів. Автор мабуть не розуміє українську та думає, що я писав, що в Китаї не використовують взагалі багатожильний кабель (з початку фото, зараз відео) :), а я писав про роздільну прокладку 3 жили в окремих ізоляціях, а не як у нас 3х2,5)... це ще смішніше : )

Схоже шановний бажає лише довести, що він один Дартаньян... бо дізнатись нічого не хоче і корисної інформації не наводив...

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, InSAn сказал:

Ось ще один "не монтаж", на якому "не видно", що кабель має спільну оболонку:

А це якраз і є приклад дротокрута :), подивіться як поєднуються дроти наприкинці! Це не робота фахівця! Але хоча б про моножилу вже показують, вже добре (надо лайк поставити) :), правда тоже в ПВХ оболонці, але ж хто ж на це зверне увагу - правда (і так прокатить)? :)

 

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, laritus сказал:

я писав, що в Китаї не використовують взагалі багатожильний кабель...

а я писав про роздільну прокладку 3 жили в окремих ізоляціях, а не як у нас 3х2,5)

  

В 03.01.2023 в 18:14, laritus сказал:

Ви головного не помітили. Китайці не використовують здвоєні або потрійні кабелі (як у нас 2х2,5 мм2, або 3х2,5 мм2). Тобто у них купуєте бухту одножильного кабелю 1х1 або 1х1,5 або 1х2,5 мм2.

Ви писали саме про те, що при прокладці L, N, PE в Китаї не використовують 3*х кабель, а лише одинарний.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

А це якраз і є приклад дротокрута :), подивіться як поєднуються дроти наприкинці!

Це є приклад того, що людина, яка не розуміє, намагається коментувати.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, InSAn сказал:

Ви писали саме про те, що при прокладці L, N, PE в Китаї не використовують 3*х кабель, а лише одинарний.

так, вони беруть окремо три дроти 1х2,5 мм2 замість того, щоб використовувати 3х2,5 мм2 як у нас. Ви відео за посиланнями дивилися, що питаєте (там це можно побачити)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, InSAn сказал:

Це є приклад того, що людина, яка не розуміє, намагається коментувати.

ну-ну... а що я не побачив? Скрутку? Білу оболонку на кабелі? або щось ще? Просвітите нас :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, laritus сказал:

так, вони беруть окремо три дроти 1х2,5 мм2 замість того, щоб використовувати 3х2,5 мм2 як у нас.

Ні. Вони використовують обидва методи - як прокладка одинарним, так і потрійним.

А Ваші "логічні" доводи на основі єдиного відео (а не те, що бачили особисто) нагадують відомий анекдот про Рабіновича та Карузо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, InSAn сказал:

Ні. Вони використовують обидва методи - як прокладка одинарним, так і потрійним.

тобто дротокрут (який використовує ПВХ) на відео як доказ?!? :) Добре... питань не має.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, laritus сказал:

а що я не побачив? Скрутку?

Мало бачити - потрібно розуміти.

 

PS: Скрутка в Китаї - найрозповсюджений спосіб з'єднання дротів в приміщеннях. Навіть моноліт із багатопроволочним.

І це мене в свій час сильно шокувало :)

p.jpg.6e881415497656c07ecde9be9cd47813.jpg

www.bilibili.com/video/BV1qM411k7dJ/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

тобто дротокрут (який використовує ПВХ)

Спочатку варто зрозуміти різницю між ПВХ і ПВС.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, InSAn сказал:

PS: Скрутка в Китаї - найрозповсюджений спосіб з'єднання дротів в приміщеннях. Навіть моноліт із багатопроволочним.

😂😂😂 та - да... дійсно всім відомо, що саме скрутка - це самий надійний тип з'єднання, що використовується не тільки в Китаю, але і во всьому розвиненому світі... добре, дякую за підняття настрою і за позитивний заряд, я мабуть далі продовжувати не буду (жартуйте без мене).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, InSAn сказал:

Спочатку варто зрозуміти різницю між ПВХ і ПВС.

ну хоч тут праві :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

дійсно всім відомо, що саме скрутка - це самий надійний тип з'єднання

Тобто, Китай - не технологічна країна? Хоча, за Вашими словами, він набагато технологічніший, ніж країни, де скрутка заборонена та в яких використовуються круглі штирі в розетках? 😱

Я ж казав - не варто притягувати свою логіку за вуха.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня вопрос по УЗО. К спецам которые разбираются в их кишках.

Что может быть с УЗО если оно срабатывает при включение стиралки в розетку?

Стиралка нормальная, проверяли мастера и даже заменили конденсатор на входе - здоровенный такой там. 

Срабатывает не всегда, иногда при включении ничего не происходит. Точно УЗО потому как при замене на аналогичное, но другого производителя, эфект пропал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, igor_d70 сказал:

А у меня вопрос по УЗО. К спецам которые разбираются в их кишках.

Что может быть с УЗО если оно срабатывает при включение стиралки в розетку?

Стиралка нормальная, проверяли мастера и даже заменили конденсатор на входе - здоровенный такой там. 

Срабатывает не всегда, иногда при включении ничего не происходит. Точно УЗО потому как при замене на аналогичное, но другого производителя, эфект пропал

какой ток утечки УЗО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может утечка на грани была. Вставка старого УЗО могла быть уставки нового на какие-то единицы 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dendnepr сказал:

Может утечка на грани была. Вставка старого УЗО могла быть уставки нового на какие-то единицы 

Тогда почему не всегда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igor_d70 сказал:

Тогда почему не всегда?

Потому что на грани. Это как одна из версий.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dendnepr сказал:

Потому что на грани. Это как одна из версий.

 

Тогда должна была быть прямая зависимость от напряжения. 

От напряжения не зависит никак

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, igor_d70 сказав:

срабатывает при включение стиралки в розетку?

1. при втыкании выключенной стиралки в розетку

2. при втыкании включенной стиралки в розетку

3. при включении уже воткнутой в розетку стиралки

Заземление есть? Сколько лет стиралке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, normal сказал:

1. при втыкании выключенной стиралки в розетку

2. при втыкании включенной стиралки в розетку

3. при включении уже воткнутой в розетку стиралки

Заземление есть? Сколько лет стиралке?

При втыкании выключеной. 

Я включенную даже не пробовал включать, не приходило в голову. При включении уже воткнутой никогда не выбивало

Заземление есть. Стиралка новая, наверно и года нет. Но проблема была замечена буквально сразу, с месяц наверно эксплуатации

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УЗО одного типа?

Цитата

УЗО типа «AC» способно защитить Вас только от синусоидального переменного тока, а УЗО типа «A» защитит Вас и от пульсирующего постоянного и от синусоидального переменного тока

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, normal сказал:

УЗО одного типа?

 

Та хз. На лицевой не заметил такой маркировки, а вытягивать их я не буду

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...