Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

А я кого-то назвал тютей? Ж-)

Может не надо искать во всем двойной смысл

Находку вставил просто так, увидел это

BFFA2585-503D-4559-8D35-AD2E2A03A3E7.thumb.jpeg.af514356a042ebb0030113663aa20c6e.jpeg

не надоело постоянно грызться и собачиться по пустякам?

  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Фрай сказал:

А я кого-то назвал тютей? Ж-)

Может не надо искать во всем двойной смысл

Находку вставил просто так, увидел это

BFFA2585-503D-4559-8D35-AD2E2A03A3E7.thumb.jpeg.af514356a042ebb0030113663aa20c6e.jpeg

не надоело постоянно грызться и собачиться по пустякам?

Сорри, если не понял шутки.

(Кстати, в моем фото, медь присутствует, ещё не сдал на ззцс)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть може хто стикався/ставив цікавить інтерфейсне реле (ті що на плк усілякі) але щоб катушка 220 і щоб вузьке. У fender не вузьке, знайшов колодку яка на вході 220 на катушці 24дс але воно взагалі не гуглиться в продажу

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.01.2023 в 21:55, InSAn сказал:

До-речі, я тут рапотово задумався: а як бути із протипожежним ПЗВ, що встановлений на вході, за яким далі стоїть інвертор із акумуляторами?

Якщо (не дай Бог) щось станеться і спрацює протипожежний ПЗВ - то інвертор "подумає", що відключили мережу і включить акумулятори... Ставити ще однин протипожежний ПЗВ після інвертора? 🤔

Проблема в мене, наприклад, вирішилась сама собою, вольтронік його вибивав тому замість того щоб ставити на виході довелося скручувати те що на вході ))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, standov сказав:

Підкажіть може хто стикався/ставив цікавить інтерфейсне реле (ті що на плк усілякі) але щоб катушка 220 і щоб вузьке. У fender не вузьке, знайшов колодку яка на вході 220 на катушці 24дс але воно взагалі не гуглиться в продажу

Для ПЛК катушка завжди буде на 24 В.

Я використовую такі, які купив на аліекспресі:

IMG_0475.thumb.jpeg.3afd922cb09c39062d5384e2ec8b591c.jpegIMG_0476.thumb.jpeg.3e7dd27f01938c2427b2bf6aae41d99d.jpeg

Модулі реле змінні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, volomoto сказал:

Для ПЛК катушка завжди буде на 24 В.

Я використовую такі, які купив на аліекспресі:

IMG_0475.thumb.jpeg.3afd922cb09c39062d5384e2ec8b591c.jpegIMG_0476.thumb.jpeg.3e7dd27f01938c2427b2bf6aae41d99d.jpeg

Модулі реле змінні.

Ну є на 220, їх мало але є. Мені треба не підсилити рівень а перетворити 220 в сухий контакт, але місця мало. Я бачив на картинках оці тримачі в яких всередині 220 перетворюється на 24 і реле вже само з котушкою але на 24, але в продажу поки не нагуглив. В фендерв є 3-4 модельку але вони всі подвійної ширини від вашого, мені хочеться вузьке 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, standov сказав:

Мені треба не підсилити рівень а перетворити 220 в сухий контакт, але місця мало.

Ясно, я відразу не зрозумів, в яку сторону треба перетворювати. 

В атоматизації дуже рідко трапляється, коли треба потенціальний рівень 220 перетворити в сухий контакт, бо зазвичай підбираються теле, які мають додатковий сухий контакт. Може варто задуматися над датковим щитком, куди можна хоч звичайні модульні контактори поставити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, volomoto сказал:

Може варто задуматися над датковим щитком

раніше треба було над тим задумуватися ) зараз вже шо є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.01.2023 в 12:42, volomoto сказал:

В атоматизації дуже рідко трапляється, коли треба потенціальний рівень 220 перетворити в сухий контакт

Якраз дуже часто трапляється :) І не тільки 220. Для цього, наприклад, існують реле індикації, які спеціально для цього призначені. Рекомендую ознайомитись, хоча б з таким собі не новим виробом як DRM270730LT/2CO/230V для нього є колодка FS 2CO, яка встановлюється на DIN-рейку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.01.2023 в 01:09, standov сказал:

Підкажіть може хто стикався/ставив цікавить інтерфейсне реле (ті що на плк усілякі) але щоб катушка 220 і щоб вузьке. У fender не вузьке, знайшов колодку яка на вході 220 на катушці 24дс але воно взагалі не гуглиться в продажу

по описанию получается контактор модульного исполнения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Tamburello сказал:

по описанию получается контактор модульного исполнения

ну по суті так, але є так звані інтерфейсні реле у автоматизаторів, воно значно меньше за контактор по ширині і розраховано на інші навантаження і 95% розраховано на робочу напругу ПЛК (не 220), але точно є і 220 (десь). Контактор то зрозуміло але це перебор як по місцю так і по електричній міцності да і ціна трохи вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vladdi сказал:

не новим виробом як DRM270730LT/2CO/230V для нього є колодка FS 2CO

це приблизно варіант такий який у финдера я писав вище, у финдера навіть вужче але шукається саме 6мм колодка ну або шось схоже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может кто поможет идентифицировать светодиоды:

IMG_20230118_143402.thumb.jpg.c53b77b7d9ca20999894f903ce8b6c48.jpg

Судя по тому, что лампа на 8Вт, мощность диодов по 1Вт. А вот ток не знаю. Или на что(на какую) можно в целом поменять плату с диодами?

На трех диодах еще работает... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Nesnakomez сказал:

можно в целом поменять плату с диодами?

трошки офтопік, це правда має економічний сенс? погуглив смд світлодіод 1вт = 5грн (перше шо видало. допускаю шо є дешевше). 8 штук уже 40. Лампа стільки коштує наче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.01.2023 в 19:46, Firetuf сказал:

"Звісно, я нічого не знаю, не бачив і не тримав"...

Фото, без коментарів...

Досі палає? :) У вас не відповідність до сприйняття того, що ви цитуєте з тим, що кажете. Ніхто не казав, що ви нетримали щось у руках (я вас взагалі не знаю, бачу, що ви під різними ніками типа Кантон і Хаус тут по різним темам спілкуєтесь, не більше :)), говорили про те, що від вас нічого крім слів не має, лише тупі наїзди :) (не посилань, не підтверджень :))... і про те, що ви, щось здатні, але на ділі тільки одне це фото і виклали (це все на що ви здатні судячи з усього :), але гонора і понтів на цілий вагон :)).

В 16.01.2023 в 20:21, Firetuf сказал:

Вопрос: А какое отношение, эти две кучи, имеют к утверждению одного "спеца", что кабели для стационарной проводки не делают с белой оболочкой, потому как она ху***"....((( ???

давайте я відповім, раз ви навіть майже через два тижні мене цитуєте :). По-перше я не стверджував, що я фахівець (з точністю навпаки я говорив, що не вважаю себе фахівцем так само як і вас :)) і це ваше хворе сприйняття реальності приписувати людині того, що вона не казала :), по-друге подивіться відео Інсанта яке він виклав (звідки пішла суперечка про колір дроту/ кабелю), на ньому видно якість оболонки і що це за провід/кабель. Ну і головне, всі ролики з Китаю які я показував, у них місцеві фахівці (а не дротокрути на які маніпулятивно посилався Інсант :)) використовують моножилу в окремій оболонці, вони не використовують многопроволочний дріт (так само як і скрутки, там також є гільзування і пайка) :) я це помилково називав багатожильним (я не фахівець і не володію термінологією), але по відео яке викладав будь-кому зрозуміло про що саме йдеться :).  А, що стосується білой оболонки я наводив приклад проводу в білой оболонці з гарантією приблизно біля 6-10 років, те, що є також провід ВВГНГ в білой оболонці я не знал, оскільки як звичайний покупець ніколи в житті його в продажу не бачив (і це не дивно, оскільки навіть деяки електрики казали, що ЗЗЦМ колись використовував білий провід ВВГНГ, але зараз не продає) :).

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, standov сказал:

це правда має економічний сенс? погуглив смд світлодіод 1вт = 5грн (перше шо видало. допускаю шо є дешевше). 8 штук уже 40. Лампа стільки коштує наче

В каком то смысле - это экономически целесообразно. Смотря какие условия работы, и "на что способен" сам драйвер. Светодиоды можно купить на алиэкспресс пачками. Это гораздо дешевле, чем тут на месте перепродают местные спекулянты. Они в большей части, покупают их там же.

А лампа стоила 40грн еще года два назад. Сейчас цены растут как на дрожжах. Я вижу цены на такие же лампы порядка 80грн. Ну и потом, вряд ли вероятна ситуация, когда выходят из строя одновременно, или с очень коротким промежутком времени все светодиоды. Это как "оплата частями" у приватбанка)). Кроме этого, даже на трех светодиодах лампа работает довольно сносно и долго. А так, если бы с каждым вылетом светодиода я бы покупал новую лампу, мне бы уже пришлось таких же ламп пять штук купить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Nesnakomez сказал:

А так, если бы с каждым вылетом светодиода я бы покупал новую лампу, мне бы уже пришлось таких же ламп пять штук купить?

Э - экономия👆)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Nesnakomez сказал:

А так, если бы с каждым вылетом светодиода я бы покупал новую лампу, мне бы уже пришлось таких же ламп пять штук купить?

нууу можна купити лампи де ресурс інший і нічого не вилітає, але то таке є то й є. просто було цікаво 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

например ?! мне интересно очень какой бренд сейчас выпускает очень долговечные и надежные лампы ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Made in USSR сказал:

например ?! мне интересно очень какой бренд сейчас выпускает очень долговечные и надежные лампы ?

наприклад икея (хз хто їх насправді робить) - 25тис годин по паспорту. За власним досвідом з 3х десятків ламп за десь років 10 жодна не вийшла з ладу повністю чи частково. До осрама не бюджетної серії (стар-чето) теж не маю нарікань, бюджетна - херня справді.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.01.2023 в 01:09, standov сказал:

Підкажіть може хто стикався/ставив цікавить інтерфейсне реле (ті що на плк усілякі) але щоб катушка 220 і щоб вузьке. У fender не вузьке, знайшов колодку яка на вході 220 на катушці 24дс але воно взагалі не гуглиться в продажу

знайшов отаке PIR6W-1P-230VAC RELPOL - Реле: интерфейсное | SPDT; Uобмотки: 230ВAC; 6А; SPDT; 6A/230ВAC; PIR6W1P230VAC | TME - Электронные компоненты (WFS). кому цікаво шо то за звір. Тепер знайти в продажу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вітаю ! Підкажіть у чому може бути проблема. При ввімкнені насоса (UNIPUMP QB 60) спрацьовує дифавтомат. Якщо розвернути вилку , то працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, standov сказал:

знайшов отаке PIR6W-1P-230VAC RELPOL

Ще у ETI є - SER1-230. Приблизно $12

Або SSR1-230. Трохи дорожче.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, InSAn сказал:

Приблизно $12

А як його купити? Це ціна звідки? Десь з агрегатора? Бо наче є але або 10 штук, або мовчать в трубку 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...