Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте кондиционер

e_boyko

Рекомендовані повідомлення

Камрады, предложите пож купер или мидею 9ку с установкой. Спасибо. Ирпень
у меня есть тема в рекламе. По куперу пишите в личку или Вайбер. Будете приятно удивлены:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточню: за штуку.

 

так - суто для прикладу

1. Бренд впринціпі не впливає на вартість монтажу. Шо МХИ, шо деккер - монтажнику всерівно...

2. Сьогодні робив монтаж 18-ки з трубами 6 та 12мм. Траса 6м. Прохід через лоджію, 5м. короба 60х60, дозаправка R-32 і ще купа мєлкого секса, щоб після установки не було видно проводів... За все про все 4000 набігло. Це досить складний і дорогий монтаж. Зазвичай монтаж обходиться 2000 (+/- 500) грн.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бренд впринціпі не впливає на вартість монтажу. Шо МХИ, шо деккер - монтажнику всерівно...

 

Монтаж був від імпортера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монтаж був від імпортера.

 

А це має значення?

В них такі ж бригади як і в усіх інших, та ж мідь... Просто ціна дуже завищена і слоган “від імпортера”.

 

От цікаво, які переваги Ви як клієнт отримали від монтажу “від імпортера”? Якби монтаж робив я, то чим би було гірше? Ну окрім ціни звісно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це має значення?

 

Була впевненість, що все зроблять за правилами і з гарантією від фірми. Тоді вакумізація була факультативом. До того ж будинок серії КТ (стіни з бетону в 30 см, а один отвір робили під 45 градусів). В ціні також "зашиті" піддашки.

Та й на форумі я тоді був без року тиждень, щоб довіритися без рекомендацій. А фірму мені зісватали по знайомству: майстри самі залишались в квартирі, бо ставили декілька днів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня есть тема в рекламе. По куперу пишите в личку или Вайбер. Будете приятно удивлены:beer:

 

Снеговик, а скажи плз -купер уже остаточно перевел производство на дешманские гаражи или еще осталось что с Грии.

А то я в последнее время не отслеживаю их потуги выдать себя за локомотив инноваций:D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... купер уже остаточно перевел производство на дешманские гаражи или еще осталось что с Грии.

А то я в последнее время не отслеживаю их потуги выдать себя за локомотив инноваций:D

Вы хотите сказать, что у купера все так плохо с качеством ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы хотите сказать, что у купера все так плохо с качеством ?

 

Нет не хочу.

Если вы отследите за последние лет 6 весь холивар на форуме то поймете о чем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите по модельке CH-S09FTXLA - стоит она своих денег или может есть более достойные альтернативы ?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Если вы отследите за последние лет 6 весь холивар на форуме то поймете о чем.

Не уверен, по силам ли мне это, но очень хотелось бы знать резюме этого дела...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не уверен, по силам ли мне это, но очень хотелось бы знать резюме этого дела...

 

А вы продаете или покупаете?

Просто интересно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы продаете или покупаете?

Просто интересно

Я хочу купить. И примерился как раз к модели, которая пару постов выше упоминалась (может быть только 12-й мощности), а тут такое... Не хочется потом сожалеть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я хочу купить. И примерился как раз к модели, которая пару постов выше упоминалась (может быть только 12-й мощности), а тут такое... Не хочется потом сожалеть.

 

Если вы хотите такую достаточно дорогостоящую и сложную вещь как кондиционер, которая еще в добавление требует профмонтажа, нужно учитывать не только качество исполнения самого оборудования, но и другие сопутствующие параметры

Про качество кондиционеров СН не скажу, но по прочтении этой ветки у меня сложилось стойкое предубеждение к сервисникам бренда

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как то 200 страниц перечитывать не особо хочется, если можно - кто разбирается, что реально сегодня взять толковое от 14 до макс 16 тыс - комната 25 м2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купер класний, але я за мідею...

 

Думаю багато з тих хто дійсно розуміється на питанні, а не кічиться тут, підтримають мене

 

Добавлено через 49 секунд

Була впевненість, що все зроблять за правилами і з гарантією від фірми. Тоді вакумізація була факультативом. До того ж будинок серії КТ (стіни з бетону в 30 см, а один отвір робили під 45 градусів). В ціні також "зашиті" піддашки.

Та й на форумі я тоді був без року тиждень, щоб довіритися без рекомендацій. А фірму мені зісватали по знайомству: майстри самі залишались в квартирі, бо ставили декілька днів.

 

Ну тобто Ви розумієте що Вас трохи розвели....

 

Я грубо кажучи в селі і то без вакуумника не починав своєї діяльності

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Снеговик, а скажи плз -купер уже остаточно перевел производство на дешманские гаражи или еще осталось что с Грии.

А то я в последнее время не отслеживаю их потуги выдать себя за локомотив инноваций:D

Наверное Вам лучше знать. Вы ж тоже кондиционерами занимаетесь. Ну а ответ на Ваш вопрос я напишу позже.

 

Добавлено через 1 минуту

подскажите по модельке CH-S09FTXLA - стоит она своих денег или может есть более достойные альтернативы ?
пишите мне в личку. Получите полную информацию по конкретной моделе. Сам в личку написать немогу. Или в Вайбер пишите.

 

Добавлено через 10 минут

Отвечаю. Читайте все. Некоторые модели собираются на GREE. А часть моделей собирается на собственном заводе VIno- COOPER& HUNTER в Чжухае. Завод построен недавно. Оборудование все новое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тобто Ви розумієте що Вас трохи розвели....

 

Чого ж це мене розвели? Знайомі порекомендували фірму, майстри озвучили перелік робіт і вартість, я помоніторив ринок (багато хто віднєкувався від вакумізації, називав базову ціну, а далі треба "смотреть по месту") і погодився. Тим більше, техніка і монтаж з одних рук. Можна було дешевше і те ж саме? Не заперечую. Але треба було ще шукати, довіритись незнайомим людям і не факт, що майстрам. Де тут проблема?

 

Я грубо кажучи в селі і то без вакуумника не починав своєї діяльності

 

А дехто й до цього часу без нього працює і горя не знає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все правильно Вы сделали. Каждый сам выбирает где и что ему покупать и кто будет делать установку.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

................................................Мощность, кВт

................................................охлажд. нагрев

AF-07N1C2-I / AF-07N1C2-O 1.03-3.22 0.82-3.37

AF-09N1C2-I / AF-09N1C2-O 1.03-3.22 0.82-3.37

Поясніть, по ТТХ чому при всіх однакових 9 ка йде на більшу площу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чого ж це мене розвели? Знайомі порекомендували фірму, майстри озвучили перелік робіт і вартість, я помоніторив ринок (багато хто віднєкувався від вакумізації, називав базову ціну, а далі треба "смотреть по месту") і погодився. Тим більше, техніка і монтаж з одних рук. Можна було дешевше і те ж саме? Не заперечую. Але треба було ще шукати, довіритись незнайомим людям і не факт, що майстрам. Де тут проблема?

 

 

 

А дехто й до цього часу без нього працює і горя не знає.

 

 

От не розумію я як так виходить.

На днях людина замовила монтаж 12ки, на існуючу трасу з зовнішніми кронштейнами. Робили максимум дві години. Зрубали 3000грн.:o

Чи я плуг, чи люди люблять тих хто три шкури дере, я х.з.. А потім звуть мене, косяки править після “монтажників”.

Сьгодні був в Приватбанку. Мають кантору з договором. Платять їм великі гроші. Кантора сказала компресор здох робіть що хочте. По факту виявилося класична утєчка газу...

 

Виходить шо в мене дешево і роблю ввесь час після косячників... мабуть то карма...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А потім звуть мене, косяки править після “монтажників”.

 

А можна Вас покликати на чищення кондиціонерів?

 

Добавлено через 52 секунды

Сьгодні був в Приватбанку. Мають кантору з договором. Платять їм великі гроші. Кантора сказала компресор здох робіть що хочте. По факту виявилося класична утєчка газу...

 

І скільки Ви взяли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна Вас покликати на чищення кондиціонерів?

 

Добавлено через 52 секунды

 

 

І скільки Ви взяли?

 

На чистку/сервіс/дозаправку і тд і тп в Київ не поїду - матеріально не виправдано. В Київ катаюся лише на монтаж проданих мною кондиціонерів. Тому соррі.

ПС: Вам як людям з форуму скажу по секрету - подумайте чи треба Вам та чистка? Сіточки внутрішнього блоку Ви на ура виймете самі і помиєте проточною водою з щіточкою. Зовнішній блок оцініть візуально, якщо соти чисті, просвіщаються, то нічого туди лізти. Вкрай рідко доводиться чистити зовнішні блоки. Це коли він під тоболею, або ще щось таке - зазвичай вони й так чисті. Ну і оцініть враження як він холодить - якщо претензій до роботи кондиціонера немає, якщо наружка чиста, то можете зекономити кілька сотень грн і не викликати спеціаліста, який походить з умной мордой, потім скаже що треба дозаправка (а Ви не можете оцінити треба чи ні), тоді попшика демонстративно балоном газу (типу дозаправив) і зіб"є з Вас ще кілька сотень за просто так. Я Вибачаюся, але чомусь наші люди часто саме такі, думають лише про гроші, як би побільше знять з клієнта. Совісних небагато (покрайній мірі в моїх краях). Всі рвачі.

 

Привату ще не заправляв, але орієнтовна вартість роботи + газ 1000-1500грн. Там потужний кондєй, газу піде як в побутових два, ато й три штуки.

 

ПС: згадав ще один прекрасний метод оцінки роботи кондиціонера без обладнання та знань. Ввімкніть кондик на самий шо не є холод (17гр). Покладіть зверху термометр і виміряйте температуру повітря котре поступає В кондиціонер. Припустимо покаже 25гр. Потім встроміть термометр в жалюзі кондиціонера, де вже охолоджене повітря видувається З нього. І заміряйте температуру. Припустимо отримали 12гр. Тепер знаходимо дельта Т = 25гр - 12гр = 13гр. Якщо дельта Т 10-18гр, то скоріш за все в Вас все гаразд з кондєєм і газом. А якщо дельта Т буде менше 10гр, то звіть фахівця негайно.

 

З Вас пиво :D

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На чистку/сервіс/дозаправку і тд і тп в Київ не поїду - матеріально не виправдано. В Київ катаюся лише на монтаж проданих мною кондиціонерів. Тому соррі.

 

Пусте. Не бачу, звідки Ви?

 

Вам як людям з форуму скажу по секрету - подумайте чи треба Вам та чистка? Сіточки внутрішнього блоку Ви на ура виймете самі і помиєте проточною водою з щіточкою.

 

Пирскати хлоргексидином і куди?

 

З Вас пиво

 

Тримайте:

1298280094_.jpg.2dd156f788eb1831cf9dbfde3c7d273e.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...