Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Теплонасосы. Тепло из земли. FAQ

FLASH

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, підкажіть будь ласка, планую будувати будинок (скоро заливка фундаменту) і хочу на даному етапі зробити скважини під ТН завести це все в котельню і залишити до кращих часів, бо зараз головне побудуватися і заїхати , перший рік чи два думаю обігріватися електрокотлом, а потім хочу поставити ТН. Чи взагалі так можна робити і чи підійдуть скважини з закладними одного виробника для ТН іншого виробника?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Ripit Aftami сказал:

Всім привіт, підкажіть будь ласка, планую будувати будинок (скоро заливка фундаменту) і хочу на даному етапі зробити скважини під ТН завести це все в котельню і залишити до кращих часів, бо зараз головне побудуватися і заїхати , перший рік чи два думаю обігріватися електрокотлом, а потім хочу поставити ТН. Чи взагалі так можна робити і чи підійдуть скважини з закладними одного виробника для ТН іншого виробника?

Да. Можно

Подойдут. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, GeoTeplo сказал:

Да. Можно

Подойдут. 

Супер, а не підкажете до кого можна звернутися ? Робити скважини потрібно в Бобриці Київська обл. 

Змінено користувачем Ripit Aftami
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Труби від скважин сходяться у колодець окремо від дома. Виведить з дому дві труби ПЕ100 ф32 мм від котельной до передбачуваного місця встановлення колодязя.

Я самє так і зробив. Встановив Тн вода-вода на 3 рік після вселення. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть різницю між незамерзайками для геоконтура. В Епіценті валом Defreeze epicentrk.ua/ua/shop/teplonositel-dlya-sistem-otopleniya-defreeze-30s-10-l.html

і є ще Evro-Tеrmо -30 epicentrk.ua/ua/shop/zhidkost-dlya-sistem-otopleniya-evro-termo-30-20kg.html ця дорожча.

В чому різниця і яка краще?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2023 в 14:14, Ripit Aftami сказал:

Всім привіт, підкажіть будь ласка, планую будувати будинок (скоро заливка фундаменту) і хочу на даному етапі зробити скважини під ТН завести це все в котельню і залишити до кращих часів, бо зараз головне побудуватися і заїхати , перший рік чи два думаю обігріватися електрокотлом, а потім хочу поставити ТН.

я собі для цих цілей колись приямок біля будинку зробив з 1,5 м. (не було 2 м. нажаль) кілець, туди можна завести будь-які комунікації (електрику, труби, прихований полив тощо, гідроакумулятор - місця вистачає) і з цього приямку по гільзі 160 мм (труба свердловини, синього кольору) в будинок, так само що завгодно завести. Це трошки місця в поливної заощаджує :). Плюс цього приямку в тому, що можна встановити компресор теплового насосу (але електроннику все-рівно в будинку, там де не має вологості), так само як встановлюють насосну станцію (що б не було чутно). Компресор будь-якого теплового насосу голосно працює (менш за всіх це - скроли, але їх мало хто використовує :), тому, що вони дорожче :)), а в приямку його гарантовано не чутно, тому, що земля на відміну від стінових перегородок найкраще гасить не тільки звуки, але і вібрації яки передаються по конструкції компресором (мало хто про це думає заздалегідь), там також постійна температура протягом року :), ціна приямку копійки і робиться за день, але все вирішує рівень ґрунтових вод (що б не перетворити це на басейн). Якщо щось протікає (там всі з'єднання), теж не шкода, оскільки котельню не затопить :).

 

IMG_20180922_142019.jpg

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю -смогу забурить 6 зондов прямо с приямка. 😉

Когда уже Ты решишься на ТН ?!? 

это если твоего контура не хватит.

 

ЗЫ. С твоего контура сможем получить 4кВт на R290😉

Змінено користувачем Dem@
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dem@ сказал:

Когда уже Ты решишься на ТН ?!? 

это если твоего контура не хватит.😉

Так спочатку пандемія, потім війна (і паралельно треба було багато, чого переробити в іншому будинку – батьків, взагалі не до мого було).... сам чекаю, коли це все закінчиться (хоч якась стабільність має бути :)). ТН 100 % буде (інших варіантів навіть не розглядаю :)), просто якби зимував вже цього сезону через відсутність електроенергії (були знищені трансформатори в районі), навесні змінював би вже всі труби та сантехніку :(... але думаю не довго лишилося чекати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Сам роблю собі опалення ТН.

Зробили з товаришем геотермальний зонд 2*32ммПНД, пробурили і погрузили його в 55м скважину. Грунт - мокра глина.

Зонд надув водою 1,5атм, щоб не стиснуло землею.

ТН ще немає, але роблю обв'язку для нього наперед. Так як в мене є труба в стелі, планую охолоджувати будинок безпосередньо антифризом зонда.

Заповнив систему пропіленгліколем -30С.

Зараз бачу що два нових шарових крани від антифризу приклинюють. А два старих шарових нормально працюють. 

Буду вдячний за підказки по темі.

Які крани краще використовувати з антифризом?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Хто що скаже? Є діючий будинок, другий поверх батареї + дайкіни до -15. Перший тепла підлога водяна. Шо на цю систему встановити ТН повітря вода Дайкін 16кв, або геотермальний Entheos GW- 20кв. Бурить можна але порядки наведені після орків... Дуже сподобались кондиціонери Дайкін як зроблені і тд. але тарифи дорожчають то потрібно щоб щось було... (В системі є протерм 18кв, протерм 30кв на пропані є ємність 5000л, пропаном виходе не дуже дешево але все одно на наявність світла.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.04.2023 в 10:27, yur43 сказав:

Які крани краще використовувати з антифризом?

Також цікаво це питання. Хто має досвід, поділіться які крани краще застосувати для цих потреб. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
12.06.2023 в 20:42, Timofii сказав:

Хто що скаже? Є діючий будинок, другий поверх батареї + дайкіни до -15. Перший тепла підлога водяна. Шо на цю систему встановити ТН повітря вода Дайкін 16кв, або геотермальний Entheos GW- 20кв. Бурить можна але порядки наведені після орків... Дуже сподобались кондиціонери Дайкін як зроблені і тд. але тарифи дорожчають то потрібно щоб щось було... (В системі є протерм 18кв, протерм 30кв на пропані є ємність 5000л, пропаном виходе не дуже дешево але все одно на наявність світла.)

Ну Ви і порівняли - Дайкін і Entheos... Про Entheos на форумі вже є тема:

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Ripit Aftami сказав:

Чи це такі ж граблі як і Entheos

Спілкувався з знайомими, так вони дуже задоволені виконаними роботами та обладнанням зазначеної фірми. 5ий рік експлуатації пішов...

Змінено користувачем Vstar
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня 4-й год работает AIK Mini 12 кВт, без нареканий, доволен и насосом и сервисом.

Змінено користувачем pavel_555
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.07.2023 в 12:10, Ripit Aftami сказав:

Всім привіт, а хтось щось знає про теплові насоси Geosun Чи це такі ж граблі як і Entheos?

Мені здається, що гарантії малувато. Лише 3 роки пишуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.07.2023 в 16:45, Gons4eg сказал:

Мені здається, що гарантії малувато. Лише 3 роки пишуть.

А сколько Вы бы хотели гарантию.?

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28.07.2023 в 18:11, Dem@ сказав:

А сколько Вы бы хотели гарантию.?

 

 

Стільки щоби то не було моїм головняком за такі кошти. 10 років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...