Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пирог стены и точка росы

ELVITO

Рекомендовані повідомлення

ДБН В.2.6-31:2006 Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель

Додаток Л. У більшості випадків потрібно брати для умов "Б" (див. додатки К, Г) тобто графу 9 табл. Л.1.

 

Але увесь ДБН рекомендується до вивчення. Мною. ІМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОН

Дякую за розмову.

Підставив показники - получилось значення 2.6 (в (ссылка устарела) змінив значення піноблоку на бетоль).

Якщо "Бетоль це і є ГБ" - то чому на сайті так не пишуть - чи це такий рекламний хід?

Газобетон з густиною 300кг/м.куб є і у інших виробників, а от 200 - тут у вас унікальність (про його міцність/крихкість при доставці треба говорити окремо).

"Тому дані потрібно брати в ДБН. " - а який ДБН? - потрібно вивчати

БЕТОЛЬ це назва матеріалу.Я його називаю ГБ тільки тому що його технологія виробництва така як у ГБ.Чому на сайті не пишуть що це ГБ тільки по тій причині що це матеріал для утеплення і по всіх нормах вважається теплоізоляційним.А починаючи з ГБ400-це конструкційно теплоізоляційні матеріали.Хоча в ДБН 2006 ніздрюваті бетони теплоізоляційними вважаються від Д200 до Д500.Де Д200 описаний з показниками теплопровідності 0.07.Але є новіший нормативний документ на який операється виробник ДСТУ 2010 в якому інші показники теплопровідності.1.thumb.jpg.5ff2d30a1ef7a4818617c4cfc9b3bb71.jpg

 

8.thumb.jpg.9475953779f160d2511b7d6cc7b24ffd.jpg

 

10.thumb.jpg.14f9d07bb0bf717a92322b77609f85b0.jpg Що підтверджується протоколом досліджень який розміщений на офіційному сайті БЕТОЛЬ.Тому дані потрібно брати з ДСТУ2010.Якщо порівнювати кригкість з аналогічним матеріалом який виготовляється в Европі ІТОНГ МУЛЬТІПОР.То БЕТОЛЬ хоч і поступається трохи показниками по теплопровідності але по кригкості ні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДБН В.2.6-31:2006 Конструкції будинків і споруд. Теплова ізоляція будівель

Додаток Л. У більшості випадків потрібно брати для умов "Б" (див. додатки К, Г) тобто графу 9 табл. Л.1.

 

Але увесь ДБН рекомендується до вивчення. Мною. ІМХО.

Ви праві що показник потрібно брати в умовах експлуатації тобто графу 9 табл. Л.1.Але я переглянув утеплювачі в програмі розрахунку про яку ми обговорювали.Там всі показники взяті з графи 8.Тай програма Російська можливо там інші нормативи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але є новіший нормативний документ на який операється виробник ДСТУ 2010 в якому інші показники теплопровідності.[ATTACH]153928[/ATTACH]

 

[ATTACH]153929[/ATTACH]

 

[ATTACH]153930[/ATTACH] Що підтверджується протоколом досліджень який розміщений на офіційному сайті БЕТОЛЬ.Тому дані потрібно брати з ДСТУ2010.

 

ДСТУ2010: 0,055 - теплопровідність в сухому стані

ДБН В.2.6-31:2006 радить при розрахунку використовувати умови експлуатації "Б" - тобто теплопровідність буде дещо більша.

 

Отримав термічний опір: 1. бетоль (0,065) - 2.21

2. мінвата (0,07) - 2.1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви праві що показник потрібно брати в умовах експлуатації тобто графу 9 табл. Л.1.Але я переглянув утеплювачі в програмі розрахунку про яку ми обговорювали.Там всі показники взяті з графи 8.Тай програма Російська можливо там інші нормативи.

Имхо не бывает формул Российских и Украинских. Физика во всем мире одна как бы.

 

А где по ценам Бетоля можно узнать? и как его продают в принципе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Elvito привет

Почитав про этот Бетоль betol.ua/index.php/koncepcija-betol.html складывается впечатление что это очередной чудо материал. Если это так то может весь дом стоит строить из чудо пено-газо-термо чудо материалов, а не утеплять полнотелый кирпич ими?

 

На каком этапе решил однозначно отказаться от каменной минваты? (кстати дядя сказал что есть какая-то хлопковая (или бумажная) минвата, типа более экологичная чем каменная).

 

Что, тот пирог стены что мы планировали 1.5 кирпича +10 см мин вата + штукатурка - уже не работает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Elvito привет

 

Рад приветствовать!

От минваты неотказался пока. Просто решил вникнуть в суть расчётов - вот нормативы умные порекомендовали. Пока я невижу подтверждений супер способностей.

А чудо материал оказался известным газобетоном.

Незнал, также, о большом разнообразии минваты - так что будем просчитывать - выбирать осознанно.

Узнавай подробнее о этой хлопковой вате - и её просчитаем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имхо не бывает формул Российских и Украинских. Физика во всем мире одна как бы.

 

А где по ценам Бетоля можно узнать? и как его продают в принципе.

В ПРАКТІКЕРІ продаеться по 1100грн 1м3.Можна замовити на сайті контактні телефони.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Elvito привет

Почитав про этот Бетоль betol.ua/index.php/koncepcija-betol.html складывается впечатление что это очередной чудо материал. Если это так то может весь дом стоит строить из чудо пено-газо-термо чудо материалов, а не утеплять полнотелый кирпич ими?

 

На каком этапе решил однозначно отказаться от каменной минваты? (кстати дядя сказал что есть какая-то хлопковая (или бумажная) минвата, типа более экологичная чем каменная).

 

Что, тот пирог стены что мы планировали 1.5 кирпича +10 см мин вата + штукатурка - уже не работает?

БЕТОЛЬ не являється конструкційним матеріалом.БЕТОЛЬ це один з видів утеплювача.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:shout:

Просчитал и я,странные графики точки росы..ввёл те же данные в
оригинал,откуда содрали этот сайт,получил немного другое.Попробуйте поиграться на немецком сайте.

 

Сорі, що в чужій темі, маю подібний геморой)...

зовнішня стіна: з середини вапняна штукатурка, газоблок 29см і зовні планую пінопласт +0,5см штукатурки(нажаль вата з дихаючим акриловим клеєм для мене дорого)...порахував точку роси на (ссылка устарела) і побачив що при 5см пінопласту, що при 10см всерівно є точка роси в газобетоні, різниця у відстані яка промокає, впершому 3см, вдругому варіанті 10см..

Цікаво що при утеплювачі базальтова вата 5см точка роси є на зовнішній стороні вати:між ватою і декор. штукатуркою...

П.С. я в кожній кімнаті зробив природні витяжні канали-комин, може це спасе мій газобетон

Прошу допомоги:shout:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:shout:
оригинал,откуда содрали этот сайт,получил немного другое.Попробуйте поиграться на немецком сайте.

 

Сорі, що в чужій темі, маю подібний геморой)...

зовнішня стіна: з середини вапняна штукатурка, газоблок 29см і зовні планую пінопласт +0,5см штукатурки(нажаль вата з дихаючим акриловим клеєм для мене дорого)...порахував точку роси на (ссылка устарела) і побачив що при 5см пінопласту, що при 10см всерівно є точка роси в газобетоні, різниця у відстані яка промокає, впершому 3см, вдругому варіанті 10см..

Цікаво що при утеплювачі базальтова вата 5см точка роси є на зовнішній стороні вати:між ватою і декор. штукатуркою...

П.С. я в кожній кімнаті зробив природні витяжні канали-комин, може це спасе мій газобетон

Прошу допомоги:shout:

ГБ всежтаки погано утепляти ППСом.Точка роси є постійно а конкисація ні.Я ваш варіант з ватою зробив в вашій прозі кондисацію непоказало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:shout:

ГБ всежтаки погано утепляти ППСом.Точка роси є постійно а конкисація ні.Я ваш варіант з ватою зробив в вашій прозі кондисацію непоказало.

 

З ватою 5см конденсації непоказало АЛЕ там в програмі газобетон густиною 400кг/м3 і коеф теплопров 0,1. а вмене блок 600 м3/год і теплопровідність мабуть більша, десь 0,15 і тоді більш всього конденсат буде якраз в утеплювачі..а це мабуть кретично для вати!!.....

Скажіть пліз що буде з практики якщо в моєму варіанті утеплитись ППС 5см? чи мій піноблок розсипеться..., всетаки природна вентиляція якась буде....хоча чи буде її достатньо?......допомогти можуть тільки практики...(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

З ватою 5см конденсації непоказало АЛЕ там в програмі газобетон густиною 400кг/м3 і коеф теплопров 0,1. а вмене блок 600 м3/год і теплопровідність мабуть більша, десь 0,15 і тоді більш всього конденсат буде якраз в утеплювачі..а це мабуть кретично для вати!!.....

Скажіть пліз що буде з практики якщо в моєму варіанті утеплитись ППС 5см? чи мій піноблок розсипеться..., всетаки природна вентиляція якась буде....хоча чи буде її достатньо?......допомогти можуть тільки практики...(((

Я знову зробив в прозі ваш варіант з ГБ 600 ці параметри можна там змінити.При ваті конденсації немає а при ППС є.Але получається парадокс .При розрахунку в ручному режимі користуючись даними з ДБН паропроникність вашої конструкціі з ППС в нормі і кондесату неповинно бути .Але це теорія як це все на практиці сказати важко.Тай і дані ППС що до паропроникності ми всі знаємо тільки теоретично.А практично незнаєм чи ППС дійсно настільки паропроникний.Ще можливий варіант що прога виходячи з даних паропроникності показує нам кондисацію або ні.Наприклад ГБ більш паропроникний від ППС тому і показує конденсат.А якщо розраховувати паропроникність відносно товщини матеріалу то можна вирахувати що два різних матеріали з різною паропроникністю при певній товшщині можуть мати однакову паропроникність.Але радив би я вам не ризикувати з ППСомю.Це всежтаки будинок де будете проживати велику кількість років а не взуття на 2 роки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знову зробив в прозі ваш варіант з ГБ 600 ці параметри можна там змінити.При ваті конденсації немає а при ППС є.Але получається парадокс .При розрахунку в ручному режимі користуючись даними з ДБН паропроникність вашої конструкціі з ППС в нормі і кондесату неповинно бути .Але це теорія як це все на практиці сказати важко.Тай і дані ППС що до паропроникності ми всі знаємо тільки теоретично.А практично незнаєм чи ППС дійсно настільки паропроникний.Ще можливий варіант що прога виходячи з даних паропроникності показує нам кондисацію або ні.Наприклад ГБ більш паропроникний від ППС тому і показує конденсат.А якщо розраховувати паропроникність відносно товщини матеріалу то можна вирахувати що два різних матеріали з різною паропроникністю при певній товшщині можуть мати однакову паропроникність.Але радив би я вам не ризикувати з ППСомю.Це всежтаки будинок де будете проживати велику кількість років а не взуття на 2 роки.

 

Дякую за те що витратили стільки часу на моє запитання.....

але всетаки:

1) Що трапиться з ГБ якщо буде 5см пінопласту і буде точка роси в ГБ (я так розумію конденсації може і небути, хоч точка роси і в ГБ)?

2) Чи небуде вата з часом втрачати свої теплоізоляційні властивості?якщо недай Боже там утвориться точка роси(((а це буде смерть...

3) яку вату обрати для утеплення (5-6см), щоб ціна-якість, який дихаючий!!!(це мабуть важливо)клей? і на що варто буде звернути увагу якщо всетаки утепляти ватою, якщо можна якісь ціни щоб глянути, може різниця ненастільки і велика між ППС 5см в вата 5см?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может и не в тему, но у меня вопрос. Сейчас на улице довольно влажно, а по ночам бывают заморозки. Иногда, рано утром вижу на декоративной штукатурке как бы изморозь. Это нормально?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Дякую за те що витратили стільки часу на моє запитання.....

але всетаки:

1) Що трапиться з ГБ якщо буде 5см пінопласту і буде точка роси в ГБ (я так розумію конденсації може і небути, хоч точка роси і в ГБ)?

2) Чи небуде вата з часом втрачати свої теплоізоляційні властивості?якщо недай Боже там утвориться точка роси(((а це буде смерть...

3) яку вату обрати для утеплення (5-6см), щоб ціна-якість, який дихаючий!!!(це мабуть важливо)клей? і на що варто буде звернути увагу якщо всетаки утепляти ватою, якщо можна якісь ціни щоб глянути, може різниця ненастільки і велика між ППС 5см в вата 5см?

передивіться парочку відео знайдете відповідь на ваші запитання.

!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может и не в тему, но у меня вопрос. Сейчас на улице довольно влажно, а по ночам бывают заморозки. Иногда, рано утром вижу на декоративной штукатурке как бы изморозь. Это нормально?

 

Вот, посчитала в программе (ссылка устарела). Конденсата по программе нет. Внешним слоем силиконовой штукатурки пренебрегла, правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утепление стен - Муратор №7 2011

Elvito, извини что так долго сканировал:)

teplo1.pdf

teplo2.pdf

teplo3.pdf

teplo4.pdf

teplo5.pdf

teplo6.pdf

teplo7.pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак, обсуждение пирога стены, указанное в первом сообщении, привело меня - как автора темы к размышлениям над выбором утеплителя.

Прочитав ветку о бетоле (www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=59156) - где, также есть информация о других утеплителях, - ни в одном из вариантов пока не утвердился.

Сумарные тепловые сопротивления при использовании минваты или бетоля не сильно отличаются (по моим расчётам с помощью указанной программы). Эксплуатационные характеристики возможно хуже у минваты, но у бетоля (как утеплителя на основе ГБ) тоже возможна усадка, а отсюда трещины...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак, обсуждение пирога стены, указанное в первом сообщении, привело меня - как автора темы к размышлениям над выбором утеплителя.

Прочитав ветку о бетоле (www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=59156) - где, также есть информация о других утеплителях, - ни в одном из вариантов пока не утвердился.

Сумарные тепловые сопротивления при использовании минваты или бетоля не сильно отличаются (по моим расчётам с помощью указанной программы). Эксплуатационные характеристики возможно хуже у минваты, но у бетоля (как утеплителя на основе ГБ) тоже возможна усадка, а отсюда трещины...

Правильно мислите. БЕТОЛЬ твердіший за вату але вдва рази менше водопоглинання.У такому випадку усадка може бути скорше у вати при високому водопоглинанні чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот, посчитала в программе (ссылка устарела). Конденсата по программе нет. Внешним слоем силиконовой штукатурки пренебрегла, правильно?

 

 

Чому Ви рахуєте зовнішню температуру -5С а не -21С?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Чому Ви рахуєте зовнішню температуру -5С а не -21С?

 

Считала даже при -30, но так как-то не правильно сохранилось:pardon:

(ссылка устарела)

 

 

Меня интересует вопрос: изморозь на штукатрке (внешней) по утрам (иногда) это нормально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Влага выпадает (и затем замерзает) на быстро остывающих поверхностях. Вас ведь не пугают ветки деревьев в инее или крыша автомобиля? А на штукатурке - даже хорошо :) значит, из дома тепло не прогревает стенку :)

Силиконовая штукатурка влагу практически не впитывает, поэтому и иней может на ней вполне выпадать.

А вообще классная эта тема - как медицинский справочник - сразу столько болячек мнимых у людей находится :)

С наступающим Рождеством Вас!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

передивіться парочку відео знайдете відповідь на ваші запитання.

!

 

 

Можливо Ви скажете....яку температуру брати зовнішнього повітря в "теплоращети" +5С чи -21С?

Бо коли брати -5С (середню температуру опалювального періоду) то ніякого конденсату немає коли маєм газоблок +5см пінопласту

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и точно такой на российской ссылке

 

Нужно правильно подбирать материалы, тогда не будет точки росы.

В Вашем примере замените обыкновенную пароизоляцию на изоляцию с алюминиевой фольгой - получите два в одном, и надёжный паробарьер, и теплоотражатель.

(ссылка устарела)

 

Только не понятно, для каких целей сделан такой воздушный зазор между утеплителем и ОСП???

Всё работает и так прекрасно.

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...