Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Написали відмову офіційно, причина - відсутність викопіювання з детального плану території(

 

Так закон/порядок не вимагає надання "викопіювання з детального плану території", тому це ніяк не може бути причиною для відмови.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так закон/порядок не вимагає надання "викопіювання з детального плану території", тому це ніяк не може бути причиною для відмови.

 

Ну є офіційний лист((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну є офіційний лист((

 

ну є, а підстави такої немає в наказі...

 

2.4. Пакет документів для видачі будівельного паспорта або внесення змін до нього повертається уповноваженим органом містобудування та архітектури замовнику з таких підстав:

 

неподання повного пакета документів, визначених пунктом 2.1 або 2.2 цього розділу;

 

невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, детальним планам територій, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

 

2.5. Повернення пакета документів для видачі будівельного паспорта або внесення змін до нього здійснюється з відповідним обґрунтуванням уповноваженим органом містобудування та архітектури у строк, який не перевищує строк його надання.

 

вешают вам лапшу, кароч, а вдруг прокатит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это дачный кооператив, свет подключает электрик садового товарищества от трансформатора садового товарищества, независимо от того есть постройка на участке или нет

Это ответ на Ваши вопросы ДАЧНЫЙ КОООПЕРАТИВ у которого есть устав а в ДБН о нем сказано. Электрик может быть Ваш, кооператива, ООО,холдинга но есть трансформатор, а содержать его только одних допусков больше чем требований гаска. Потребители их количество, нагрузка, учет идет на РЭС, соответственно если захотеть и дело принципа отключат или не подключат. РЭС(контролирует вашего электрика) отвечает за линию которая подходит к входу в дом т.е к счетчику. Посмотрите устав может все проясниться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от sergiy_savin

Написали відмову офіційно, причина - відсутність викопіювання з детального плану території(

Так закон/порядок не вимагає надання "викопіювання з детального плану території", тому це ніяк не може бути причиною для відмови.

 

У меня таже ситуация. Но как с этим бороться в Киеве? Ведь доступ только к Сервисному центру, где тупо принимают/выдают доки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня таже ситуация. Но как с этим бороться в Киеве? Ведь доступ только к Сервисному центру, где тупо принимают/выдают доки.

 

ИМХО, суд.

Жалобы игнорируются...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня таже ситуация. Но как с этим бороться в Киеве? Ведь доступ только к Сервисному центру, где тупо принимают/выдают доки.

 

напишите жалобу на ukc.gov.ua/, что такой-то сякой-то орган/отдел/департамент, выносит отказ с нарушением норм таких-то сяких-то и лепит отсебятину, приложите их ответ

 

Добавлено через 54 секунды

ИМХО, суд.

Жалобы игнорируются...

 

а как давно был суд?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

напишите жалобу на ukc.gov.ua/, что такой-то сякой-то орган/отдел/департамент, выносит отказ с нарушением норм таких-то сяких-то и лепит отсебятину, приложите их ответ

 

Добавлено через 54 секунды

 

 

а как давно был суд?

 

Я в 2014 году поборолся около 7 месяцев и получил массу отписок.

Я с архитектурой не судился. В принципе, избегаю судов...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собрал все доки на получение стройпаспорта, хочу подать документы но запутался куда идти. :)

 

Участок в с. Юровка Киев-Святошиского Района.

Где подавать документы - в Киеве на Янтарной 12, или в Боярке на Матросова? Что там сейчас за единые окна которые упоминаются?

 

И если кто помнит, часы работы/приема ГАСК-а.

 

Заранее спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собрал все доки на получение стройпаспорта, хочу подать документы но запутался куда идти. :)

 

Участок в с. Юровка Киев-Святошиского Района.

Где подавать документы - в Киеве на Янтарной 12, или в Боярке на Матросова? Что там сейчас за единые окна которые упоминаются?

 

И если кто помнит, часы работы/приема ГАСК-а.

 

Заранее спасибо.

 

1. Янтарана, 12, каб. 10

2. В ДАБІ не веде прийому громадян. Якщо потрібно до когось конкретно, то телефоном записуєтесь на прийом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я сегодня получила согласование моего уведомления в ГАСКе! Не спеша, за 2 месяца (архитектура+ГАСК), зато ни копейки денег) Спасибо за Вашу темку и советы!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,

 

В пакете документов на получение стройпаспорта значится

"засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову"

 

Подскажите, нужно ли оформлять ее подавать если земля была приобретена мною до женитьбы и я буду подавать на стройпаспорт?

 

И если кто знает, куда подавать документы если уч-к в Васильковском районе?

Я позвонил в ДАБІ в Василькове и девушка не телефоне сообщила, что якобы они стройпаспорта не выдают, и за этим нужно обращаться в БТИ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте,

 

В пакете документов на получение стройпаспорта значится

"засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову"

 

Подскажите, нужно ли оформлять ее подавать если земля была приобретена мною до женитьбы и я буду подавать на стройпаспорт?

 

И если кто знает, куда подавать документы если уч-к в Васильковском районе?

Я позвонил в ДАБІ в Василькове и девушка не телефоне сообщила, что якобы они стройпаспорта не выдают, и за этим нужно обращаться в БТИ...

 

1. Если в документах один владелец, то ничего не надо.

2. В ЦНАП. Адрес не знаю, только на пальцах могу объяснить.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу поради у вирішенні проблеми.

Є земельна ділянка площею 24 м.кв., яка придбана за договором купівлі-продажу.

Цільове призначення земельної ділянки – Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

За порадами «знаючих» було отримано дозволи (на даній ділянці)від міських органів самоврядування:

- на розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва гаража з розмірами 6,0х4,0м.

- на будівництво гаража з розмірами 6,0х4,0м.

 

01.08.15 року отримано від представників містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження.

 

П. 1 гранична висота будівель – 3,5м;

П. 2 максимально допустимий відсоток забудови зем. ділянки 99%;

П.3,-П5 прочерк

П6. Мінімально допустимі відстані від об’єктів , які проектуються до існуючих будинків та споруд -10м.

 

29.09.15 року на основі отриманих містобудівних умов, ліцензованою проектною організацією, розроблено робочий проект на будівництво гаража з розмірами 6,0х4,0м.

В проекті вказано першу категорію складності.

 

Знову «знаючі» люди намагалися розпочати будівництво з реєстрацією Декларації на початок виконання будівельних робіт та залучати ліцензованого генпідрядника (підрядника), вести технічний та авторський нагляди (ліцензованими особами), про це також наполягав місцевий інспектор ДАБІ.

Зважаючи на те, що вищезазначеним «товаришам» необхідно платити кошти було вирішено виконувати роботи за Повідомленням.

На протязі місяця місцевий інспектор відмовлявся приймати Повідомлення про початок виконання робіт наполягаючи на Декларації та ін.

На основі зразка заповнення (dbn.at.ua/doc/7_zrazok_povidomlennya_dlya_phizychnyh_osib.pdf) 16.12.15 року рекомендованим листом було направлено Повідомлення на обласну ДАБІ.

В Повідомленні не було вказано дані про будівельний паспорт (Пункт будівельний паспорт або проектна документація) а вказано всі дані проектної документації з зазначенням всіх пунктів, даних про генерального підрядника.

17.12.15 року даного листа отримано обласною ДАБІ (про що є відповідне повідомлення Укрпошти).

18.12.15 року розпочато виконання будівельних робіт на основі проектної документації.

22.01.16 року від обласної ДАБІ надійшов лист з реєстрацією від 31.12.15 року з відмовою та вказано причини (до цього ніхто не телефонував ):

- відсутні дані про будівельний паспорт;

- відсутні дані про генерального підрядника.

З генеральним підрядником все зрозуміло у господарський спосіб та дані паспорту та ін.

25.01.16 року до центру надання адміністративних послуг подано заяву на видачу будівельного паспорту, до заяви додано схему забудови, фасади та план з раніше розробленого робочого проекту.

01.02.16 телефонує завідувач департаменту містобудування (яка і видавала містобудівні умови) і повідомляє, що буде писати відмову у видачі будівельного паспорту.

Причина відмови відстань стін гаража до існуючих споруд (в даному випадку задні стіни будівлі громадського призначення з двома поверхами ) менша 10м. (по факту 7,2м).

На протязі того ж дня ще декілька разів телефонувала і пропонувала відізвати заяву, бо інакше вона буде змушена подавати в суд, призначати комісії та інше.

 

Гараж за проектом з цегли, стіна гаража яка виходить до існуючої будівлі вища на 0,6м. за рівень покрівлі і вказана в проекті як протипожежна, покриття гаража з/б плити, покрівля з а/ц шиферу по дерев’яним лагам.

Стіна існуючої будівлі з цегли присутні вікна.

На скільки я розумію обидві будівлі відносяться до 1-ї категорії пожежної безпеки та відстань між ними повинна бути мін. 6,0м (по факту 7,2м.)

За містобудівними умовами мені дозволено забудувати 99% земельної ділянки =23.76м.кв.,

за ними ж відстань 10м до споруд.

Виходить мені було некоректно видано містобудівні умови, зважаючи на відсоток забудови та існуючі межі земельної ділянки 24м.кв. і те що я не можу відсунути її на відстань 10м.

За п.1,3 наказу 109 можна внести зміни до існуючи містобудівних умов за згодою замовника.

 

05.02.16 року виходить 10-ти денний термін видачі будівельного паспорта чи відмови на нього.

Підкажіть будь-ласка які повинні бути мої подальші дії при отриманні відмови на видачу БП, зважаючи на те, що в період з 18.12.15 по 22.01.16 року виконано погріб, фундамент та зовнішні стіни, і яка відповідальність за це?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.08.15 року отримано від представників містобудування та архітектури містобудівні умови та обмеження.

 

Скажіть будь ласка, чому саме містобудівні умови, а не будівельний паспорт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка, чому саме містобудівні умови, а не будівельний паспорт?

Підказали "знаючі" люди, що потрібен проект.

А містобудівні умови є фактично завданням на проектування.

Хоча все це барахло не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть будь-ласка які повинні бути мої подальші дії при отриманні відмови на видачу БП, зважаючи на те, що в період з 18.12.15 по 22.01.16 року виконано погріб, фундамент та зовнішні стіни, і яка відповідальність за це?

Дякую.

1. Викласти відмову і схему забудови на форум, отримати інформацію і знову за будівельним паспортом.

2. ст. 96 Адмінкодексу України, повноваження ДАБІ "виконання будівельних робіт без повідомлення про початок зазначених робіт, штраф 250-350 неоподаткованих мін. доходів громадян.

Якщо заплатите це не значить, що маєте право будувати далі без БП.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.

Подскажите "засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою" - это имеется в виду нотариально заверенная копия свидетельства на право собственности на земельный уч-к?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.

Подскажите "засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою" - это имеется в виду нотариально заверенная копия свидетельства на право собственности на земельный уч-к?

 

Да, нотариус, или тот кто выдал документ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Викласти відмову і схему забудови на форум, отримати інформацію і знову за будівельним паспортом.

Відмову не отримав.

Отримав БП з внесенними змінами червоною ручкою, та печаткою.

По факту відстані, як на схемі 6,4м. відсунути будівлю на 3,6м не можу не вистачає земельної ділянки, та й стіни вже зведено.

2-2111.thumb.JPG.3a7d5b0444a49150fd6726abfd2bce26.JPG

Змінено користувачем melolegek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відмову не отримав.

Отримав БП з внесенними змінами червоною ручкою, та печаткою.

По факту відстані, як на схемі 6,4м. відсунути будівлю на 3,6м не можу не вистачає земельної ділянки, та й стіни вже зведено.

 

1.Якщо Ви подавали документи на БП через адмінцентр Вам повинні дати відмову письмову через адмінцентр.

2. Дивлячись на проектні наміри будівництва гаража, нагадую що в БП розглядається питання забудови земельної ділянки під ....... З такого огляду і повинен дати свій висновок архітектор. Чому? Гараж Ви можете побудувати 2х3 для мотоцикла, 1х2 для велисипеда, 4х6 для автомобіля це Ваше право. Чому архітектор вимагає більшу відстань хай обгрунтує, тобто відстань яку Ви запланували така, а згідно такого пункту ДБН 360-92 необхідно таку. Архітектор який себе поважає на схемі з поправками печатку не кладе це наслідки "совка" і для Вас це не відповідь -відмова. Ви не забов’язані вивчати ДБН( не рузумієте термінів).

3. Запитайте архітектора як він узгоджував проект землеустрою під будівництво гаражу якщо земельну ділянку не можливо забудувати. Спочатку землю погодили, а для будівництва мало. :fool: якщо він зрозуміє що "попав" то для спокійного життя вирішить ваше питання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо немає БП можна завести камінь на ділянку?

 

можна.

підготовчі роботи - роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під’їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень;

Повідомлення про початок виконання підготовчих або будівельних робіт

 

13. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт, повідомлення про початок виконання будівельних робіт (далі - повідомлення), повідомлення про зміну даних у зазначених повідомленнях за формою, наведеною у додатках 1, 2 до цього Порядку, подається замовником (його уповноваженою особою) особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронну систему здійснення декларативних процедур у будівництві не пізніше ніж за один календарний день до початку виконання підготовчих або будівельних робіт до відповідного органу державного архітектурно-будівельного контролю за місцезнаходженням об’єкта.

zakon4.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF#n47

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите. Сегодня жена в Киевземе заказала кадастровый план 1:2000 для дальнейшего изготовления топоплана 1:500. Выяснилось, что наш участок еще висит на предыдущем хозяине. Там же рассказали как его переоформить и сказали, что после переоформления выдадут в том числе и кальку 1:500. Смогу ли я затем использовать эту пятисотку при получении стройпаспорта? Или все-таки необходимо обращаться к геодезистам?

Владлен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...