Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Доброе время суток! Будте добры дать совет.

Был старый дом, сделал реконструкцию(изменил планировку, поднял потолки) пристроил тамбур(4 м*2), увеличил площадь крыши.

все это без документов.земля приватизирована.

Хочу пристроить веранду и небольшую пристройку, есть ли смысл подавать документы на новые постройки ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПОдскажите! Через центр подання послуг, подала документы на зміну будівельного паспорту 05.04.2018, срок десять рабочих дней! 20 апреля дожлжны были дать ответ (строит.паспорт или отказ), но уже 26 апреля документы еще не готовы!!! Звонила в Архитектуру спрашивала когда будут документы, она сказали что не знают, сказала идите на прием к Начальнику:) Что делать? ждать или идти спрашивать чего не дают ответ?

Или это нормально, что задерживают документы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброе время суток! Будте добры дать совет.

Был старый дом, сделал реконструкцию(изменил планировку, поднял потолки) пристроил тамбур(4 м*2), увеличил площадь крыши.

все это без документов.земля приватизирована.

Хочу пристроить веранду и небольшую пристройку, есть ли смысл подавать документы на новые постройки ?

Если Ваша самоволка была сделана до 2015 года, можете узаконить по амнистии и дальше со спокойной совестью пристраивать законно. Недвижимость без документов(после новых строительных работ она станет 100% такой)...очень по нынешним временам сомнительное удовольствие.

 

Самовольный, по сути, у Вас тамбур...но и расходов на узаканивание(если хорошо пропишут в Постанове) будет только на техпаспорт и регистрацию(если сами все будете заполнять и подавать). Давать советы, не зная всех деталей, дело не благодарное.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4576816&postcount=5571

Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПОдскажите! Через центр подання послуг, подала документы на зміну будівельного паспорту 05.04.2018, срок десять рабочих дней! 20 апреля дожлжны были дать ответ (строит.паспорт или отказ), но уже 26 апреля документы еще не готовы!!! Звонила в Архитектуру спрашивала когда будут документы, она сказали что не знают, сказала идите на прием к Начальнику:) Что делать? ждать или идти спрашивать чего не дают ответ?

Или это нормально, что задерживают документы?

 

Буває. Можуть на тиждень десь затримати...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. В мене е таке запитання. Можливо передача земельної ділянки комунальної власність мнс України Цільове призначення: 03.15 передача у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Цільове призначення: 02.01 та які необхідні документи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, на одній ділянці хочу побудувати будинок 100м2 і окремо гараж обєднаний з літньою кухнею 60м2. Наскільки я розумію ці дві окремі споруди можна (треба) вказати і нанести в одному ескізі намірів забудови. Чи вірно я розумію:

1) ці обєкти будуть в одному будівельному паспорті

2)на обидві будівлі буде одне повідомлення про початок будівництва

3) на гараж з літньою кухнею треба в ескізі подати тіж самі креслення, що і на будинок (план, розріз, фасади, вказати іх характеристики (матеріал стін.....)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, на одній ділянці хочу побудувати будинок 100м2 і окремо гараж обєднаний з літньою кухнею 60м2. Наскільки я розумію ці дві окремі споруди можна (треба) вказати і нанести в одному ескізі намірів забудови. Чи вірно я розумію:

1) ці обєкти будуть в одному будівельному паспорті

2)на обидві будівлі буде одне повідомлення про початок будівництва

3) на гараж з літньою кухнею треба в ескізі подати тіж самі креслення, що і на будинок (план, розріз, фасади, вказати іх характеристики (матеріал стін.....)

 

Це може бути дві різних споруди, або одна (госпблок або гараж-літня куня).

Всі капітальні споруди мають бути відображені на схемі забудови. Всюди, окрім Києва, досить лише плану госпбудівлеь, а от в Києві ще і фасади попросять + плани (якщо кілька поверхів).

 

Повідомлення буде на садибу (будинок + всі госпбудівлі та споруди).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пришла идея под углом терпимы сделать погреб. С входом "оголовок" снаружи. Нужно ли вносить изменения в стройпаспорт?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пришла идея под углом терпимы сделать погреб. С входом "оголовок" снаружи. Нужно ли вносить изменения в стройпаспорт?

 

ПЕРЕЛІК будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

...

6. Зведення на земельній ділянці тимчасових будівель та споруд без влаштування фундаментів, зокрема навісів, альтанок, наметів, накриття, сходів, естакад, літніх душових, теплиць, гаражів, а також свердловин, криниць, люфт-клозетів, вбиралень, вигрібних ям, замощень, парканів, відкритих басейнів та басейнів із накриттям, погребів, входів до погребів, воріт, хвірток, приямків, терас, ґанків — щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, вопрос!

Как лучше подавать уведомление о начале строительства? Рекомендованым письмом или ехать в даби? просто времени особо ездить нет :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, вопрос!

Как лучше подавать уведомление о начале строительства? Рекомендованым письмом или ехать в даби? просто времени особо ездить нет :(

 

ДАБІ не приймає повідомлення ні так, ні так.

 

Або через ЦНАП (в т.ч. поштою), або через сайт ДАБІ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або через ЦНАП (в т.ч. поштою), або через сайт ДАБІ.

Через сайт ДАБИ слишком сложно с подписью, насколько я понял. Ее через интернет же получить нельзя? А подавать можно в любом ближайшем ЦНАПЕ?

 

Добавлено через 1 час 39 минут

ДАБІ не приймає повідомлення ні так, ні так.

 

Або через ЦНАП (в т.ч. поштою), або через сайт ДАБІ.

Я запутался. По телефону горячей линии, указанному на сайте даби, сказали, что принимают его в даби на Леси Украинки 26, а не в ЦНАПЕ. До этого звонил в ЦНАП, где они сказали, что принимают только уведомления о строительстве в Киеве. Тоесть выходит вариант только везти в даби на Леси Украинки или отправлять рекомендованным письмом туда же, но не в ЦНАП.....

Змінено користувачем wissem
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подал на сайте даби. Никаких проблем.

Электронная цифровая подпись -вообще не проблема. Как минимум для клиентов банков. В зеленом банке она оформляется не выходя из дома.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Опача. А как это сделать? :)

 

Уточню-зелёный банк-это Приват. В П24 есть возможность бесплатно и не выходя из дома получить ЭПЦ. Есть разбел в П24

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть де вказано, що можна будувати будинок на земельній ділянціа під садівництво? Чим при цьому відрізняється ескіз намірів?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДАБІ не приймає повідомлення ні так, ні так.

 

Або через ЦНАП (в т.ч. поштою), або через сайт ДАБІ.

 

Еще нужно проверить, не передали ли полномочия на места.

Мне перезвонили и сказали что мое обращение на исправление повидлмлення будут уже рассматривать по месту, и декларацию готовности тоже подавать по месту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть де вказано, що можна будувати будинок на земельній ділянціа під садівництво? Чим при цьому відрізняється ескіз намірів?

 

Я не зовсім зрозумів Ваші питання...

Щодо ескізу, то ескіз намірів не залежить від цільового призначення ділянки. Окрім того, немає затвердженої форми такого ескізу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я мав на увазі чи не будуть до мене придиратися, якщо, у мене в назві обєкту буде фігурувати фраза "житловий будинок". Зробили мені "геодезію" з погодженнями газовиків та Укртелекому, а в назві цього документу вказано "житловий будинок"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я мав на увазі чи не будуть до мене придиратися, якщо, у мене в назві обєкту буде фігурувати фраза "житловий будинок". Зробили мені "геодезію" з погодженнями газовиків та Укртелекому, а в назві цього документу вказано "житловий будинок"

 

Вам не видадуть будпаспорт. На ділянці для будівництва житловий будинок може "з'явитися" лише в результаті переведення садового у житловий, а от будувати житловий на садовій ділянці не дадуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а якщо в назві просто замінити "житловий" на "садовий"? (будинок 100м2)

 

Тоді все буде правильно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если отправил уведомление "рекомендованим листом", то как узнать его судьбу. Пока что на сайте укрпошты трекается как "вручено особисто". Как дальше узнать когда одобрят или откажут? :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если отправил уведомление "рекомендованим листом", то как узнать его судьбу. Пока что на сайте укрпошты трекается как "вручено особисто". Как дальше узнать когда одобрят или откажут? :)

 

З описом?

 

Перевіряти на сайті ДАБІ в базі статус Вашого повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З описом?

К сожалению без :( На горячей линии ДАБІ просто сказали отправлять "рекомендованим листом", ну ппц...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...