Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

К сожалению без :( На горячей линии ДАБІ просто сказали отправлять "рекомендованим листом", ну ппц...

 

В ПКМУ вказано: "...подається замовником (його уповноваженою особою) особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронну систему..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ПКМУ вказано: "...подається замовником (його уповноваженою особою) особисто або надсилається рекомендованим листом з описом вкладення чи через електронну систему..."

Переотправлять заново? или подождать немного и узнать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переотправлять заново? или подождать немного и узнать?

 

Почекайте.

І запитайте в них вхідний номер да дату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему, сейчас на укрпочте з описом можно отправить только ценное письмо, а "рекомендованим" без описи идет. С уведомлением о вручении.

Мне в отделении так объясняли, когда я требовала рекомендованим з описом. И на сайте вроде бы так же.

При відправленні рекомендованих листів та листів з оголошеною цінністю скористайтеся наступними послугами:

Вручити особисто – листи пересилаються з рекомендованим повідомленням про вручення та вручаються особисто одержувачу.

З повідомленням про вручення – повідомлення, яким ми поінформуємо Вас, коли й кому (одержувачу або його представнику) вручено відправлення.

Листи з оцінкою вартості можуть прийматися з описом вкладення та з післяплатою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему, сейчас на укрпочте з описом можно отправить только ценное письмо, а "рекомендованим" без описи идет. С уведомлением о вручении.

Мне в отделении так объясняли, когда я требовала рекомендованим з описом. И на сайте вроде бы так же.

 

поштове відправлення з оголошеною цінністю - реєстровані лист, бандероль, посилка, прямий контейнер, які приймаються для пересилання з оцінкою вартості вкладення, визначеною відправником;

...

рекомендоване поштове відправлення - реєстрований лист, поштова картка, бандероль, секограма, дрібний пакет, мішок "M", які приймаються для пересилання без оцінки відправником вартості його вкладення;

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видали "БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ на будівництво індивіуального житлового будинку", при цьому на "СХЕМІ забудови земельної ділянки" в "Експлікації"вказано:

"1. Житловий будинок - проектний

2. Господарська будівля - перспектива

3. ........"

Господарська будівля на СХЕМІ нанесена.

 

ПИТАННЯ: чи можна будувати господарську будівлю згідно цього будівельного паспорта, чи треба вносити якісь зміни в буд. паспорт і знову писати повідомлення про початок будівництва гоподарської будівлі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видали "БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ на будівництво індивіуального житлового будинку", при цьому на "СХЕМІ забудови земельної ділянки" в "Експлікації"вказано:

"1. Житловий будинок - проектний

2. Господарська будівля - перспектива

3. ........"

Господарська будівля на СХЕМІ нанесена.

 

ПИТАННЯ: чи можна будувати господарську будівлю згідно цього будівельного паспорта, чи треба вносити якісь зміни в буд. паспорт і знову писати повідомлення про початок будівництва гоподарської будівлі?

 

Архітектура не вірно зазначила назву об'єкту.

Право на будівництво дає повідомлення, в якому Ви маєте вказати назву, згідно будпаспорту. Якщо вкажете так, як зараз є, то права будувати госпбудівлю не отримаєте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яку вона мала вказати назву?

 

Наприклад, "будівництво індивіуального житлового будинку та господарської будівлі", "будівництво індивіуального житлового будинку, господарських будівель та споруд" і т.п.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що робити коли на ділянці вже збудована літня кухня і будинок? Виходить, що будинок збудований законно і при його введенні в експлуатацію проблем не повинно бути, а літню кухню доведеться вводии як самочинне будівництво?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що робити коли на ділянці вже збудована літня кухня і будинок? Виходить, що будинок збудований законно і при його введенні в експлуатацію проблем не повинно бути, а літню кухню доведеться вводии як самочинне будівництво?

 

Все внести в будпаспорт, і потім здати в експлуатацію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архітектура надала паспорт забудови, в якому вказано:

"1. Житловий будинок в стадії буд-ва (фундамент) загальною площею до 300 кв.м.

2. Господарська будівля (проект.)"

 

Фактично так і було, на момент подання документів в архітектуру - фундамент вже стояв на ділянці. Чи можуть бути з ДАБІ проблеми, через таке формулювання в паспорті забудови, фактично ж "будівництво було почато до подання повідомлення"?

 

І друге питання: в буд.паспорті вказано "Індивідуальний житловий будинок та господарська будівля"

Чи треба вносити дані по проектованій господарській будівлі в поле "Загальна площа нежитлових будівель об'єкта, кв. метрів", про поданні декларації про початок будівельних робіт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Архітектура надала паспорт забудови, в якому вказано:

"1. Житловий будинок в стадії буд-ва (фундамент) загальною площею до 300 кв.м.

2. Господарська будівля (проект.)"

 

Фактично так і було, на момент подання документів в архітектуру - фундамент вже стояв на ділянці. Чи можуть бути з ДАБІ проблеми, через таке формулювання в паспорті забудови, фактично ж "будівництво було почато до подання повідомлення"?

 

І друге питання: в буд.паспорті вказано "Індивідуальний житловий будинок та господарська будівля"

Чи треба вносити дані по проектованій господарській будівлі в поле "Загальна площа нежитлових будівель об'єкта, кв. метрів", про поданні декларації про початок будівельних робіт?

 

1. Щодо формулювання: там, можуть оштрафувати, якщо якосб зможуть побачити Ваш будпаспорт та це формулювання.

2. Про яку декларацію мова? Вже практично рік такої декларації немає... У будпаспорт чи проект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про декларацию я не знал...

мне как председателю садового сейчас новые застройщики задают вопросы с чего...

дозвіл з сільради потрібен, чи вже ні?

проект робить місцевий архітектурний відділ, чи любий інженер?

можно далі коротко по кроках, щоб я людей не плутав

штрафи за самовільне не мінялись, ~~ 5000?

і дуже батато питань як зараз ввести давно побудовані будинки?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про декларацию я не знал...

мне как председателю садового сейчас новые застройщики задают вопросы с чего...

дозвіл з сільради потрібен, чи вже ні?

проект робить місцевий архітектурний відділ, чи любий інженер?

можно далі коротко по кроках, щоб я людей не плутав

штрафи за самовільне не мінялись, ~~ 5000?

і дуже батато питань як зараз ввести давно побудовані будинки?

дякую

 

Спробую сьогодні розписати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Щодо формулювання: там, можуть оштрафувати, якщо якосб зможуть побачити Ваш будпаспорт та це формулювання.

2. Про яку декларацію мова? Вже практично рік такої декларації немає... У будпаспорт чи проект?

Пардон, сплутав назви. Мається на увазі "повідомлення про початок виконання будівельних робіт"

 

Ось якщо через сайт подавати, я про оце поле:

 

i3DRakN.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пардон, сплутав назви. Мається на увазі "повідомлення про початок виконання будівельних робіт"

 

Ось якщо через сайт подавати, я про оце поле:

 

У Вас будпаспорт чи проект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і дуже батато питань як зараз ввести давно побудовані будинки?

дякую

Если земля выделялась до 1992 года(и дом относительно старый...выглядит, как построенный до 1992):

1. заказываете техпаспорт в БТИ (дата побудови до 05.08.1992...следить, чтобы техник поставил не позже)

2. регистрируете у регистратора право собственности

.........-техпаспорт

.........-госакт на землю или справка о выделении земли(если не приватизирована)

Если постройка до 2015 года: по амнистии (лучше все телодвижения после принятия Порядка)

1. приватизировать землю(возможно, сначала нужно будет техпаспорт сделать)

2. техпаспорт

3. ввести в эксплуатацию по амнистии

4. оформить право собственности у регистратора

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будпаспорт, до 300 кв.м

 

Тоді жоден пункт, який стосується проекту, не потрібно заповнювати.

 

Добавлено через 57 минут

про декларацию я не знал...

мне как председателю садового сейчас новые застройщики задают вопросы с чего...

дозвіл з сільради потрібен, чи вже ні?

проект робить місцевий архітектурний відділ, чи любий інженер?

можно далі коротко по кроках, щоб я людей не плутав

штрафи за самовільне не мінялись, ~~ 5000?

і дуже батато питань як зараз ввести давно побудовані будинки?

дякую

 

1. Зараз об'єкти по будпаспорту будуються на підставі повідомлення.

2. Дозвіл сільради відмінено дуже давно.

3. Проект не потрібен взагалі.

4. Штрафи залежать від періода, коли мало місце будівництво - від 170 до 4250 грн (в середньому). Але бувають і більші.

5. Вище написали, що є три варіанти в залежності від дати будівництва.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можу додати коротко по кроках:

1. Приватизується ділянка.

2. Замовляється Будівельний паспорт у місцевому відділі архітектури (будівництво до 300м2)

3. Відправляється/подається Повідомлення про початок будівельних робіт (в ДАБІ через ЦНАП)

4. Будується

5. Техпаспорт БТІ

6. Реєструється Декларація про готовність до експлуатації.

7. Реєструється право власності.

 

Якщо будівництво закінчене після 9 квітня 2015 року(без дозвільних документів), об’єкт вводиться в експлуатацію по загальній процедурі + штрафні санкції.

Змінено користувачем Татьяна 1973
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, нужно ли вносить серию и номер голограмм на каждом из листов договора купли- продажи в уведомление в графу « основания для использования земельного участка»? Я не вносила, но вот позвонили из гаска и попросили приехать и дописать, так как без этого не могут зарегистрировать. Вот и думаю, ехать ли, или и так должны зарегистрировать. Заранее спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, нужно ли вносить серию и номер голограмм на каждом из листов договора купли- продажи в уведомление в графу « основания для использования земельного участка»? Я не вносила, но вот позвонили из гаска и попросили приехать и дописать, так как без этого не могут зарегистрировать. Вот и думаю, ехать ли, или и так должны зарегистрировать. Заранее спасибо

 

Не потрібно. Але будуть вимагати. Є час та бажання - можете змусити їх зареєструвати без цих даних. Перевірено)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...