Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Самодельные краски: шведский состав, финский...

alex_aqua

Рекомендовані повідомлення

А реально попасть в цвет если красить за несколько заходов с перерывом неделя, месяц...? При этом обеспечить точную дозировку компонентов.

 

Или "наварить" краски" и разогревать перед нанесением?

 

Нет никаких проблем попасть в цвет при соблюдении рецептуры. Вообще.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы тоже покрасили летом этим составом беседку и домик-мастерскую) Все отлично выглядит и совсем не страшно, что красится все не сразу) Главное, как уже написали, придерживаться рецептуры!
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Мы тоже покрасили летом этим составом беседку и домик-мастерскую) Все отлично выглядит и совсем не страшно, что красится все не сразу) Главное, как уже написали, придерживаться рецептуры!

можно взглянуть на фото:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень рада, что вовремя прочла эту тему. У нас заборчеГ тоже выкрашен этим составом летом этого года. На данный момент каких-либо изменений в цвете не обнаружено:beer:, только смола со свежеспиленных сосновых досок местами выступила Ж-)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Очень рада, что вовремя прочла эту тему. У нас заборчеГ тоже выкрашен этим составом летом этого года. На данный момент каких-либо изменений в цвете не обнаружено:beer:, только смола со свежеспиленных сосновых досок местами выступила Ж-)
можно на фото взглянуть???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Летом 2015 покрасили беседку внутри и снаружи. Мне нравится, изменений не вижу
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі та дайте вже будьласка якись фото. А то всі фарбують, а фото нема.:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі та дайте вже будьласка якись фото. А то всі фарбують, а фото нема.:(

 

Вначале темы есть фото моей беседки, потрудитесь глянуть, еслия конечно, не в другой теме выставила.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі та дайте вже будьласка якись фото. А то всі фарбують, а фото нема.:(

 

в цій темі достатньо живих фото, хоч на 10 сторінці кілька, якщо дійсно цікава ця тема то можна і передивитись

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі та дайте вже будьласка якись фото. А то всі фарбують, а фото нема.:(

 

Вот некоторые летние фото.

пока мало изменилось)

IMAG1471.thumb.jpg.a65404c18753c52812d3ef1ba50e8fa5.jpg

IMAG1475.thumb.jpg.fa954115abd82a3b78883527b8fb94de.jpg

IMAG1476.thumb.jpg.05e8cf14060959db317e33accf581605.jpg

IMAG1478.thumb.jpg.4685ba1511b523140f4a8d751b8cb0c5.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в цій темі достатньо живих фото, хоч на 10 сторінці кілька, якщо дійсно цікава ця тема то можна і передивитись

Результат після фарбування я вже бачив, цікаво як воно виглядає після 3+ років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Ну а какие впечалтения вблизи?
не смотря на то что наносился один слой,увиденное порадовало.как буду проездом сделаю фото в упор
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Сегодня покрасили с шведским раствором с олифой и без красителя нижнюю раму беседки. При высыхании дерево темнеет. Завтра попробуем добавить жидкого красителя (зебру) для коричневого цвета - попробуем тюбик на ведро.

Интересует вопрос, а можно ли такой краской красить деревянный пол в беседке? Не будет ли очень скользко в случае намокания?

IMG_20160507_130437.thumb.jpg.90247e89099e03bbe29826a2ef869349.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не будет ли очень скользко в случае намокания?

Нельзя, будет. Проверил на причале , все содрал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А может что-то посоветуете для пола?

масла для террас,но это не економ вариант.

Подробней почитайте в теме

Покраска древесины. Примеры, отзывы, опыт.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При высыхании дерево темнеет

купорос темнит дерево.при добавление зебры получили желаемый цвет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

купорос темнит дерево.при добавление зебры получили желаемый цвет?

В магазине купили краситель от снежки, но долго банковская карточка не срабатывала из-за плохой связи терминала и мы стали еще шариться по магазину и наткнулись на железокислый пигмент коричневого цвета. Поэтому вернули снежку и взяли пигмент. Банку 700 грамм разделили на два ведра поровну и получили очень насыщенный коричневый цвет.

Правда докрасить не вышло, т.к. покраску дважды прерывал дождь. Поэтому местами ливнем краску посмывало. Докрасим когда будем обрабатывать доски для обрешетки и низ половой доски. Красить очень понравилось. Еще от нечего делать излишками краски попробовал покрасить газобетонный блок. Мне понравилось (стал похож на деревянный) - жене нет. Если не забуду - сфоткаю.

Еще появилась мысль вместо фасадной краски купить мешок желтого пигмента и добавлять в штукатурку для наружной отделки

verand-res.thumb.jpg.69f0d7276521408948b37e6c2b34cea4.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

В зв’язку з тим що живий інтерес до саморобних фарб для дерева залишається, хочу зробити невеликий звіт і поділитись своїм досвідом, тим паче що після першого мого фарбування пройшло вже ТРИ роки, а багатьох цікавлять саме результати довготривалої експлуатації...

Отже початок - пост №72, червень 2013р... Тоді було зроблено і пофарбовано 20 з 30-ти метрів бокового паркану, інші 10м метрів дороблені і пофарбовані в 2015 році. Червоною стрілочкою відділені саме ці частини...

 

133964404.jpg

 

133964405.jpg

 

133964407.jpg

 

133964406.jpg

 

Від себе хочу додати що різниці абсолютно не помітно, єдине що, то це те що дошка яка фарбувалась торік більш гладка, тому має більш глянцевий вигляд, що помітно на попередньому фото, але відтінок абсолютно ідентичний...

В плані зносостійкості все теж нормально, ніде нічого не позмивалось і не повідставало, єдине - дошка повинна бути чистою від тирси, тому що саме тирса з часом починає лущитись(є кілька невеликих плямок), а так все чудово тримається...

 

133964408.jpg

 

Також прийшлось мені поексперементувати з пігментами... Той чим фарбував все що на фото вище(в пластикові банці з першого посту теми), закінчився на той момент в Епіцентрі, а більше у нас ніхто його не продає, тому на задній паркан був куплений, також в Епіцентрі, інший пігмент, українського виробництва, в поліетиленових пакетах. І хоча його колір називається так саме, але відтінок у нього інший, більш світлий... Якщо відтінок мені сподобався, то якість - нажаль ні... Якщо перший(з банки) за структурою схожий на борошно, то другий(з пакета) більше нагадує мілкий пісок, відповідно він гірше зафарбовує і його треба довше і інтенсивніше втирати і то не завжди це нормально виходило... Пробували навіть по два рази фарбувати, але з часом другий шар фарби на цих місцях починає злущуватися, на фото нижче це можна буде побачити(і відтінок і структуру і лущення )...

 

133964435.jpg

 

Ще одне фото для наглядного порівняння відтінків цих двох пігментів... Так сталося що на останню секцію мені не вистачало ні дощок з одним пігментом, ні дощок з іншим... Тому вирішив зробити "зьобру":)... В результаті всім навіть сподобалося, мені, до речі, також....

 

133964436.jpg

 

Там, правда, пташки дещо зіпсували загальний вигляд:(... Також тут видно на дошках що емітують стовпчики, а вони були зі свіжої деревини(сосна), як "вилазить" на поверхню живиця... Тобто для недопущення подібного дошка повинна бути сухою.

 

Ну і останнє фото, це те що найближчим часом необхідно буде пофарбувати - хозблок 4в1, правда з початку ще треба доробити.... Та й з кольором ще не можемо ніяк визначитися. Хочемо щось в більш світлих тонах, щоб не було дуже мрячне, тому попереду ще будуть експерименти...

 

133964437.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В зв’язку з тим що живий інтерес до саморобних фарб для дерева залишається, хочу зробити невеликий звіт і поділитись своїм досвідом, тим паче що після першого мого фарбування пройшло вже ТРИ роки, а багатьох цікавлять саме результати довготривалої експлуатації...

Отже початок - пост №72, червень 2013р... Тоді було зроблено і пофарбовано 20 з 30-ти метрів бокового паркану, інші 10м метрів дороблені і пофарбовані в 2015 році. Червоною стрілочкою відділені саме ці частини...

 

133964404.jpg

 

133964405.jpg

 

 

 

У Вас чудові результати:)

Я теж в минулому році хімічив з шведською фарбою, проте зараз дещо розчарувався...:( Здалеку виглядає пристойно, але зблизька видно, що фарба дещо змилася місцями, дещо полущилась...

Так як залишилась ще частина паркану недофарбована, хотілося б доробити її в кращому виконанні, - тому задам Вам кілька питань в порядку обміну досвідом:)

 

Тут на форумі читав різні варіанти з приводу того, як цю фарбу правильно варити.

Хтось писав, що не можна її підігрівати в процесі використовування, інший - що потрібно досить довго варити (біля години), щоб добре зварився клейстер.

Мабуть, в цих нюансах також є причина успіху.

Як Ви робили?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас чудові результати:)

Я теж в минулому році хімічив з шведською фарбою, проте зараз дещо розчарувався...:( Здалеку виглядає пристойно, але зблизька видно, що фарба дещо змилася місцями, дещо полущилась...

Так як залишилась ще частина паркану недофарбована, хотілося б доробити її в кращому виконанні, - тому задам Вам кілька питань в порядку обміну досвідом:)

 

Тут на форумі читав різні варіанти з приводу того, як цю фарбу правильно варити.

Хтось писав, що не можна її підігрівати в процесі використовування, інший - що потрібно досить довго варити (біля години), щоб добре зварився клейстер.

Мабуть, в цих нюансах також є причина успіху.

Як Ви робили?

Дякую.

 

Дякую!

 

Весь процес варіння займає приблизно хвилин 40-45... Показником для мене є розрідження клейстера, яке починається десь приблизно після 25-30 хвилин варіння і безперервного перемішування, до цього клейстер згущується та так що аж важко його перемішувати(має консистенцію схожу з гарячим повидлом), а потім він буквально за кілька хвилин розріджується до консистенції киселя. От саме в цей момент я засипаю пігмент, варю ще хвилин 5, потім заливаю оліфу і ще хвилин 5-10, і все....

 

Що стосується підігрівання, то я або постійно її тримаю під час фарбування на електроплитці(якщо є така можливість) щоб вона була постійно гаряча(при вистиганні фарба згущується, нею стає важко працювати, та й думаю що впитується в деревину тоді вона гірше), або час від часу розігріваю її майже до кіпіння... Завжди використовував порцію фарби в день її приготування, тому про розігрів її після більш тривалого зберігання нічого сказати не можу...

 

І ще передбачаючи питання про використовуване борошно - то беру те що є в дома (як правило те з якого мої дівчата ліплять вареники:), нічого спеціального)...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...