Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Вратари" - делимся опытом и новинками

Валерий Валентинович

Рекомендовані повідомлення

Добрый день!

 

Рекомендую Херманн. В этом году очень хорошее предложение на акционные размеры.

Какой размер проема?

остаточні розміри проєма ще не сформував, розмір проєма як на фото 3000 х 2480 мм (Ш х В)

якщо є цікаві акції на стандарнтні розміри, можу сформувати проєм під них))

 

Якраз питання проєму стоїть, робити проєм і потім замовити ворота під нього, чи навпаки))

IMG_20200707_172158.thumb.jpg.4d349340711a32554efe0144ff3cc35f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

beijo, отличный размер для ворот Хёрманн 3000х2500 мм. Обратитесь в компанию ТехноСимс - это официальный представитель Хёрманн в Вашем регионе.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

beijo, отличный размер для ворот Хёрманн 3000х2500 мм. Обратитесь в компанию ТехноСимс - это официальный представитель Хёрманн в Вашем регионе.

 

Ок, дякую, вже знайшов офіс.

Питання ще, як видно на фото, при таких розмірах в мене немає бічних стінок, є варіанти монтувати ворота в проєм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, дякую, вже знайшов офіс.

Питання ще, як видно на фото, при таких розмірах в мене немає бічних стінок, є варіанти монтувати ворота в проєм?

 

В акции такой функции нет. Возьмите ворота 2750х2500.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, дякую, вже знайшов офіс.

Питання ще, як видно на фото, при таких розмірах в мене немає бічних стінок, є варіанти монтувати ворота в проєм?

 

Сьогодні був на офісі, з кольорів хотів сірий антрацит, але його чекати прибл. до 2 місяців, в наявності є лише золотий дуб - чекати +- 2 тижні, що в принципі також підходить.

Хотів запитатись, що краще брати ламінація чи цифровий друк (краска)?

Візуально більше сподобалась ламінація, хоча суб'єктивно краска, здається, буде довше служити?

 

Почитав що ще непоганий (дочірній) виробник від Хермана - Алютех, хочу заїхати ще до них подивитись на ворота, і по телефону як сказали, що можна замовити будь який колір/розміри, очікувати до 2 тижнів також, хочу ще заїхати вживу подивитись на якість.

Те що правда, як вже зрозумів, найкращі мотори в Хермана

 

Роздумую над варіантом Херманн з автоматикою, або Алютех серії Престиж без автоматики і згодом докупити хорошу автоматику з підтримкою Хоумлінка/Apple ХоумКіт'а

Змінено користувачем beijo
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні був на офісі, з кольорів хотів сірий антрацит, але його чекати прибл. до 2 місяців, в наявності є лише золотий дуб - чекати +- 2 тижні, що в принципі також підходить.

Хотів запитатись, що краще брати ламінація чи цифровий друк (краска)?

Візуально більше сподобалась ламінація, хоча суб'єктивно краска, здається, буде довше служити?

 

Почитав що ще непоганий (дочірній) виробник від Хермана - Алютех, хочу заїхати ще до них подивитись на ворота, і по телефону як сказали, що можна замовити будь який колір/розміри, очікувати до 2 тижнів також, хочу ще заїхати вживу подивитись на якість.

Те що правда, як вже зрозумів, найкращі мотори в Хермана

 

Роздумую над варіантом Херманн з автоматикою, або Алютех серії Престиж без автоматики і згодом докупити хорошу автоматику з підтримкою Хоумлінка/Apple ХоумКіт'а

 

Ламинация лучше, но она и дороже.

Вы наверное спрашивали именно ламинацию антрацит, просто в покраске ваш размер должен быть на складе в Киеве.

Алютех дочернее производство Херманн... удивили...)))

Херманн лучше, дешевле и срок службы намного больше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ламинация лучше, но она и дороже.

Вы наверное спрашивали именно ламинацию антрацит, просто в покраске ваш размер должен быть на складе в Киеве.

Алютех дочернее производство Херманн... удивили...)))

Херманн лучше, дешевле и срок службы намного больше.

Був сьогодні в салоні Алютех, дивились серію Престиж, і скомпонували ось такий варіант за 1070 євро (і ще плюс монтаж - 2700грн):

alutech-group.com/ua/client/price/calculator?alutcalc=/gateGarage&alutsize=%5B2750,2500%5D&alutpanels=%5B%22l_smooth%22,%22RAL7016%22,%22RAL9002%22%5D&alutseries=%22prestige%22&alutmount=%5B%22stnd_cls%22,25000%5D&alutcontrol=%22LG600F_LGR-3600B%22&alutoptions=%22{}%22&alutregion=72380

Пощупав якість панелей - здається досить непогані. Правда, з автоматикою не оприділився взяв для прикладу алютехівську.

Але сподобався колір Сірий антрацит, сьогодні скасував бронь на Золотий дуб в ТехноСімс'і, і по телефону ще з менеджером склав приблизну комбінацію:

Гаражні секційні ворота RenoMatic 2020, 2750 × 2500 мм 36 735 грн.*, Ціна вкл. привод ProMatic 4, Вибраний колір

Сірий антрацит, Вибрана поверхня Planar, Вибраний мотив воріт: L-гофр, Вибраний код кольору: CH 7016. Ну дуже мені подобається саме такий варіант. З монтажем буде 1310 Євро, плюс-мінус курсова різниця

 

Для себе виділив плюси і мінуси в обох варіантах:

 

За Херманн:

+Німецька якість панелей

+Надійніша автоматика, легше інтегрувати в ХоумКіт від Епла (важливо)

+В даній конфігурації мотор реально швидкий (привод ProMatic 4)

Проти Херманн:

-По одному ролику на кріпленні проти двох в Алютеха

-Пружини розтягування проти торсіонних в Алютеха

-Одинарний ущільнювач проти двійного по бокам в Алютеха

більше поки не пригадав

 

Різниця в районі 150 євро вже не така принципова, схиляюсь все таки до Хермана, але от пружини трошки "смущають"...

 

Ще хочу заїхати завтра в салон "Wiśniowski", може знайомі із цим виробником? Позиціонують себе як виробник якісних воріт, брам і тд в Європі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був сьогодні в салоні Алютех, дивились серію Престиж, і скомпонували ось такий варіант за 1070 євро (і ще плюс монтаж - 2700грн):

alutech-group.com/ua/client/price/calculator?alutcalc=/gateGarage&alutsize=%5B2750,2500%5D&alutpanels=%5B%22l_smooth%22,%22RAL7016%22,%22RAL9002%22%5D&alutseries=%22prestige%22&alutmount=%5B%22stnd_cls%22,25000%5D&alutcontrol=%22LG600F_LGR-3600B%22&alutoptions=%22{}%22&alutregion=72380

Пощупав якість панелей - здається досить непогані. Правда, з автоматикою не оприділився взяв для прикладу алютехівську.

Але сподобався колір Сірий антрацит, сьогодні скасував бронь на Золотий дуб в ТехноСімс'і, і по телефону ще з менеджером склав приблизну комбінацію:

Гаражні секційні ворота RenoMatic 2020, 2750 × 2500 мм 36 735 грн.*, Ціна вкл. привод ProMatic 4, Вибраний колір

Сірий антрацит, Вибрана поверхня Planar, Вибраний мотив воріт: L-гофр, Вибраний код кольору: CH 7016. Ну дуже мені подобається саме такий варіант. З монтажем буде 1310 Євро, плюс-мінус курсова різниця

 

Для себе виділив плюси і мінуси в обох варіантах:

 

За Херманн:

+Німецька якість панелей

+Надійніша автоматика, легше інтегрувати в ХоумКіт від Епла (важливо)

+В даній конфігурації мотор реально швидкий (привод ProMatic 4)

Проти Херманн:

-По одному ролику на кріпленні проти двох в Алютеха

-Пружини розтягування проти торсіонних в Алютеха

-Одинарний ущільнювач проти двійного по бокам в Алютеха

більше поки не пригадав

 

Різниця в районі 150 євро вже не така принципова, схиляюсь все таки до Хермана, але от пружини трошки "смущають"...

 

Ще хочу заїхати завтра в салон "Wiśniowski", може знайомі із цим виробником? Позиціонують себе як виробник якісних воріт, брам і тд в Європі...

 

Який у вас цікавий аналіз. Що до пружин:) пружини розтягнення, це патент компанії хьорман. Уявіть що всі користувалися веліками, а компанія винайшла мотоцикл. І це перевага, а не недолік. Пружини розтягнення були вироблені з метою зменшення верхньої перемички до 100-115 мм, та візуальної привабливості. Обидві пружини згідно EN мають відповідати мін циклічності 25 000

 

Добавлено через 7 минут

Був сьогодні в салоні Алютех, дивились серію Престиж, і скомпонували ось такий варіант за 1070 євро (і ще плюс монтаж - 2700грн):

alutech-group.com/ua/client/price/calculator?alutcalc=/gateGarage&alutsize=%5B2750,2500%5D&alutpanels=%5B%22l_smooth%22,%22RAL7016%22,%22RAL9002%22%5D&alutseries=%22prestige%22&alutmount=%5B%22stnd_cls%22,25000%5D&alutcontrol=%22LG600F_LGR-3600B%22&alutoptions=%22{}%22&alutregion=72380

Пощупав якість панелей - здається досить непогані. Правда, з автоматикою не оприділився взяв для прикладу алютехівську.

Але сподобався колір Сірий антрацит, сьогодні скасував бронь на Золотий дуб в ТехноСімс'і, і по телефону ще з менеджером склав приблизну комбінацію:

Гаражні секційні ворота RenoMatic 2020, 2750 × 2500 мм 36 735 грн.*, Ціна вкл. привод ProMatic 4, Вибраний колір

Сірий антрацит, Вибрана поверхня Planar, Вибраний мотив воріт: L-гофр, Вибраний код кольору: CH 7016. Ну дуже мені подобається саме такий варіант. З монтажем буде 1310 Євро, плюс-мінус курсова різниця

 

Для себе виділив плюси і мінуси в обох варіантах:

 

За Херманн:

+Німецька якість панелей

+Надійніша автоматика, легше інтегрувати в ХоумКіт від Епла (важливо)

+В даній конфігурації мотор реально швидкий (привод ProMatic 4)

Проти Херманн:

-По одному ролику на кріпленні проти двох в Алютеха

-Пружини розтягування проти торсіонних в Алютеха

-Одинарний ущільнювач проти двійного по бокам в Алютеха

більше поки не пригадав

 

Різниця в районі 150 євро вже не така принципова, схиляюсь все таки до Хермана, але от пружини трошки "смущають"...

 

Ще хочу заїхати завтра в салон "Wiśniowski", може знайомі із цим виробником? Позиціонують себе як виробник якісних воріт, брам і тд в Європі...

 

Що до роликів. Це не має взагалі принципового значення. Взагалі. Якість роботи воріт виначиться якістю продукта та його монтажем. Що до ущільнювачів - ущільнювач в Хьорман зберігає еластичність навіть при - 20. Також видається орієнтовний розрахунок коофіціенту теплоізоляції воріт як повної конструкції. Якщо бажаєте краще, введіть в Google Hoermann ThermoFrame, і можете дозамовити цю опцію до воріт. А взагалі, щоб зробити вибір, треба подивитися як виглядають ворота Хьорман в порівнянні з іншими після декількох років експлуатації :oops::oops: ок додав по роликам, вам буде цікаво. В поєднання з хороші ворота + хороша автоматика (не Китай) якщо додати тандемні (подвійні) ролики виникають певні плюси для гурманів, тандемні ролики можна дооснастити окремо ворота Хьорман, будь ласка. Ого, вам запропонували хьорман з Проматік 4. Алютех з якою автоматикой порівнюєте? Проматік 4 нова серія німецьких приводів. Збільшено швидкість пікову піднімання до 22см/с. Посеред переваг, мінімальне споживання живлення в пасивному режимі, спеціальне кодування сигналу для захисту від зчитування. Привід хьорман з захистом від підважування воріт, можливість підключення зовнішнього блютуз модуля, мінімальне зусилля на перешкоду що не можуть відтворити навіть німецькі конкуренти, ланцюг шини не Металевий, а зі спеціальної кевларової тканини завдяки цьому 1 не потрібно змащувати 2 менший шум при роботі в порівнянні з конкурентами 3 в базисі не розтягується, тому не вимагає підтягнення в процесі експлуатації... Хьорман ще є LPU 42 Premiun, LPU 67 Premiun і ще багато варіантів, але там і вартість більша значно. Бажаєте і ціну і шик, беріть акційні L гофр. Дооснастіть ThermoFrame, привід Supramatic E4 з вбудованим блютуз - і отримаєте цукерку!!! І якщо дуже бажаєте доккпіть тандемні ролики :) і обов'язково пружини розтягнення, Хьорман продав мільйони воріт з цими пружинами, це винахід, а не недолік :)!

Змінено користувачем Kimuriel
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо я занадто довго працю нанімецьку компанію. Але якщо я піду в магазин авто, електроніки, тощо. І мені скажуть ось виробленно (не країна бренд, а саме виробленно!) в Німеччині, коштує Х. А ось вироблено в Україні, Китаї , тощо і увага, дешевше на 10% :) Вибачте , можливо я заангажований, мій вибір буде однозначним. Напевно в усьому є виключення, вирішувати кожному індивідуально. в порівнянні продуктів нюансів тьма, але Made in Germany, про Hörmann , це правда!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

-Пружини розтягування проти торсіонних в Алютеха

-Одинарний ущільнювач проти двійного по бокам в Алютеха

більше поки не пригадав

 

Різниця в районі 150 євро вже не така принципова, схиляюсь все таки до Хермана, але от пружини трошки "смущають"...

 

Ще хочу заїхати завтра в салон "Wiśniowski", може знайомі із цим виробником? Позиціонують себе як виробник якісних воріт, брам і тд в Європі...

Та господи проблема :) , - в хьормані можна сконфігурувати в замовлення торсіони, якщо так їх хочеться, подорожчає аж на євро +- 50 . Проте, повторюся, Хьорман ставить бокові пружини вже років біля 20-ти, і ніколи не було розмов, що вони погані/ненадійні.... аж поки алютех не впровадив (чи спробував) це "чудо" в свої ворота, і тут пішли чутки :spam:. І ще - на Вашому (невеликому) розмірі я б про це навіть не задумувався.

PS. За 16 років роботи жодної бокової пружини клієнтам не міняв, а от торсіони в воротах 98-2000-х років вже багато разів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та господи проблема :) , - в хьормані можна сконфігурувати в замовлення торсіони, якщо так їх хочеться, подорожчає аж на євро +- 50 . Проте, повторюся, Хьорман ставить бокові пружини вже років біля 20-ти, і ніколи не було розмов, що вони погані/ненадійні.... аж поки алютех не впровадив (чи спробував) це "чудо" в свої ворота, і тут пішли чутки :spam:. І ще - на Вашому (невеликому) розмірі я б про це навіть не задумувався.

PS. За 16 років роботи жодної бокової пружини клієнтам не міняв, а от торсіони в воротах 98-2000-х років вже багато разів

І дорхан пробував, вийшло в обох так, що таки правда про пружини розтягнення, але про їхні)))) :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в данный период меняю торсионные пружины на воротах Хёрманн 2000-2004-го года. Пружины растяжения менять не приходилось вообще.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив Хьорманн все таки)

RenoMatic 2020 + ProMatic 4, Сірий антрацит, L-гофр, плюс в подарунок другий пульт йде.

Знайшов також рішення зразу для Apple HomeKit, працює "з коробки", можливо пригодиться комусь:

для 4 серії автоматики

www.automatikshop.de/hoermann-innentaster-wlan-fuer-serie-4-5467

для 3 серії автоматики

www.automatikshop.de/hoermann-innentaster-wlan-fuer-serie-3-5466

В нас така штука буде коштувати 140 Євро, що вигідніше, аніж самому замовляти з Німеччини.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замовив Хьорманн все таки)

RenoMatic 2020 + ProMatic 4, Сірий антрацит, L-гофр, плюс в подарунок другий пульт йде.

Знайшов також рішення зразу для Apple HomeKit, працює "з коробки", можливо пригодиться комусь:

для 4 серії автоматики

www.automatikshop.de/hoermann-innentaster-wlan-fuer-serie-4-5467

для 3 серії автоматики

www.automatikshop.de/hoermann-innentaster-wlan-fuer-serie-3-5466

В нас така штука буде коштувати 140 Євро, що вигідніше, аніж самому замовляти з Німеччини.

Опа цікаво! Дякую!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Подскажите, пожалуйста! Делаю откатные ворота. Ширина проезда будет 3.2 м. Уже залил фундамент, длинна швеллера 1.75 м. Можно ли обрезать т- образную направляющую от комплекта форнитуры с 6 метров до 5 м. Мне так проще будет варить раму ворот в гараже. Спасибо!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не забувайте про нахльост передньої частини воріт. Щоб вони закінчувались не одразу на початку стовпа, а трохи заходили за нього.

Зашита частина, на мою скромну думку, має бути мінімум +200 мм від прорізу.

Тому, якщо і різати консоль (мова про неї, як я розумію?), то до 5200+

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не забувайте про нахльост передньої частини воріт. Щоб вони закінчувались не одразу на початку стовпа, а трохи заходили за нього.

Зашита частина, на мою скромну думку, має бути мінімум +200 мм від прорізу.

Тому, якщо і різати консоль (мова про неї, як я розумію?), то до 5200+

 

Я понял. В принципе 5400 ещё влезает. Отрежу тогда 600 мм.

 

Добавлено через 3 минуты

Не забувайте про нахльост передньої частини воріт. Щоб вони закінчувались не одразу на початку стовпа, а трохи заходили за нього.

Зашита частина, на мою скромну думку, має бути мінімум +200 мм від прорізу.

Тому, якщо і різати консоль (мова про неї, як я розумію?), то до 5200+

А +200 мм это с одной стороны столба, или по 100 мм в сумме с двух сторон?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планирую строить гараж. Подскажите, пожалуйста, какую нужно делать минимум высоту потолка чтобы получить высоту проема ворот 2 м? Сколько нужно добавить на механизмы для ворот?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від 25 до 40 см. тоді стануть і торсіони, і розтягування, і не треба буде брати подовжених підвісів.

ну, звісно ж, якщо ворота не 8 метрів завширшки.

2 метри - малувато. Зробіть хоча б 2.5 м, тоді більшість авто залізуть.

раптом захочеться "кукурузера" ліфтованого через пару-десять років, а ворота низенькі.

мені доводилось колеса якось спускати на машині, бо через рейлінги не залазив у гараж джип

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

від 25 до 40 см. тоді стануть і торсіони, і розтягування, і не треба буде брати подовжених підвісів.

ну, звісно ж, якщо ворота не 8 метрів завширшки.

ворота около 5 метров шириной планирую. Одни на 2 бокса.

2 метри - малувато. Зробіть хоча б 2.5 м, тоді більшість авто залізуть.

раптом захочеться "кукурузера" ліфтованого через пару-десять років, а ворота низенькі.

Даже в страшном сне не приснится, у меня нет такого количества комплексов чтобы покупать такое одоробло. Максимум, что там может быть по высоте - что-то вроде Tesla Model X.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть какое-то устройство которое само закрывает ворота через 5 минут, если их забыли закрыть? Привод Miller Technics 1000. Я думал городить огород с программируемым таймером и датчиками, но может есть готовое решение?

 

Добавлено через 52 секунды

Ато жена может забыть закрыть ворота, и полдня стоит открытый двор :fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужны будут двое ворот, одни шириной ~2,7 м вторые - ~4,7 метра. Высота 2,125 или около того. Вот думаю, алютек брать или рассматривать других производителей? Качество важно, но без фанатизма - переплачивать просто за надпиcь Made in ... - желания нет.

Кто что порекомендует? Или может сразу предложит со скидкой? :)

 

Еще вопрос по алютековской автоматике. Таскать с собой вязанку разных брелоков не хочется, поэтому вопрос - можно ли в универсальный китайский брелок скопировать код с родного?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Dench змінив заголовок на "Вратари" - делимся опытом и новинками

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...