Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

хочу газон!

=YaSto=

Рекомендовані повідомлення

А там случаем не ямка или горбик?

Я бы в любом случае попробывал бы попрокалывать вилами или есть сандали с гвоздями, понятно что есть и более проф штуки но в быту они редко имеются

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

А там случаем не ямка или горбик?

Я бы в любом случае попробывал бы попрокалывать вилами или есть сандали с гвоздями, понятно что есть и более проф штуки но в быту они редко имеются

Ну прям ями немає там, але вся ділянка на схилі. А що суттєво така аерація може змінити? Я спробую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, LAT сказал:

Ну прям ями немає там, але вся ділянка на схилі. А що суттєво така аерація може змінити? Я спробую.

Если там ямка то может быть переуплотнение грунта засчет перелива, если горбик то просто сохнет так как вода стекает, и в первом и во втором случае аэрация должна помочь, но она в любом случае полезна тоесть хуже не сделаете

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.05.2024 в 19:21, LAT сказал:

 

 

image.thumb.png.ddb4de991d1c92d56485a965eb85f767.png

 

 

 

 

 

 

 

Вам би ще ножа на косарці наточити, бо по фото виглядає, що начеб то "рвані" кінці трави

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.05.2024 в 19:21, LAT сказал:

Вдячний за поради.

Варіантів багато, наприклад, не долив. Спробуйте цю ділянку поливати краще. Дайте азотного добрива. обробіть фунгіцидом, вилами зробіть аерацію.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, kvintich сказал:

Варіантів багато, наприклад, не долив. Спробуйте цю ділянку поливати краще. Дайте азотного добрива. обробіть фунгіцидом, вилами зробіть аерацію.

Дякую, але недолив це маловірогідно, бо є подібні місця на інших частинах газону і біля форсунок. Буду пробувати досів і добрива.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...