Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что делать с кротами?

Katya

Рекомендовані повідомлення

На початку минулого літа прийшов і до мене шкідник. Але тут не кроти, а сліпаки. Бачиш свіжу кучу, розкопуєш, знаходиш хід, в сам хід кидаєш таблетки (я використовував довну планку з тримачем на кінці) янайдалі щоб не засипати. Саму кучу зарівнюєш. Не треба ніякого поліетилену.

За три тижні жодного навіть за ділянкою в полі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Dr.Yura сказав:

тут ще один спосіб

Річ в тому, що я багато способів пробувала боротись з кротами. Не хотілось з радикальних, але всі інші спроби , крім таблеток, не дали швидкого та дієвого результату. А з таблетками, вже кілька років, повна тиша. Ну в мене ще і помічник є, кіт любить їх ловити, не так радикально, як в ролику:lol:, але з дієвим результатом.

Про будильники, то вже треш головного мозку.  Але ультразвуковий відлякувач використовувала моя приятелька, закінчила тим, що на палку одягла пусту поліетиленову пляшку. Як на мене, то різниці ніякої- кроти на місці.

 

1679133640123.JPEG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

А що потім з тим поліетиленовим кульком? Залишаєте чи знов розкопуєте?

 

 

Остались под землей, на глубине 3-5 см.

Они самые тонкие, малюсенькие, как рукавицы в супермаркетах на овощах.

Кстати после обработки в прошлом году, новых вулканов нет пока тьфу тьфу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DimaF сказав:

Остались под землей, на глубине 3-5 см.

Они самые тонкие, малюсенькие, как рукавицы в супермаркетах на овощах.

Коли купили ділянку, то займались тим, що викопували все те сміття, що дачники звозили сюди протягом 20 років. Не розкладаються ті пакети, хоч би які тонкі не були. 

Закладаю таблетки в обидві сторони ходів,  легко загортаю  землею, не притовпуючи, спостерігаю кілька днів, якщо нема ознак того , що кроти "ремонтують" свій тунель, тоді вже затовптується  щільно те місце.  

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Коли купили ділянку, то займались тим, що викопували все те сміття, що дачники звозили сюди протягом 20 років. Не розкладаються ті пакети, хоч би які тонкі не були. 

Не беспокоит особо, тем боле каждый год вылазит мусор в виде битого стекла, кусков бетона и пр.

 

2 минуты назад, allanek сказал:

Закладаю таблетки в обидві сторони ходів,  легко загортаю  землею, не притовпуючи, спостерігаю кілька днів, якщо нема ознак того , що кроти "ремонтують" свій тунель, тоді вже затовптується  щільно те місце.  

У меня кроты не той системы наверное))

Норы какой то неправильной формы, не каждую удается вскрыть так чтобы не обсыпалась, поэтому уж как могу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Не беспокоит особо, тем

Та я вже зрозуміла, що забруднення навколишнього середовища вас не турбує. Замінити кульок на шматок картону з паперу не пробували?  

5 хвилин тому, DimaF сказав:

Норы какой то неправильной формы, не каждую удается вскрыть так чтобы не обсыпалась, поэтому уж как могу)

В мене пісок і тунелі риють, буває глибоко, ще і на різних рівнях. Можу розкрити хід і там будуть тунелі в три різних боки і на різних рівнях. Теж, мабуть, кроти не той системи. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, allanek сказал:

Та я вже зрозуміла, що забруднення навколишнього середовища вас не турбує. Замінити кульок на шматок картону з паперу не пробували? 

Яке навколишне середовище на моем участке??

Вылезут, уберу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DimaF сказав:

Яке навколишне середовище на моем участке??

Ваше. 

1 хвилину тому, DimaF сказав:

Вылезут, уберу.

 

28 хвилин тому, DimaF сказав:

Остались под землей, на глубине 3-5 см.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

Вылезут, уберу.

Недавно 2 радиолампы на участке нашел)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ми теж постійно щось знаходимо і зараз. Тому і пишу, що краще картонку покласти  та і зручніше, бо вона тримає форму. 

Колись в нас було таке, що копали посадкову яму та натрапили на дуже велику кількість, наче машина то згрузила,  пусті блістери від якогось барбіталу чи щось таке. Лопата не брала ті блістери, щоб викопати. Сусідка, мабуть, думала, що ми клад знайшли, бо ледве зі свого балкону не випала, так роздивлялась, що ми там за яму копаємо в зріст людини та постійно щось блискуче достаємо звідти. 

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, allanek сказал:

Тому і пишу, що краще картонку покласти  та і зручніше, бо вона тримає форму. 

Пока нет причин.

То был первый опыт, стращали что чуть ли не как иприт в действии)

Оказалось все не так страшно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Вести с полей)

Итак спустя почти 9 месяцев появились пару вулканов👾

Оперативно закинул по паре таблеток "токсифорса", наблюдаем)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, allanek сказал:

Токсіфос знаю, я їм користуюсь. А що таке "ТоксіфоРс"?

Ну точно не помню))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо, все ж, це Токсіфос, то кроти зникнуть. В мене, інколи, з'являються, після Токсіфосу чи аналогів швидко зникають.

З останнього. Мій кіт, що ловить кротів, вирішив мати цю товстеньку м'якеньку живу іграшку під рукою, щоб було чим себе зайняти. Десь піймав та приніс в квітник, куди кроти ніколи не могли забратись. Звісно, що кріт наробив лиха. Коли кіт побачив, що підняли агротканину , він спіймав  "іграшку" і швиденько переніс до другого квітника. Той і там наробив лиха, бо шукав , як знайти вихід звідти і чкурнути, куди подалі. Мабуть, що не встиг чкурнути, бо пригостила "ледяниками" Токсіфоса. Квітники привели до ладу, кіт заробив догану.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Спільники, величезне вам дякую. Зараз мені планують ділянку під газон. Сусідські ділянки не заселені і зі сторін лізуть кроти. Подивився в сторону сітки під газон: або дорого, або вони її розривають. Прочитав цю тему, пішов в магаз, але знайшов лише Detia. 75 таблеток, 45 грам, 500грн. Чекати не було сечі. Придбав. Повкидав у кротовини. Гниди хотіли обійти по флангу, але я і там повкидав. Вже тиждень жодної кротовини. Замовив 1кг Джину за 600грн. Тепер думаю, як далеко мені варто зайти на сусідські занедбані ділянки, щоб сусіди, на ділянках через одну, не запідозрили, чому у них така активність кротів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, МакДо сказал:

як далеко мені варто зайти на сусідські занедбані ділянки, щоб сусіди, на ділянках через одну, не запідозрили, чому у них така активність кротів. 

А хто знае що в голові у ціх потвор_)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, МакДо сказав:

к далеко мені варто зайти на сусідські занедбані ділянки, щоб сусіди, на ділянках через одну, не запідозрили, чому у них така активність кротів. 

Не треба вам заходити на сусідські ділянки, достатньо , якщо ви будете пильнувати кротовини по периметру вашої. Бо таблетка перетворюється на газ, який швидко заповнює ходи. Тож, якщо ви поклали таблетку десь на кордоні ділянок, то газ дістанеться і в ходи, що кроти нарили в сусідів. Що там собі сусіди вже будуть думати-робити, то вже не ваша справа. В мене між мною та сусідкою паркан без фундаменту. А ділянка в сусідки, наче мінне поле після розмінування- все в кротовинах. І так вже давно. Чого вона з ними не бореться, то вже не моє діло. Час-від-часу ті кротові ДРГ роблять вилазки до мене, тож головне не прогавити тих "гостей", та швиденько заштовхати таблетки в ходи. І знову тиша.

13 годин тому, МакДо сказав:

Замовив 1кг Джину за 600грн.

А де ви замовляли? Зараз подивилась сайт, де я роблю замовлення, то там Джін коштує 700грн.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, allanek сказал:

якщо ви будете пильнувати кротовини по периметру вашої.

Кхе кхе, останній раз коли травив, ци падлюки ломанулись в бік гаража, и десь занирнули під нього))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас за участком взагалі поле і забора нема, в травні витравили у себе і тишина поки. Травила якимись таблетками з базару Антикрот, помогли швидко і ефективно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання не в самому паркані, а в фундаменті. там, де він є, вони не лізуть, де нема, челночать туди-сюди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, МакДо сказав:

Замовив 1кг Джину за 600грн.

Може не побачили запитання, то запитаю вдруге:" Де ви замовляли Джін?". Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...