Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Промышленный пылесос порекомендуйте

Korni

Рекомендовані повідомлення

Моё мнение категоричное -деньги на ветер,это чудо в 10 раз будет менее эфективно чем любой строит.пылесос с мешком с циклоном

Ну не знаю. Последняя моя версия пылесоса до ДелаМастера - два синих пылесоса из Леруа по 1250 Вт, каждый с мешком Керхер плюс самодельный циклон. Неудобно. Тяга пропадала, как только мешки припылились, надо было встряхивать. Таскаться с тремя штуками и тремя шлангами напряжно. Как появился ДелаМастер - сосет не хуже этой пылесосной станции, даже лучше. В отличие от Спарки, который резко убавлял тягу после забивки ребристого фильтра, ДелаМастер сосет до последнего через слояку пыли, которой облеплен автомобильный фильтра и, когда вообще тяга пропадает, тогда можно выбить, не высыпая бака. Но в баке к этому времени будет литров 10 мусора, мелкодисперсного тоже очень много.

По деревянной пыли не скажу, могут быть свои особенности. С бетонной пылью работа легче, чем была до этого пылесоса.

 

На объекте сейчас не самый простой Керхер с самодельным фильтрующим колпаком - никто не пользуется, т.к. не сосет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как Ваш пылесос от Дела Мастера себя показывает?

Тільки сьогодні отримав... навіть невстиг ще його обмити)))

Зараз веду гіпсокартонні роботи, потім шпаклівка і згодом вже шліфовка прошпакльованих поверхонь.

Як слід випробовувати зможу його іменно при шліфовці стін жирафом, але на жаль це ще не скоро ( 2-3 тижня мінімум).

Можливо протестую тупо перетягуючи саму шпаклівку з мішка, але на попередніх спробах з старими пилесосами, я розумію що це не показник і всі пилесоси з цим завданням справлялись як і на багатьох тестових рекламних роликах (в ютубі).

Більш за все фільтр забиває пилюка - мілкодисперсійна... і після шліфовки.

Перші враження дуже навіть позитивні:

_тяга з чистим фільтром дуже і дуже сильна.

_ якість зборки відмінна.

_ досить міцні пластикові елементи пилесоса ( схоже на АБС пластик)

_ відчутно при запуску плавний пуск двигуна

_ синхронний пуск після виключення інструменту працює довше, а ніж 6 секунд (заявлених виробником)

_ відмінне рішення з візком на колесиках + захисний обруч.

_ вага теж дещо менша ніж я собі уявляв, загалом як і в їнших пилесосах

_ висота пристойна, але мене це не дуже хвилює, тому що транспортую в автомобілі з високим багажним відсіком (сітроен берлінго).

При нагоді на відповідних роботах зроблю йому справжній тест))) а іменно:

1. при - шліфуванні жирафом шпаклівки,

2. при здиранні бетоношліфувачем старої побілки, фарби і старої шпаклівки.

3. при виготовлені заводських кромок типу плук на поперечних швах гіпсокартону ( де теж поступає неймовірна кількість мілкодисперсійного пилу)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как появился ДелаМастер - сосет не хуже этой пылесосной станции, даже лучше. В отличие от Спарки, который резко убавлял тягу после забивки ребристого фильтра, ДелаМастер сосет до последнего через слояку пыли, которой облеплен автомобильный фильтра и, когда вообще тяга пропадает, тогда можно выбить, не высыпая бака. Но в баке к этому времени будет литров 10 мусора, мелкодисперсного тоже очень много.

Щоб зрозуміти ефективність пилесоса "дела мастер" спочатку до цього треба всім погратись з пилесосами з мішками.:D

Кожний... хто вперше купляє промисловий пилесос, то очікує (судячи з його габаритів і призначення) від нього якоїсь неймовірно дикої тяги.

Хоча насправді тяга в промислових пилесосах часто поступається тязі окремих побутових пилесосів.

Неважливо наскільки сильною буде тяга, а важливо те наскільки часу вона буде - стабільною!!!

Я дуже задоволений покупкою, тому що отримав пилесос з неймовірною тягою і з досить тривалою стабільною роботою при втягуванні мілкодисперсійного пилу.:Yahoo!:

Опишу своє перше тестування.

Сьогодні пропилесосив чорнові стяжки перед заливкою чистових.

Приблизно - 450м.кв.

Стяжки хоч і прибирались до цього віником, проте пилу залишалось багато. В основному це пил після штроб сантехніків і після монтажу гіпсокартону.

До пилесоса був підєднаний шланг довжиною - 5 метрів і з внутрішнім діаметром шланга - 38мм.

IMG_1.thumb.JPG.422894db4d8ca617dc4ad994e22b89e8.JPG

 

IMG_2.thumb.JPG.063890e701654798b8a7d90f130f4509.JPG

 

Пилесосив я майже безперебійно не знімаючи голови пилесоса і не заглядаючи всередину.

Хоч дуже й дивувало постійне збільшення ваги пилесоса і гектари вже прибраної площі.

Вирішив відкрити голову тоді коли вже почав відчувати, що тяга дещо падає.

Провіряв я тягу тупо на дотик... Хоч перед тим як зібрався утилізувати мусор з баку, то я ще міг на тязі утримати піднімаючи з землі шпатель довжиною -30см.

IMG_3.thumb.JPG.9bcce9b4b50ce952735b592978ed40ae.JPG

 

IMG_4.thumb.JPG.47772afaacb941b1efc1d13e1d2fa501.JPG

 

IMG_6.thumb.JPG.539604e8b4136fb88491e385eefdb5ce.JPG

Більша половина баку була заповнена і ємності під циклон де йде другий ступінь фільтрації вже не було видно.

В майбутньому навіть не збираюсь збирати більше, тому що реально важко потім утилізувати мусор із баку в мішок.:)

Довелось мені висипати мусор на землю і потім набирати її в мішок із під 25 кілограмової гіпсової штукатурки.

Так на око... судячи з мішка в якому було 25 кг. гіпсової штукатурки, пилу я назбирав десь приблизно - 20кг.

IMG_7.thumb.JPG.658e51700e2eabd6f30b97b7eedb8f8f.JPG

 

IMG_8.thumb.JPG.82d5477d2401da8df2520158cbb7bbe3.JPG

Для подальшого прибирання я нічого особливо не вичищав, хіба легенько обстукав фільтр не знімаючи шапки/чехла... обстукувати приходится акуратно, тому що фільтр дуже легко деформується.

IMG_5.thumb.JPG.37bfd3980976e010eeef6c504dc68a63.JPG

 

Тяга відновилась... правда вже й пилесосити мені залишилось небагато.

Коли взагалі зняв шапку/чехол з фільтра, то виявилось, що пилюка пробилась навіть через чехол в самі складки фільтра.

Наразі я впевнений, що при роботі з мілкодисперсійною гіпсовою чи цементною пилюкою де в парі з шліфмашиною по гіпсу, з бетоношліфувачем, чи з штроборізом... то мені доведется до утилізації мусору очищати фільтр один, або ж від сили два рази протягом роботи.

Що мене цілком влаштовує.;)

При відповідній нагоді, про роботу на пару з цими інструментами я ще відпишусь і відзвітую:beer:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зайшов на сайт "Дела Мастер" щоб написати вдячний відгук і наткнувся на такий досить подетальний відеоогляд з ютуба -

Можливо що комусь буде цікаво...

Єдине з чим не погоджуюсь з автором відео це про фільтрацію автомобільного фільтра і вихід очищеного повітря.

Автомобільний фільтр пропускає пил менше 10- 5 мікрон.

Цей пил неможливо побачити, але він присутній і після мотор вентилятора він ще довго висить в повітрі, якщо приміщення погано вентилюється.

Десь читав що:

_ пил більше 10 мікрон осідає в носоглотці

_пил біля 5 мікрон попадає в легені

_ мил менше 1 мікрона попадає в кров.

На будові цього пилу присутньо цілодобово, тому тим хто дбає про своє здоровя доведется купляти пилесоси з НЕРА фільтром... і тут навіть не допоможуть пилесоси с класифікацією - М чи тим більше L класу.

Правда щоб придбати пилесос з НЕРА фільтром - 13 і зберегти легені, то знову ж таки доведется продавати почку:D

Хіба що распіратор з вугільним фільтром виручить.:)

Фільтрація відпрацьованого чистого повітря, це мабуть єдиний недолік цього пилесоса:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самодельный конкурент нашим ДелаМастерам

 

 

С виду высокий, но по словам автора лишь на немного, просто корпус маленького диаметра. Говорит на выходе пыли вроде нет практически совсем

 

Разбирать, конечно, муторновато

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хіба що распіратор з вугільним фільтром виручить.:)

 

Какой кстати фильтр одевать для такой пыли?

мне на озоне тетя напарила Р2 или Р3 от 3М, а угольный я одеваю на ЛКМ работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой кстати фильтр одевать для такой пыли?

мне на озоне тетя напарила Р2 или Р3 от 3М, а угольный я одеваю на ЛКМ работы.

 

Не знаю ... Я майже ніколи не користуюсь распіраторами:(

Взагалі то в питаннях про збереження свого здоровя, я -кремень:)

Коли сильна запиленість на обєкті, то виходжу покурити на вулицю.

Тютюновий дим по ходу не виводить пил з легенів)) тому кожного ранку включається автоматичний вібротряс очищення легенів (ну кашель тіпа):D

kurenie-pri-grudnom-vskarmlivanii.jpg.9ad97ffd9bb2a7721e82ca965b1cee7b.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю ... Я майже ніколи не користуюсь распіраторами:(

 

Я так же не люблю одевать намордник и перчатки, и очки не люблю одевать.....

 

За всю жизнь глаза чудом остались целы, руки и легкие так же слава Богу в порядке.

 

Хотя один раз когда обрубывал глину, так надышался, что две недели лежал с температурой 38, думал каюк....

 

После того инцидента, на глину одеваю марлевую мокрую повязку, а в остальных случаях без намордника. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда взял намордник 3М, первые полдня было неудобно. Потом привык, хоть день ходи. Но регулярная носка не улучшает черт лица. Так что или красота, или здоровье ;)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда взял намордник 3М, первые полдня было неудобно. Потом привык, хоть день ходи. Но регулярная носка не улучшает черт лица. Так что или красота, или здоровье ;)

 

Уже че я токо не видал и сварку голыми руками и без маски.

Резанье болгаркой без очков и с диском по дереву,

но

со штроблением бетона болгаркой (особенно без пылика) никто не хочет иметь дело.

Даже самые обезбашенный шабашники стонут!:D

 

Даже те кто раньше не одевал, пользовались и не снимали.

 

А вот масочку 3М хвалят, у меня полумаска.

2538_1big.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уже че я токо не видал и сварку голыми руками и без маски.

Резанье болгаркой без очков и с диском по дереву,

но

со штроблением бетона болгаркой (особенно без пылика) никто не хочет иметь дело.

Даже самые обезбашенный шабашники стонут!:D

 

Даже те кто раньше не одевал, пользовались и не снимали.

 

А вот масочку 3М хвалят, у меня полумаска.

2538_1big.jpg

При работе по бетону большой болгаркой у меня всегда рулил противогаз ,30 минут мог резать видимость перед собой вполне ,потом руки уставали)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При работе по бетону большой болгаркой у меня всегда рулил противогаз ,30 минут мог резать видимость перед собой вполне ,потом руки уставали)))

 

Чур, чур, чур, только с водичкой..... никаких слоников, и дымовых эффектов....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чего так?

Шоб током не **нуло наверное...

[font=sans-serif]6.[/font]
[font=sans-serif]Do  not  expose  power  tools  to  rain  or  wet[/font]
[font=sans-serif]conconditions.[/font]
[font=sans-serif]  Water  entering  a  power  tool  will[/font]
[font=sans-serif]increase the risk of electric shock.[/font]

 

www.makita.ca/data/upload/owners_manuals/9564,%209565%20-%20ENG_owner_English.pdf?tm=1401296302

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно УЗО на проводе поставить, как сделал ДеВолт в своей машинке , ручной циркулярке, для плитки, для мокрого реза. Никакой защиты от воды не видел. Другое дело Флекс - у них, кажется, болгарки для шлифовки камня, 12-вольтовые есть.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно УЗО на проводе поставить, как сделал ДеВолт в своей машинке , ручной циркулярке, для плитки, для мокрого реза. Никакой защиты от воды не видел. Другое дело Флекс - у них, кажется, болгарки для шлифовки камня, 12-вольтовые есть.

 

Я так понял, что ТБ это для дебилов, они и правильно делая могут что-то себе повредить, а тем более если не правильно и с возможным ЧП.

 

Хотя я как ни стараюсь, а то ботинки с носками пропилю, то штаны в лохмотья, раз даже болгарка с фрезой по дереву вылетела из рук и прилично поранила ногу, но это самое страшное что было....

 

С током слава Богу никаких проблем, ну кроме того, что несколько плоскогубцов подплавилось, несколько ножей сгорело, раз даже умудрился закоротить сеть что высоковольтную выбило.

Но меня ни разу током не прихватывало, так пощиплет иногда с легонца, добавит адреналинчика и порядок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Продовження випробувань пилесоса "дела мастер" на різних видах робіт в парі з електроінструментом.

Цього разу працював в парі з бетоношліфувальною машиною

1201191631_3.thumb.JPG.e7d7da508f8537430408a3b2b5123395.JPG

 

612822501_1.thumb.JPG.572a9df8ea5c0fc8c3778a8e6c4db9e7.JPG

на частковому вирівнювані цементно-піщаних стяжок.

В результаті знову, тих же приблизно 20 кг. мілкодисперсійної пилюки до моменту, поки тяга починає дещо втрачатись (в порівняні з тягою коли фільтри чисті)

IMG_5010.thumb.JPG.2abef9e934802ac289f2dce40c59e161.JPG

 

IMG_5013.thumb.JPG.ba737c330b23ea54600fbb284f1c8d92.JPG

В основному фільтр починає забиватись, коли бак вже заповнеий наполовину... і повністю заповнена внутішня ємність в яку попадає пил від циклону (друга ступінь очистки).

Але повторюсь на практиці, вже й таку кількість пилу досить тяжку утилізувати (носити, висипати і т.д.)

В інтервалах між утилізацію нічого особливо не чищу... тільки обстукую трохи сам фільтр не знімаючи з нього захисного чехла (загалом все як в Боніса на відео).

Перед консервацією генеральна чистка вже не дуже тішить ... очистити цикон і сепаратор малярною кісточкою нудно)) потім сам фільтр теж між складками довго очищається.

Захисний чехол фільтра (шапка/ковпак) пропускає мілкодисперсійну пилюку на фільтр і я думаю, що краще пошити інший чехол з матеріалу який стоїть в старих радянських пилесосах...

Там в них повітряний фільтр взагалі відсутній і сам ковпак взагалі ніколи не пропускав пил.

В телефонній розмові з Олександром (дела мастер) я дізнався, що вони теж проводили тестові випробування і модель з 2200ват в порівняні з - 1600 ват в них приблизно на 15% показала себе ефектифнішою по продуктивності ( з його слів)

В майбутньому мене, ще чекають роботи по шліфуванні гіпсової шпаклівки шліфмашиною типу жираф і також з тим же бетоношліфувачем при знятті старої побілки з стін.

Якщо комусь буде цікавим результат, то відпишусь в приват... Думаю що більше немає сенсу, знову викладувати тут в темі скоріш за все схожий результат.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Захисний чехол фільтра (шапка/ковпак) пропускає мілкодисперсійну пилюку на фільтр і я думаю, що краще пошити інший чехол з матеріалу який стоїть в старих радянських пилесосах...

Там в них повітряний фільтр взагалі відсутній і сам ковпак взагалі ніколи не пропускав пил.

Отакий -

IMG_4925.thumb.JPG.ba47286a5d8d2322048c4e9110af6426.JPG

 

IMG_4929.thumb.JPG.005e38ba6c30681908b7513de87ff0b1.JPG

 

Цікаво що це за матеріал? бо добре пропускає повітря і зовсім не пропускав пил.

На перший погляд цей матеріал дещо схожий на брезент.

Шкода що розмір вже готового ковпака від мого старого пилесоса, трохи не підходить для ковпака на автомобільний фільтр:(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Захисний чехол фільтра (шапка/ковпак) пропускає мілкодисперсійну пилюку на фільтр і я думаю, що краще пошити інший чехол з матеріалу який стоїть в старих радянських пилесосах...

Там в них повітряний фільтр взагалі відсутній і сам ковпак взагалі ніколи не пропускав пил

 

 

Отакий -

[ATTACH]499205[/ATTACH]

 

[ATTACH]499206[/ATTACH]

 

Цікаво що це за матеріал? бо добре пропускає повітря і зовсім не пропускав пил.

На перший погляд цей матеріал дещо схожий на брезент.

Шкода що розмір вже готового ковпака від мого старого пилесоса, трохи не підходить для ковпака на автомобільний фільтр:(

 

 

я думаю що там пил можливо буде пропускати , бо старі радянські були слабші пилососи та й невикористовували їх для промислового прибирання :) максимум як компресор для побілочного пістолета (за умови що пилосос мав таку функцію).

 

чи Ви вже викорисотовували цей мішок на потужнішому пилососі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед консервацією генеральна чистка вже не дуже тішить ... очистити цикон і сепаратор малярною кісточкою нудно)) потім сам фільтр теж між складками довго очищається.

 

Компрессором попробуйте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що скажете про ручну самоочистку фільтра? Якийсь ефект від неї був?, чи Вам все ж доводилось кожний раз знімати голову пилесоса і чистити фільтр руками.
А как правильно чистить фильтр? Продувать, вытряхивать, или как-то по другому? Бош газ20.

 

Добавлено через 4 минуты

я компрессором чищу - норм.
Компрессором изнутри фильтр продуваете, или просто снаружи обдуваете?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]499179[/ATTACH]

а як при цьому фільтр виглядає із середини?

а то задумався про вихлоп "за борт"...

хоча тоді і фільтр не особливо потрібен :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як при цьому фільтр виглядає із середини?

а то задумався про вихлоп "за борт"...

хоча тоді і фільтр не особливо потрібен

Зсередини він залишається чистим... інакше б тоді, двигуну пилесоса швидко прийшов - каюк:(, коли сама пилюка вже попаде на крильчатку двигуна.

Фільтр зсередини має тонку металеву сіточку, яка при інтенсивному обстукувані може деформуватись і деформувати геометрично сам фільтр...

 

wix6484.thumb.jpg.91cd42eb89192376712b5bb075287729.jpg

 

Тому приходится обстукувати акуратніше ... я в одній руці тримаю сам фільтр, а другою рукою деревяною паличкою монотонно і легко стукаю зсередини по сіточці... щось типа ручний вібротряс.:)

Є ще в комплекті чехли відкриті -

 

wix6484_v_rubashke.thumb.jpg.858081679580ce9706fb98d2e1f4a945.jpg

 

Але я використовую тільки закритий чехол, який все ж багато пропускає через себе мілкодисперсійної пилюки.

filtr_vozdushnyy_v_chehle.thumb.jpg.b8598c96523a63f3b4a3cf2fbd5ba453.jpg

 

Думаю що більш вдалим рішенням було б застосування отаких автомобільних фільтрів ( вже правда дещо дорожчих)

 

_________________51235939085a3.jpg.c2c4e94a55cac0ddf87852115f1c6dab.jpg

 

engine-air-filter-priora-015.thumb.jpg.afee40552ef0f649f610d32bc4fd935c.jpg

 

При цьому тоді, збільшилась би площа фільтраці, і значно легшим було би саме очищення фільтру.

А замість чехла, достатньо було б використання жіночих капронових колготок 40ден:D

 

colgoty_02.jpg.a50f2810c7a641156fa1574bae6f9134.jpg

 

Та й сам пошук такого розхідного Б\У матеріалу для чехла фільтра, вже значно - приємніший і цікавішийЖ-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...