Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Промышленный пылесос порекомендуйте

Korni

Рекомендовані повідомлення

я думаю що там пил можливо буде пропускати , бо старі радянські були слабші пилососи та й невикористовували їх для промислового прибирання максимум як компресор для побілочного пістолета (за умови що пилосос мав таку функцію).

 

чи Ви вже викорисотовували цей мішок на потужнішому пилососі?

Думаю що Ви маєте рацію... при великій силі всасування, любий матеріал який пропускає через себе повітря пропустить і пил.

Сам пил працює як абразив і з часом самі пори матеріалу стають більшими і більшими.

Захисний чехол варто використовувати для запобігання попадання на фільтр волося шерсті, ниток і т.д. , бо потім їх вже тяжко вичищати з поміж складок фільтра

 

Добавлено через 3 минуты

Компрессором попробуйте.

Компресор на роботі не використовую.

Та й коли декілька разів я пробував очистити фільтр на свому авто компресором, то переконався що загалом це малоефективно і ненадовго. Новий фільтр відчутно робить сильнішим тягу двигуна авто

В авто я міняю фільтр приблизно раз в рік... а в пилесосі вже прийдется мабуть це робити частіше.:( в залежності від інтенсивності використання пилесоса

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження випробувань пилесоса "дела мастер" на різних видах робіт в парі з електроінструментом.

Цього разу працював в парі з бетоношліфувальною машиною

[ATTACH]499172[/ATTACH]

 

 

[ATTACH]499173[/ATTACH]

на частковому вирівнювані цементно-піщаних стяжок.

В результаті знову, тих же приблизно 20 кг. мілкодисперсійної пилюки до моменту, поки тяга починає дещо втрачатись (в порівняні з тягою коли фільтри чисті)

[ATTACH]499179[/ATTACH]

 

[ATTACH]499182[/ATTACH]

В основному фільтр починає забиватись, коли бак вже заповнеий наполовину... і повністю заповнена внутішня ємність в яку попадає пил від циклону (друга ступінь очистки).

Але повторюсь на практиці, вже й таку кількість пилу досить тяжку утилізувати (носити, висипати і т.д.)

В інтервалах між утилізацію нічого особливо не чищу... тільки обстукую трохи сам фільтр не знімаючи з нього захисного чехла (загалом все як в Боніса на відео).

Перед консервацією генеральна чистка вже не дуже тішить ... очистити цикон і сепаратор малярною кісточкою нудно)) потім сам фільтр теж між складками довго очищається.

Захисний чехол фільтра (шапка/ковпак) пропускає мілкодисперсійну пилюку на фільтр і я думаю, що краще пошити інший чехол з матеріалу який стоїть в старих радянських пилесосах...

Там в них повітряний фільтр взагалі відсутній і сам ковпак взагалі ніколи не пропускав пил.

В телефонній розмові з Олександром (дела мастер) я дізнався, що вони теж проводили тестові випробування і модель з 2200ват в порівняні з - 1600 ват в них приблизно на 15% показала себе ефектифнішою по продуктивності ( з його слів)

В майбутньому мене, ще чекають роботи по шліфуванні гіпсової шпаклівки шліфмашиною типу жираф і також з тим же бетоношліфувачем при знятті старої побілки з стін.

Якщо комусь буде цікавим результат, то відпишусь в приват... Думаю що більше немає сенсу, знову викладувати тут в темі скоріш за все схожий результат.

 

 

ще варіант, накупити кілька штук таких фільтрів автомобільних і коли забється один просто ставити новий, а той забитий десь відкласти, а чистити вже всі разом після роботи, щоб не витрачати час :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще варіант, накупити кілька штук таких фільтрів автомобільних і коли забється один просто ставити новий, а той забитий десь відкласти, а чистити вже всі разом після роботи, щоб не витрачати час

Так і планую зробити... Тим більше що вартість одного фільтра "WIX Wa 6484" всього-навсього - 80грн.

Ще в телефонній розмові з Олексієм (дела мастер) він мені порадив підібрати необхідну ємність/тару щоб замочувати одразу декілька фільтрів і на якийсь час, в воді розведеній з пральним порошком...

З його слів -

Такий спосіб виявився на його здивування ефективніший чим продування компресором. Вода з порошком буквально все забирає на себе. Плюс фільтр стає міцнішим (дубовішим)

Теж спробую і відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фильтр забывается по всей толщине бумаги. Поэтому такую "многослойную" конструкция, в отличие от сетки, тяжело прочистить. Многослойные сетчатые фильтры, а они забиваются ого-го как, чистят ультразвуком. Есть недорогие ультразвуковые "стиральные машинки", например "Ретона". Размером с пачку сигарет на проводе. Можно попробовать фильтры, замоченные в воде, ею простирнуть.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще варіант, накупити кілька штук таких фільтрів автомобільних і коли забється один просто ставити новий, а той забитий десь відкласти, а чистити вже всі разом після роботи, щоб не витрачати час :)

 

Согласен на 99%.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что-то мой Данило стал шумновато работать (((
Может турбинку компрессором продуть? Мне Алексей продувал - стало менее надрывно гудеть.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Викладую результат найважчого тесту пилесоса в роботі від - "Дела мастер".

Найважчий цей тест тому, що працював він в парі з шліфмашиною по гіпсу і подекуди з саморобним бруском під пилесос на шліфовці пошпатльованих стін.

IMG_5071.thumb.JPG.6aa8f853633991bf97f000e5d64821c0.JPG

 

IMG_5074.thumb.JPG.71b04f56c2f9c81193fa76d4cd05f1bb.JPG

 

IMG_5078.thumb.JPG.f855d856d91fdb1fdaaef0bdc917b7c4.JPG

Утилізацію пилу я почав тільки тоді, коли шліфмашина після себе почала залишати вже дещо більший наліт пилу на поверхні стін... Хоч при цьому тяга пилесоса була ще досить терпимою.

Зібрана пилюка помістилась в 10літрове пластикове відро. Яке вже потім після грубої очистки фільтра, сепаратора і циклона було повне... з вершком (забув сфотографувати:()

IMG_5081.thumb.JPG.41e80fe7af4109204bd96d8cc9c4e82c.JPG

 

IMG_5084.thumb.JPG.3afd2d8ce71f299642825eae9391cedb.JPG

Результатом я задоволений повністю на всі - 100%:Yahoo!:

Для порівняння... при точно таких самих видах робіт, в мене пилесос "Бош гас 25" збирав без мішка десь приблизно - 7 літрів. Потім вже вібротряс не справлявся і доводилось знімати фільтр і чистити його вручну.

Зі слів знайомого, який користується " інтерскол пу 35" на таких роботах і на гіпсовій пилюці, то в нього результат (до того моменту, коли приходится доочищати фільтр вручну і утилізувати з баку мусор) ще гірший... З його слів це приблизно 4-5 літрів:unknown:

Це якщо порівнювати "дела мастер" із звичайними найдешевшими відрами, які просто мають в собі фільтр що трясется:D. ну і терпиму ціну за продукт

Вже раніше писав, що на "метабо Аса 25 Lps" з очисткою фільтра "Pres Clin" в роботі з шліфмашиною по гіпсу, я від сили міг зібрати 2-3 літри пилюки без мішка..

Якщо використовував одноразовий мішок, то гора 4-5 літрів... Мовчу вже про саму вартість мішків:pardon:

Дещо хибне уявлення в людей, тоді коли вони дивляться на рекламні ролики з ютуба, де демонструють як пилесоси перетягують шпатлівку з мішка...

В таких випадках маса більш спресована і з потоком дійсно можна перетягнути значно більше матеріалу... Зовсім інше вже "кіно" коли збираєш пил рівномірно розсипаний по підлозі чи в роботі на пару з електроінструментом.:)

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Поскольку чисто промышленный мне не надо, купил Декстер в Леруа и подобрал к нему фильтр. Фильтр сел безо всякого крепления, с хорошим натягом.

Цена через экзист 177 гривен. Буду посмотреть, пока что стоял мешок и тряпичный фильтр, через золосборник тяги хватало. Напрямую тем более, сейчас оставил добивать мешок и новый фильтр, тяга великолепная.

20160626_090728.thumb.jpg.af733a772bde68d0dc762fa54d69021b.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поскольку чисто промышленный мне не надо, купил Декстер в Леруа и подобрал к нему фильтр. Фильтр сел безо всякого крепления, с хорошим натягом.

Цена через экзист 177 гривен. Буду посмотреть, пока что стоял мешок и тряпичный фильтр, через золосборник тяги хватало. Напрямую тем более, сейчас оставил добивать мешок и новый фильтр, тяга великолепная.

 

я на такой фильтр в єнхеле натянул рукам от флиски отрезанный . не так забивается и удобно вытряхивать снятый рукав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я на такой фильтр в єнхеле натянул рукам от флиски отрезанный . не так забивается и удобно вытряхивать снятый рукав.

 

На наш пылесос такой штатный фильтр не поставляется в Украину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тяга великолепная.

 

Не знаю от чего зависит, но у меня на Спарки чуть мешок и ребристый фильтр забились - тяга становится никакая. ДелаМастер при полностью облепленном фильтре сосет на ура.

Владельцам ДелаМастера: купил фильтр с кольцами из пористой резины синего цвета - фильтра хватило на один раз. Вышел из строя механически. Пользуюсь тем, который был в комплекте, с кольцами из нормальной резины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю от чего зависит, но у меня на Спарки чуть мешок и ребристый фильтр забились - тяга становится никакая. ДелаМастер при полностью облепленном фильтре сосет на ура.

Владельцам ДелаМастера: купил фильтр с кольцами из пористой резины синего цвета - фильтра хватило на один раз. Вышел из строя механически. Пользуюсь тем, который был в комплекте, с кольцами из нормальной резины.

В мене синій (дешевший) фільтр теж сильно деформувався... враховуючи що ще й двигун в мене 2000 ват.

Ще й крильчатку потім довелось продувати

IMG_5083.thumb.JPG.0b722d6186db8cfc4579a867070c58d4.JPG

Після цього мені порадив Олексій (Деламастер) поставити додатково гумовий ущільнювач, при використані інших фільтрів... Видно отут на фото

394072467_.thumb.jpg.529110209c059321ed19369b2cbe6c97.jpg

Проте я не спробував, а просто вже використовую фільтр тільки - "WIX", з яким проблем в мене немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поскольку чисто промышленный мне не надо, купил Декстер в Леруа и подобрал к нему фильтр. Фильтр сел безо всякого крепления, с хорошим натягом.

Цена через экзист 177 гривен. Буду посмотреть, пока что стоял мешок и тряпичный фильтр, через золосборник тяги хватало. Напрямую тем более, сейчас оставил добивать мешок и новый фильтр, тяга великолепная.

Тим самим Ви повторите головний недолік який можна закинути пилесосам Деламастер... Використання повітряного автомобільного фільтра, хоч і значно дешевше нам обходиться, проте шкодить нашому здоровю:(

Автомобільний фільтр на відміну від Хепа фільтрів не може відфільтрувати пил менше 5-10мікрон. Зазвичай це пил який ми не бачимо зором, проте він вже не осідає в носоглотці, а осідає в легенях і навіть попадає в кров:(

До того ж всього крильчатка пилесоса щей роздмухує його по всьому приміщенню.

Саме тому, що він не повністью фільтрує, Боніс і помітив що навіть з дуже обліпленим фільтром, наш пилесос не сутьєво втрачає тягу.

Особисто я стараюсь завжди при роботі з ним, відкривати вікна і провітрювати приміщення... та й частіше виходити на свіже повітря покурити)))

Сигаретний дим я надіюсь, ефективно виводить з легень пил який міг попасти з пилесоса:lol:

Тому перестрашеним довгожителям і тим хто планує і наївно вірить, що працюючи на будові, він зможе дотягнути свій житьєвий шлях АЖ до самої пенсії...то Використовувати пилесос з АВТОмобільним повітряним фільтром - не рекомендується.

По ідеї не зовсім ідеальною є і ситуація з використанням фільтрів класу L і навіть М... Тільки дорогий HEPA фільтр.

А простіше застосовувати додатково хороший распіратор.

Особисто я до цього часу, років зо пятнадцять споживав пил напряму в легені, очі і в вуха :D не маючи ні пилесоса і не використовуючи хоч распіратора:fool:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не зарабатываю на жизнь ремонтом, я купил пылесос для эпизодических уборок в процессе ремонта, так как довольно большую часть пытаюсь делать самостоятельно и просто поделился возможным вариантом усовершенствования, т.к. тряпка вокруг мотора вряд ли будет лучше такого фильтра. А все Хепа фильтры - развод чистой воды, ИМХО конечно)))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Мені нарешти вдалось «заміксувати» задуману пиловидаляючу систему...

Насправді, було декілька пилососів, та знаходились вони і працювали на різних об'єктах. Одні в майстерні, другі на будівництві. Один із тих, що в майстерні, обладнаний консолью, що дає можливість використовувати 1 або 2 шланги. Іще один пилосос оздоблений додатковим циклоном. Давно була ідея об'єднати їх в єдину конструкцію.

Недавно з'явилась така можливість. Пару фото:

ctl_36_06251.thumb.jpg.0781b5a103b78ef86913fa235c492e6f.jpg

ctl_36ac_00774.thumb.jpg.7c4c835d89652c58c3854b3367296859.jpg

ctl_36ac_00775.thumb.jpg.cffbdf856b0aaedc5b1db7250ccf5a56.jpg

001_floor_osb_01172.thumb.jpg.d564fd1f483fbb8773f36ff8a299a236.jpg

003_floor_osb_16_54_43.thumb.jpg.b2f863132b9098f22fb090029d5eacf6.jpg

Змінено користувачем DODG
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Один із тих, що в майстерні, обладнаний консолью, що дає можливість використовувати 1 або 2 шланги

Я намагався для підключення двох шлангів+ двох інструментів, зробити з каналізаційного трійника:oops: але під час застосування, зявлявся неймовірний - "свист".:o

В мене основний шланг - 42мм і довжиною - 5 метрів, а вже з самого трійника виходило - два шланги від пральної машини (для зливу)кожний довжиною по 4 метри.

Можливо для уникнення "свисту" потрібно використовувати всі три шланги однакового діаметру? Чи може самі виходи на трійнику мають бути конусообразної форми?

По ходу прийдется експериментувати:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для власників пилесосу від "Дела мастер"

_ купив для очищення повітряного фільтру отакий прибамбас (75грн) -

ochistitel1-150x151.jpg.2fdff887c10a8485b7412856d5d7b9bc.jpg

 

ochistitel2-248x194.jpg.47d7ecb0e59c21e5ebce1cb6bd3e27f7.jpg

 

ochistitel3-130x219.jpg.59ae5ab2ac5fc092ee2aa398ea448a66.jpg

 

ochistitel-144x184.jpg.241c1913fd4222cbacb47fafebea3e8f.jpg

При проведенні по фільтрі, він трохи теребить складки самого фільтру, для ефективнішого очищення.

Плюс в місці проведення з внутрішньої сторони я прикриваю фільтр рукою щоб створити певний вакуум, що робить очищення теж ефективнішим.

Компресор не в кожного під рукою... та й пилюки при продувці теж багато.

Рекомендую.. Ефективно!:beer:

Для власників пилесосів з фільтрами які значно більшої довжини

_ думаю що в кожного, десь завалялась, стара щітка/насадка від старого домашнього пилесоса.

Можна демонтувати всі нутрощі (щітки, резинки)... Болгаркою прорізати пази вже під розміри Вашого фільтру (так щоб щітка щільно прилягала і бортами теребила самі складки фільтру).. А краї де щітка виступає за межі фільтра - обмотати скотчем:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для власників пилесосу від "Дела мастер"

_ купив для очищення повітряного фільтру отакий прибамбас (75грн)

 

А где брали-то? На сайте Дела Мастера я этой штуки не нашел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где брали-то? На сайте Дела Мастера я этой штуки не нашел.

У них... она отдельной ценой на странице с промышленым пылесосом.

Вот тут- dela-master.com/promyshlennyy-pylesos-bez-meshka.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто какие фильтра использует? У меня только викс относительно долго работает. Более дешевые аналоги разлазятся за один день.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На всякий случай скажу, что пылесос Hilti, используемый профессионально с 2009, продолжает работать.

В ремонте не был.

 

tLyBpafd.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто какие фильтра использует? У меня только викс относительно долго работает. Более дешевые аналоги разлазятся за один день.

Тоже использую только - WIX/

Другие более дешевые аналоги очень сильно деформирует... Была идея как то дополнительно укреплять внутреннее кольцо из металосетки (не знаю. может два кольца/обруча с вертикальными перемычками или тупо сделать напайку по сетке)

Но руки не дошли))

 

Добавлено через 1 минуту

На всякий случай скажу, что пылесос Hilti, используемый профессионально с 2009, продолжает работать.

В ремонте не был.

Цена - 3850грн. пробудила во мне ностальгию:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возможно, кто-то сможет подсказать способ решения проблемы?

Как на меня, или обматывать или обрезать и завести в оконечник.

717994941_-1.thumb.jpg.cfbfb32d35bb7c28f55a3f69b5c141a9.jpg

1135425965_-2.thumb.jpg.5def289e50cd0dd4eb48144c1bd143c0.jpg

1749439794_-3.thumb.jpg.6b1781b4addb53d0bd68de0485c53749.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...