Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кирпич vs Газоблок

standov

Рекомендовані повідомлення

Спасибо за ответ. Плиточный есть, на него и положу. Вопрос появился потому, что есть места на газоблоке, на которые вымазывал остатки штукатурки. Так теперь её не сбить, отбивается вместе с газоблоком.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з клеєм 2-3мм по бокам він ще збільшиться. Чи нормально що він буде 5-7 мм в середині блоку????

Это будет многовато,но можно же заполнять не именно боковые швы, а лишь которые шире 3мм...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это будет многовато,но можно же заполнять не именно боковые швы, а лишь которые шире 3мм...

 

дивлячись на ті зазори що є на фото, вони такими і мають бути чи вони завеликі???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дивлячись на ті зазори що є на фото

А по этому фото разве можно определить сколько там чего?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не створювати теми запитаю тут, приміряв блоки паз-гребінь і при їх стиковкі є зазор ,чи нормальний він??? Вони просто складені без клею. Цікавить там де виділено червоним.

 

У меня тоже так было (Aeroc D300), я запенивал (tytan для газобетона). НА 48 м3 кладки ушло 14 баллонов. Целесообразность данного мероприятия точно не могу сказать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Целесообразность данного мероприятия точно не могу сказать.....

 

........ но так спокойней)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Целесообразность данного мероприятия точно не могу сказать

Ну,хуже,конешно,не стало...только дороговато,однако...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже так было (Aeroc D300)

тобто із заводу вони такі у всих???

А по этому фото разве можно определить сколько там чего?

так по фото видно що крайні пази без зазору а середні з ним, так має бути чи ні????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто із заводу вони такі у всих???

 

так по фото видно що крайні пази без зазору а середні з ним, так має бути чи ні????

 

У меня именно так и было - до 1 см в середине. Рассчитывал на более мелкие карманы, тогда бы и расход пены был бы другой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так по фото видно що крайні пази без зазору а середні з ним, так має бути чи ні????

Да Вы - зануда ,оказывается...:(

Я ж все расписал уже...или приехать к вам с линеечкой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну,хуже,конешно,не стало...только дороговато,однако...

 

При планировании стройки хотел добиться - как заполнения пустот (обеспечение непродуваемости), так и возможностью сцепления блоков по вертикальной поверхности - для повышения несущей способности кладки на сдвиг. Но при щелях в 8-10 мм - как то сомневаюсь, что пена-клей будет работать на растяжение - думаю, ее упругие деформации будут очень существенны. А вот непродуванию должно помочь, хотя проконтролировать глубину заполнения пеной невозможно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто із заводу вони такі у всих???

 

З блоків без пазо-гребеневої системи, як на мене, зручніше мурувати. Особливо віконні та дверні отвори, вугли стін. Вертикальні шви проклеював клеєм для газобетону. Одночасно з муруванням, на кожному блоці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как то сомневаюсь, что пена-клей будет работать на растяжение

Не переживайте особо,клей для ГБ на растяжение тоже паршиво работает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З блоків без пазо-гребеневої системи, як на мене, зручніше мурувати.

нема у нас таких, є те що на фото.

 

 

Да Вы - зануда ,оказывается...

і в чому це виражається??? в тому що є щільно прилягання країв блоків а середина з отвором "на око" 3-4мм. і при проклеювання країв середина збільшиться на товщину проклеювання???

Чи якщо я вам виміряю точно то це щось змінить у Вашій відповіді???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема у нас таких, є те що на фото.

 

Та ладно! Я купував Аэрок через вашого черкаського дилера. Можу тел. скинути у приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно! Я купував Аэрок через вашого черкаського дилера. Можу тел. скинути у приват.

Ви купувати D400 375*200*600 ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви купувати D400 375*200*600 ???

 

Ні, у мене D400 400*200*600.

 

Подивився каталог Аерока, таки 375-их у них немає гладких. 400 обо 300. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отож, такий я брав без проблем, а 375 був тільки з гребнем. Рівний є в обухові але наші з ним не дуже працюють та і дорожче він виходить з доставкою.

та і Ваш теж тільки з Обухова везуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно мне пару слов?

 

Если стена под утепление, забейте на всё и проклейку "щёк" в том числе. Если однослойная, гладкие блоки не катят. Клейте по инструкции с проклейкой торцов.

Замки у вас нормальные.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клейте по инструкции с проклейкой торцов.

Замки у вас нормальные.

відповідь заспокоїла, но всерівно дивлюся на інструкцію від самого аерока а там ніяких щілен нема взагалі. www.aeroc.ua/images/recomendacii/Aeroc_rus_inprint.pdf 56 сторінка, малюнок 30.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по этому фото разве можно определить сколько там чего?

з одного боку газоблоку паз і гребінь 15мм. з іншого паз та гребінь 7мм. При їхній стиковці сухій виходить що по середині блоку між пазом і гребнем зазор 8мм. Якщо на край газоблоку нанести клей 2-3мм то середина відповідно збільшиться до 10-11мм. , По книжкам аерока нема там такого зазору, з того що знайшов в інеті теж не бачу такого, в того ж стоунлайта теж нема такого здорового зазору. Тому і цікавлюся чи нормальний такий зазор чи ні???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо на край газоблоку нанести клей 2-3мм то середина відповідно збільшиться до 10-11мм

Вы что,читать не умеете иль прикалываетесь просто?

...з клеєм 2-3мм по бокам він ще збільшиться. Чи нормально що він буде 5-7 мм в середині блоку????

Это будет многовато,но можно же заполнять не именно боковые швы, а лишь которые шире 3мм...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы что,читать не умеете иль прикалываетесь просто?

я не можу зрозуміти ваших постів?? ви хоч свої пости прочитайте а потім до моїх придирайтеся. Ви ж самі в попередніх постах написали про технологію і вказали де потрібно наносити + в книжці по газоблоку теж саме написано. Найдіть не прописано що потрібно на середину нанести а край залишити і я визнаю що був неправий. А тепер Ви мені кажете що я не читаю або прикалуюсь??? В дзеркалі той хто прикалується забуваючи про свої ж пости. Дякую за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в книжці по газоблоку теж саме написано. Найдіть не прописано що потрібно на середину нанести

Так вот в книжках этих и искали бы ответы на свои вопросики, но вы же их здесь мусолите зачем-то ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вот в книжках этих и искали бы ответы на свои вопросики, но вы же их здесь мусолите зачем-то ...

так для цього і форму придумали, щоб дізнаватися щось інше ніж в книжках. І нічого не мусолю я, на ваші всі питання і дорікання я відповіді надав, але від вас нічого важливого для себе не почув, тільки образу і все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...