Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

тут я не зрозумів, у мене зараз ціна 6.77 у облгазу. Подав заявку через сайт, заповнив заяву, викачав її і підписав, скрін з іншими доками завантажив на сайт і порядок. Заява прийнята. Хотів через приват 24 але у мене нема електронного підпису. Та діло 5 хвилин через сайт.

 

Так у нг 4.7 ціна, а де про 2 копійки?

 

Добавлено через 1 минуту

На наступний місяць постачальники мають оголосити ціни за 5 днів до початку місяця, якщо вони зміняться, тобто завтра

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотів через приват 24 але у мене нема електронного підпису. Та діло 5 хвилин через сайт.

Цифровая подпись делается через приват24 с компьютера. С телефона цифровую подпись не получить.

Скачивать, распечатывать, подписывать ручкой, фоткать и грузить обратно не нужно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цифровая подпись делается через приват24 с компьютера

ну там якийсь мобайл айді ніби потрібен, у мене нема відроїд смартфона.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну там якийсь мобайл айді ніби потрібен, у мене нема відроїд смартфона.

Купи iPhone! :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купи iPhone!

На зачем? Из соседей полно народу ещё с кнопочными бегают. Я на тапок перешёл весной только потому, что мне его подарили, а кнопочные посдыхали от старости. «Крайина в смартфони», ога, да.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купи iPhone! :beer:

 

Та пофиг телефон, там в СИМке все сидит, у водафона 100 грн. замена симки и 150 грн в год абонплата у КС вроде - 0 грн, но для контрактных абонентов (привязывают таким образом) у лайфа так же как у водафона +- Подтверждение идет через смску.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купи iPhone!

у мене Nokia Lumia 930, windows mobile 10)) від нього неможливо відмовитись, любов на усе життя)) її звісно))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене Nokia Lumia 930, windows mobile 10)) від нього неможливо відмовитись, любов на усе життя)) її звісно))

 

У меня первый смарфон тоже люмия только 840, это как владеть Chrysler PT Cruiser :lol: на всю жизнь:cry: еще живой, использую как рабочую звонилку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та пофиг телефон, там в СИМке все сидит, у водафона 100 грн. замена симки и 150 грн в год абонплата у КС вроде - 0 грн, но для контрактных абонентов (привязывают таким образом) у лайфа так же как у водафона +- Подтверждение идет через смску.

 

Это для симки с айдишкой. А, в принципе, если где-то есть возможность авторизации/регистрации с симкой такой, то есть и просто с BankID, который по-умолчанию есть у клиентов основных крупных банков.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На наступний місяць постачальники мають оголосити ціни за 5 днів до початку місяця, якщо вони зміняться, тобто завтра

НГ оголосив ціни на наступний місяць, 6,33 - місячний, 6,45 - річний. До кінця шари лишилось 4 дні gas.ua/home/tariffs

В облгазу поки немає, тобто або шахраюють ховаючи ціну, або ціна лишилась та ж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошая новость:

Вище та сама новина

 

Добавлено через 7 минут

Подзвонив в київоблгаз бо на сайті немає, на листопад озвучили 8,82 грн/м3

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таки так, а ще соди додати за транспортування, то виходить ціна йомайо. Наш облфірташгаз вже намалював ціну 8 з копійками, най би його шляк трафив... Правда, я до нафтогазу перейшов, але запізно, то ціну зафіксував тільки 5,24, а було б менше, коли б .оплі не жував...

Так що ціна 7188 - це були квіточки порівняно з теперішніми..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на листопад озвучили 8,82 грн/м3

Прикольно, как год назад. Но теперь ещё и абонка за трубу сверху.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подал заявку через Приват24 - посмотрим что в итоге выйдет. Единственное смущает, что в Привате доступен только "Месячный" тариф. Может при созвоне из Нафтогаза будет возможность выбрать Річний. Посмотрим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно, как год назад. Но теперь ещё и абонка за трубу сверху.

:( У мене сьогодні опублікували на листопад 8,39за куб. У травні 2019р така ж ціна 8.3954 була. АЛЕ ПЛАТА ЗА РОЗПОДІЛ СЮДИ ВХОДИЛА. А тепер 8,39 іще + розподіл... У мене 250грн\иіс. Ось якось так. За 100кубов ціна виходить 10,89грн\куб. У листопаді 19 було спалено 150куб. Але ж осінь була тепла... Що буде далі ???:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спокойствие. Только спокойствие. Был сегодня в Эпицентре - цены вверх. Так что не только газ подорожал - не зря же минималку поднимали.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спокойствие. Только спокойствие. Был сегодня в Эпицентре - цены вверх. Так что не только газ подорожал - не зря же минималку поднимали.

 

Минималку подняли, налоги выросли, цены выросли.

Все закономерно.

 

Теперь или будет доход рости, или доллар обвалят потихоньку. Скорее всего второе, так как короновирусный кризис.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подав заявку через Приват24 на зміну постачальника. Хотів вибрати річний тариф по 5,24 грн., але чомусь змоги вибрати тариф немає! Заявка прийнята, в обробці, побачимо що буде далі...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подав заявку через Приват24 на зміну постачальника. Хотів вибрати річний тариф по 5,24 грн., але чомусь змоги вибрати тариф немає! Заявка прийнята, в обробці, побачимо що буде далі...

 

годовой можно выбрать уже только в ЛК НГ, при переходе к ним - только на месячный (по крайней мере так было до запуска перехода в П24, не думаю, что это изменилось).

16 числа онлайн передал фотки документов, 22 пришло поздравление, что с 20го я с ними

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если подключение по-умолчанию на Месячный, тогда все, кто подал сейчас (В последние несколько дней) пролетают с Годовым тарифом за 5.24 и максимум могут на 6.45 рассчитывать :( В правилах у них указано, что переход с Месячного на Годовой может быть инициировано не позднее 28 числа ...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...