Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, S_Vladimir_79 сказав:

Коментуйте 😀

сімдесят вісім.

 

Я трохи вище надав пояснення, але, нажаль, то лише для тих, у кого є мізки. А висмикнути одне, з ряду макроекономічних питаннь і спробувати почати срач про путєна - то є прояв великого розуму. І зазвичай "патрійотизму".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Humanite сказав:

За кілька років за ці папірці вже нічого не придбаєш.

якщо ви збираєтеся свої викидати, висилайте мені

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Humanite сказал:

сімдесят вісім.

 

Я трохи вище надав пояснення, але, нажаль, то лише для тих, у кого є мізки. А висмикнути одне, з ряду макроекономічних питаннь і спробувати почати срач про путєна - то є прояв великого розуму. І зазвичай "патрійотизму".

Якщо людина не розуміє, що коливання цієї пари валют - це нормальне явище в світовій економіці, тоді дійсно мізки вам не завадять.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

Прям дежавю 20-10-річної давнини.

Двадцять років тому існувала єдина світова валюта - доляр Сполучених Штатів і 90-95 відсотків світової торгівлі йшли саме через розрахунок саме долярами. Десять років тому почала набирати оберти єдина валюта Евросоюзу і частина розрахунків почала переходити під цю валюту. З чсом доля розрахунків в евро збільшувалась, доти, доки не почалося ембарго рашки. Нагадаю що воно почалося задовго до 22 року. Тому те, про що казали 20-10 років тому почало здійснюватися. Найближчі 10 років будуть дуже цікавими в лані макроекономічних моделей світу. Хтось заробить, а хтось залишиться з папірцями на руках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, S_Vladimir_79 сказав:

Якщо людина не розуміє, що коливання цієї пари валют - це нормальне явище в світовій економіці, тоді дійсно мізки вам не завадять.

Ну, звісно. Куди мені за вами гнатися з моєю технічною та економічною освітою отриманою ще за радянських часів. Тому і дивлюсь я не лише на якісь пари валют, а здебільш на тенденції, які впливають на ці пари і не тільки на них.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тупий гуманітарій і ні в чому не розбираюся. лише спостерігаю. і бачу що долар це символ. символ сили. яка ще валюта світу може на свій захист послати авіаносні групи та купу інших аргументів? а ще мені цікаво порівняти кількість країн світу де ви можете дістати з кишені 100 баксів, 100 євро, юаней чи фублів і спробувати купити поїсти за них чи хоча б повію. коли доходить до справи всі теорії нічого не варті, а має значення лише сила та ресурси.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Humanite сказал:

та економічною освітою отриманою ще за радянських часів.

Бгг, в савейском союзе экономики не было))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, US7IGN сказав:

мені цікаво порівняти кількість країн світу де ви можете дістати з кишені 100 баксів, 100 євро, юаней чи фублів і спробувати купити поїсти за них

Наскільки мені відомо, в штатах досі приймають до розрахунку купюри 100-річної (наприклад) давності.

На відміну від однієї країни (яка голосніше за всіх понад 20 років кричить про крах долара), яка за цей час вже надцять разів відмовлялася приймати свої папірці.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, а попробуйте сейчас у нас сдать долларовую купюру старше 2006 года, ветхую или со штампиком/афтографом каким-то.

Очень удивитесь :)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, murava сказав:

Ага, а попробуйте сейчас у нас сдать долларовую купюру старше 2006 года, ветхую или со штампиком/афтографом каким-то.

Очень удивитесь :)

Сдавал неоднократно. Ничего удивительного не заметил.

Единственное, что купюр старше 2006 года уже лет 10 как не встречал.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, US7IGN сказав:

а ще мені цікаво порівняти кількість країн світу де ви можете дістати з кишені 100 баксів, 100 євро, юаней чи фублів і спробувати купити поїсти за них чи хоча б повію. коли доходить до справи всі теорії нічого не варті, а має значення лише сила та ресурси.

Цього року, щоб не ходити далеко, і з власного досвіду витягши з карману сто доларів в Італії, Німетчині, Австрії, Франції, Фінляндії ви залишитесь голодним і холодним. Навіть банки не знають що таке "обмін валют" і лише цигани (це не обов"язково особи ромської національності) можуть взяти ваші сто доларів так само як і сто гривень аби просто подивуватись. У знайомої в Венеції вкрали гаманець, то вигребли все що було в еврах та картки, а от долари та документи залишили. За чверть години гаманець підкинули без жодного еароценту, але з майже трьома тисячами доларів.

Польща - доларізована, Болгарія, Румунія, Трибалти, Туреччина. Північний Кіпр рахує дорогі придбання в Британських Фунтах ...

Ну і щоправда мені вдалося обміняти сто баксів в Женеві аж на 80 евро, хоча на франки пропонували 100 швейцарських франків. 

5 годин тому, DimaF сказав:

Бгг, в савейском союзе экономики не было))

Угу. Для бовдурів були ПТУ. Там дійсно економіка була зайва. 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Humanite сказал:

Угу. Для бовдурів були ПТУ. Там дійсно економіка була зайва. 

Ну расскажите про совейскую экономику, где ходило 5 видов валют и 10 курсов!?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Humanite сказал:

Цього року, щоб не ходити далеко, і з власного досвіду витягши з карману сто доларів в Італії, Німетчині, Австрії, Франції, Фінляндії ви залишитесь голодним і холодним. Навіть банки не знають що таке "обмін валют" і лише цигани (це не обов"язково особи ромської національності) можуть взяти ваші сто доларів так само як і сто гривень аби просто подивуватись.

я чудово розумію що у кожного свій досвід. якось років 15 тому занесло мене в суботу в Таганрог і місцевий сказав що мені доведеться чекати понеділка щоб обміняти гроші, а придбати сім-картку взагалі неможливо бо їх тільки громадянам по паспорту продають. через півгодини я виходив з місцевого базару з фублями та сімкою, зареєстрованою на якогось місцевого додіка. я не живу за правилами і завжди знаходжу порозуміння де завгодно. в Італії я взагалі без грошей вночі в Неаполі всі свої питання вирішив, хоча місцеві наполягали що мене мали там вбити протягом години :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, DimaF сказав:

Ну расскажите про совейскую экономику, где ходило 5 видов валют и 10 курсов!?

Навіщо? Це все одно що спробувати за п"ять хвилин навчити вирішувати інтегральні рівняннятого того, хто не вміє додавати. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Humanite сказав:

Цього року, щоб не ходити далеко, і з власного досвіду витягши з карману сто доларів в Італії, Німетчині, Австрії, Франції, Фінляндії ви залишитесь голодним і холодним. Навіть банки не знають що таке "обмін валют"

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, vadimv сказал:

 

можна вивезти людину із совка, але совок вже не вивезти :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну доллары перестали быть деньгами в 73 году, когда убрали подкрепление золотом, теперь это валюта))) Деньги сохраняют ценность, а валюта нет)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Кому бакси не гроші і в кого  є непотрібні купюри старше 1996 року, то можете присилати мені.
Тим більше, я якраз зараз хлопцям посилку збираю.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.04.2023 в 15:55, murava сказал:

Ага, а попробуйте сейчас у нас сдать долларовую купюру старше 2006 года, ветхую или со штампиком/афтографом каким-то.

Очень удивитесь :)

Так и в Штатах такое Евро никто не возьмет. И в ЕС такой бакс никто не возьмет. Ну или с хорошим дисконтом. Так что нечего удивляться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.04.2023 в 19:41, Humanite сказал:

Цього року, щоб не ходити далеко, і з власного досвіду витягши з карману сто доларів в Італії, Німетчині, Австрії, Франції, Фінляндії ви залишитесь голодним і холодним. Навіть банки не знають що таке "обмін валют" і лише цигани (це не обов"язково особи ромської національності) можуть взяти ваші сто доларів так само як і сто гривень аби просто подивуватись. У знайомої в Венеції вкрали гаманець, то вигребли все що було в еврах та картки, а от долари та документи залишили. За чверть години гаманець підкинули без жодного еароценту, але з майже трьома тисячами доларів.

Ну да. Ну да. Ну совсем нет обменников. Вы, похоже, ни разу не прилетали туда самолетом - 100% есть во всех аэропортах :)  Потом, естественно, надо поискать ... Они есть, но банковские карточки сильно уменьшают их клиентуру. Особенно с учетом того, что там разве что у просящих милостыню нет банковского терминала :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно что курс на таком уровне уж долгий период времени сохраняется. Это связано с низким спросом или из-за вливания валюты из вне, в формате помощи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І з тим, і з іншим. Просто наступив кінець епохи бідності, то та валюта нікому і не потрібна вже.
Але відчуваю, що наступна девальвація гривні буде гарна...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, MrBeen сказал:

Интересно что курс на таком уровне уж долгий период времени сохраняется. Это связано с низким спросом или из-за вливания валюты из вне, в формате помощи.

Плюс пишут, что колхозники много валюты перед посевной слили, по сравнению с прошлым годом посевные  территории немного расширились. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.05.2023 в 23:40, OlaR сказав:

Ну да. Ну да. Ну совсем нет обменников. Вы, похоже, ни разу не прилетали туда самолетом - 100% есть во всех аэропортах :)  Потом, естественно, надо поискать ... Они есть, но банковские карточки сильно уменьшают их клиентуру. Особенно с учетом того, что там разве что у просящих милостыню нет банковского терминала :) 

Дякую що відкрили очі. Я б навіть не здогадався що з України зараз можна літаком до ЕСу літати. Та і курси в тих обмінниках як в Україні на золоті банківські зливки - купити можна за сто відсотків, а продати за 40..

Мова йшла про розрахунок баксами в країнах Европи чи еврами в Сполучених штатах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.05.2023 в 06:01, sergio сказал:

Плюс пишут, что колхозники много валюты перед посевной слили, по сравнению с прошлым годом посевные  территории немного расширились. 

Вон оно что, оказывается - колхозники обвалили курс дол.)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...