Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор трубы для теплого пола (Фадо, Гиакомини и т.д)

vale3

Рекомендовані повідомлення

Я вас розумію що ви рекомендуєте найкраще, .але у вас є факкти що ТП який зроблений із нашої труб десь потікла?

У нас в магазинах продают або Китай або саму дешеву українську трубу, і росказують що і самі собі її клали і все супер.

P.s. до рехау потрібно купити обжимний інструмент. І ТП я буду сам робити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для обустройства теплого пола никакого специального инструмента не нужно - соединения на коллекторе закручиваются обыкновенным ключом
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для обустройства теплого пола никакого специального инструмента не нужно - соединения на коллекторе закручиваются обыкновенным ключом

Вот так просто взял и ударил человека прямо в мозг...................морально:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так просто взял и ударил человека прямо в мозг...................морально:lol:

 

Так ви ж тут специ, і я нічого смішного не бачу, якщо людини вчится чомусь новому, ви теж не відразу не все вміли і не все розуміли.

P.s. от раз вам так смішно. Тоді роскажіть як зробити веб публікацію бази 1с на centos?

Щоб юзери могли безпечно працювати і офісі і віддалено? Щоб це було по максимуму безпечно для данних?

Ну плюс там бекапи і тд.

Мабуть і за три тижні не розберетеся...

P.s. це вже прямо і нижче пояса)) морально:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ви ж тут специ, і я нічого смішного не бачу, якщо людини вчится чомусь новому, ви теж не відразу не все вміли і не все розуміли.

P.s. от раз вам так смішно. Тоді роскажіть як зробити веб публікацію бази 1с на centos?

Щоб юзери могли безпечно працювати і офісі і віддалено? Щоб це було по максимуму безпечно для данних?

Ну плюс там бекапи і тд.

Мабуть і за три тижні не розберетеся...

P.s. це вже прямо і нижче пояса)) морально:lol:

По перше, не тре мене цитатувати, не вам було писано повідомлення.

По-друге, я ваші принципи навіть на грам не не принужую і не сміюся з вас.

По-третє, ви самі вирішили робити опалення у себе вдома, при тому, шо за освітою імхо Ай-Ті. Мабудь і зуби самі лікуєте, і авто самі справляєте.

Вам радять як краще, ви все одно гнете свою гілку. Так робіть, це ж ваше помешкання. Вам тут вже все нарадили, не можете найти відповідь, таку, яка б вам подобалась, йдіть на інші форуми.

P.S. і ми сантехники, (теж багато з нас маючи одну а то і дві верхні освіти), крім своєї сфери діяльності, не пробуємо робити веб публікацію бази 1с на centos

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочеться запитати.

Камрад в сфері ІТ працює. А який в нього комп? Пентіум 2 чи 386? А може Корвет? Чи Спектрум?

 

Хоча я впевнений що те в чому він таки розбирається він бере саме краще. А не переконує що й на дешевшому можна працювати.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочеться запитати.

Камрад в сфері ІТ працює. А який в нього комп? Пентіум 2 чи 386? А може Корвет? Чи Спектрум?

 

Хоча я впевнений що те в чому він таки розбирається він бере саме краще. А не переконує що й на дешевшому можна працювати.:flag1:

можна, дивлячись які задачі виконувати, є на базі I5. FX6100 і А10

я не пропоную зробити ТП стальними трубами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна, дивлячись які задачі виконувати, є на базі I5. FX6100 і А10

я не пропоную зробити ТП стальними трубами

 

В нас є будинки (лікарня) де ТП зроблена ще австрійцями. Металевою трубою. Скоріш за все свинцем. Принаймні воду вони ним в будинках розводили. Вже імперії понад 100 років нема. А підлога працює.

Але мій пост був не про те.;)

Загалом зробіть нашою трубою. Та й буде Вам щастя. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо ві і праві,рехау краша, але є інши виробники типу Kan,tece і тд вони випускають pe-rt трубу, можливо у когось є знижка їх продукцію

або ще якийсь аналог?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо ві і праві,рехау краша, але є інши виробники типу Kan,tece і тд вони випускають pe-rt трубу, можливо у когось є знижка їх продукцію

або ще якийсь аналог?

Ну то зробіть тендер в https://www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=148

та буде вам спокій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, секрет Полишинеля просто. :)

 

Еще в начале темы сказали, что полно в Украине перт труб второго типа в продаже.

 

И только сейчас Зоркий Глаз докопался до истины :) эта тоуба продается за 6100 за бухту под брендом Валром, что дешевле канов и прочих

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блин, секрет Полишинеля просто. :)

 

Еще в начале темы сказали, что полно в Украине перт труб второго типа в продаже.

 

И только сейчас Зоркий Глаз докопался до истины :) эта тоуба продается за 6100 за бухту под брендом Валром, что дешевле канов и прочих

там зовсім річ не проте)

так йде річ що pe-rt особливо другий тип, набагато краще любого реx.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумієте покласти можна і трубу яка зроблена із переробленого ПЕ , і вона спокійно пропрацює і 10 років , якщо воду подавати не вище 40гр. Вся сіль в тому, щоб показати людям , що у нас є виробники які роблять більш менш якісну трубу.

Доречі валром виробництво знаходиться у нас. На кан багато скраг, мабуть підробок багато . В Харкові трубу роблять у всіх у кого є екструдер, і звісно якість.... Так і ціна в базарний день по 2-3грн. Є більш менш якісне)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы все об этом очень даже вкурсе :) кто, что и как делает у нас

 

Просто себе можно делать хоть поливочным шлангом, а продать и взять денег можно только за то, в чем ты уверен.

 

Потому не стоит убеждать монтажников заносить чужие деньги на лоттерею.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мы все об этом очень даже вкурсе :) кто, что и как делает у нас

 

Просто себе можно делать хоть поливочным шлангом, а продать и взять денег можно только за то, в чем ты уверен.

 

Потому не стоит убеждать монтажников заносить чужие деньги на лоттерею.

 

якщо ви знаєте хто і що і де виробляє, то чому не хочете поділитись інформацією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо ви знаєте хто і що і де виробляє, то чому не хочете поділитись інформацією?

 

Ну якось логічно, якщо він ці труби продає то навіщо йому всі свої карти незнайомим людям відкривати:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну якось логічно, якщо він ці труби продає то навіщо йому всі свої карти незнайомим людям відкривати:D

 

да ладно)так чого він дає знижку на трубу рехау? він може цього і неробити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да ладно)так чого він дає знижку на трубу рехау? він може цього і неробити

 

Давати знижку це одне, Ви ж у нього купуєте:D капіталізм:oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, прибежали обиженные жизнью знатоки марксизма - капитализма :)

 

Ну давайте расскажите кто что у меня купил :) или не у меня :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, прибежали обиженные жизнью знатоки марксизма - капитализма :)

 

Ну давайте расскажите кто что у меня купил :) или не у меня :)

 

По перше, ніхто ні на кого тут не "обиженный", а по друге можливо у Вас якусь трубу і куплять. Все до цього йде:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, прибежали обиженные жизнью знатоки марксизма - капитализма :)

 

Ну давайте расскажите кто что у меня купил :) или не у меня :)

у Андрія десь мабуть міні задовик) от він всім знижку і пропонує)

 

prom.ua/ua/Pex-a-truby.html?category=131020&sort=price&a7220=60967

а відбаровку тут продає)

Змінено користувачем Pavel.ya9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а відбаровку тут продає)

 

... с правильными шрифтами на трубе, заметьте :)

это важно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...