Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор трубы для теплого пола (Фадо, Гиакомини и т.д)

vale3

Рекомендовані повідомлення

Берут. Сам собираюсь взять на полив, не боятся морозов, в земле лежат годами.

В земле да, лежат годами. А вот про мороз, вам лапшу навешали, или вы пытаетесь :) Я встречал у некоторых производителей инфу, что полимерные трубы могут выдерживать до 3-х заморозок. Брехня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно 600 метров трубы на теплый пол, ,а я в растерянности незнаю что выбрать,на дорогие бренды не смотрю.Мне вот советуют взять Varlom PE -RT, что скажете за эту трубу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно 600 метров трубы на теплый пол, ,а я в растерянности незнаю что выбрать,на дорогие бренды не смотрю.Мне вот советуют взять Varlom PE -RT, что скажете за эту трубу.

 

Мягкая, зеленая :) Последняя цена была 6100 грн примерно бухта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В земле да, лежат годами. А вот про мороз, вам лапшу навешали, или вы пытаетесь :) Я встречал у некоторых производителей инфу, что полимерные трубы могут выдерживать до 3-х заморозок. Брехня.

 

www.albatros-santeh.com.ua/truba-teplogo-vodyanogo-pola-liseven-pe-rt_a-oxy-f16h2mmukraina-

оптом по 0,32у.е

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.albatros-santeh.com.ua/truba-teplogo-vodyanogo-pola-liseven-pe-rt_a-oxy-f16h2mmukraina-

оптом по 0,32у.е

 

а от де купити но нормальній ціні колекторні вузли я не знайшов(

може хтось підскаже?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мягкая, зеленая :) Последняя цена была 6100 грн примерно бухта.

 

Огромное спасибо за столь расширенный ответ, теперь стало все предельно понятно....нужно искать мягкие и зелёненькие.......:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Огромное спасибо за столь расширенный ответ, теперь стало все предельно понятно....нужно искать мягкие и зелёненькие.......:)

 

Ну а что хотели услышать? :) Учитывая, что в этой теме про нее писано и не раз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а что хотели услышать? :) Учитывая, что в этой теме про нее писано и не раз.

 

Андрій правий, в темі достатньо інфи, мені наприклад цього було мало і я знайшов двух виробників труби PE-RT , один в дніпрі інший в чернівцях,

є ще в харькові та білій церкві

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрій правий, в темі достатньо інфи, мені наприклад цього було мало і я знайшов двух виробників труби PE-RT , один в дніпрі інший в чернівцях,

є ще в харькові та білій церкві

 

Є ще виробник у харькові xit-plast.com/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо б я робив би собі інженерію будинка, я б ніколи б не лазив по помийкам та вишукував би трубу на 3 копійки дешевшу. Піднатужився, купив нормальну європейську трубу, з відомою назвою, і спав би спокійно. На собі економити, собі дорожче.:flag1:
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо б я робив би собі інженерію будинка, я б ніколи б не лазив по помийкам та вишукував би трубу на 3 копійки дешевшу. Піднатужився, купив нормальну європейську трубу, з відомою назвою, і спав би спокійно. На собі економити, собі дорожче.:flag1:

 

тобто ви важаєте що наші виробники г.. продают?

gross-pipe.com/

 

sitek.ua/

у останього взагалі цікава труба для ТП

Металлопластиковая труба PE-RT/AL/PE-RT+Cu - это композитная пятислойная труба содержащая:

2 слоя высокотемпературного полиэтилена (PE-RT - Polyethylene of Raised Temperature Resistance)

2 слоя адгезива (клея)

и слоем алюминиевой фольги (AL), которая сваривается ультразвуком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобто ви важаєте що наші виробники г.. продают?

gross-pipe.com/

 

sitek.ua/

у останього взагалі цікава труба для ТП

Металлопластиковая труба PE-RT/AL/PE-RT+Cu - это композитная пятислойная труба содержащая:

2 слоя высокотемпературного полиэтилена (PE-RT - Polyethylene of Raised Temperature Resistance)

2 слоя адгезива (клея)

и слоем алюминиевой фольги (AL), которая сваривается ультразвуком.

Я не вважаю, я знаю, що Європа давно це виробляє і вже собаку з.їла на цьому. У нас все нове, і не відомо як воно буде триматися. А зважаючи на те, що наші виробники, завжди хочуть вкласти мінімум, а прибутки одержати максимум, це насторожує.

Сітек давно на ринку, це металопласт. Навіть у них рекламка є ,що додають срібло :lol: у склад труб. Коли береш бухту, вона запаяна і знаходиться під тиском. Зі всіх вітчизняних виробників, я б на вашому місті (якщо собі шкода взяти добру трубу) на неї і дивився.

Змінено користувачем naupv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не вважаю, я знаю, що Європа давно це виробляє і вже собаку з.їла на цьому. У нас все нове, і не відомо як воно буде триматися. А зважаючи на те, що наші виробники, завжди хочуть вкласти мінімум, а прибутки одержати максимум, це насторожує.

Сітек давно на ринку, це металопласт. Навіть у них рекламка є ,що додають срібло :lol: у склад труб. Коли береш бухту, вона запаяна і знаходиться під тиском. Зі всіх вітчизняних виробників, я б на вашому місті (якщо собі шкода взяти добру трубу) на неї і дивився.

 

а як же підтримка укр.виробника?

і чому ви вижаєте що у нас дійсно всі труби г..о?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як же підтримка укр.виробника?

і чому ви вижаєте що у нас дійсно всі труби г..о?

Пану тре писати по два рази одне і теж? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пану тре писати по два рази одне і теж? :D

 

тобто Ви важаєте якщо написано "Made in EU" То це супер якість?

а якщо зроблено в Україні то це повне лайно?

я вас вірно розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як же підтримка укр.виробника?

і чому ви вижаєте що у нас дійсно всі труби г..о?

 

Поддержка - дело добровольное.

Хотите нести туда деньги - несите.

То, что Вы посвятили столько времени этому вопросу и поделились с нами результатом - это спасибо.

Других зачем в это болото тянуть?

 

Да, лично я считаю и по личному опыту вижу , что в основной своей массе трубы отечественного производства - говно.

Возможно, за редким исключением. Но подтверждений этому нет.

 

Но у меня нет ни ресурсов, ни желания, ни времени рыться в куче навоза в поисках бисера.

В конце концов, деньги у монтажников, пусть приложат усилия, чтобы им их понесли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому це я когось тяну в болото?)

де є труба яка виробляться з переробленого пластику , а є яка виробляється з первиного.

на форумі є багато тем про труби нашого виробництва, багато хто задоволений якістю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на форумі є багато тем про труби нашого виробництва, багато хто задоволений якістю

Так чому б вам не купити таку трубу і через декілька років, нам розказати який ви задоволенний?

Ви перший раз вибираєте трубу для себе, а ми вже багато років майже кожен день з ними працюємо. Тай навіть ярі патріоти, які мають гроші, чомусь не купляють Тавріїї і Ланоси, а все японьське, та німецьке :flag1:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на форумі є багато тем про труби нашого виробництва, багато хто задоволений якістю

1. Хто задоволений ? Щось не пам*ятаю.

2.Ви вже 3 неділі вибираєте трубу для ТП.

В мене складається враження, що купивши якесь ..., Вам дуже хочеться перекласти відповідальність на когось іншого і заручитися моральною підтримкою.

P.S.Я вчора цілий день мотався на резервній "Пріорі". Здається все нормально: їде, тормозить, працює кондиціонер. Але я приїхав додому "мертвий".

Мораль: Є гроші, чи можете заробити- купляйте Раутермес, чи такого ж класу. Немає- зіграйте в лотерею і купить якусь вітчизняну трубу.

В кінці-кінців, Таврія теж машина, і виграши в лотерею також ніхто не відміняв.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Хто задоволений ? Щось не пам*ятаю.

2.Ви вже 3 неділі вибираєте трубу для ТП.

В мене складається враження, що купивши якесь ..., Вам дуже хочеться перекласти відповідальність на когось іншого і заручитися моральною підтримкою.

P.S.Я вчора цілий день мотався на резервній "Пріорі". Здається все нормально: їде, тормозить, працює кондиціонер. Але я приїхав додому "мертвий".

Мораль: Є гроші, чи можете заробити- купляйте Раутермес, чи такого ж класу. Немає- зіграйте в лотерею і купить якусь вітчизняну трубу.

В кінці-кінців, Таврія теж машина, і виграши в лотерею також ніхто не відміняв.

 

три тижні це не показник, це по-перше, а по-друге чого це ви вирішили що я хочу на когось що перекласти?

на форумі є теми де люди використовуют нашу трубу виробництва чернівці (Maer) та Дніпро (Liseven)

не скрізь кладуть рехау і їй подібні, при дотримані температурних режимів 40-60гр. даже сама дешева труба буде працювати 10-15років.

сам виробник продає труби по 0,3-0,4 у.е за метр так це не зовсім і лотерея

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і?)))

це сарказм такий?)

 

именно. смотрите: на 100 метровом доме разница в 0.4 евро на 1 м.п (ваша труба и рехау) составит 250 евро, то есть 7000 грн. Думаю, только выяснение мест протечки (выезд сантехника, тепловизионная сьемка) будут сопоставимы с этой суммой. а еще вскрытие стяжки, замена покрытия (которое уже не в продаже, а купить одну упаковку негде)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

три тижні це не показник, це по-перше, а по-друге чого це ви вирішили що я хочу на когось що перекласти?

на форумі є теми де люди використовуют нашу трубу виробництва чернівці (Maer) та Дніпро (Liseven)

не скрізь кладуть рехау і їй подібні, при дотримані температурних режимів 40-60гр. даже сама дешева труба буде працювати 10-15років.

сам виробник продає труби по 0,3-0,4 у.е за метр так це не зовсім і лотерея

 

Я б на Вашему місці послухав цих хлопців які собаку з'їли на своїй роботі, і купив те що радять. А як дуже хочете підтримати вітчизняного виробника можете подивитися в бік меблів, кухонь, спален і шпалер. Воно все на ввиду, і коли набридне то можно через двері винести. А з інженеркою Вам досить довго жити разом, зробіть так щоб цей союз між Вами протримався досить довго:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

три тижні це не показник, це по-перше, а по-друге чого це ви вирішили що я хочу на когось що перекласти?

на форумі є теми де люди використовуют нашу трубу виробництва чернівці (Maer) та Дніпро (Liseven)

не скрізь кладуть рехау і їй подібні, при дотримані температурних режимів 40-60гр. даже сама дешева труба буде працювати 10-15років.

сам виробник продає труби по 0,3-0,4 у.е за метр так це не зовсім і лотерея

 

Аж цілих 15 років?????? :flag1: Треба брати. Я ж сплю й бачу як через 15 років розбивають мені стяжку й роблять капітальний ремонт.:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...