Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Leon. Одноповерховий. Послухаю..

Leon

Рекомендовані повідомлення

Враховуючи ситуацію в Україні, поки є можливість і час хочу подякувати всім, хто приймав участь в розробці мого проекту. Поіменно перераховувати не буду - всі ви відмітились тут в моїй темі :beer: і :rolleyes:

 

Окремо хочу подякувати людям, які приймали і примають участь в будівництві:

Bot(Сергій) - геологія.

Мамай(Валерій Миколайович) - свердловина.

Malevich_best(Олександр) - бетон, бетононасос, плити перекриття

Greenbud(Роман, Юля, Світлана) - газобетон, металопрокат, пиломатеріали, цемент, кровельний матеріал.

PROFITEC(Антон) - матеріали для гідроізоляції та утеплення фундаментів.

Galproekt(Антон) - проект гаража.

щебень_песок(Юрій) - щебінь/пісок. Оперативно.

ShtormDV(Василь) - мій бригадир. Будівництво ще не закінчили, але до цього часу все було без "косяків", більш того, по ходу виправляють те що наробила попередня бригада з бригадиром, прорабом і ще кількома "спеціалістами", яких залучав "прораб".

 

Окремо:

Tarras(Тарас) - проект будинку. Рекомендувати не буду, т.я. роботою не зовсім задоволений, про що можна прочитати і в цій темі. Навіть кількість ГБ і та була порахована неправильно. Можливо це я такий прискіпливий.

 

Вибачайте як кого забув. Нагадайте в ПП - розширю повідомлення.

 

Слава Україні!

Змінено користувачем Leon
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Час не знімає питань, а тільки додає.

От і в мене дуже багато питань по будівництву.

Зберусь з думками і почну формулювати ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багато хто з тих, хто починав будуватись одночасно зі мною, вже закінчують будівництво, або й переїхали жити до власного будинку.

В мене дещо зятяглось будівництво з відомих причин :)

Але тим не менш, навіть за моєї відсутності дещо було зроблено.

Будинок та гараж накрили ще в минулому році. Поставили гаражні двері. Поставили вікна в гаражі.

В цьому році зробили розводку каналізації по будинку(деякі моменти провтикали, про що пізніше :( )залили чорновий пол в будинку, звели внутрішні стіни(перестінки) з червоної цегли, залилии чистову стяжку в гаражі і там же поштукатурили стіни та стелю.

Не пам"я таю чи показував свою копанку, але вона є :) І в цьому році, поки я ще був в армії, дружина навіть закинула туди до сотні штук мілких карасів та коропів :)

Звичайно потрібно буде зробити кращі фото, але поки що те що є з телефона.

408118629_1.thumb.jpg.a72d3a0fefffcdff29a1f539016a466c.jpg

187540464_.thumb.jpg.2b5f336e538cc35de38667b6a6d3f398.jpg

1628984599_1.thumb.jpg.2d82c52192b45cdde44d07bef2d8a5d7.jpg

 

Ще ж і паркан поставили в минулому році! Ворота тимчасові :D

91869859_1.thumb.jpg.5f2c6107333a9e5c684f581444544688.jpg

Ну і подяка форумчанам, що приймали участь в будівництві

muvic - ворота та монтаж

Алік - вікна та монтаж

DEN24 - всі матеріали пов"язані з кровлею

Окрема подяка прорабу, з яким я співпрацюю з етапу стін. Всі інші роботи - він з бригадою.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І в цьому році, поки я ще був в армії, дружина навіть закинула туди до сотні штук мілких карасів та коропів

 

Это выгодное дело? или так для души?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это выгодное дело? или так для души?

 

Ну, те що це не "дело" - однозначно. Для душі? Можливо.. Я навіть не збираюсь там ловити рибу "до столу". Просто є водойма і в ній, на мою думку, має жити риба, а не тільки жаби :) Я взагалі планував запустити туди линя, але не було можливості цим займатиь. Можливо вже наступної весни запущу. А та рибі, що зараз є - то, швидше, експеримент. Літо пережила, мальок з"явився(дуже багато), подівлюсь ще як перезимують.

Чи питання було про армію? :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи питання було про армію?

Судя по всему коммерческая выгода от армии у олигархов). А по темпам стройки Вы не оный))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогие мои форумчане. Поверьте мне, архитектору с приличным стажем работы в Архикаде и в Автокаде вот в чем. "Болванка" дома в Архикаде может показать общее построение всей модели(ну, если в голове Вы ее представить не можете), но она точно не спасет от ошибок, которые при проектировании допускают НЕ АРХИТЕКТОРЫ. Для того, чтобы ГРАМОТНО запроектировать дом, нужно две вещи: школа архитектурная и СТАЖ работы по профессии или ОПЫТ. Если этого нет, то не спасает знание компьютерных программ. И еще. Лучше делать проект в Автокаде(планы, фасады, разрезы) а потом из "вылизанных" фасадов сделать достойную картинку в 3D. Да и смежники(конструктор и инженеры по сетям), которым надо выдавать задание, в основном работают в Автокаде.:Rose:

Та зробив я.. В Архікаді все малював. Навіть зовнішню візуалізацію зробив.

В мене питання було саме до розміщення кімнат і їхніх розмірів.

І вікна в вітальні є, і дах вальмовий я намалював..

Я не знаю. я мабуть не вмію називати правильно теми, чи задавати питання, тому що коли шукав землю, то створив тему, пропозиції і поради почали з*являтись після того, як написав, що земля куплена - до того, тільки мої АПИ..

 

Ділянка 40+ соток, 55х80 метрів. На північному заході відразу на межі ділянки, починається пагорб з кутом нахилу градусів 30-35, висотою метрів 50 і на пагорбі сосновий ліс з соснами висотою 10+ метрів. з фасадного боку ділянки проходить сільська дорога, відразу за дорогою вільхи і клени - це берег річки, до якої метрів 15-20 від межі і відповідно буде метрів 70 від будинку.

 

Просто показувати візуалізацію, а тепер вже й новий план, бажання ніякого.

Сподіваюсь, що архітектор вибере з моїх ескізів кращий і порадить, що можна змінити, щоб було комфортніше жити.

 

 

Так хотілось отримати пораду, а в результаті погавкав. Добре що не нагрубив нікому :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поверьте мне, архитектору с приличным стажем работы..

Дякую за Ваш коментар!

 

Але повернемось до будівництва.

Як я вже казав, були допущені деякі помилки. З моєї вини. Знав, що треба зробити, але забув вказати на плані.

Мова йде про каналізацію. Я забув зробити вихід(чи вхід) в топочній. Тепер доведеться роздовбувати чорновий пол, та прокладати трасу з санвузла_2 або кухні(рис).

plan1.thumb.jpg.e97718f6c596c5ece562596f61c07fbe.jpg

 

Наступні етапи мого будівництва, це:

1. Внутрішня та зовнішня штукатурка.

2. Утеплення стін та горища.

3. Сантехнічні роботи(розводка холодної/гарячої води, теплий пол, радіатори, підключення котлів ТТ та електро, фільтри на воду)

4. Електитрика.

5. ЛОС. Та з цим ще треба визначатись.

 

Ще один досить неприємний момент, думав, що буде газовий котел(ну, так, традиційно), але до газу далекувато, та й не хочеться зав"язуватись на нього. А димоход як під газ, гільза на ф150мм. І тепер думай який ТТ втулити в топочну розміром 1,7х4..

 

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А димоход як під газ, гільза на ф150мм. І тепер думай який ТТ втулити в топочну розміром 1,7х4..

 

Що скажете?

 

Я б поставив Candle. Доводилось кочегарити такий, автоматика котла працює без електрики, горить довго, а якщо між дрова засипати тирсу - то ще довше, якщо на дворі нульова температура - то загрузки вистачало на 2-2.5 доби. І місця займає мало - найтовстіший з них має діаметр близько 80см

 

Добавлено через 2 минуты

діаметр димоходу 160 мм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще один досить неприємний момент, думав, що буде газовий котел(ну, так, традиційно), але до газу далекувато, та й не хочеться зав"язуватись на нього. А димоход як під газ, гільза на ф150мм. І тепер думай який ТТ втулити в топочну розміром 1,7х4..

Вітаю!

Хоч Ви мені не раді, але дозволю собі Вам порадити, шукати можливості приєднання до газу, або зупинитися на електричному опаленні. (по витратах на електричне опалення Вас проконсультує Алгебра).

Не зв'язуватися з газом варто лише у тому випадку, якщо немає жодної можливості підключитися. Лише газ забезпечить Вам комфортне користування.

ТТ це дуже клопіткий варіант.

Розглядала ТТ, як альтернативу газу, але гуру цього форуму (що мали би ставити обладнання) відмовили. Пояснили, що це затратно на етапі монтажу, незручно і малоефективно в процесі користування. Порадили, в якості альтернативи на екстремальні умови поставити якісну камінну топку у вітальні та закласти кабелі для встановлення електричного котла.

Запитайте Корні або Мураву.

Всіх благ!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І тепер думай який ТТ втулити в топочну розміром 1,7х4..

 

Що скажете?

Вітаю з поверненням :beer:

ми будемо ставити Stropuva IDEAL+ маленький електро на ГВС влітку...у знайомого Stropuva старого зразка вже 3 роки, ніяких бридкостей з ним не було

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав я, думав по обігріву будинку й прийшов до такої думки, що опалення буде проводитись двома котлами: електричним та твердопаливним.

Електричним тоді коли в мене не буде можливості підкидати паливо, а ТП - коли вона буде.

Тобто виділи, що один з них основний, а один резеврний - не можу. Буде час, коли електричний буде основним, а буде час - коли ТП.

Тепер треба подумати, який же все-таки котел зможе працювати при моєму димоходу 150-го діаметра.

 

Ще ніяк не можу вирішити для себе питання утеплення стін. В мене стіни в 400мм з газоблоку Д500. Утеплювати їх 10 см віти чи 10 см ППС. ППС тепліше але менш технологічно, особливо враховуючи, що 10 см буде недостатньо, щоб в нього перенести "точку роси".

Які будуть поради, панове?

 

Добавлено через 12 минут

пс. Крім того, вирішив перейти на обігрів виключно теплими полами.

в технічних приміщеннях(топочна, санвузли, прихожа) буде плитка, а в жилих - паркетна дошка.

Що буде на кухні - не вирішив, мабуть також плитка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, по суті хол - і є коридор. Широкі двері в гостинну завжди відкриті - єдине джерело природного освітлення.

Я ж свої думки навіщо на форумі засвітив? Для того, щоб почути поради. Сім*я з двох дорослих і двох дітей. Менше кімнат зробити не виходить.. Підкажіть, як їх розмістити так, щоб не було коридору.

"Фе" - це добре, це означає, що потрібно щось міняти. От тільки питання в тому, ЯК і ЩО міняти.

Коли я почну розмову з архітектором, я ж повинен буду пояснити який будинок я хочу. Я так думаю..

Думаєте абсолютно не вірно. Це як самому собі пошити штані , а потім піти до кравця, щоб Він трохи "там підрізав і тут підточив". Поважаючий себе кравець ніколи не візьметься за таку "роботу".

Завдання архітектора - найкраще втілити Ваші мрії, але з урахуванням сучасних будівельних норм, властивостей будівельних матеріалів, та особливостей Вашої ділянки. Довіртеся спеціалістам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думав я, думав по обігріву будинку й прийшов до такої думки, що опалення буде проводитись двома котлами: електричним та твердопаливним.

Електричним тоді коли в мене не буде можливості підкидати паливо, а ТП - коли вона буде.

Тобто виділи, що один з них основний, а один резеврний - не можу. Буде час, коли електричний буде основним, а буде час - коли ТП.

Тепер треба подумати, який же все-таки котел зможе працювати при моєму димоходу 150-го діаметра.

 

Ще ніяк не можу вирішити для себе питання утеплення стін. В мене стіни в 400мм з газоблоку Д500. Утеплювати їх 10 см віти чи 10 см ППС. ППС тепліше але менш технологічно, особливо враховуючи, що 10 см буде недостатньо, щоб в нього перенести "точку роси".

Які будуть поради, панове?

 

Добавлено через 12 минут

пс. Крім того, вирішив перейти на обігрів виключно теплими полами.

в технічних приміщеннях(топочна, санвузли, прихожа) буде плитка, а в жилих - паркетна дошка.

Що буде на кухні - не вирішив, мабуть також плитка.

 

Leon, з цими всіма питаннями краще йти напряму в тематичні гілкий вже там запитувати у спеціалістів. В ці теми сантехніки й інші вузьконаправлені профі рідко заглядають ;-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Leon, з цими всіма питаннями краще йти напряму в тематичні гілкий вже там запитувати у спеціалістів. В ці теми сантехніки й інші вузьконаправлені профі рідко заглядають ;-)

Іноді буває. ))

 

Добавлено через 5 минут

Думав я, думав по обігріву будинку й прийшов до такої думки, що опалення буде проводитись двома котлами: електричним та твердопаливним.

Електричним тоді коли в мене не буде можливості підкидати паливо, а ТП - коли вона буде.

Тобто виділи, що один з них основний, а один резеврний - не можу. Буде час, коли електричний буде основним, а буде час - коли ТП.

Тепер треба подумати, який же все-таки котел зможе працювати при моєму димоходу 150-го діаметра.

 

Ще ніяк не можу вирішити для себе питання утеплення стін. В мене стіни в 400мм з газоблоку Д500. Утеплювати їх 10 см віти чи 10 см ППС. ППС тепліше але менш технологічно, особливо враховуючи, що 10 см буде недостатньо, щоб в нього перенести "точку роси".

Які будуть поради, панове?

 

Добавлено через 12 минут

пс. Крім того, вирішив перейти на обігрів виключно теплими полами.

в технічних приміщеннях(топочна, санвузли, прихожа) буде плитка, а в жилих - паркетна дошка.

Що буде на кухні - не вирішив, мабуть також плитка.

Якщо ви плануєте повністю опалювати будинок теплою підлогою, то або потрібно готувати немалу сумму коштів на правильну і безпечну обвязку або зосередитись на опаленні з допомогою електрокотла.

 

Правильні ,безпечні системі з теплою підлогою і ТТ котлом (навіть українським) досить недешеві.

скажу простіше, вони не окупляться(((

 

По друге: в приміщеннях, де паркетна дошка прийдеться занижувати температуру на поверхні щоб їй жилося краще, а це призведе до замалої тепловіддачі теплої підлоги і недогрів приміщення. Можна розглянути варіанти термодерева (вартість не сподобається зовсім) або вінілових покриттів, проте там теж ціна не мала і теж дещо потрібно обмежувати температуру якщо повністью слідувати технології виробника

 

Добавлено через 5 минут

Я б поставив Candle. Доводилось кочегарити такий, автоматика котла працює без електрики, горить довго, а якщо між дрова засипати тирсу - то ще довше, якщо на дворі нульова температура - то загрузки вистачало на 2-2.5 доби. І місця займає мало - найтовстіший з них має діаметр близько 80см

 

Добавлено через 2 минуты

діаметр димоходу 160 мм

 

Candle -непоганий варіант, можу порівняти його зі СВАГом і Стропувою.

 

Проте потрібно памятати що котли такого типу не допускають дозавантаження, а це спричиняє деякий дискомфорт у користуванні якщо судити за реальними відгуками людей,яким ми його встановлювали.

 

І ще важливий момент: такі котли люблять перегріватись, тому хоч виробники і не включають в свої схеми пристрої захисту я рекомендую не економити на цьому

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іноді буває. ))

 

Якщо, ТС не проти :beer:спитаю і я...обв"язку для цього котла краще робити міддю ? чи тільки міддю ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іноді буває. ))

:beer:

Якщо ви плануєте повністю опалювати будинок теплою підлогою, то або потрібно готувати немалу сумму коштів на правильну і безпечну обвязку або зосередитись на опаленні з допомогою електрокотла.

 

Правильні ,безпечні системі з теплою підлогою і ТТ котлом (навіть українським) досить недешеві.

скажу простіше, вони не окупляться(((

Якщо я правильно розумію, то причина в температурі теплоносія?Тобто для ТП потрібна невисока температура, а твердопаливний котел дає високу температуру і система, яка буде утримувати її на потрібному рівні, виходить досить дорогою. Так?

А з покриттям теплого полу взагалі біда. Хочеться, щоб і виглядало нормально і було сумісним з використанням ТП. Ну не стелити ж в усіх кімнатах плитку :)

 

пс. З Новим Роком всіх! ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо, ТС не проти :beer:спитаю і я...обв"язку для цього котла краще робити міддю ? чи тільки міддю ?

 

Мідь, сталь, ніякого пластика...

І бажано встановлювати змішувальний клапан на виході щоб в пластик не пішло вище 100, краще хай кипить контур котла і охолоджується клапаном охолодження

 

Добавлено через 4 минуты

:beer:

 

Якщо я правильно розумію, то причина в температурі теплоносія?Тобто для ТП потрібна невисока температура, а твердопаливний котел дає високу температуру і система, яка буде утримувати її на потрібному рівні, виходить досить дорогою. Так?

А з покриттям теплого полу взагалі біда. Хочеться, щоб і виглядало нормально і було сумісним з використанням ТП. Ну не стелити ж в усіх кімнатах плитку :)

 

пс. З Новим Роком всіх! ;)

 

так в цьому проблема, бо зворотня лінія буде завжди холодною і котел буде видавати тепло порціями, це шлях для закипання. Для ліквідації цього моменту потрібен ТА і місце під нього, а це кошти.

 

По покриттю, це проблема у всіх, деякі забивають і під ламінатом гріють як треба ,а не як дозволено, моя справа попередити.

Під паркетною дошкою я б не ризикував гріти....а то їй може не сподобатись, хоча якщо є бажання спробувати.....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

По покриттю, це проблема у всіх, деякі забивають і під ламінатом гріють як треба ,а не як дозволено, моя справа попередити.

Під паркетною дошкою я б не ризикував гріти....а то їй може не сподобатись, хоча якщо є бажання спробувати.....

 

Вот у нас на первом этаже плитка а-ля под дерево и в гостевой комнате ламинат. Теплый пол только под плиткой. Так реально разница колоссальная: теплый пол теплый и приятный, а ступаешь без тапок на ламинат, как будто на лед:(

Да, дорого все эти ТП, но комфорт несравнимый. Если посчитать, то дома, которые строишь для себя, а не на продажу в итоге все дорогие ;-) В случае продажи вряд ли окупится вложенное.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот у нас на первом этаже плитка а-ля под дерево и в гостевой комнате ламинат. Теплый пол только под плиткой. Так реально разница колоссальная: теплый пол теплый и приятный, а ступаешь без тапок на ламинат, как будто на лед:(

Ань, а буде за вікном квітень. Ти виключиш опалення. І до липня будеш ходити по холодній плитці.

Я вже голову зламав з покриттям теплих полів, але радіатори категорично не хочу.

Майже готовий покласти в усіх кімнатах плитку. І коли опаленняне працює, то кидати на поли якісь коврики/доріжки/рогожки..

 

Чи наприклад в спальних кімнатах покласти ковролін. Можливо зараз в тему заглянуть сантехніки(сподіваюсь) і скажуть, що ковролін ще гірше ніж паркетна дошка, але мені чомусь здається, що коротковорсовий ковролін буде теплим та комфортним в сезон без опалення. І не бачу причин, які б заважали йому віддавати тепло від полу взимку. Ну, буде температура носія вища на кілька градусів. Умовно: де плитка - 25, де ковролін - 30.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи наприклад в спальних кімнатах покласти ковролін. Можливо зараз в тему заглянуть сантехніки(сподіваюсь) і скажуть, що ковролін ще гірше ніж паркетна дошка, .

 

Ковролин - ни за что!!!! Был у нас на Позняках ковролин в квартире.....Сорвала, выбросила и не жалею.

Нормально его вычистить очень трудоемко - просто пылесос не поможет. Тем более в частном доме!!!Пожалей Олю Ж-)

 

На данный момент вижу выход в ковриках небольших, которые можно легко вынести, вытрусить, помыть керхером. Сейчас малый ползает по всему дому и я не боюсь о том, что простынет или замерзнет. В его комнату купим коврик или кусок детского ковролина, который можно выносить на улицу, на снежок. Ну и в межсезонье тапки - это неизбежность для мерзляков.

Летом же наоборот в кайф по прохладненькому полу походить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так в цьому проблема, бо зворотня лінія буде завжди холодною і котел буде видавати тепло порціями, це шлях для закипання. Для ліквідації цього моменту потрібен ТА і місце під нього, а це кошти.

котел, про який я писав вище, підключено у систему із радіаторами та теплою підлогою

по такій схемі (не малював манометра, клапана скидання повітря, спереду та позаду насоса - крани, кран зливу, колектори т.п. та насос).

На вході у теплу підлогу - кран-регулятор, який то відкривається то закривається.

 

розтопка проходить таким чином - повністю відкр. кран, що з'єднує подачу і зворотню

розтоплюю котел, нагріваю до 65-70 в залежності від погоди

тоді починаю прикривати кран, в залежності від потреб у теплі в приміщенні

як правило, прикритий він десь на 2/3..3/4 (шаровий кран)

 

якщо положити руку на колектри т.п., то відчувається, що вони то теплішають, то холоднішають, на т.п. стоїть окремий насос

 

але ці періоди тепління/холодання досить невеликі, тривають секунд 20

НМД, котел є досить інерційний, і цих пульсацій він навіть не відчуває.

крім того, автоматика котла сама виставляє необхідну інтенсивність горіння, в залежності від тепла, котре забирається від нього

 

навіть якщо котел працює повністю на теплу підлогу, то закипання не відбудеться

бо у candle дрова горять зверху вниз, і воно досить таки кероване автоматикою котла

 

хоча та автоматика - один єдиний датчик

 

якщо неправий, хай спеціалісти поправлять :)

можу причепити фотки, якщо цікаво

Drawing1.png.e088de35e6899f7d07ff9c369ef33b4f.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Майже готовий покласти в усіх кімнатах плитку. І коли опаленняне працює, то кидати на поли якісь коврики/доріжки/рогожки..

 

Умаетесь забрасывать дорожками :)

 

Чи наприклад в спальних кімнатах покласти ковролін. Можливо зараз в тему заглянуть сантехніки(сподіваюсь) і скажуть, що ковролін ще гірше ніж паркетна дошка, але мені чомусь здається, що коротковорсовий ковролін буде теплим та комфортним в сезон без опалення
.

 

Ковролин не так чтобы идеальный материал для домашних покрытий, но пылесборник знатный.

 

Рассмотрите вариант кварц-виниловой плитки аля декотайл и им подобных: тактильно уже не керамика, но еще и не линолеум. Плюс можно выбрать фактурный вариант - смотрится неплохо.

 

Укладка правда заморочная и подготовка поверхности должны быть непростая.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас малый ползает по всему дому и я не боюсь о том, что простынет или замерзнет.

Моя ползала по всей квартире, в плитке, без подогрева - и я не боялась :-) (поверьте, та плитка похолоднее была). Это вопрос к личным тараканам.

 

У меня в спальне и в детской, вообще везде в доме на полу плитка и везде теплый пол - суууупер, для нашей семьи идеально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в спальне и в детской. У меня в доме вообще везде плитка и везде теплый пол - суууупер, для нашей семьи идеально.

 

Таня, покаж фото..

Хочу побачити як воно виглядає коли спальня в плитці.

Пліііз..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...