Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Gitan, Харьков, Дом из газобетона.

Gitan

Рекомендовані повідомлення

Бензиновый очень шумный, и выхлопы под нос. Единственный плюс - мобильность. Подумывал над аккумуляторным, но пока нет отзывов. Если кто пользуется, как он в плане практичности, по весу, по длительности работы?

 

Еще бензиновые мощнее

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотря какая трава, у меня хуска бензиновая 525RX , так иногда мощи не хватало :) шум -да, выхлоп в нос не валит. Вибрация ещё..

Вообще больше предпочитаю бензиновую технику, садовую в смысле :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоже актуально, завтра планирую сделать тоже самое)

Почему электро? Я вот никак не могу определится, электро или бенз...?

 

Электро проще в обслуживании. Не проблем в заводом, свечей, бензином.

Для участка, где есть розетка, оптимальный вариант.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо мова йде про бур"яни а не про газонну траву, то я взагалі поступив інакше. Я купую яд Ураган від сингенти. 300мл за 115 грн мені вистачає на два роки. Бур"ян гине, сохне і що саме головне перегниває його коріння. В наступному році сіятиму газон, то ж до наступного року ураганом продовжую. Виходить недорого, надійно і не дає укріплятися корінню.

Подскажите у кого можна купить его.Спасибо:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите у кого можна купить его.Спасибо:)

 

У Эпицентра

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите у кого можна купить его.Спасибо:)

 

zelensvit.com/p269169436-gerbitsid-uragan-forte.html

 

Останній раз тут брав.

А взагалі, в любом садовом магазині.

 

ПС: доводилося працювати в Епіцентрі, після цього не переношу цей магазин..., там дуууже дорого, дві ціни

27.ua/ua/search/?q=%D1%83%D1%80%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%BD

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там дуууже дорого, дві ціни

 

по ризному, я там ЕППС купив колись зи знижкою(домовлявся окремо в кабинети), дешевше ниж на Olx вийшло ще й доставка тоди була безкоштовна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по ризному, я там ЕППС купив колись зи знижкою(домовлявся окремо в кабинети), дешевше ниж на Olx вийшло ще й доставка тоди була безкоштовна

 

Все вірно, гарну ціну вони іноді викидають. Але загалом, як система, там дві ціни від ринку юність чи інтернету. Я теж деякі речі там собі купував, душеву, унітаз... треба відслідковувати ціну і не думать шо в епіцентрі можна брать все. Візьміть там одескабель, охрінієте...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо мова йде про бур"яни а не про газонну траву, то я взагалі поступив інакше. Я купую яд Ураган від сингенти. 300мл за 115 грн мені вистачає на два роки. Бур"ян гине, сохне і що саме головне перегниває його коріння. В наступному році сіятиму газон, то ж до наступного року ураганом продовжую. Виходить недорого, надійно і не дає укріплятися корінню.

Я не те шоб звернутий на екології еко-хлібі/еко-молоці, але просто цікаво: чи не стрьомно обробляти без костюму хімзахисту?

www.bbc.com/russian/news-48263588

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не те шоб звернутий на екології еко-хлібі/еко-молоці, але просто цікаво: чи не стрьомно обробляти без костюму хімзахисту?

 

як на мене краще хай бурьян росте, нiж химиэю кропить свою землю.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене краще хай бурьян росте, нiж химиэю кропить свою землю.

 

Ну или сильно вникать, чтр ща химия и как именно она травит растение...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сингента, це найкрутіший виробник хімії в світі. На семінарах сингенти навіть манагери пьють ту хімію.

Ви виростите виноград без обприскування? Чи картоплю? А що ви робите коли ваші кущі пожерає хрущ чи мурахи?

На сьогоднішній день без цього нереально.

 

Пс: про екопродукт. Є тут в нас один знаменитий фермер. Пів києва на його екопродукті. Розвод вищої категорії. Ви навіть неуявляєте як Вас на°обують. Вибачте, я не хочу нікого засмучувати, але це правда, знаю зсередини цю кашу.

 

Найкраще те, що виростили самі, нажаль з хімією, бо без неі ніяк. Але то ви знаєте що двічі від жука картоплю кропили, а в магазині може і шість разів....

 

Добавлено через 1 минуту

як на мене краще хай бурьян росте, нiж химиэю кропить свою землю.

 

Ну ну

Я на місці бур'янів траву садитиму. Як мені підготувати почву і знищити коріння бур'яну?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ну

Я на місці бур'янів траву садитиму. Як мені підготувати почву і знищити коріння бур'яну?

 

переорати верхни 10 см та засияти травичку.

в подальшому видалення бурьяну тильки механичним способом з одночасним досиванням газону,

так за 2-3 роки отримаете газон, якщо кожен рик робити весь комплекс робiт по газону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

переорати верхни 10 см та засияти травичку.

в подальшому видалення бурьяну тильки механичним способом з одночасним досиванням газону,

так за 2-3 роки отримаете газон, якщо кожен рик робити весь комплекс робiт по газону.

 

Бог в поміч

 

А я не маю ні натхнення ні часу два роки з виделкою в руках лазить по газону площею в 200-300 м.кв.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бог в поміч

 

А я не маю ні натхнення ні часу два роки з виделкою в руках лазить по газону площею в 200-300 м.кв.

 

так бурьян по новiй лiзе кожен рiк, те що ви типу окропите сьогоднi, в наступному роци буде ще.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще бензиновые мощнее
Если там пару соток косить — некритично. Тем более что маленькие бензинки даже слабее этого электротриммера. В общем, выбор прост: если напряжение в розетке и расстояние до неё позволяют — можно брать электро.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пс: про екопродукт. Є тут в нас один знаменитий фермер. Пів києва на його екопродукті. Розвод вищої категорії. Ви навіть неуявляєте як Вас на°обують. Вибачте, я не хочу нікого засмучувати, але це правда, знаю зсередини цю кашу.

 

Позначка "еко" це значить що в ціну включено податок на погані оцінки з біології і хімії в школі :)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сингента, це найкрутіший виробник хімії в світі. На семінарах сингенти навіть манагери пьють ту хімію.

Ви виростите виноград без обприскування? Чи картоплю? А що ви робите коли ваші кущі пожерає хрущ чи мурахи?

На сьогоднішній день без цього нереально.

 

Пс: про екопродукт. Є тут в нас один знаменитий фермер. Пів києва на його екопродукті. Розвод вищої категорії. Ви навіть неуявляєте як Вас на°обують. Вибачте, я не хочу нікого засмучувати, але це правда, знаю зсередини цю кашу.

 

Найкраще те, що виростили самі, нажаль з хімією, бо без неі ніяк. Але то ви знаєте що двічі від жука картоплю кропили, а в магазині може і шість разів....

:rolleyes: ну так, якщо менеджери п'ють ту хімію - 2міліарди (білліони, Карл) суд дарма присудив постраждалим від раку та раундапу; мова йшла не про те, що на тій землі потім росте, а як раундапи/урагани/етц впливають на людину, адже з літака оприскати 100500га то одне, а руцями на городі - в теорії можна себе потім в тому красивому газоні і прикопати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2міліарди (білліони, Карл) суд дарма присудив постраждалим від раку та раундапу

 

Ну типу так, даремно (або як мінімум передчасно) - вдалося розчулити присяжних. По-факту зв'язок між раундапом і раком не доведений, є тільки підозра.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як на мене краще хай бурьян росте, нiж химиэю кропить свою землю.

 

Я думал только меня коробит, когда кто-то с удовольствием обрабатывает канцерогенной хренью свою землю. Где кстати детки играют... У меня с бурьянами пока беда. Положил за пять лет три электротриммера... Подумываю застелить массово всё агротканью, пока до газона руки не дойдут. Но вот Ураганом обрабатывать не хочу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня с бурьянами пока беда. Положил за пять лет три электротриммера... Подумываю застелить массово всё агротканью, пока до газона руки не дойдут. Но вот Ураганом обрабатывать не хочу.

 

Дорожки, отсыпанные по геотекстилю, и выгороженные грядки решают вопрос с бурьянами на 80%. На даче кошу только виноградник.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорожки, отсыпанные по геотекстилю, и выгороженные грядки решают вопрос с бурьянами на 80%. На даче кошу только виноградник.

 

Пытаюсь осознать твою мысль. Пойду вина выпью - без этого не получается.:D У меня сейчас порядка 25 соток под бурьянами. Грядок будет с гулькин фиг и сделаю их по образцу как у ТС. Даже плиты еврозабора уже под это дело прикупил. Виноград там же сажать планирую. Допустим всё это займёт ну 2 сотки. Ещё 10-12 когда-то отдам под газон. Но бурьяны ведь всё равно сами по себе никуда не денутся...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пытаюсь осознать твою мысль. Пойду вина выпью - без этого не получается.:D У меня сейчас порядка 25 соток под бурьянами. Грядок будет с гулькин фиг и сделаю их по образцу как у ТС. Даже плиты еврозабора уже под это дело прикупил. Виноград там же сажать планирую. Допустим всё это займёт ну 2 сотки. Ещё 10-12 когда-то отдам под газон. Но бурьяны ведь всё равно сами по себе никуда не денутся...

 

Два дня кошу траву после работы. Прим 6 сот. Один день ножем посбивал, второй леской выкосил в ноль. Да, надо максимум закатывать в тротуарку :)

Насобирал стог ароматного сена . Отдам куму в баню.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...