Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

выбор ворот

Рамірес

Рекомендовані повідомлення

Дружині більше Вішньовскі ворота сподобалися.

Та й реальні ворота ми бачили лише Дурхан (чи це слово тут заборонено?), Херман, та Вішньовскі. Алютехівських воріт на фірмах, які ними торгують не бачили, лишень зразки панелей. А я більше схильний довіряти тому, що зміг помацяти руками...

Дурхан ніяк не вразив, Херман задорогий. Ось і залишився цей вибір, Вішньовскі чи Аллютех.

 

Та й більша довіра до Польського виробника, аніж до Київського (Алютех ніби вже в Києві ріжуть - комплектують?).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все правильно, клиенты всегда выбирают перламутровые пуговицы... :)

Я не говорю, что они плохие.... может даже с ними поработаем.... но выбор будет не по цвету.... и финдиклюшкам....

А что те кто Вам предлагал Алютех и Д-о-р-х-а-н не сказали где можно посмотреть на реально установленные ворота?

Это касается и Вышневски...

Стенд можно вылезать.... он стоит в офисе, на него не капает... и т. д..

Что бы выбрать надо поспрашивать соседей что у них установлено... и что нравится что нет...

 

А понты у всех производителей есть....

Алютех например делает картины из алюминея..Д-о-р-х-а-н накладки из алюминия поз дерево...

 

Хороший понт дороже денег...:)

 

Добавлено через 4 минуты

Интересно....

Форум можно уже обвинить в не объективности!!!

 

Если нельзя говорить Д-о-р-х-а-н

То пусть и Алютех и херман и еще кто там Ритерна...

 

Какому не очень умному человеку пришла такая идею в голову...???:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте тогда и буквы запретим из которых состоит это не приличное слово.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Д

О

Р

Х

А

Н

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Пропозицію по них тут так і не отримав, отже буду орієнтуватися на ту пропозицію, яку мені озвучив представник у моєму місті.

.....

 

Берете предложение Алютех + 100... максимум 120 евро... это реальная цена!

 

Все остальное от лукавого... ну или Ваш подарок продавцу :)

 

Но покупать Вы будете все равно у того кто Вам предложил на 300 евро больше. Так как предложений на рынке нет и можно ломить цену. Кроме того Вам же их еще смонтировать надо. Так что замкнутый круг...

 

Все равно придется платить :lol:

 

Но еще поинтересуйтесь, вдруг что ... вы потом этого продавца найдете, если надо будет ремонтировать, все бывает... есть у них запчасти на Украине...

Я думаю Вам не захочется сидеть с открытыми воротами пару месяцев пока запчасти придут.

 

В общем решайте... Платить Вам. Вам и музыку заказывать...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

s-vorota_com, что то вы разнервничались. Пускай человек покупает что хочет. Это клиенты (если они клиенты, а не засланы) которые хотят всегда что то новое на рынке.

 

Киевляне, стоит ли ехать на выставку 18.09. на Експоплазу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

s-vorota_com, что то вы разнервничались. Пускай человек покупает что хочет. Это клиенты (если они клиенты, а не засланы) которые хотят всегда что то новое на рынке.

 

Киевляне, стоит ли ехать на выставку 18.09. на Експоплазу?

 

Я совершенно спокоен. Я таких клиентов люблю. Они сначало назаказывают у кого попало.... А потом с них денег можно рубить... сколько хош... :)

Недавно случай был. Ворота поставили в прошлом году, а сегодня этих уже нет, так за перепрограммирование привода 200 грн. 2 мин и поехал дальше... :)

И если что то с воротами, то тоже, не только я, все на чужие ворота лупят и на запчасти и на работу, и деваться не куда платят. Потом Договор на обслуживание заключают. Так как им легче заплатить чем сидеть с открытыми или зарытыми воротами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот накинулись.

появилсь возможность понаблюдать за пациентом, за течением болезни, симптомами...

а вы накинулись.

посмотрим, как оно в работе.

ибо не верю я в мифы о европейском качестве, если оно из польши

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берете предложение Алютех + 100... максимум 120 евро... это реальная цена!

...

Но еще поинтересуйтесь, вдруг что ... вы потом этого продавца найдете, если надо будет ремонтировать, все бывает... есть у них запчасти на Украине...

Дякую за пораду.

Якщо цікавить, то Алютех мені порахували менше 1000Є.

По пропозиції по Вішньовскі біля 1200Є.

Запчастини є в наявності на складі (принаймні мене так проінформували).

Далі, по стендам.

Ворота Дурхана знаходилися у закритому приміщенні, і вони відкривалися з заїданням. Як пояснив продавець, винна в тому дурханівська конструкція стенду, яка сама по собі перекошується, і вносить похибки у роботу воріт. Якщо це так - то ганьба таким виробникам, які власний стенд не можуть зробити так, як належить.

Ворота Хермана бачив в двох екземплярах, також в закритих приміщеннях.

Усе працює ідеально, що не дивно.

Стенд Вішньовских воріт як не дивно знаходиться на вулиці, під відкритим небом. Але закриваються вони значно легше від Дурхана, хоча і не так легко, як "лабораторний" варіант Хермана.

По ціні, звичайно виграє Аллютех. І досить серйозно. І завальцовка панелей в Алютеха мені більше сподобалася, якщо чесно. Проте прочитавши ваші відгуки, мабуть зупинюся на Вішньовскіх.

А там побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....

Якщо це так - то ганьба таким виробникам, які власний стенд не можуть зробити так, як належить.

....

Проте прочитавши ваші відгуки, мабуть зупинюся на Вішньовскіх.

А там побачимо.

 

Я б сказав трішки не так, мені здається що проблема як раз криється в самій конторі, це і продавець, який продає, і монтажник який збирав стенд, і директор, який за це все відповідає... Як би в мене так працювали ворота я б напевне вже тут не писав :o

 

Якщо фірма не може налагодити стенд, то це серйозний привід замислитись, здатні вони в загалі поставити ворота на реальний гараж? Чи вони все так роблять на мать його так ... :)

 

Цікаво, що пропонували там де був д о р х а новський стенд і на скільки Дороше? як що не секрет? Чи було просто без варіантів, бери як є?

 

Поцікавтеся ще скільки вони працюють, де ставили, якщо є можливість подивіться такі ворта по місту, і просто запитайте у власника, що і як... За звичай люди з радістю все розповідають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

s-vorota_com, тому що одна паршива вівця псує усе стадо.

метода розкручування цього бренду, а також засоби, якими намагались користуватись тут на форумі представники виробника - мабуть заслуговують на покарання.

модераторам краще видно, з якого ай-пі заходять користувачі.

мабуть, білшість схвальних відгуків йшла з того самого ай-пі, що зареєстрований неподалік від кока-коли.

тому й було прийняте таке рішення.

це моя така думка.

 

до речі, якщо помітили, інформація про ті ж самі польські ворота тут на форумі не зустріла навального гноблення, хоч і місцеві форумські продавці воріт їх не ставили і ставити не планують, тобто ще один конкурент з`являється.

але ж інформація цілком прийнятно була сприйнята.

тому що немає "лапші", яку так нахабно просували північні сусіди

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

s-vorota_com, тому що одна паршива вівця псує усе стадо.

метода розкручування цього бренду, а також засоби, якими намагались користуватись тут на форумі представники виробника - мабуть заслуговують на покарання.

модераторам краще видно, з якого ай-пі заходять користувачі.

мабуть, білшість схвальних відгуків йшла з того самого ай-пі, що зареєстрований неподалік від кока-коли.

тому й було прийняте таке рішення.

це моя така думка.

 

до речі, якщо помітили, інформація про ті ж самі польські ворота тут на форумі не зустріла навального гноблення, хоч і місцеві форумські продавці воріт їх не ставили і ставити не планують, тобто ще один конкурент з`являється.

але ж інформація цілком прийнятно була сприйнята.

тому що немає "лапші", яку так нахабно просували північні сусіди

 

І все одно Г А Н Ь Б А форуму і мобераторам. ЧОМУ мені рота затикають. хочу писати Д О Р Х А Н і буду... Що алютех чи хтось інший бабла підкинув? Це на скільки треба бути продажними?

 

І Автоматика у них не гірша чим у всіх інших... Чи подобається це комусь, чи ні :lol::lol::lol::lol::lol:

 

А якщо хтось не виконує якісь правила, будь ласка вкажіть які, і заблокуйте конкретного користувача …

А то тепер я не мужу висловити свою думку.

 

Мені це нагадує дитячий садок, а не спілкування професіоналів. І поведінка управління форуму ні чим не ліпша. Упереджене ставлення не допустиме на ресурсі який себе поважає. Якщо щось не подобається змінюйте правила, але вони повинні бути однакові для всіх!

Чи ми тепер будемо писати – Д,Х,А,В,Р… головне щоб назви не повторювались. Так Ви вважаете це правильно?

 

Що стосується польських воріт Вишневських, ними ринок не насичений тому нема і відгуків, і я думаю ще пару років не буде, ринок щільній і їм буде важко масово продавати продукцію дял виведення якоїсь статистики…

 

А в загалі щось дуже тихо на форумі, всі в роботі, без провокаторів скучно…

 

А в загалі методи у всіх однакові… фотографії воріт В  були рекламні, а не реальні, то що тепер и В заборонимо…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот накинулись.

появилсь возможность понаблюдать за пациентом, за течением болезни, симптомами...

а вы накинулись.

посмотрим, как оно в работе.

ибо не верю я в мифы о европейском качестве, если оно из польши

 

завод wisniowski это не миф - это современный завод с новейшим оборудованием

вот видео для ознакомления

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воротные Системы Днепр, я вже дуже давно звик довіряти лише своїм очам.

тому не треба так назойливо просувати свій продукт.

аби не викликати протидію.

бо є багато несуиісностей, між польським сайтом та тим, що було представлено тут.

до речі, поки що не надійшло відповідей на питання, щр були задані вище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

завод wisniowski это не миф - это современный завод с новейшим оборудованием

....

 

Как то сильно речь смахивает на то, если нечего сказать, то скажем что это современный завод, высокие, космические технологии...

 

Сей час все заводы высокотехнологичны... в подворотне мало что делается...

 

Это было только в СССР что там где делают танки там и кастрюли, тоже высокотехнологичные....

 

Зайдите на сайт любого производителя, там такие видео, закачаешься...

 

Вы конкретно скажите чем лучше, если есть конечно, можно с фото... а пока для клиентов есть несколько основных моментов...

 

1 Готовые - хорошо

2 Стандартные размеры - не очень хорошо..

3 Цена - очень плохо

 

Если я не прав поправьте... только с фактами и фото... на слово тут не верят :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Покупаю ворота Алютех 3500*3085, на торсионных пружинах.

Помогите определиться с приводом - Nice или Came. Откатные стоят Камэ, с другой стороны можно и универсальный пульт купить. Поэтому просто хочется взять тот, что лучше.

Nice SP6100, Spin6041

Came Ver1, Ver2 ?

А может Марантек ? Сomfort 252.2 ?

 

Частота использования до 10 раз в день (а скорее 2-3).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Plushkin, найси, що вказані, по вартості приблизно однакові за камешним вер2. Але не треба буде ставити універсальні приймачі.

Майте на увазі, що у вер2 відсутній кабель з вилкою, тому є сенс не робити розетку, а завести живлення прямо у двигун.

Стосовно марантека нічого не скажу, не працюю з ним.

Про марантек краще вратаря пніть.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

найси, що вказані, по вартості приблизно однакові за камешним вер2.

Для мене вони навiть дещо дорожче, я так i схиляюсь до Каме.

Про марантек краще вратаря пніть

Судячи з його подяки пiд Вашою вiдповiддю, вiн десь поблизу. Будемо сподiватися.

 

Добавлено через 5 минут

С Marantec Comfort 252 ни разу ничего не случалось нехорошего

Самый дорогой из всего списка, но не настолько уж велики эти суммы. Если сравнить Камэ Ver2 и Комфорт 252:

- по скорости открывания

- по бесшумности работы (хотя Ver1 я ставил - там все и так тихо, сомневаюсь что Ver2 и Комфорт будут громыхать.

- по сроку службы - судя по прочитанному мной ранее на этом форуме - оба меня переживут.

- по чем их еще можно сравнить ?

Или не выдумывать ничего и просто подбросить монетку ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трудный вопрос. 252-й Comfort отличный, надежный, функциональный привод, однозначно стоит своих денег, стоит на 70 евро дороже, чем VER 2, но для совмещения гаражных и въездных ворот на один пульт нужен универсальный приемник за 45 евро. Итого разница составляет 115 евро.

За 10 лет 3 раза ремонтировал привода Comfort, стараюсь убедить заказчика купить именно Comfort - у меня с ним нет проблем в обслуживании. Ничего плохого не могу сказать про VER 2, я Марантека поставил в десятки раз больше VER-ов.

До сих пор не знаю какой из этих приводов поставлю себе в гараж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, вратарь зараз від мене кілометрів за 100, тому поруч - це дуже умовно :beer:

 

Стосовно терміну служби - бажаю вам міцного здоров'я, щоб на пятдесятиріччя свого онука ви власноруч передали йому пульта від встановленої у 2013 році автоматики, щоб він міг ставити у ваш гараж свій компактний зореліт.

 

Ще один момент - у каме флажок розблокування розташований на шині. А висота 3 метри.

Може подумайте про розблокування тросом?

Щоб зручніше було.

Звісно, що можна прив'язати мотузок, але ж він буде тіліпатися як казна що.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупаю ворота Алютех 3500*3085, на торсионных пружинах.

Помогите определиться с приводом - Nice или Came. Откатные стоят Камэ, с другой стороны можно и универсальный пульт купить. Поэтому просто хочется взять тот, что лучше.

Nice SP6100, Spin6041

Came Ver1, Ver2 ?

А может Марантек ? Сomfort 252.2 ?

 

Частота использования до 10 раз в день (а скорее 2-3).

 

Поставьте Херманн, только у него есть функция от подвантаживания, плюс новая функция определения состояния ворот ( открыты, закрыты, закрываются...)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...