Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопросы по сантехнике, не требующие создания отдельных тем.

B.S.V.

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня

Цікавить розрахунок обєму баку акумулятора для системи з твердопаливним котлом та сонячним колектором для ГВП, котел буде використовуватись типу *стропува*35кв. Чи працює тут правило 20/25 літрів на 1квт потужності, при цьому що тверд. котли типу *стропува* не потребують баків для роботи. Чому питаю, знайомий віддає майже задурно 400 літровий бак який можна переробити на акумулятор)

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому питаю, знайомий віддає майже задурно 400 літровий бак який можна переробити на акумулятор

При такому об'ємі, це буде величезна гідрострілка:)

 

 

Чи працює тут правило 20/25 літрів на 1квт потужності

А де таке правило?

Подбор ТА.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2) им завалены все строй рынки. ЕГО НЕТ в Эпике - не подружились.

 

Вы про спирт? Я про него спрашивал. По торговым точкам Sikа уже всё нашёл. Спасибо за подробный ответ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы про спирт? Я про него спрашивал. По торговым точкам Sikа уже всё нашёл. Спасибо за подробный ответ.

 

изопропиловый спирт очень хорошо очищает поверхность - получше в разы чем медицинский. я его беру у рекламщиков.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При такому об'ємі, це буде величезна гідрострілка:)

 

 

А де таке правило?

[ATTACH]413197[/ATTACH]

 

буду ставити точно котел типу стропува, та через деякий час буду встановлювати сонячні колектори плоскі/вакуумні до яких обов*язково ставиться бак акумулятор, неодноразово чув про комбінацію твердопаливних котлів і геліосистем (ссылка устарела)

Про формулу, взято з сайту Будеруса :моделі котлів не обладнані охолоджуючим теплообмінником для захисту котлів та системи опалення від перегріву. Рекомендується установка буферного накопичувача з розрахунку на 1кВт потужності котла 25 л об'єму накопичувальної ємності.

це про формулу.

 

я про бак акумулятор, гідрострілка- ні не чув?

 

мене цікавить як прорахувати об*єм цього баку-акумулятора?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сдалась вам эта стропува, ну дрянь же редкая, неее все ставят и потом жрут кактус.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сдалась вам эта стропува, ну дрянь же редкая, неее все ставят и потом жрут кактус.

 

а що можна поставити у цьому ж діапазоні цін твердопаливне(тут плюс що не потрібно баку акумулятора і є досить хороші відгуки про типу*стропува*) і щоб не бігати кожні 5 годин до нього?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этой теме задавать вопрос. ?

Где найти запчасти на смеситель VIDIMA?

Надо пару прокладок.

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а що можна поставити

 

 

Добавлено через 2 минуты

мене цікавить як прорахувати об*єм цього баку-акумулятора?

Вы мой пост так и не прочитали внимательно? Или у вас не открываются файлы Ворлдовские?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Форумчане, приветствую!

 

А подскажите, допустимо ли соединять вместе pex-трубы Tece и Rehau?

- PE-XC 20x2.8 TECEFlex

- PE-Xa 20x2.8 Rehau Rautitan flex

Соединение тройником и гильзами Rehau. Будет заливаться в стяжку.

 

TECE - вход в санузел (от застройщика), Rehau - разводка по с/у.

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

TECE - вход в санузел (от застройщика), Rehau - разводка по с/у.

А чего же вы ТЕСЕ не применили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чего же вы ТЕСЕ не применили?

 

Охх.. хороший вопрос. А причина банальна: доверяй, но проверяй.

 

Изначально рассчитывали материал на закупку с представителем застройщика, прозвучало "берите Rehau". Купили. Вопросов не возникло, поскольку при врезке этим мастером полотенчика (на отоплении) там был действительно rehau.

 

Сейчас, уже с другим специалистом, сняли гофру с ГВС/ХВС - там внутри TECE. Говорит, что можно соединить без проблем, поскольку размеры идентичны. Но меня вот разница технологии изготовления беспокоит - как будет вести себя TECE под рехаувской гильзой.

 

Крайний вариант - тянуть все это в сантехшкаф и там соединять на виду. Но это те еще грабли с нашей схемой разводки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нормально там все будет, такой пердимоноклю пролетает на монтажах очень часто.

 

Но, если что-то пойдет не так, претензии сможете высказать только самому себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нормально там все будет......

претензии сможете высказать только самому себе.

Достойный ответ :)

Просто ответить без под@бок- не?:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання щодо сталевих радіаторів для водяного опалення - які порадите в середньому ціновому сегменті і в чому між ними реальна різниця? Приміром між українськими Термія і забугорними Кермі? Конструктив ніби простий, напартачити важко, які переваги дорожчих?...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как будет вести себя TECE под рехаувской гильзой.

А что говорит тот, кто будет монтировать эту систему? Я бы лично, ради спокойного сна, не стал бы брать на себя такую ответственность.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та нормально там все будет, такой пердимоноклю пролетает на монтажах очень часто.

Та да, предыдущим мастером на полотенчик были поставлены TECE-шные водорозетки с TECE-шными гильзами на Рехаувскою трубу. С теми же словами, что все совместимо и так даже лучше, потому что гильзы металл. Но это на виду хоть, не так стремно.

 

Но, если что-то пойдет не так, претензии сможете высказать только самому себе.

 

Вот примерно с такимы мыслями сюда и пришел :)

 

А что говорит тот, кто будет монтировать эту систему? Я бы лично, ради спокойного сна, не стал бы брать на себя такую ответственность.

 

После сверки размера на маркировке трубы было дано добро без тени сомнения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приміром між українськими Термія і забугорними Кермі?

А когда Термия начала стальные радиаторы делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу совета. Обнаружил 2 таблицы по расчету мощности радиаторов Керми. При этом они показывают разные мощности при одних и тех же условиях. Причем отличия значительные! (И даже тепловой напор показывают разный!).

teplo-info.com/radiatori/kermi/

helpeng.ru/programs/radiators/kermi_fkv.php

 

В связи с этим 2 вопроса.

Кто какими таблицами пользуется?

По какой формуле рассчитывать тепловой напор?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И даже тепловой напор показывают разный!

Тепловой напор правильно считают по этой ссылке helpeng.ru/programs/radiators/kermi_fkv.php

 

Хотя разница в этом для наших расчетов несущественная.

 

У меня есть табличка для Керми под два режима СО (приложил). По второй ссылке данные совпадают с таблицей - я бы верил им, но лучше подождите что профи скажут.

 

По какой формуле рассчитывать тепловой напор?

По первой ссылке считают как среднеарифметическое. Это было бы справедливо, если бы вода по мере передвижения по радиатору остывала по линейному закону. Но в реальности это не так, потому точная формула с использованием среднелогарифмической величины, но для нас по сути это без разницы (ну будет у Вас на 0.3..0.5С отличаться температурный напор и что - других погрешностей в расчетах больше наберется).

kermi_descriptive_memorial.zip

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як краще закріпити металопластикову пресс-муфту в стіні, щоб вона не проверталась при установці приборних кранів? Настінні коліна з кріпленням нема можливості поставити. Стіна газобетон з наступним облицюванням плиткою
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настінні коліна з кріпленням нема можливості поставити. Стіна газобетон з наступним облицюванням плиткою

Це ви самі собі таку дурницю придумали? У всіх стає:), у вас чомусь ні.IMAG0495.thumb.jpg.9cab51065af0ceb272d9a1b701ab7a72.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як краще закріпити металопластикову пресс-муфту в стіні, щоб вона не проверталась при установці приборних кранів? Настінні коліна з кріпленням нема можливості поставити. Стіна газобетон з наступним облицюванням плиткою

Можно приклеить.

 

Soudal Purocol

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...