Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Б.С. Скважина Аквабазис

Jenifer

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Сергей_84 сказал:

що для вас стало новиною як я зрозумів.

Наверное это так важно было дописать, но я отвечу, новинкой стало для  меня другое, то что я мог на том этапе вернуть свои деньги и не принять работу. Вот об этом я не знал, терять половину суммы не хотел, а вариантов предложили всего 2! Либо доплачивать и бурить 120 м или принимать как есть. Вариантов не принять работу или перебурить скважину никто не предлагал!

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Miracle сказал:

Я написал чего хочу, я думаю не отличаюсь от 99% людей на этом форуме, -вернуть  деньги за такую работу я считаю было бы правильным решением для любого кто оказался бы на моем месте. 

Я так поняла, что вы решили пробовать вернуть деньги...через 10 лет...с вашим автографом в договоре о том, что скважину приняли и претензий не имеете...

Интересно будет узнать финал вашей истории.

1 час назад, Miracle сказал:

И еще, разве я как заказчик должен бегать по соседям и узнавать сколько у кого воды?

Нет, конечно, не должен. Мне, к примеру, было интересно, что у меня за грунты и нужна ли мне геология? Аналогично и с водой.

1 час назад, Miracle сказал:

сказать честно я не могу успокоиться, такой  подлости, я не ожидал. честно, пробовал! но если бы можно было по щелчку все забыть... я и тогда чувствовал себя не очень, а теперь так и подавно.

Вполне естественное желание- сбросить баласт эмоций. Но в процессе сбрасывания, вы будете стрессовать ещё больше, потому что не все ответы здесь вам будут нравиться. И, вряд ли, форум поможет вам в этом конфликте.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, allanek сказал:

Вполне естественное желание- сбросить баласт эмоций. Но в процессе сбрасывания, вы будете стрессовать ещё больше, потому что не все ответы здесь вам будут нравиться. И, вряд ли, форум поможет вам в этом конфликте.

Бесплатно достаётся только скука!

Увы, я прекрасно понимаю о чем вы говорите!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Miracle сказал:

Наверное это так важно было дописать, но я отвечу, новинкой стало для  меня другое, то что я мог на том этапе вернуть свои деньги и не принять работу. Вот об этом я не знал, терять половину суммы не хотел, а вариантов предложили всего 2! Либо доплачивать и бурить 120 м или принимать как есть. Вариантов не принять работу или перебурить скважину никто не предлагал!

Невже ви серйозно вважаєте, що через 10 років користування свердловиною (враховуючи, що середній період гарантії на свердловини 5років) ви можете вимагати компенсацію? 
Як на мене, Мамай розуміє, що був десь "косяк" його хлопців, оскільки 0,65м.куб/год для "бучака" в вашому місті-це не ок. Але ви прийняли свердловину, не зробили нічого, щоб детальніше розібратись в ситуації, не проконсультувались з іншими організаціями, нічого.
Мамай веде себе на форумі досить зверхньо і я не сприймаю таку манеру спілкування, але він є висококваліфікованим спеціалістом і точно розбирається в бурінні. Так, на той момент він мав би запропонувати варіант демонтажа колони і перебурити, при одній великій умові: якщо в договорі було прописано мінімальний дебіт свердловини при якому вона приймається замовником.
По насосу: підбір насосів для малодебітних свердловин-не легка справа, оскільки, майже не можливо знайти насос, щоб він качав до 1-го куба, дава тиск 3 бари і при цьому не притискати краном.
"косяки" є у всіх, але висувати претензії через 10 років і очікувати на повернення коштів-не серйозно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Miracle сказал:

Наверное это так важно было дописать, но я отвечу, новинкой стало для  меня другое, то что я мог на том этапе вернуть свои деньги и не принять работу. Вот об этом я не знал, терять половину суммы не хотел, а вариантов предложили всего 2! Либо доплачивать и бурить 120 м или принимать как есть. Вариантов не принять работу или перебурить скважину никто не предлагал!

Якщо в договорі прописані умови, то цілком могли, а якщо договір не читали, підписували що вам дали ,то......

Я реально став на ваше місце і розумію, що 0.7 куби ні за що не прийняв би, бо це "Ад"...

Але і став  на нинішнє ваше місце  намагаючись довести щось через 10 років, на що я тоді погодився і підписався власним підписом.. Це прикольний експірієнс, в який я б і сам не вірив.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, allanek сказав:

Ну и есть ещё третий вариант- мы все ошибаемся. И как обе стороны находят компромисс в подобных случаях, для меня это показатель.

як Мастерок пиав, у кожного спеца є маленьке кладовище:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Сергей_84 сказал:

Стас, я ж уже особисто сказав: через 10 років... претензії про обман?навіть факт обману нереально довести, бо при вашій розмові лише ви були присутні, а в акті 0.7 куба і ваш підпис. Звісно читачі вам повірять, бо підрядники завжди брехливі  г...ни

Как Вы считаете, в данной ситуации заказчик обманут или нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Сергей_84 сказал:

 

Ох уж этот новый глючный движок с дублирующими сообщениями)))

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, XL.pro сказал:

Как Вы считаете, в данной ситуации заказчик обманут или нет?

Якщо йому говорили, що 0.7 -це максимум, точно знаючи ,що тут є більше, то звичайно так..

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.12.2021 в 19:11, Miracle сказав:

Так вот, вишенка, на расстоянии 8 м от скважины была пробурена еще одна скважина. Ведро набирается за ~12 секунд

А яка глибина другої скважини?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, ситуация неприятнная, да доставляет некоторый дискомфорт. 
Как и прежде я не понимаю одного, если АКВАБАЗИС профессионалы то оставить 0.65 кубов там где есть 3 это не правильно, тем более внушив нам что это норма. Я думаю с этим согласятся все. 
Если АКВАБАЗИС не шарашкина контора то решить возникшую проблему в их же интересах. Не я 9 лет назад сказал что воды здесь нет. (но по факту это не так)

Судя по ценам и том как они себя позиционируют АКВАБАЗИС считают себя профессионалами, но поступают так как шарашкина контора, просто засунув голову в песок. 
Обращаясь к ним надеешься на профессионализм, честность, за что и платишь такие деньги (780 грн за м сегодня), а по факту я еще должен был бегать и изучать какая остановка по бучаку у меня здесь, проверять слова АКВАБАЗИСА по моему дебету и обзванивать других бурильщиков! Это жесть!! 

Проверять строителей, проверять крышников, проверять тех кто разводит тепло, делает лестницы, кладет плитку и тд... Я не понимаю, за что тогда идет оплата? Просто за факт работы? Так за факт работы можно найти людей и дешевле. 

Если я плачу ниже рыночной стоимости за работу то я понимаю что нужно проверить или можно ждать косяков.


Зачем платить больше как тоже самое можно пробурить и за 480 грн за м, 500 и тд?

Считаю что был обманут АКВАБАЗИСОМ!

Змінено користувачем Miracle
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
29.12.2021 в 14:46, Miracle сказав:

 Я думаю с этим согласятся все. 

Ми архівуємо все, що стосується наших взаємин з замовниками, в т. ч. картки обліку, в яких фіксуються всі деталі починаючи з попередніх перемовин та пропозицій. 

Отже, все почалося з Вашого запиту 03.04.2012 року на свердловину, з Ваших слів, як у сусіда))) на 46 м. Ми стверджували, що в Дзюбівці полтава маловодоносна, а бурити менше 110-115 м на Вашій ділянці не має сенсу. Ви ж переконували, що краще володієте ситуацією, тому договір був укладений, за Вашою вимогою до 50 метрів, але з правом обгрунтованного перегляду глибини до достатньої та здорожчання ціни із-за посиленя конструкції свердловини після розвідувального буріння, яке власне підтвердило наший прогноз. В інтервалі 35 – 52 метра є відклади глинистого піску та суглинку майже зневодненої «полтавської» свити  (хто хоче переконатися - успіхів в бурінні), а «бучак» починається з 90 м.  «Свердловина» ж, на яку Ви посилалися, виявилася 46-метровою (!!!) криницею, ціна якої значно перевищувала ціну свердловини на «бучак». 

Ваші нові вимоги були наступні: 1) через нестачу коштів, 2) Вам достатньо води на один постійно працюючий кран (що забезпечило стабільний дебіт ≈ 15 м3 за добу), тому 3) початок бучакського водоносу – є початком свердловинного фільтра (не глибше). Що власне і зробили: 90 м початок водоносу і початок фільтра.

Неспростованим документальним підтвердженням нестачі у Вас коштів є відмова оплати встановленої більш дорогої труби з потовщеною стінкою та додаткового метра фільтра в більш глибоку свердловину, не передбачених попереднього специфікацією договору. Щоб не ризикувати якістю, при платіжній неспроможності замовника, ми оплатили необхідне подорожчання матеріалів з власного благодійного фонду.

Інша історія трапилася з нашим інженером та його помічником, яких ви запросили, маючи намір самостійно змонтувати насос, тільки на шеф-монтаж, а вони вимушені були, за відсутності працівників з Вашої сторони, повністю змонтувати ваше обладнання. Більш дорогу монтажну роботу ми теж оплатили з того ж благодійного фонду. Чому? Тому, що Ви створили стійке враження малозабезпеченого, якому потрібна допомога. 

Вашою свердловиною займалися з 28.04 по 03.05.2012, більша частина часу пішла на промивку (двічі), свабування (чотири рази), з тестовими відкачками кожного разу, щоб переконатися, що з інтервалу посадки фільтрів (за Вашою вимогою) більше води взяти не можливо: в звіті бригади динамічний рівень останньої відкачки вказаний на 92 м при дебіті 782 літра - буровики кожний літр води вже знали в обличчя)))), але, як показала експлуатація,  все зробили дуже сумлінно. Повторюсь, пробурена та облаштована свердловина без втрати дебіту стабільно працює вже 10 років. Про які косяки може повернутися у когось язик? 

Щодо обману. Між нами був укладений договір (який, правда, давно вже втратив свою юридичну силу). Це взаємна домовленість про наші з Вами права та обов'язки. Акт здачі-прийомки робіт Ви підписали 03.05.2012 р. з формулюванням: «…роботи за договором виконані в повному обсязі…Свердловина закрита і передана Замовнику. Претензій не має.» 

Як сказано: слово ваше є або так-так, або ні-ні, а що понад те, то від лукавого. Лукаве з’явилося через 10 років, пояснення далі.

В 2014 році Ви, правда, звернулися з проханням пробурити глибше існуючу свердловину для збільшення дебіту: розбагатіли, потрібен полив, хтось казав, що таке можливо…. Вам відповіли, що це не Ваш випадок - можливість поглиблення свердловини потрібно передбачати ще на стадії розрахунку її конструкції. А полив з існуючої свердловини можна зробити через накопичувач: є ≈ 15 м3 за добу – ≈1 м3за добу (обслуговування будинку), залишок ≈ 14 : 0,5 м3 (середні витрати на 1 сотку поливу) ≈ до 28 соток поливу.  

Викладена нами позиція підтверджена обліком, GPS-навігацією, звітами, актами та договором, зрештою є виконавці, які живі-здорові. 

Питання, яке всіх цікавить: чим пояснити різницю дебітів свердловин однакової глибини на прилеглій території? 

Головна серед півдесятка причин для даного випадку - це перепади Дзюбівського рельєфу ≈ 15 метрів. Обговорювана свердловина знаходиться на горбку, тому пробурена нижче свердловина такої ж глибини матиме більший дебіт за рахунок більшого запаса рівня води над насосом. 

Якщо це не прагнення безпідставного здирництва, то щоб позбавити себе тягара самонавіювання та хворобливого загострення почуттів  всього-навсього потрібно зробити аналіз паспортів свердловин з їх координатами, висотами, рівнями води та описом геологічного будови та специфікацією змонтованого насосного обладнання, а не оперувати беззмістовними посиланнями на джерела «одна баба сказала», хоч і по Viber`у. 

Останнє. В нашому договорі є пункт: якщо замовника не задовольняє виконана нами робота, то сторони підписують протокол розбіжностей на підставі якого проводиться експертиза свердловини компанією, яка має відповідні ліцензії, дозволи та досвід роботи за фахом. Вартість експертизи сплачує винна сторона. Чому Ви не скористалися цим правом (навіть після підписання актів прийомки та Вашої подяки за виконану роботу), а вибрали через 10 років сумнівну для Вашої репутації та непродуктивну форму брутального публічного тиску, що унеможливлює будь-яке порозуміння? 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На якій відстані зараз знаходиться свердловина ,яка має дебіт 3 куба від старої? І на якій глибині?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Отже, все почалося з Вашого запиту 03.04.2012 року на свердловину, з Ваших слів, як у сусіда))) на 46 м.

Такое было, потому что была надежда что вода на этой глубине есть. Тут все верно. Кто бы не хотел скважину не такую глубокую. Это сейчас я знаю что чем глубже тем лучше вода.. Но не в этом дело.

 

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Ваші нові вимоги були наступні: 1) через нестачу коштів, 2) Вам достатньо води на один постійно працюючий кран (що забезпечило стабільний дебіт ≈ 15 м3 за добу), тому 3) початок бучакського водоносу – є початком свердловинного фільтра (не глибше). Що власне і зробили: 90 м початок водоносу і початок фільтра.

А это что за фантазии такие? Откуда эта информация об недостатке денег? Да, минимизировать затраты я хотел, стройка как никак, но я не хотел бурить скважину на 120 м, (со звездочкой * что воды и там может быть немного, со слов ваших сотрудников)

Среди многих бурильщиков мы выбрали вас, а вы и на тот момент были высшей ценовой категории? Мы с вами торговались? Мы просили скидки? Мы хоть с каким-то опозданием выплатили вам все деньги? Выводы ваши не верны! А дальше мы бурить не хотели только потому, ЕЩЕ 100 раз повторю, что ваши специалисты утверждали что воды и дальше может быть НЕМНОГО! 

Вы и сейчас пишите так  , что неразбирающийся человек посчитает что 13м3 это достаточно для дома!! Я и сейчас от этой цифры был бы в восторге. Это 13 кубовых емкостей!

Пункт 3 мне вообще не понятен. Те. вы хотите сказать что я вам сказал бурить ровно 90 м до бучаковского горизонта ни на метр больше? Это как??? Вы специалист или как?  Вы решаете и ставите перед фактом! Вы бурите до определенной глубины пока вода которую вы подаете не начинает хорошо уходить в песок (это я только сейчас уже знаю) тогда считается что бурение можно заканчивать и ставить фильтры.  Я бы даже имея те знания что имею сейчас не смог бы  сказать вам до какой глубины бурить и когда останавливаться!! 

еще раз перечитал СВОИ ТРЕБОВАНИЯ, как вы их назвали и прозрел.

те. еще до начала бурения скважины на 90 м я захотел что бы скважина давала воду на 1 работающий кран???? вам не кажется кажется вы подтасовываете факты под то что вышло. у меня дом на 2 этажа ,  на втором ванна + душкабина + раковина, на первом душкабина + раковина, на кухне тоже 2 раковины, 2 туалета и я в своих требованиях озвучил что бы воды было на 1 кран?

ВЫ ЗАВРАЛИСЬ однако!!! А еще если учесть что на тот момент, как и  сейчас у меня был колодец с 3 кольцами воды (если не ошибаюсь метров 15), то это вообще звучит смешно!!! 

у меня всю стройку воду с колодца брали, даже те кто делал штукатурку, а там воды надо было ох как много..

покажите мне хоть одного заказчика который предъявляет такие требования для скважины за 2+к долларов!!!

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Неспростованим документальним підтвердженням нестачі у Вас коштів є відмова оплати встановленої більш дорогої труби з потовщеною стінкою та додаткового метра фільтра в більш глибоку свердловину, не передбачених попереднього специфікацією договору. Щоб не ризикувати якістю, при платіжній неспроможності замовника, ми оплатили необхідне подорожчання матеріалів з власного благодійного фонду.

 

Откуда эта фантазия??? БОлее дорогая труба это какая? Ту что нужно паять 40? Да я от нее отказался и заказал сам ВЕЛРУМОВСКУЮ трубу на 16 бар, точно такую же которую я заказал и в этот раз!! Не верите, приезжайте достанем и вы сами убедитесь? Куда еще дороже труба?????? Разве что ваша паянная, которую я бы сейчас точно никак не достал бы.

 

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Інша історія трапилася з нашим інженером та його помічником, яких ви запросили, маючи намір самостійно змонтувати насос, тільки на шеф-монтаж, а вони вимушені були, за відсутності працівників з Вашої сторони, повністю змонтувати ваше обладнання. Більш дорогу монтажну роботу ми теж оплатили з того ж благодійного фонду. Чому? Тому, що Ви створили стійке враження малозабезпеченого, якому потрібна допомога. 

 

Тут я тоже не понял. Моя была только труба и трос  с вашей стороны был насос (водолей (у меня есть видео где я у вашего представителя спрашиваю почему мне привезли насос на котором пломба порвана там где конденцатор, на что он ответил что ничего страшного в этом нет!!! Я всю стройку фиксировал то фотографиями то видео. 

еще мне не понятно вы говорите что я вызвал ваших работников на шеф-монтаж, но монтаж должен был делать кто-то другой?? 

шеф-МОНТАЖ, карл, монтаж!! не шеф-опускание насоса. да и не было что бы я за что то вам не заплатил! 

да и если я заказывал у вас насос и все к нему , то кто это мог еще кроме вас монтировать??? посмотрите по документам.

 

Я никогда не создавал впечатление малообеспеченного человека, то что я хотел минимизировать затраты, это логично -  стройка Тем более , я не пойму , на каком основании вы это утверждаете?? Мы с вами ни разу не пересекались только с вашими рабочими!!!!

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Вашою свердловиною займалися з 28.04 по 03.05.2012, більша частина часу пішла на промивку (двічі), свабування (чотири рази),

бурили вы долго потому что ребята уезжали домой на майские праздники!!

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Повторюсь, пробурена та облаштована свердловина без втрати дебіту стабільно працює вже 10 років. Про які косяки може повернутися у когось язик? 

Вы снова смещаете акцент!!!!  Я не писал что у меня претензии к качеству выполненной работы, я писал что  у меня претензии к тому что вы обманули меня сказав что в моей местности воды больше нет, и что бурить надо на 120 м. А из этого выхотид и моя претензия по поводу скважины в целом. 

 

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Щодо обману. Між нами був укладений договір (який, правда, давно вже втратив свою юридичну силу). Це взаємна домовленість про наші з Вами права та обов'язки. Акт здачі-прийомки робіт Ви підписали 03.05.2012 р. з формулюванням: «…роботи за договором виконані в повному обсязі…Свердловина закрита і передана Замовнику. Претензій не має.» 

Выше я уже объяснял по этому поводу, но повторюсь.

1. вы утверждали что воды больше быть не может

2. Я думал что в случае не принятия мной сважины деньги вы не вернете и я останусь без скважины (да, это мой косяк) плюс сказанное в п1.

Скважин у меня до этого не было, плюс мы строились и приходилось решать много других вопросов, плюс мы ПОВЕРИЛИ Вашим словам по поводу того что воды нет!!! По этому и был подписан догвор.

Я НЕ ДОВОЛЕН ТОЛЬКО ТЕМ ЧТО ВЫ ОБМАНУЛИ НАС КОГДА УТВЕРЖДАЛИ ЧТО ВОДЫ БОЛЬШЕ У НАС НЕТ. НО ЭТО НЕ ТАК, ВОДЫ У НАС В БУЧАКЕ ПОЛНО, ПОЧЕМУ ВЫ ЕЕ НЕ НАШЛИ Я НЕ ЗНАЮ! 

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

В 2014 році Ви, правда, звернулися з проханням пробурити глибше існуючу свердловину для збільшення дебіту: розбагатіли, потрібен полив, хтось казав, що таке можливо…. Вам відповіли, що це не Ваш випадок - можливість поглиблення свердловини потрібно передбачати ще на стадії розрахунку її конструкції. А полив з існуючої свердловини можна зробити через накопичувач: є ≈ 15 м3 за добу – ≈1 м3за добу (обслуговування будинку), залишок ≈ 14 : 0,5 м3 (середні витрати на 1 сотку поливу) ≈ до 28 соток поливу.  

Я не понимаю как это относится к текущей ситуации, но я объясню!  Что делать и в 2014 мы не знали, по этому рассматривали разные варианты..

Накопитель сделали, не переживайте.

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Якщо це не прагнення безпідставного здирництва, то щоб позбавити себе тягара самонавіювання та хворобливого загострення почуттів  всього-навсього потрібно зробити аналіз паспортів свердловин з їх координатами, висотами, рівнями води та описом геологічного будови та специфікацією змонтованого насосного обладнання, а не оперувати беззмістовними посиланнями на джерела «одна баба сказала», хоч і по Viber`у. 

Вы это написали к чему? Вы готовы к дальнейшему диалогу? Или просто так что бы написать?

если с паспортами разобраться можно с жпс навигацией тоже, думаю, то что такое геологическое строение и спецификация? где это взять и как это получить?

В 19.01.2022 в 13:15, МАМАЙ сказал:

Останнє. В нашому договорі є пункт: якщо замовника не задовольняє виконана нами робота, то сторони підписують протокол розбіжностей на підставі якого проводиться експертиза свердловини компанією, яка має відповідні ліцензії, дозволи та досвід роботи за фахом. Вартість експертизи сплачує винна сторона. Чому Ви не скористалися цим правом (навіть після підписання актів прийомки та Вашої подяки за виконану роботу), а вибрали через 10 років сумнівну для Вашої репутації та непродуктивну форму брутального публічного тиску, що унеможливлює будь-яке порозуміння? 

Очень хорошо оперировать теми вещами в которых вы разбирались и разбираетесь. На тот момент мы в этом ничего не понимали и поверили вашим словам.

Пожалуй. в свете сказанного я еще раз задам вопросы на которые вы  не удосужились ответить

1. можно ли было высунуть трубы с обсаженной скважины? что бы до бурить на 120 м? именно это вы мне предлагали когда поняли что воды нет!!!

2. что было бы если бы я не подписал договор?

 

Как обычно у читателей прошу прощение за излишнюю эмоциональность.

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Итак, правильно ли я понимаю, что если у соседки скважина приблизительно такая же как у меня после вас, приблизительно на такой же глубине (+-2 м  с запасом, а не 110-120 м как писали вы выше), то воды в моей скважине должно быть столько же сколько и у нее, по принципу  сообщающихся сосудов?  При условии что скважина соседки на расстоянии около 40 м от меня и высота приблизительно такая же(+- те же 2м).

 

Те. в этом случае вы готовы признать что это ваш косяк? Вопрос довольно простой и логичный! 

Прошу заметить,  я задал просто вопрос на который хочу получить ответ да или нет! Это не будет , как вы выразились, больное воображение! 

 

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.12.2021 в 18:52, дімич сказав:

 якщо в договорі було прописано мінімальний дебіт свердловини при якому вона приймається замовником.

25.12.2021 в 19:09, Сергей_84 сказав:

Якщо в договорі прописані умови, то цілком могли, а якщо договір не читали, підписували що вам дали ,то......

Я реально став на ваше місце і розумію, що 0.7 куби ні за що не прийняв би, бо це "Ад"...

 

 

Відчуття пекла річ суб’єктивна і може бути стосовно не тільки дебіту, а всіх проявів життя. А ось пункти  договору повинні відповідати нормам закону тому, що нікчемний правочин є недійсним через невідповідність його вимогам закону та навіть не потребує визнання його таким судом. 

Розберемо: чи була законною передача замовнику пробуреної малодебітної свердловини, навіть за його письмової згоди її приняти.

Необхідний дебіт свердловини не визначається на сходняку махновців, не одноосібним рішенням їх отамана, не на зборах колгоспу «100 років без урожая», нє хатєлкамі або хто-кого перекричить))), а визначається «…відповідно до розрахунку водоспоживання об'єкта. За всіх умов бажано, щоб максимальна продуктивність дорівнювала проектній експлуатаційній продуктивності або навіть перевищувала її». 

Оскільки нормативна база в часі має тенденцію до посилення вимог, то буду посилатися на останні документи. 

Проектна експлуатаційна продуктивність розраховується на підставі ДБН В.2.5-74:2013«Водопостачання, зовнішні мережі та споруди», але  нормативи водопостачання встановлюються органами державної влади.

В Україні згідно останьої постанови Кабінету Міністрів «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» № 409 від 6 серпня 2014 р. стандарт водоспоживання на 1 особу складає 120 літрів за добу  (3,6 м³ за місяць)

Згідно Розпорядження Київської міської ради № 579  від 16 червня 2015 р. загальний норматив водопостачання на 1 особу в м. Києві складає максимум 250 літрів за добу  (7,5 м³ за місяць)

Норма поливу за ДБН’ом складає 3 літра на м² за добу. Практики поливу вимагають більше - від 4 до 6 літрів на м² за добу (ділянки в Дзюбівці до 12 сотих - мінус будинок, госпбудівлі, відмостки, доріжки, паркування ≈ 5-6 сотих під полив в сухому залишку).

Пора***те самі: свердловина дає ≈ 15 м³ за добу, це достатньо для того, щоб забезпечити одночасне добове водопостачання 3 (трьох) таких об’єктів.

Важливо: подача води для споживання, поливу та пожежогасіння передбачає норму з виміром в м³ за добу. В основному така норма виміру продиктована вимогою пожежогасіння, яка передбачає мінімалку дебітної витрати води на одну пожежу від 10 літрів/сек (від 36 м³ за годину). Тому подача води через накопичувач станцією другого підйому є нормою обов’язковою, а подача води напряму, без накопичувача можливою.

В невеликих за відбором води приватних системах ще можна зробити систему водопостачання без накопичувача, напряму зі свердловини дебітом в більшості випадків ≈ 2 м³ за годину. Але рішення є не обов’язковим.

Є місцевості Києвщини, де горизонти зневоднені кар’єрами, наприклад Кощіївка – Тарасенки і дебіт 50 літрів на годину вважається непоганим. У випадках, коли експлуатаційна продуктивність об’єкту вища можливостей водоносу є сенс брати додаткове роз’яснення та письмову згоду замовника на прийомку такої свердловини. 

Хоч ви ж знаєте: "Договір підписаний з Росією, не вартий паперу, на якому він написаний" Отто фон Бісмарк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Немного освежив свою память и пообщавшись непосредственно с женой, с которой мы всегда все вместе делали и решали, я расскажу как все было.

1. Мы действительно думали что на Полтаве будет вода, по этому у нас был предварительный договор на 50 м (или близко  к этому)

2. Когда на 50 м воды не оказалось вы предложили бурить до бучака. В тот момент вы сказали что это около 100 м! О чем и указано в договоре. Вы и на тот момент подстраховались. Именно по этому вы и отталкивались от этой цифры, но это никак не я говорил вам бурить на 90 м. Да и фразу бурить до бучака можно трактовать двояко. Я понимал как бурить до бучака, а не до следующего горизонта который, по ваши словам был на 120 м (не помню его названия). Бурить до 120 и не иметь воды, как говорили ваши сотрудники - был и такой шанс мы не решились. Но из 3 моего вопроса, я понимаю почему о малом дебете и глубже мне говорили!

3. После того как вы до бурили скважину и  обсадили трубы, воды было мало, и нам был предложен вариант бурить дальше или оставаться с тем что есть. Я хочу  понять сейчас каким образом можно было бурить дальше??? Я уже не первый раз задаю этот вопрос а вы систематически его игнорируете!

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, МАМАЙ сказал:

Відчуття пекла річ суб’єктивна і може бути стосовно не тільки дебіту, а всіх проявів життя. А ось пункти  договору повинні відповідати нормам закону тому, що нікчемний правочин є недійсним через невідповідність його вимогам закону та навіть не потребує визнання його таким судом. 

Тут вы ошибаетесь. Так как вы обманули нас утверждая что воды у нас нет. Я не перестану это повторять.

 

37 минут назад, МАМАЙ сказал:

Розберемо: чи була законною передача замовнику пробуреної малодебітної свердловини, навіть за його письмової згоди її приняти.

Необхідний дебіт свердловини не визначається на сходняку махновців, не одноосібним рішенням їх отамана, не на зборах колгоспу «100 років без урожая», нє хатєлкамі або хто-кого перекричить))), а визначається «…відповідно до розрахунку водоспоживання об'єкта. За всіх умов бажано, щоб максимальна продуктивність дорівнювала проектній експлуатаційній продуктивності або навіть перевищувала її». 

Оскільки нормативна база в часі має тенденцію до посилення вимог, то буду посилатися на останні документи. 

Проектна експлуатаційна продуктивність розраховується на підставі ДБН В.2.5-74:2013«Водопостачання, зовнішні мережі та споруди», але  нормативи водопостачання встановлюються органами державної влади.

В Україні згідно останьої постанови Кабінету Міністрів «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» № 409 від 6 серпня 2014 р. стандарт водоспоживання на 1 особу складає 120 літрів за добу  (3,6 м³ за місяць)

Згідно Розпорядження Київської міської ради № 579  від 16 червня 2015 р. загальний норматив водопостачання на 1 особу в м. Києві складає максимум 250 літрів за добу  (7,5 м³ за місяць)

Норма поливу за ДБН’ом складає 3 літра на м² за добу. Практики поливу вимагають більше - від 4 до 6 літрів на м² за добу (ділянки в Дзюбівці до 12 сотих - мінус будинок, госпбудівлі, відмостки, доріжки, паркування ≈ 5-6 сотих під полив в сухому залишку).

Пора***те самі: свердловина дає ≈ 15 м³ за добу, це достатньо для того, щоб забезпечити одночасне добове водопостачання 3 (трьох) таких об’єктів.

Важливо: подача води для споживання, поливу та пожежогасіння передбачає норму з виміром в м³ за добу. В основному така норма виміру продиктована вимогою пожежогасіння, яка передбачає мінімалку дебітної витрати води на одну пожежу від 10 літрів/сек (від 36 м³ за годину). Тому подача води через накопичувач станцією другого підйому є нормою обов’язковою, а подача води напряму, без накопичувача можливою.

В невеликих за відбором води приватних системах ще можна зробити систему водопостачання без накопичувача, напряму зі свердловини дебітом в більшості випадків ≈ 2 м³ за годину. Але рішення є не обов’язковим.

Є місцевості Києвщини, де горизонти зневоднені кар’єрами, наприклад Кощіївка – Тарасенки і дебіт 50 літрів на годину вважається непоганим. У випадках, коли експлуатаційна продуктивність об’єкту вища можливостей водоносу є сенс брати додаткове роз’яснення та письмову згоду замовника на прийомку такої свердловини. 

Обычный человек прочитав все то что вы написали выше, так же как и я согласился бы с тем что 0.65 м3 для скважины это норма еще и благодарен вам будет. Вот таким же манипулятивным высказываниям вы ввели нас в заблуждение и в прошлый раз. ЧТО И ТРЕБОВАЛОСЬ ДОКАЗАТЬ!! Теперь ни у кого не возникнет сомнения почему мы согласились на такой дебет. Петь в уши вы умеете хорошо!

НУ и на фоне ваших нормативов вернемся к моему колодцу, я думаю что по вашей логике я с колодца мог качать за сутки столько же воды!!! Тогда вопрос, зачем мне была скважина????? 

Я еще раз утверждаю что в тот момент вы ВВЕЛИ нас в ЗАБЛУЖДЕНИЯ СОЗНАТЕЛЬНО , т.е. простыми словам обманули!

Змінено користувачем Miracle
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Miracle сказал:

Итак, правильно ли я понимаю, что если у соседки скважина приблизительно такая же как у меня после вас, приблизительно на такой же глубине (+-2 м  с запасом, а не 110-120 м как писали вы выше), то воды в моей скважине должно быть столько же сколько и у нее, по принципу  сообщающихся сосудов?  При условии что скважина соседки на расстоянии около 40 м от меня и высота приблизительно такая же(+- те же 2м).

 

Те. в этом случае вы готовы признать что это ваш косяк? Вопрос довольно простой и логичный! 

Прошу заметить,  я задал просто вопрос на который хочу получить ответ да или нет! Это не будет , как вы выразились, больное воображение! 

Почему-то вы боитесь отвечать на мои вопросы!

Но я еще раз задам простой вопрос! (читайте выше я цитировал сам себя)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спросите любого человека который строился (да и не только) когда ему косячили в чем-то хотел он вернуть свои деньги за некачественно проделанную работу? Ответ логичен. По этому не стоит высказываться по отношению ко мне в грубой форме. Я осознаю что потерял деньги на нашем с вами сотрудничестве! да, это не приятно, но не смертельно! Вы считаете что пробурив скважину 0.65 м3 (где полно воды) это правильно  раз соответствует нормам (о которых вы написали выше) - ваше мнение, я считаю совершенно по другому. Думаю любой кто сроился осознавать что его скважина дает воды на 1 кран малоприятно!

Возможно кому-то мой отзыв окажется полезным! 

Еще важно понимать что заказывая пробурить скважину у АКВАБАЗИС, если что-то пойдет не так и у вас будет мало воды, найдутся нормы, по которым вам объяснят что ЭТОГО ДОСТАТОЧНО! 

 

Змінено користувачем Miracle
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МАМАЙ сказал:

Хоч ви ж знаєте: "Договір підписаний з Росією, не вартий паперу, на якому він написаний" Отто фон Бісмарк.

"Людина — це найвеличніша з усіх істот. Людина — найнещасніша з усіх істот. Людина — найпідліша з усіх істот. Як тяжко з цих трьох рубрик вибирати першу для доведення прикладом."
Іван Багряний

Змінено користувачем Miracle
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Miracle сказав:

у нас был предварительный договор на 50 м (или близко  к этому)

 В тот момент вы сказали что это около 100 м! О чем и указано в договоре.

Не витрачайте час на беззмістовні тексти.

Пред'явіть договір на 100м (був на 50м який ви не перезаключили на 100). Власне це було приводом не доплатити за труби зі стінкою 7,4 

Пред'явіть для аналіза копії паспорти сусідніх свердловин, на які посилаєтесь, близьких до геомітки (якщо ці свердловини не в уяві)

Читайте як змінюється коефіцієнт фільтрації водоносного піску (від дрібнозернистого до гравелистого з галькою): Кф - це кількість води, що проходить за одиницю часу через поперечний перетин. Ми про це ще поговоримо.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, МАМАЙ сказал:

Не витрачайте час на беззмістовні тексти.

 

Спокойней! Держите себя в руках! 

Вы не ответили ни на один мой вопрос но при этом что-то требуете от меня? Пожалуйста ответьте на мои вопросы!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.12.2021 в 19:11, Miracle сказав:

зыы. Я обратился в свое время не к джамшутам, этот так к слову, и ожидать от компании АКВАБАЗИС такого обмана и непрофессионализма я никак не мог!!!  На минуточку, если сейчас скважины бурят за 480, 500, 570 и тд грн за м по Киевской обл, то у Аквабазиса цена ,-780 грн за м.  (могу немного ошибаться), т.е. как тогда так и сейчас они позиционируют себя специалистами с большой буквы.

Не зрозуміло з чого береться ціна готової свердловини 480 – 570 грн за метр

На початок 2022 року ціна тільки обсадної різьбової труби вітчизняного виробника найкращої якості  (Valrom, склад в Обухові - це поряд з Вами) Ø 125 мм (нПВХ) за 1 погонний метр

728 грн (роздріб), 422 грн (гурт) - товщина стінки 7,4мм

574 грн (роздріб), 333 грн (гурт) - товщина стінки 6,0мм.

Сьогодні труба певно вже подорожчала - сировина прив’язана до $ 

Дешевше коштує труба: ✓інших виробників, ✓некондиційна, ✓лежала, ✓після аварійного демонтажу, ✓строго за кеш в обнал-помийках – але це або компроміс, або треш. 

Шараш-монтаж, зрозуміло, ухиляється від отримання ліцензій, дозволів, не тримає офіс, ремонтний автобокс, склад для матеріалів та для аварійного інструмента, майданчик для зберігання техніки, не сплачує податки та зарплатню бухгалтеру, офіс-менеджеру, кладівнику та охороні.

Але крім обсадної труби потрібні: фільтр, заглушки, обсипка, бентоніт, тампонаж, паливо на буріння,  паливо на транспортні витрати, компенсація амортизації автомобілів, компенсація амортизації бурового агрегату, компенсація амортизації бурового інструменту та доліт та зарплатня буровиків... 

Я розумію, що вами керує упередженість, а не здоровий глузд: одна справа недолуго прокурорствувати, інша - мати власний досвід будівництва хоча б однієї собачої конури.

Ось чому я вважаю Ваші дописи беззмістовними.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...