Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

Роботи тимчасово на паузі до вівторка. Через обстріли профіля затримались. Та -10 завтра обіцяють. Так що з понеділка з новими силами

 

IMG_20221115_092035981.jpg

IMG_20221117_091702248.jpg

IMG_20221117_163034086.jpg

  • Лайк 17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер я поняв чого з того матерiала дорого. Так,своя продукция вона ж дешевша))

Буду вдячний вам, якщо напишите на цей "пирiг" по теплоопору по(R) хочу зрiвняти з другим мат. (пассивна однослойна стiна)

- яка товщ.утепплювача з вовнi,товщ. бетона i взагалi

FB_IMG_1616261687095.thumb.jpg.d61486a38374c1705a1af6e9813ac4c3.jpg

Змінено користувачем volkoff
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, volkoff сказал:

Тепер я поняв чого з того матерiала дорого. Так,своя продукция вона ж дешевша))

Буду вдячний вам, якщо напишите на цей "пирiг" по теплоопору по(R) хочу зрiвняти з другим мат. (пассивна однослойна стiна)

- яка товщ.утепплювача з вовнi,товщ. бетона i взагалi

FB_IMG_1616261687095.thumb.jpg.d61486a38374c1705a1af6e9813ac4c3.jpg

Це на фото система АВКом. Але я на свій будинок обрав  DieHard систему. Там немає бетону у стінах. Є металеві оциковані профиля та графітовий полістирол. Товщина стін 24-30 см. І це тільки теплий графітовий полістирол. Без бетону.

R стін близько до 10

По суті це ЛСТК. Але каркас збрається одночасно з стіновими блокими

 

 

 

 

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.11.2022 в 00:09, BugS сказал:

Это у вас линия 10кВ по участку? 10 м до дома не нужно отступать?

Будуть переносити лінію. Це тимчасова. Вірніше будуть у землю закопувати кабель.

Але я скажу у Львові є місцевий прикол. Квартальна забудова. Якщо так массів назвати, то ЛьвівОблЕнерго не буде підключати. То повинен зробити міфічний забудовник. По суті маємо може 200 ділянок у гарному місці де за 8 років 10+ будинків побудовано. Бо немає світла. Декілька будинків зробили "кооператив" з трансформатором, але в них немає зайвої потужності.

Мені як сусідам по вулиці видали ТУ на 10 кВольт підключення з трансформатором.

Тому думаємо що робити щоб отримати світло.

А пока замовив "сонячний генератор". Хотя по суті це великий бесперебійник з можливістю зараджати від 220/12 та 4х сонячних панелей. Заберу з Бучі 4 вцілівші панелі та поставлю на кришу. Як тимчасове рішення під час ремонту. А потім панелів буде набагато більше 

IMG_20221119_155750204.jpg

IMG_20221119_154917322.jpg

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Andrey-Bucha сказал:

Це на фото система АВКом. Але я на свій будинок обрав  DieHard систему. Там немає бетону у стінах. Є металеві оциковані профиля та графітовий полістирол. Товщина стін 24-30 см. І це тільки теплий графітовий полістирол. Без бетону.

R стін близько до 10

По суті це ЛСТК. Але каркас збрається одночасно з стіновими блокими

 

 

Питання.

Хочу (хз коли) навіс під авто з хозблоком. 
Чи є якійсь варіанти «тонких» стін - 5-10см?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Astrolog_ua сказал:

Питання.

Хочу (хз коли) навіс під авто з хозблоком. 
Чи є якійсь варіанти «тонких» стін - 5-10см?

 

То вам проще з металу робити якщо буде холодне приміщення

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Це на фото система АВКом. Але я на свій будинок обрав  DieHard систему. Там немає бетону у стінах. Є металеві оциковані профиля та графітовий полістирол. Товщина стін 24-30 см. І це тільки теплий графітовий полістирол. Без бетону.

R стін близько до 10

По суті це ЛСТК. Але каркас збрається одночасно з стіновими блокими

 

 

 

 

А можно ссылку у кого заказывали и примерный бюджет (на квадрат к примеру)? Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Це на фото система АВКом. Але я на свій будинок обрав  DieHard систему. Там немає бетону у стінах. Є металеві оциковані профиля та графітовий полістирол. Товщина стін 24-30 см. І це тільки теплий графітовий полістирол. Без бетону.

R стін близько до 10

По суті це ЛСТК. Але каркас збрається одночасно з стіновими блокими

Ой, "куме" й не кажiть, бо воно у вас вийде дорожче нiж iз керамiчних блокiв,(для вас може дешевше,а паропроникнiсть мат., комфорт?) Однi тiльки "швелера-двутаври" зеднаня чого стоять.  А ще внутрiшнi та зовнiшнi роботи (проблемнi) по оздобленю, в пiвтора рази дорожче буде в порiвнянi з оздобленям керамiчних стiн, де без всяких пiдготовок накидка розчiну по "маякам" i все, стiна гладка.  Я б собi iз такого мат. не будував хату, забагато "хiрша",та ще дорогу вентиляцiю потрiбно,а вона грошей стое. 

По теплоопору(R) шо при вашому полистиролi, шо у кер-блoка (2в1) однаково i роботи менше.

На фото "тест" пассивного дома з кер-бл. i рiзниця блока(2в1)"однослойна стiна" - товщина полiстирол плити.

18.jpg

image (9).png

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.11.2022 в 15:22, Andrey-Bucha сказал:

Так що з понеділка з новими силами

Какая плотность у ППС из которого изготовлена основа?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я теж чув про таку цеглу з дірками, вона має унікальні властивості біологічні і направлену паропроникність. Її застосовують у ракетобудуванні, по секрету космічні станції теж з неї. Тільки дірки мають бути точно розраховані конструктором. Ніякі інші матеріали навіть поруч не стояли.

  • Лайк 3
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

То вам проще з металу робити якщо буде холодне приміщення

Ну я бачив сендвіч-панелі: два тонких листа, між ними 5 см утеплювача… але там цінники і до війни були щось зовсім захмарні. 
 

От і питаю може є якийсь ще варіанти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, apereverzev сказал:

Какая плотность у ППС из которого изготовлена основа?

Фундамент 25 кг, стены 22 кг

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, volkoff сказал:

Ой, "куме" й не кажiть, бо воно у вас вийде дорожче нiж iз керамiчних блокiв,(для вас може дешевше,а паропроникнiсть мат., комфорт?) Однi тiльки "швелера-двутаври" зеднаня чого стоять.  А ще внутрiшнi та зовнiшнi роботи (проблемнi) по оздобленю, в пiвтора рази дорожче буде в порiвнянi з оздобленям керамiчних стiн, де без всяких пiдготовок накидка розчiну по "маякам" i все, стiна гладка.  Я б собi iз такого мат. не будував хату, забагато "хiрша",та ще дорогу вентиляцiю потрiбно,а вона грошей стое. 

По теплоопору(R) шо при вашому полистиролi, шо у кер-блoка (2в1) однаково i роботи менше.

На фото "тест" пассивного дома з кер-бл. i рiзниця блока(2в1)"однослойна стiна" - товщина полiстирол плити.

18.jpg

image (9).png

Дак я вам не пропоную.

Я як би показую як я строю нову хату для родини замість зруйнованої.

Та намагаюся знайти баланс між ціною, швидкостью та якістью

 

 

 

 

 

 

Screenshot_20221120-223148-874.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, volkoff сказал:

Ой, "куме" й не кажiть, бо воно у вас вийде дорожче нiж iз керамiчних блокiв,(для вас може дешевше,а паропроникнiсть мат., комфорт?) Однi тiльки "швелера-двутаври" зеднаня чого стоять.  А ще внутрiшнi та зовнiшнi роботи (проблемнi) по оздобленю, в пiвтора рази дорожче буде в порiвнянi з оздобленям керамiчних стiн, де без всяких пiдготовок накидка розчiну по "маякам" i все, стiна гладка.  Я б собi iз такого мат. не будував хату, забагато "хiрша",та ще дорогу вентиляцiю потрiбно,а вона грошей стое. 

По теплоопору(R) шо при вашому полистиролi, шо у кер-блoка (2в1) однаково i роботи менше.

На фото "тест" пассивного дома з кер-бл. i рiзниця блока(2в1)"однослойна стiна" - товщина полiстирол плити.

18.jpg

image (9).png

Ви краще ціну на ціх фантастічних блоків покажить. Крім того крім білого EPS є графітовий EPS з коефіцієнтом теплопровідності 0,03

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Andrey-Bucha сказал:

Ви краще ціну на ціх фантастічних блоків покажить.

Навіть не питайте) Мені на схоже питання була відповідь - навішо воно вам, якщо ви вже збудували коробку. І взагалі, хто не відноситься до секти свідків керамiчних блокiв, не отримає відповіді на це питання. Тут важлива не вартість, а віра в ідеальність технології.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, yur43 сказал:

я теж чув про таку цеглу з дірками, вона має унікальні властивості біологічні і направлену паропроникність. Її застосовують у ракетобудуванні, по секрету космічні станції теж з неї. Тільки дірки мають бути точно розраховані конструктором. Ніякі інші матеріали навіть поруч не стояли.

Навіщо та паропроникнисть? Ви дихаєте через кожу чи ніс? 

Теплий  будинок повинен бути герметичним, але з сістемою вентіляціі

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BugS сказал:

Навіть не питайте) Мені на схоже питання була відповідь - навішо воно вам, якщо ви вже збудували коробку. І взагалі, хто не відноситься до секти свідків керамiчних блокiв, не отримає відповіді на це питання. Тут важлива не вартість, а віра в ідеальність технології.

Я скажу так, технологія Die Hard дуже цікава. Можно будувати швидко, зімою тд. Та реально получаються теплі будинків.

Більшьсть коробок будується в ціні 350-450 евро за кВ.м. да в цю ціну можно "аналог" з газоблоку збудувати. Але більше часу треба. Та потім коли маєте 2 коробки, то з полістирольних блоків проще та швидче зробити фінішне облаштування. Це теж гроші

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, BugS сказал:

Навіть не питайте) Мені на схоже питання була відповідь - навішо воно вам, якщо ви вже збудували коробку. І взагалі, хто не відноситься до секти свідків керамiчних блокiв, не отримає відповіді на це питання. Тут важлива не вартість, а віра в ідеальність технології.

До речі є ще одне питання. В Європі зараз почали рахувати Footprint. Тіпу вплив матеріалів за весь час. Від виробництва до утілізаціі.

Так ось на ці фантастічни блоки щоб їх виробити йде купа енергіі та викидів СО2. Так що європейці зараз будуть ще плотніше переходити на EPS

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.11.2022 в 16:20, yur43 сказал:

я теж чув про таку цеглу з дірками, вона має унікальні властивості біологічні і направлену паропроникність. Її застосовують у ракетобудуванні, по секрету космічні станції теж з неї. Тільки дірки мають бути точно розраховані конструктором. Ніякі інші матеріали навіть поруч не стояли.

Так, i вас вместо той собачки (белка-стрелка) посадить i десь зробить дiрки "для ума-клепки" може до вас потiм дiйде, який мат.якiсний та экологiчний. 

В 20.11.2022 в 22:33, Andrey-Bucha сказал:

Я як би показую як я строю нову хату для родини замість зруйнованої.

Та намагаюся знайти баланс між ціною, швидкостью та якістью

 

Моi спiвчуття вам, але ж я хочу щоб ви не наступили знов на тi "граблi".

В 21.11.2022 в 08:47, Andrey-Bucha сказал:

Ви краще ціну на ціх фантастічних блоків покажить. Крім того крім білого EPS є графітовий EPS з коефіцієнтом теплопровідності 0,03

То по цiнi можете позвонити там(я вам писав),а якщо це вам потрiбно на весну (23рiк) то це все ще попереду,так як там цiна "нова" надходить на кiнец сiчня. Я можу пiдрахувати з той цiни яку дадуть.(а так можу сказати що коробка виходе(було торiк) дешевше нiж iз ГБ i др.мат.) I мат. весь пiдiгнаний i всi елементи утепленi i кладка "лего" без остановки. - https://www.youtube.com/watch?v=0snUXRr5FBU

 

По коефф.теплоопiр, бiлий ЕPS (R=0,033),.i був колись завозили графiт,то на армопояс перекриття -фото

А с приводу того, з чого будують нiмцi, тут якраз натрапив на цей ютуб-ролик, подивiця з 4 до 7 хвилини. -https://www.youtube.com/watch?v=OHA94sw79_s

 

018859o15.jpg

Змінено користувачем volkoff
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, volkoff сказав:

 

Моi спiвчуття вам, але ж я хочу щоб ви не наступили знов на тi "граблi".

То по цiнi можете позвонити там(я вам писав),а якщо це вам потрiбно на весну (23рiк) то це все ще попереду,так як там цiна "нова" надходить на кiнец сiчня. Я можу пiдрахувати з той цiни яку дадуть.(а так можу сказати що коробка виходе(було торiк) дешевше нiж iз ГБ i др.мат.) I мат. весь пiдiгнаний i всi елементи утепленi i кладка "лего" без остановки. - https://www.youtube.com/watch?v=0snUXRr5FBU

 

По коефф.теплоопiр, бiлий ЕPS (R=0,033),.i був колись завозили графiт,то на армопояс перекриття -фото

А с приводу того, з чого будують нiмцi, тут якраз натрапив на цей ютуб-ролик, подивiця з 4 до 7 хвилини. -https://www.youtube.com/watch?v=OHA94sw79_s

 

018859o15.jpg

а не кажеця тобі мил чіловек, шо твої кирпічі тут трохи неумесні?

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, volkoff сказал:

Моi спiвчуття вам, але ж я хочу щоб ви не наступили знов на тi "граблi".

 

 

 

Дядько, Ви й*бнулись чи тільки лізете?

Тему з початку перечитай, граблі то у тебе в сараї !

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...