Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Ця таблиця є. В мене краї листя стали коричневими і засохли. Томати поливав.

 

Ось саме для цього і використовують або 2 або 4 формулу із складчини із підвищенним вмістом калію.

Його недостача призводить до так званого крайового опіку листя, коли периметр листа стає коричневим та відсихає.

Листья то таке, це вже просто показ рослиною що їй не хватає.

Недостача калію впливає на витривалість рослини, її опір посухам або іншим негараздам природи, а саме головне на якість врожаю, його лежкість, колір та смак.

 

По томатах, перцях, огірках, баклажанах для тривалого та стабільного плодоношенния, а також для нормального росту, починаючи із початку літа та до закінчення сезону слід раз у тиждень робити підкормку із розрахунку по 30 г на відро води по 2 л під рослину - тиждень друга формула, тиждень - п"ята, тиждень друга, тиждень - п"ята.

за 2-3 тижні до закінчення сезону, рослини вершкують, обривають всі точки росту та працюють вже на визрівання всіх плодів, що до того часу зав"язались, але не визріли - або четвертою формулою, або монофосфатом калію(формула 3) у тих же нормах.

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пошукаю на місці може знайду щось з вмістом калію. В мене в дома немає зараз де тримати добрива. Я і так з будівництвом кількість техніки накупив і всі полиці зайняті. На наступний рік подумаю над купівлею водорозчинних, вже зможу в будинку тримати, зараз там я вже замучився з кімнати в кімнату все носити, а то штукатурам заважає, а потім стяжки, плитка.....

 

Добавлено через 1 час 33 минуты

Біля дому є тільки екоплант dim-sad-gorod.com/products/ekoplant-1-kg/

41% калія і 10% фосфору. Якщо я вірно зрозумів це буде 0-10-41?

Підійде як замінник? Він правда не швидкорозчинний, треба витяжку робити. Але калієвої селітри не було.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Біля дому є тільки екоплант dim-sad-gorod.com/products/ekoplant-1-kg/

41% калія і 10% фосфору. Якщо я вірно зрозумів це буде 0-10-41?

Підійде як замінник? Він правда не швидкорозчинний, треба витяжку робити. Але калієвої селітри не було.

 

Пробуйте, Вам же потрібен саме калій, а його максимально в ції тарі.

Бреге питання, наскільно воно довгограюче і чи встигне вплинути на врожай ще в цьому році. Але, якщо немає нічого іншого, то можна і це використати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пробуйте, Вам же потрібен саме калій, а його максимально в ції тарі.

Бреге питання, наскільно воно довгограюче і чи встигне вплинути на врожай ще в цьому році. Але, якщо немає нічого іншого, то можна і це використати.

Думаю зробити витяжку з цього ним пролити, щоб скоріше до коренів дійшло, плюс після продиву розчином добрив дам зверху ще води 1 л добрива і 2-3 л вода, щоб далі вглиб змити. А там пошукаю в інших магазинах калієву селітру.

Я вже змирився з тим, що пару штук Ляни я втратив. А от поруч ростуть ще поки живі томати, плюс є інші сорти з великими томатами, вони тільки зараз починають достигати і є зав'язі, а на листках поки голодування немає. Буду рятувати їх.

 

Чи довгограюче це не швидкість доставки до кореня, а швидкість засвоєння?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю зробити витяжку з цього ним пролити, щоб счкоріше до коренів дійшло, плюс після продиву розчином добрив дам зверху ще води 1 л добрива і 2-3 л вода, щоб далі вглиб змити. А там пошукаю в інших магазинах калієву селітру.

Я вже змирився з тим, що пару штук Ляни я втратив. А от поруч ростуть ще поки живі томати, плюс є інші сорти з великими томатами, вони тільки зараз починають достигати і є зав'язі, а на листках поки голодування немає. Буду рятувати їх.

Та то не така вже і проблема, щоб прямо рятувати.

Від нестачі калію кусти не повинні загнутися. Його по великому рахунку має вистачати в грунтах, йкщо та земля не завсім вбита.

Просто, якщо калія в наслідок якихось причин не достатньо для розвутку верха рослини та плодів, то рослина тяне його в першу чергу із нижніх пагонів та листів. Така кайма не формується на молодому прирості, бо то вже повна клініка.

Якщо пропали кусти, то причина скоріш всього у захворюваннях - в цьому році біда повна із грибковими. В мне теж томати гинуть.

Вчора купив Квадріс та буду пробувати оживити їх. Період очікування - 3-5 днів(3 в теплиці, 5 у відкритому грунті).

Мідний купорос та Фітоспорин не допоміг.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Калиевую селитру, как ни странно, наблюдала в Эпике....

 

Ага, как раз 1 кг разлил ее под виноград. Растворяется нормально, как действует - посмотрим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Семедольные сперва. А через неделю при пересадке и следующие за ними. Можно ножницами пополам каждый, полустресс типа:D

 

Писали про зупинку росту розсади перцю. Давно писали, але в мене було подібне в цьому році.

Правда стрес влаштовував не я,:D а якась живність, підозрюю що зайці в мене їх валом гасає, сусіду всі яблуні зимою спасли.

До вподоби їм припав саме перець, ротунда не пішла, помідори також, капусту спробували і залишили. Так от обрізані по під саме не балуй перці (залишились тільки 2-3 листки) потім пішли в такий ріст, що обігнали ротунду і вже з тижні два з плодами, деякі плоди почали темніти. Мабуть стрес дався взнаки.;)

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть стрес дався взнаки.;)

Зберегти

Перец, до речі, рослина багаторічна.

При бажанні можна викопувати та пересаджувати в якусь тару та заносити в дім, а весною знов на грядку.Ж-) Мороки багато і всі не перенесешь, але є можливість балувати родину зимою свіжим перцем.

Я ось тандир розпалив, буду гармошку мясну робити, а на одній решітці баклажани. 3 шт вирізав, 700 г, замаринував їх, порізавши скибочками, у соєвому соусі із часничком, цибулєю та кріпом. Сіль та спеції, трохи пивка живого.

Заходь;)

Змінено користувачем POZITIFF
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ось тандир розпалив, буду гармошку мясну робити, а на одній решітці баклажани. 3 шт вирізав, 700 г, замаринував їх, порізавши скибочками, у соєвому соусі із часничком, цибулєю та кріпом. Сіль та спеції, трохи пивка живого.

Заходь;)

 

Кхе-кхе, щас як повалять:lol: Здаєтся, що трьох баклажанів на кумпанию бажаючих приєднатися буде замало:lol::beer:

 

Я вчерас баклы Клоринда готовил: кружочками порезал присолил и на мангал на решетке, потом на тарелку и сверху подсолнечное масло с чесноком - ох и вкусны!

Хожу по огороду смотрю на баклы, на перец, на томаты, на острый перец и таааааааааакая меня жаба душит, что семян мало заказал на складчине:cry::lol::lol::lol:

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хожу по огороду смотрю на баклы, на перец, на томаты, на острый перец и таааааааааакая меня жаба душит, что семян мало заказал на складчине:cry::lol::lol::lol:

Скажите, пожалуйста, а что сейчас на виноградном за определение ассортимента очередной "последней" мини-распродажи?

И еще попутно вопрос: на виноградном в этих складчинах имеют право участвовать все зарегистрированные или все таки есть ограничения по кол-ву сообщений (у меня 0 и я некоторые сообщения в теме не могу читать...регистрация с 2012г)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите что может біть с адбрикосой, как будто корка на некоторіх плодах

 

[ATTACH]517744[/ATTACH]

Последствия монилиоза, уже на плодах.

 

Добавлено через 1 минуту

Скажите, пожалуйста, а что сейчас на виноградном за определение ассортимента очередной "последней" мини-распродажи?

И еще попутно вопрос: на виноградном в этих складчинах имеют право участвовать все зарегистрированные или все таки есть ограничения по кол-ву сообщений (у меня 0 и я некоторые сообщения в теме не могу читать...регистрация с 2012г)

Могут участвовать все.

Ассортимент всё что желаете, то и пишете - Виктор посмотри, что можно быстро организовать и разослать.

Меня больше интересует складчина на средства защиты растений и стимуляторы роста.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня больше интересует складчина на средства защиты растений и стимуляторы роста.

Читаю сейчас эту тему, тоже интересует (достала эта бадяга в магазинах). Но как то напрягают :D

Скрытый текст (5 сообщений необходимо, у Вас 0):

Вы не имеете достаточных прав видеть скрытые данные, содержавшиеся здесь.

и куча спасибок под ним :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю сейчас эту тему, тоже интересует (достала эта бадяга в магазинах). Но как то напрягают :D

и куча спасибок под ним :)

В чем проблема написать 5 сообщений, например в этой теме;)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня больше интересует складчина на средства защиты растений и стимуляторы роста.

А что планируете обязательно-обязательно брать? Может и мне такое надо, а я не знаю :D

Спасибо большое за консультацию по абрикосу. Было. Стало. На фото видно новый прирост. И новых пятен я не наблюдаю. А ткните (пожалуйста) носом в табличку по сезонным обработкам :rolleyes:

IMG_20160612_193211.thumb.jpg.2169453c631a9749bad7e5f07d335403.jpg

IMG_20160716_114142.thumb.jpg.f10b9713a1a88d0836d0361acee479df.jpg

IMG_20160716_114208.thumb.jpg.db83424b845eb5f74396aba662ae33f4.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что планируете обязательно-обязательно брать? Может и мне такое надо, а я не знаю :D

Спасибо большое за консультацию по абрикосу. Было. Стало. На фото видно новый прирост. И новых пятен я не наблюдаю. А ткните (пожалуйста) носом в табличку по сезонным обработкам :rolleyes:

Так а что хоть помогло?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а что хоть помогло?:D

:D Двукратная обработка бордосской смесью. И

Попробуйте смешать нитроамофоску и амиачную селитру(или карбамид) 1:1 и внести в приствольный круг, заделать в землю и пролить хорошо.

Думаю на такие саженцы как у Вас достаточно будет общего смешанного веса +/-150 г.

Обработки были 20 и 27 июня. И подкормка. А уже 2-3 июля было видно новый здоровый прирост. И прошлые листья набрали нормальный зеленый цвет.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чем проблема написать 5 сообщений, например в этой теме;)

Ой, у Вас тут намного комфортнее :) Утром зашла в ту тему...а там грубят :( Модераторы, правда, за пару часов почистили, но осадочек остался :D

Спасибо за атмосферу и советы :rolleyes:

И еще наберусь наглости спросить про Селект Топ и Антихрущ (пишут что Селект могЁт все (почти как Антихрущ)). Есть смысл брать только Селект Топ...мне для борьбы с корневыми вредителями? Или Антихрущ лучше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите, пожалуйста, а что сейчас на виноградном за определение ассортимента очередной "последней" мини-распродажи?

И еще попутно вопрос: на виноградном в этих складчинах имеют право участвовать все зарегистрированные или все таки есть ограничения по кол-ву сообщений (у меня 0 и я некоторые сообщения в теме не могу читать...регистрация с 2012г)

А в чому проблема написати тих 5 постів?

Функція закривання постів від тих хто не пише існує на багатьох форумах. І в принципі вірна. На то він і форум, щоб на ньому писати, обмінюватись досвідом. ;) І навіть просто поставлене запитання, на яке дадуть відповідь це також обмін досвідом.

До речі ціна в складчині по насінню за штуку? Я вірно зрозумів суть?

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі ціна в складчині по насінню за штуку? Я вірно зрозумів суть?

Зберегти

За 10 шт(томат, огірок, перец, баклажан), як правило, або за 0,5-1 г мілкосімянки(морква), 100 г(горох, кукуруза). Там все написано.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Александр, подскажите пожалуйста, что подхватил мой виноград, а то я в болячках еще не сильно разбираюсь. Неделю назад листья были чистые, а теперь такая бяка. Т.к. кусты у меня молодые и плодов еще нет жахнул вчера Ридомил+Тиовит Джет. Уже потом прочел в соседней теме Ваше сообщение, что в такую жару Тиовитом можно пожечь листья... :o

Брызгал уже под вечер, будем надеяться, что пронесет...

И второй вопрос: в начале сезона лоза довольно хорошо пошла в рост, коронки были загнуты как положено. Сейчас заметил, что коронки выпрямились и рост остановился, у соседей плети по 3 метра, а у меня метра 1,5 от земли. Напомните, пожалуйста, чего не хватает кусту при таких симптомах. А то помню был где-то пост на эту тему, но информации так много, что в голове все не задерживается, а записывать все не успеваю.

Сори за многобукв... :beer:

 

Калиевую селитру, как ни странно, наблюдала в Эпике....

 

Вчера купил и обработал по листу деревья и томаты. Искал кальциевую по совету Александра, но ни в одном из мне известных магазинов в округе ее нет, нужно будет в складчине заказать.

IMG_20160717_190845.thumb.jpg.0e591fc39fc216137b772a6f471ad838.jpg

IMG_20160717_190904.thumb.jpg.e409b1c537a1300317254b61967a60c1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще наберусь наглости спросить про Селект Топ и Антихрущ (пишут что Селект могЁт все (почти как Антихрущ)). Есть смысл брать только Селект Топ...мне для борьбы с корневыми вредителями? Или Антихрущ лучше?

Селект Топ, насколько мне известно, берут в основном для обработки клубней посевной картошки. И колорадов нет практически до самого цветения. Просто так проливать им против грунтовых вредителей сильно дорого. Есть подешевле проепараты, та же Актара. Или Антихрущ, или Антижук.

 

Добавлено через 3 минуты

Вчера купил и обработал по листу деревья и томаты. Искал кальциевую по совету Александра, но ни в одном из мне известных магазинов в округе ее нет, нужно будет в складчине заказать.

Еще есть в остатках калиевая и кальциевая селитры в складчине.

Сегодня забираю мешки с новой почты, на следующей неделе уже буду рассылать. Израильское качество за вполне вменяемые деньги.

 

Добавлено через 1 минуту

Александр, подскажите пожалуйста, что подхватил мой виноград, а то я в болячках еще не сильно разбираюсь. Неделю назад листья были чистые, а теперь такая бяка. Т.к. кусты у меня молодые и плодов еще нет жахнул вчера Ридомил+Тиовит Джет. Уже потом прочел в соседней теме Ваше сообщение, что в такую жару Тиовитом можно пожечь листья... :o

Похоже Милдью.

Ридомил должен снять. температура падает, думаю и Тиовит негативных последствий не даст.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перец, до речі, рослина багаторічна.

При бажанні можна викопувати та пересаджувати в якусь тару та заносити в дім, а весною знов на грядку.Ж-) Мороки багато і всі не перенесешь, але є можливість балувати родину зимою свіжим перцем.

Я ось тандир розпалив, буду гармошку мясну робити, а на одній решітці баклажани. 3 шт вирізав, 700 г, замаринував їх, порізавши скибочками, у соєвому соусі із часничком, цибулєю та кріпом. Сіль та спеції, трохи пивка живого.

Заходь;)

 

До речі, не тільки перець рослина багаторічна, а і томати. Ось у мене в грудні місяці, чисто випадково, серед кімнатних вазонів зійшла рослина томатів і я посадив саджанець в пятилітрове відро. Вже в кінці лютого ми насолоджувалися смаком томатиків-черрі (саме ними виявилися ці помідори). Благополучно помідор ріс до травня місяця на підвіконні, аж поки я не виніс його надвір. Після цього кущ став плодоносити наче скажений і тепер на ньому висять китиці маленьких томатиків (черрі), одні зелені, інші вже стиглі, ну, і цвіт все ще присутній...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі, не тільки перець рослина багаторічна, а і томати. Ось у мене в грудні місяці, чисто випадково, серед кімнатних вазонів зійшла рослина томатів і я посадив саджанець в пятилітрове відро. Вже в кінці лютого ми насолоджувалися смаком томатиків-черрі (саме ними виявилися ці помідори). Благополучно помідор ріс до травня місяця на підвіконні, аж поки я не виніс його надвір. Після цього кущ став плодоносити наче скажений і тепер на ньому висять китиці маленьких томатиків (черрі), одні зелені, інші вже стиглі, ну, і цвіт все ще присутній...

Це ще не багаторічність, тре зиму пережити;)

Перец, навіть як скине листя та перестоїть у вазоні зиму, навесну почне нарощувати листья по всьому стовбуру. А томат?:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...