Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

10 часов назад, yukon сказал:

Колір не важливо

Прима України, Динька, Слава України, Вальок, Бравісімо, Ізюмський Мускат, Клубнічний, Подарунок Несветая.

Змінено користувачем POZITIFF
  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене поряд ростуть чотири сорти, один шикарний, а інші весь час хворі. ((

В цьому році навіть став прискати, але пофіг, все лист з одіумом, ягідки як у Вовіка, обірвали з онукою все хворе листя, виявляється, що і стійкий виноград потерпає.

що робити не знаю, але мабуть буду корчувати цю лозу, хімію можу купити і в супермаркеті.

правий сусід, що без хімії не будеш мати нічого.

дякую за пораду прикрити грона. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.07.2023 в 11:33, POZITIFF сказав:

Лише пасинки видаляти, щоб лоза наростала в довжину.

Вибачте, будь ласка, я в спільноті виноградарів лише з цього року, і то наші паростки виногради десь 50 см висотою. Скажіть, що таке пасинки і де їх видаляти? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене питання і пропозиція.

Питання: 

Я додаю зараз Мівену ред по листу. Але додаю на деревах, які не плодоносять цього року (у нас це яблуні), або відплодоносили (черешні). Нещодавно прочитав, що реп це для стимулювання плодів. Відтак два питання: Чи варто на тих деревах, які не плодоносять, переходити одразу на Мівену осінь? І чи можна Мівеною ред обробляти помідори - вони у нас ще не квіти?

Пропозиція:

Мені особисто (може і ще комусь тут) було б надзвичайно помічним мати календарик хоча б орієнтовний з усіма стадіями обробки для дерев та для винограду. Звичайно, ця інформація є в Інтернеті, але часто вона не дуже коректна, часткова, неповна, тощо. А хотілось би систематизувати. Тому що я дуже сподіваюся і на наступний сезон мати можливість смикати Олександра розпитуваннями - а чим обробити зараз? А тепер? 

Принагідно дуже дякую за допомогу. Наші рослини кілька років "спали", а як виявилося, всілякі болячки просто не давали їм рости.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@POZITIFF Доброго дня, підкажіть будь ласка чим зараз удобрювати молодий виноград, він без плодів, Універсал, Грін або Ред? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Oce@n сказал:

Не показує фото

Мабуть якісь проблеми з завантаженням фото на форум.

На фото пальцем показую прищеплений пасинок, що росте з пазухи основного листа.

IMG_20230731_105832_903.thumb.jpg.cb57deddc27143f3dbede366457a11e8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, jordano сказал:

@POZITIFF Доброго дня, підкажіть будь ласка чим зараз удобрювати молодий виноград, він без плодів, Універсал, Грін або Ред? 

Краще Гріном. Але вже час думати над визріванням лози.

Через тиждень буде переходити на осінню формулу поступово.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Oce@n сказал:

Чи варто на тих деревах, які не плодоносять, переходити одразу на Мівену осінь?

Якщо приріст достатній, можна вже працювати над його визріванням та підготовкою до зими.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, POZITIFF сказав:

Якщо приріст достатній, можна вже працювати над його визріванням та підготовкою до зими.

 

Це означає використовувати Мівену осінь?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Oce@n сказал:

І чи можна Мівеною ред обробляти помідори - вони у нас ще не квіти?

Якщо немає квітів на томатах до цього часу у відкритому грунті, то певно вже не встигнете зібрати і плоди.

Якщо є зелені плоди, то працюю Гріном, як тільки перший томат починає окрашуватися, переходжу на Ред.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Oce@n сказал:

Це означає використовувати Мівену осінь?

Так, Осінь від Мівени. Або від інших виробників з подібною формулою.

Або МФК.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго ранку! 

Почало підсихати листя. 

Найбільше на персику:

IMG_3812.thumb.JPG.a806df39a8467d767f21e1ca257badc6.JPG IMG_3813.thumb.JPG.8dbc5fd7b06999b7882470d809528f9c.JPG

Також на черешні:

IMG_3809.thumb.JPG.0bf2e70e9f885f7aee8ec19f0c404876.JPG IMG_3810.thumb.JPG.3598fe73b9121d215ee7c83b6200e377.JPG

і на винограді:

IMG_3807.thumb.JPG.f217b59e1b6ab1dbef6f179ceab796de.JPG IMG_3808.thumb.JPG.747d5216e08a9e2abbd57dc9b01fd942.JPG

 

Це щось одне і те ж? Чим можна лікувати?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старість листочків? Бо це ж молоді саджанці, особливо персик і виноград. Вони посаджені цього року

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Oce@n сказав:

Старість листочків? Бо це ж молоді саджанці, особливо персик і виноград. Вони посаджені цього року

Посаджені хоч і цього року, але до осені наближаємось.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саша, можно Вашіх рекомендацій?

Щодо ожини. Цього року обрізала молоді пагони на висоті 1,2-1,5 м. Так вони мені бокові наростили вже десь 0,6-0,8 м. Їх теж треба вкоротити? на яку довжину? а пасинки не попруть?

Я так бачу, ожина запрограмована кінцем пагона дістати землі: без різниці чи то головне стебло, чи то бічні. Природа, інстинкти...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, voglya сказал:

Щодо ожини.

Я вирощую центральних 3-4 пагони на заміщення, видаляючи з них всі бокові.

Бувало що центральні виростали по 6 і більше метрів. Якщо немає де розмістити 6 метрів, то пагін можна скрутити кільцем та навесні так кільцем і повісити на шпалеру.

Бокові всі видаляю, бо з ними взагалі буде ліс суцільний, не буде провітрювання нормального, а, відповідно, хвороб і гнилі буде хоть відбавляй.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, POZITIFF сказал:

Я вирощую центральних 3-4 пагони на заміщення, видаляючи з них всі бокові.

Бувало що центральні виростали по 6 і більше метрів. Якщо немає де розмістити 6 метрів, то пагін можна скрутити кільцем та навесні так кільцем і повісити на шпалеру.

Бокові всі видаляю, бо з ними взагалі буде ліс суцільний, не буде провітрювання нормального, а, відповідно, хвороб і гнилі буде хоть відбавляй.

Тобто Ви ніяк довжину центральних пагонів не стримуєте?

До цього я її розмножувала і давала верхівці вкоренитися, інші підрізала - залишала пагони метра з 2-2,5. Бічні виростали тільки наступного року. Цьогорічний врожай мені подобається. Але, мені здається, цей рік "ягідний", тобо добрий врожай на і малину, і на ожину, і на порічку та ін. Або просто у нас це їх 5 рік і вони наростили "виробничу потужність".

Ну, зробила як зробила! Буду мати експеримент та, сподіваюсь, досвід.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.08.2023 в 00:07, voglya сказал:

... Але, мені здається, цей рік "ягідний", тобо добрий врожай на і малину, і на ожину, і на порічку та ін....

Погляд з боку. В мене наприклад для агрусу кожен рік "ягідний." А смородина й порічки в цьому році трохі гірше вродили ніж зазвичай. Малина в мене нарешті виросла й тому рік "ягідний", але я майже впевнений що в подальшому кожен рік буде таким. Лохину тільки но посадив на весні, тому поки що незрозуміло коли для неї почнуться "ягідні" роки та чи почнуться взагалі... А в цілому ягоди по-перше значно корисніше фруктів й вирощувати їх мені дуже подобається - мізерний клопіт у порівнянні з будь чим іншим.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...