Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект Sezamek в Ямельні

donpedro

Рекомендовані повідомлення

Drosselbeere,

Дякую за схему. Думав що у варіанті із девятиметровими плитами можна буде обійтись без стовба. Треба буде думати що буде краще (дешевше). Зробити стовб + перемичку і короткі плити, чи без стовба і перемички і довгі плити над вітальнею/їдальнею. Ну або Ваш другий варіант довгу масивну перемичку і знову ж короткі плити. Я ще думаю над дизайнерським рішенням, щоб забрати верхню частину стіни прилеглої до сходів між сходами і вітальнею. Так візуально б збільшилась вітальня і на сходах би так стіни не "давили" візуально. В штатному варіанті піднімаючись по сходах буде враження, що входиш в тунель :(. Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere,

Дякую за схему. Думав що у варіанті із девятиметровими плитами можна буде обійтись без стовба. Треба буде думати що буде краще (дешевше). Зробити стовб + перемичку і короткі плити, чи без стовба і перемички і довгі плити над вітальнею/їдальнею. Ну або Ваш другий варіант довгу масивну перемичку і знову ж короткі плити. Я ще думаю над дизайнерським рішенням, щоб забрати верхню частину стіни прилеглої до сходів між сходами і вітальнею. Так візуально б збільшилась вітальня і на сходах би так стіни не "давили" візуально. В штатному варіанті піднімаючись по сходах буде враження, що входиш в тунель :(. Що скажете?

 

Цілком реально і 9 метрові, як автокранівник в свому дуже далекому минулому скажу :D, шо то не проблема, коли є відповідний автокран чи нормальний підїзд, щоб зменшити виліт стріли.

Головне не забутись тут порахувати монолітний пояс )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

первое что я убрал так это гараж из дома, это однозначно он там не нужен тем более в таких размерах. лучше с боку пристроить или вообще сделать отдельно с навесом.

 

Добавлено через 5 минут

Цілком реально і 9 метрові, як автокранівник в свому дуже далекому минулому скажу , шо то не проблема, коли є відповідний автокран чи нормальний підїзд, щоб зменшити виліт стріли.

 

никто же не говорит что не реально, повторюсь еще раз, зачем применять 9 м плиты, не вижу ни одного плюса. одни только минусы: цена, сложность доставки, сложность монтажа, нагрузка ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere,

Ще раз все обдумав. До Вашого першого варіанту, він найпрстіший повинен бути у втіленні. Хіба що для втілення моєї задумки щоб забрати стіну між сходами і вітальнею ту перемичку доведеться продовжити до протилежної стіни і очевидно підперти її ще одним стовбом. Ну це як варіант :). Загальні розміри будинку всерівно ще не кінцеві і можна буде їх точніше підігнати під стандартні розміри плит перекриття. А щодо гаражу , вірніше місця стоянки автомобіля бо в такому варіанті його неможна називати гаражом згідно вимог наших стандартів яа сказав мені місцевий архітектор, то всетаки хочу його в периметрі будинку, глобальними ремонтами авто там не буду займатись, так що місця (ширини) повинно бути мені достатньо. Хоча яму б зробив там. Для візуального контролю підвіски і не більше.

Ящо у когось будуть ще якісь пропозиції по проекту, то буду дуже радий вислухати. От наприклад думали-думали з дружиною але так і не придумали де б зробити кладову для кухні на першому поверсі :(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

donpedro, я вам отписался в личку, прочтите внимательно. по поводу стандартов и вашего местного архитектора я не понял. прислушайтесь по поводу гаража, не делайте его в доме, сделайте дом для себя, а не для железяки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere,

Прочитав ще в понеділок але всетаки від кофігурації з гаражем не відмовлюсь. Наразі проект всім окрім кладови для кухні задовільняє. І ще, сусід вже побудувався і живе в новому будинку, так у нього спочатку проект був з величезною вітальнею на першому поверсі, але в останній момент перед будівництвом він передумав і замість вітальні збудував гараж і зараз каже що так найкраще, от тільки так як це не початковий проект був, то у нього вхід в гараж тільки з вулиці. На рахунок не гараж а місце стоянки автомобіля, то мені це сказав архітектор в архітектурному відділі райдержадміністрації. Хотіли свої послуги запропонувати але у них всі проекти повністю з цегли отож я відмовився. Але вони дали наводку на фірму яка будує з ГБ. От у них і планую замовляти проект, але як говорив раніше вони пропонують внутрішні стіни будувати з цегли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Робота з проектантом у нас в самому розпалі. Вже маємо початкові ескізи. Отож буде у нас підвальне приміщенні. Сауна (турецька), кімната відпочинку, котельня для ТТ котла та інших сантехнічних причандалів (парапетний газовий котел буде на першому поверсі), майстерня, кладова з пониженою температурою та кімната загального призначення (прохідна). Кладову в партері всетаки вдалось зробити хоч і не зовсім зручний вхід у неї. Там ж і буде стояти газовий котел. Також зробили додатковий гардероб поряд з тамбуром. Висоту колінчатих стін плануємо 1400мм, кут даху ~40грд. Висоту стін першого поверху 2700мм. Підлога гаражу -400мм. Стіни з ГБ 375мм. Вузол з вент. каналами трішки складний чи дивний виходить :(, але думаю терпимо. З дивного на даний час тільки товщина балки і двох колон 400х400 і 380х380 відповідно як намене занадто. Ця балка з прольотами 2100 і 2300 підперта колонами всього тримає одну сторону ряду плит ПК довжиною 3800мм . У мене в квартирі наприклад балка В250хШ450хД2500 тримає плити 6500 і 5500 на два боки.

Підвал.pdf

1 поверх виправлений.pdf

план мансардного поверху.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Drosselbeere,

Прочитав ще в понеділок але всетаки від кофігурації з гаражем не відмовлюсь. Наразі проект всім окрім кладови для кухні задовільняє. І ще, сусід вже побудувався і живе в новому будинку, так у нього спочатку проект був з величезною вітальнею на першому поверсі, але в останній момент перед будівництвом він передумав і замість вітальні збудував гараж і зараз каже що так найкраще, от тільки так як це не початковий проект був, то у нього вхід в гараж тільки з вулиці. На рахунок не гараж а місце стоянки автомобіля, то мені це сказав архітектор в архітектурному відділі райдержадміністрації. Хотіли свої послуги запропонувати але у них всі проекти повністю з цегли отож я відмовився. Але вони дали наводку на фірму яка будує з ГБ. От у них і планую замовляти проект, але як говорив раніше вони пропонують внутрішні стіни будувати з цегли.

 

Якщо вам в кайф нюхати все бздо, що йде від машини (у вас легка чи важка форма токсикоманії), то хазяїн-барин... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Якщо вам начхати на себе, то подумайте хоча б про інших - справа не в зручності для ср*ки, щоб не пройти зайві два метри, а у здоров'ї, якого таке рішення ані вам, ані членам вашої родини не додасть...

 

Краще зробити на місці гаража додатково кабінет/спальню/спортзал/щось інше (будете старше, оціните, коли не треба буде туди-сюди стрибати по поверхах або якщо передбачається, що у будинку буде жити хтось похилого віку).

 

На першому поверсі не завадило б, думаю, передбачити місце для мінімальної душової кабіни (для гостей, наприклад, якщо плануєте їх приймати).

 

ЗИ: ще раз перечитайте теми

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=126602

 

і

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=11064

 

Допомагають не ставати на граблі ;)

 

Про сауну в підвалі відгуки, здається, у більшій темі теж були...

Змінено користувачем Ter
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вам в кайф нюхати все бздо, що йде від машини (у вас легка чи важка форма токсикоманії), то хазяїн-барин... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Ми вже вище писали,що це не обговорюється.Спальні на 2 поверсі. І

будинок ми будуєм для себе,а не для гостей.Так що все підбирали під свої потреби,для гостей є готелі.І чому це хамам не можу бути в підвалі,якщо не важко киньте ссилку!?дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вам в кайф нюхати все бздо, що йде від машини (у вас легка чи важка форма токсикоманії), то хазяїн-барин... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Якщо вам начхати на себе, то подумайте хоча б про інших - справа не в зручності для ср*ки, щоб не пройти зайві два метри, а у здоров'ї, якого таке рішення ані вам, ані членам вашої родини не додасть...

 

Краще зробити на місці гаража додатково кабінет/спальню/спортзал/щось інше (будете старше, оціните, коли не треба буде туди-сюди стрибати по поверхах або якщо передбачається, що у будинку буде жити хтось похилого віку).

 

На першому поверсі не завадило б, думаю, передбачити місце для мінімальної душової кабіни (для гостей, наприклад, якщо плануєте їх приймати).

 

Ось цитата з тої теми про гараж в будинку:

У меня запаха нет. Гараж в доме, так как участок по фасаду узкий (18 м) и сбоку пристраивать гараж нет места.

 

От жилых помещений отделяет бюджетная китайская входная дверь. Вентилятор принудительный. Запахов не бывает. Машина в гараже работает максимум 20-30 сек. Открыл ворота, завел, выехал. Чего ей там маслать в гараже?

 

Думаю питання по гаражу зняті... А переробити гараж в щось інше завжди пізніше можна буде, якщо припече. А саме бажання тримати машину в теплому гаражі, це після експлуатації машин протягом 17-ти років на даний час із стоянкою на вулиці... Отож досвід є, так що вибір на користь теплого гаражу цілком свідомий. І ще, щоб машина не смерділа треба її тримати в хорошому стані...

Душ у нас в цоколі запланований. Та й гості у нас думаю чисті будуть приходити... :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось цитата з тої теми про гараж в будинку:

 

нахрена гараж шириной в 3200? или это для мопеда? при этом в нагрузку целый подвал еще.

и тут же вопрос - зачем в гараже высота 3100.

 

Добавлено через 59 секунд

Думаю питання по гаражу зняті...

 

думаю не...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нахрена гараж шири"ной в 3200? или это для мопеда? при этом в нагрузку целый подвал еще.

и тут же вопрос - зачем в гараже высота 3100.

 

Добавлено через 59 секунд

 

 

думаю не...

 

Ширше не виходить, та й ширина як в оригінальному польському проекті. Значить так задумано. Для стоянки легковика достатньо. Висота 3100 бо так вже вийшло відносно перекриття першого поверху. Ну не робити ж через це різнорівневу мансарду. А так якісь полички можна під стелею поробити і утеплення мінватою висоту не зїсть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам проект скоріше за все буду окремо замовляти бо на сайті продавця ціну вважаю завищеною (700Є).

От нехочем ми платити 4000 гр.тим більше що на сусідій діляні будуються і там одна глина,вода глибоко.

Саме так. Вже теж провів аналогії по ніку . :)

Підійшли ми до етапу проектування будинку… Знайшли фірму яка займається проектами і будівництвом (нас цікавить тільки проектування). За проект вони запросили 5к грн.

 

Перепрошую, можливо я й помиляюся, але за непрямими ознаками на родину багатих людей/олігархів ви аж ніяк не схожі…

 

Є купка питань, які я б задав собі/порадив би вам задати одне одному/собі особисто:

 

- Кошти відповідні маєте на все будівництво чи більшу його частину/вартість усього цього усвідомлюєте/якщо усвідомлюєте, то чи зможете за ті кошти, що зараз тримаєте у руках, завершити почате до логічного фініша плю ще й дещо на життя залишиться (можете не відповідати на ці інтимні питання у прямому ефірі – це суто питання, які ви маєте з жінкою розглянути і одне одному дати на них відповідь)?

 

- Вартість утримання своєї "мрії" за нинішніх цін на енергоносії прикидали?

Те ж саме, але у випадку поступового або раптового багаторазового "покращення"/доведення цін на енергоносії до рівня Європи?

 

За потреби платити податок на нерухомість "по-дорослому" (який я, впевнений, доведеться платити, бо наша бидломаса буде мукати й далі, замість того, щоб робити печеню з кролів), як у Європі, у яку всі рвуться, і т.п. зможете тягнути цей будинок?

 

Те ж саме, але у випадку втрати роботи, травми/хвороби/втрати годувальника і т.п.?

 

- Про автономність свого будинка думали (у випадку довготривалого відключення світла, газу, того й іншого)?

 

Чи буде у цьому випадку мати сенс безпонтово (IMHO) опалювати ваші гараж, щоб авто, бодай, не змерзло (вивести машину/прогріти у холодному гаражі дешевше, ніж постійно опалювати гараж - ліпше ці гроші витратити на себе)/підвал з хамамом (який без електрики працювати не буде на відміну від тої ж бані/сауни на дровах)?

 

Може є сенс не діяти на догоду забаганкам/ потреблядським шаблонам, а подумати, що завтрашній день може бути ну зовсім не райдужним (ваші чотири кімнати можна спокійно розташувати на тій площі, яку займає у вас перший поверх, та й ділянка дозволяє...)?

 

І чому це хамам не можу бути в підвалі,якщо не важко киньте ссилку!?дякую.

 

З посилань – так одразу ж не знайду. Основні проблеми – зайва вологість у приміщеннях такого типу (і необхідність у заходах з осушення/хорошій системі вентиляції) і приміщення, які будуть більшість часу простоювати, але опалювати їх потрібно плюс дехто жалівся тут, на форумі, про те, що не все гаразд було щоправда, із сауною, у підвалі (сам вивчав цю тему кілька років тому, бо була думка у себе в підвалі втулити сауну, та передумав – хай краще буде окремою будівлею)...

 

І ще, щоб машина не смерділа треба її тримати в хорошому стані...

Щоб машина не смерділа (вихлопні гази й хімія, пане дотепнику), треба її не заводити/не прогрівати або пересісти на велосипеди (що багатьом нам за нинішньої тенденції до "покращень" погрожує вже дуже скоро) чи ходити пішки… До того ж, доки самі не спробуєте/не занюхаєте, доводи інших вам будуть до самої лампади.

 

По ширині гаража (мало - вам вже люди пояснили (тупо поставте машину, відбийте прямокутник, встроміть дрючки натягніть мотузки і походіть-подивіться, чи зручно вам буде обходити машину і не обтирати її чистим одягом і т.п.) і висоті (багато - навіть для буса із парусом високо).

 

PS. Прошу сприймати питання не як наїзд/намагання зазирнути у кишеню/повчити жити, а суто у філософському аспекті...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, питання дуже слушні. Усіх ми їх уже собі задавали. Все нормально. Так ми не олігархи і це одна з причин вибору невеликого проекту. Грубо двісті квадратів не повинно бути складно опалити, додатково розраховую на твердо-нахрена гараж шириной в 3200? или это для мопеда? при этом в нагрузку целый подвал еще.

и тут же вопрос - зачем в гараже высота 3100. котел. Електроенергія також може економно використовуватись, наприклад освітленням діодними лампами. Очевидно треба буде заморочуватись акумуляторами та інверторами. По сауні, хамам один з найпростіших видів саун. Використовує штатне водяне опалення + парогенераторів. Просушка відбувається просто, вимиканням парогенератора і увімкненням того опалення + примусова вентиляція. По коштах, на даний час є тільки на коробку яку ми плануємо розмазати на три роки (цоколь, перший поверх з перекриттям, мансарда з дахом). А далі буде видно. Жити маємо де. Дасть Бог потрохи будемо відкладати на будівництво... Головне влізти в бійку як тут на форумі кажуть .

Підкажіть краще люди добрі якусь прогу щоб я ту балку з колонами прорахував для перепровірки конструктора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть краще люди добрі якусь прогу щоб я ту балку з колонами прорахував для перепровірки конструктора.

 

скажите, зачем обращаться к конструктору, если его перепроверять да еще и не имея квалификации. ИМХО если есть сомнения в принятом решении то вы в праве потребовать расчет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы в праве потребовать расчет

Дякую за пiдказку. Скористаюсь.

 

 

еще хотел спросить, что это и как вы планируете брать такой барьер ???

Проектант забув сходинку там "намалювати" , ще й замiсть двох вiкон в гаражi мав одне залишити. Забудькуватий вiн, треба його вивiряти. Сходинка насправдi одна, промiжна мiж двома рiвнями. 200мм багато але не критично. Верхнiй рiвень - плитне перекриття цоколю, потiм сходинка на армопоясi а потiм вже пiдлога гаражу. Все маэ вийти достатньо компактно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сходинка на армопоясi а потiм вже пiдлога гаражу.

Тобто буде розрив армопоясу? Я так розумію, що армпояс десь 200 мм висотою, стільки саме й сходинка. Так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто буде розрив армопоясу? Я так розумію, що армпояс десь 200 мм висотою, стільки саме й сходинка. Так?

Нi, армопояс буде 300мм, панель з пiдлогою 300мм (це рiвень 0-я(нуля)), а рiвень гаражу -400мм, тобто -100 мм нижче армопоясу. Тобто по воротах буде потоншення армопоясу з штатних для всього будинку 300 мм до 200 мм. От i все. Це все моя цiль яку я в якостi завдання ставлю проектанту. Навiть рiшення вузлiв йому викладаю, i все це завдяки Вам, тобто форуму.

Випереджуючи питання навiщо АП 300мм скажу, а тому що стiни цоколю висотою будуть всього в три блоки ФБС. Хочу вийти на висоту цоколю 2100 мм. Цiлком достатньо для експлуатацii. З чотирма блоками ФБС вийшло б 2500-2600 , для мене занадто високо як для пiдвального примiщення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ми не олігархи і це одна з причин вибору невеликого проекту. Грубо двісті квадратів не повинно бути складно опалити

Електроенергія також може економно використовуватись, наприклад освітленням діодними лампами.

Очевидно треба буде заморочуватись акумуляторами та інверторами. По сауні, хамам один з найпростіших видів саун. Використовує штатне водяне опалення + парогенераторів. Просушка відбувається просто, вимиканням парогенератора і увімкненням того опалення + примусова вентиляція. По коштах, на даний час є тільки на коробку яку ми плануємо розмазати на три роки (цоколь, перший поверх з перекриттям, мансарда з дахом). А далі буде видно. Жити маємо де. Дасть Бог потрохи будемо відкладати на будівництво...

 

 

Лампочки - то фігня. Основне підготовка гарячої води і опалення.

 

"Намальні пацани" по сусідстві зруйнували печі/груби, поробили закриті системи на пластикових трубах і примусовою циркуляцією плюс модні котли з електронікою (які не працюють, коли електрики немає і вимушені зараз врубати генератори при відключеннях)... Що буде, коли відключення будуть тривалими? Бензин закінчиться і його не буде де взяти? Аж нічого хорошого.

 

Хамам на електриці - теж безпонтова цяцька, яка без електрики теж не працює (на відміну від російської лазні чи сауни на дровах)...

 

Зайві приміщення, які періодично використовуються, зараз теж немає сенсу мати/постійно обігрівати (бо то лихо грошам, яких у вас, до речі, ще немає, і щоб заробити які потрібно ой як багато часу).

 

PS. При середній температурі у доларів з 500 за квадратний метр - 200 метрів, худо-бідно, то 100 тисяч доларів, або майже 2 мільйони на сьогодні. А по факту - буде більше, бо ви в багатьох речах, вибачте, баран (сам не дуже далеко від вас втік, але живу у приватному будинку 8 років і зі свого малого досвіду можу дещо сказати).

 

Через 3 роки, якщо інфляція буде йти такими темпами, може бути й 6 й 60...

 

Якщо у вас прибуток у валюті і значній, то вам не дуже страшно, а якщо у гривні, то простий підрахунок залишку у кишені і можливого прибутку з урахуванням інфляції і форс-мажорів, можливо протверезить вас, щоб потім лікті не гризти (проектом все й закінчиться).

 

Я б орієнтувався на дещо менше. Ось таке, наприклад:

 

www.archeton.com.ua/proekt-doma_1322_obshcheye-opisaniye

 

чи ось таке

 

omatalo.ee/majad/omatalo-101-13/ (з деякими змінами).

 

або ще ЗНАЧНО менші варіанти.

 

Не маючи всієї суми на руках, я б зараз поостерігся розкидати гроші на всілякі авантюри. Я бачу на горизонті ще одну недобудовану коробку, а скоріше цоколь (в мене по вулиці в радіусі 50 метрів від будинку 3 таких приклади, в радіусі 500 метрів, ще як мінімум зо півсотні). Авжеж, що дай бог, щоб воно було не так, але чудеса на світі, на жаль, трапляються рідко...

 

Чи може ви просто бажаєте будуватись весь залишок свого життя, у всьому собі відмовляючи (бо ваша коробка за три роки, то тільки відсотків зо 30 усього будівництва), а результатом буде непридатна для життя незавершена коробка і марно витрачене життя, яке у вас одне???

 

PS2. Дивіться у бік ЗНАЧНО меншого будинка з використанням альтернативних матеріалів (та ж солома, легкий саман і т.п., на які плюються профі, але які успішно використовували, використовують і будуть використовувати прості смертні, і які, що головне, недорогі - приклади є і доволі успішні навіть на цьому форумі).

 

Також слід пам'ятати про те, що головне не тільки будинок збудувати, але й подальша його експлуатація і придатність до життя за будь-яких катаклізмів/змін у країні (тобто, максимальне утеплення і автономність плюс все це за суму, яка буде підйомною для вас).

 

Поки що все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ter

Ви знаэте, вже неоднаразово себе постфактум критикував, що занадто низько ставив "планку" . Життя вчить. Завжди треба дивитись у перед з оптимiзмом. А до самого будiвництва зараз ставлюсь як до хоббi. Будуватись теж хочу максимально сам i розраховуючи тiльки на себе. Думаю час покаже.

 

Добавлено через 11 минут

Я б орієнтувався на дещо менше. Ось таке, наприклад:

 

Ключове слово "Я" тобто Ви. Я не Ви отож у мене своi уявлення i переконання. I навыщо мены наприклад будинок площею у звичайнiсiньку квартиру? Уявлення про особняк у кожного своi. Комусь i 300 квадратiв буде мало. I ще декылька думок власних. Навыщо окремо стоячий гараж, це ж дорого, окремий фундамент, окремий дах? Коли все разом - це ж дешевше. Навiщо менi окремо стоячий пiдвал? Тут я попадаю на якусь додаткову 1000уэ i маю на порядок зручнiший пiдвал. В цю рiзницю окремий пiдвал взагалы не влiзе. Тут треба дивитись на все в комплексi.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ter

Ви знаэте, вже неоднаразово себе постфактум критикував, що занадто низько ставив "планку" . Життя вчить. Завжди треба дивитись у перед з оптимiзмом. А до самого будiвництва зараз ставлюсь як до хоббi. Будуватись теж хочу максимально сам i розраховуючи тiльки на себе. Думаю час покаже.

 

Добавлено через 11 минут

 

 

Ключове слово "Я" тобто Ви. Я не Ви отож у мене своi уявлення i переконання. I навыщо мены наприклад будинок площею у звичайнiсiньку квартиру? Уявлення про особняк у кожного своi. Комусь i 300 квадратiв буде мало. I ще декылька думок власних. Навыщо окремо стоячий гараж, це ж дорого, окремий фундамент, окремий дах? Коли все разом - це ж дешевше. Навiщо менi окремо стоячий пiдвал? Тут я попадаю на якусь додаткову 1000уэ i маю на порядок зручнiший пiдвал. В цю рiзницю окремий пiдвал взагалы не влiзе. Тут треба дивитись на все в комплексi.

 

Декілька будівель можна розтягти у часі, а на "Титанік" доведеться відслюнявлювати папірці одразу ж... Проблема в тому, що шире одного місця не розчахнешся, а за все "у комплексі" ви можете з такою легкістю говорити лише у випадку, коли у вас є на все це є гроші, яких у вас зараз банально немає, щоб довести ваш "Титанік" хоча б до етапу накритої коробки з вікнами, а перспективи їх надходження непевні...

 

На землі значна частина життя в теплу пору року відбувається на вулиці, а ви думаєте, що будете сидіти у хоромах весь час і нічого не робити (як у квартирі). До того ж, зайві квадратні метри потрібно прибирати, опалювати/охолоджувати (що з кожним роком стає і ставатиме все дорожче і дорожче), періодично підремонтовувати, а з деякого часу ще й податок на нерухомість доведеться платити по-повній. Краще мати те, що конче необхідно для життя, без викрутасів, а не "много, да дурного"...

 

Планки - у кожного свої, але цілі треба ставити реальні, бо в результаті виходить, що "дурень думкою багатіє" або "збудував мужик льох і здох".

 

За результатами завершеного на цей сезон з місяць назад ремонту віранди і будівництва сарайки для дрів і садового реманенту (без фундаменту, на сваях), які затягли на майже 5 тисяч доларів і з яких лише 1/3 прийшлася на оплату робіт, а решта - матеріали (нічого дуже дорогого, самі дорогі матеріали - біля 12 квадратів плитки по 300 грн. і церезитівський клей для неї), я б про 1 тисячу зверху на цоколь говорити не наважувався...

 

PS. Ми всі думаємо, що будемо вічно молодими, успішними і здоровими, а насправді воно зовсім не так. Скільки вам років?

 

Скільки ви зможете мобілізувати для першого етапу (без втрат для родини) і скільки вам часу потрібно, щоб відкласти (незалежно від курсу), наприклад, 10 тисяч долларів за допомогою родичів чи самостійно (а таких етапів у вашому випадку буде не один)?

 

Наскільки впевнено ви відчуваєте себе на своїй роботі/у своїй сфері діяльності (це щодо можливості продовження фінансування)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ter

На всi цi питання зобовязуюсь вiдповiдати починаючи з осенi наступного року. Выдразу пысля завершення першого етапу, а саме цоколю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Навыщо окремо стоячий гараж, це ж дорого, окремий фундамент, окремий дах?

 

1. у вас не гараж, ссылки на польских архитекторов не катят. но если вы найдете такой, запаркуете там машину и дальше у вас выйдет использовать все двери что напланировали и при это вы скажете что это удобно - вопрос сниму :D 3.2м это сарайчик будет. вы перестанете туда заежать после 1-го раза, который случится ее до завершения стройки. у себя кстати именно поэтому и строю гараж в доме что гаражом он будет на 5-10%, а на 90-95% - кладовка/сарай/мастерская, которые мы посчитав просто решили не строить ни сейчас ни в перспективе. в гск у меня гараж 360 - маловато.

 

2. В отдельностоящем будет проще фундамент, тоньше стены и неутепленная кровля. Цена не аргумент это 100%. Я не делал отдельно потому что берегу землю для других целей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ter

На всi цi питання зобовязуюсь вiдповiдати починаючи з осенi наступного року. Выдразу пысля завершення першого етапу, а саме цоколю.

 

Казав сліпий - побачимо... :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...