Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект Sezamek в Ямельні

donpedro

Рекомендовані повідомлення

Тоже сталкивался с подобной проблемой!

Посмотри здесь www.megastroyka.com.ua/forum_cat2.php?forum_cat2=10

 

Этот форум вчера создан был ), там 3 темы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зорієнтуйте мене будь ласка по котловану. Обєм грунту буде приблизно 260м3. Чи справиться з цим трактор типу Білорус , скільки часу для нього це займе (днів тобто робочих змін) і скільки це буде коштувати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

берите jcb или подобный и не мучайте себе голову.за 1-2 дня сделает, тут еще нужно учесть вывоз, вывозил 2мя машинами и недалеко, получалось почти без простоя.

 

цены разные по регионам, у нас на смены например никто не договаривается, котлованы считают на кубы, по 35 за куб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

loader,

Вивозити у мене не треба буде, 1\3 землі піде на зворотню засипку, а 2\3 розрівняю на ділянці. У мене ділянка з підйомом 2.3 град. Трішки перед будинком майбутнім підніму рівень грунту. У нас за куб восени було біля 27грн., як зараз незнаю. Але з такими обємами сума вийде колосальна. Десь бачив що якщо відразу на зміну брати,то ніби дешевше. Треба тоді шукати по місцю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Чому показано спирання проміжної площадки тільки на 2-і стіни, нема армування ступені. Зробіть воно з 6А240 грошей не стоїть.

Не зовсім вірно з точки зору праці конструкції анкерування арматури поз.6 12А400 в проміжну площадку. Не подобається верхній вузол.

 

Коліром показав що мав на увазі

696582273_3.thumb.jpg.6e36b5db4c5fa8eb3633842110455d60.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне вот тоже не нравиться армирование (защитный слой, шаг арматуры...), такое впечатление, что бездумное копирование какой то работы. Соглашусь с sashkaa, что не понятное опирание промежуточной площадки на две стены, еще не понимаю логики, площадка 150 мм, а марш в сечении 100 ??? какую роль выполняет 16 арматура? и самое веселое это отдельные стержни, особенно отгибы поз. 3, 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sashkaa,

Drosselbeere,

 

Чому показано спирання проміжної площадки тільки на 2-і стіни,

Такий вже проект Sezamek. Там дуже цікавий марш між площадкою і мансардою. Ніби висить в повітрі ще й на собі стіну несе (від гаражу).

 

Не зовсім вірно з точки зору праці конструкції анкерування арматури поз.6 12А400 в проміжну площадку. Не подобається верхній вузол.

Наскільки зрозумів (я не конструктор), що ця нижня арматура працює тільки на середині маршу, а по краях тобто при заході в площадку та на балку на рівні підлоги фактично не працює, отож не особливо важливо. Хоча спитаю конструктора про Ваш варіант (червоний).

 

 

мне вот тоже не нравиться армирование (защитный слой, шаг арматуры...)

Крок арматури очевидно розраховувався від її необхідної кількості. Чи тут є очевидні порушення? Захисний шар нижній як на мене 20мм достатньо, взяти наприклад готові рішення плит перекриття типу ТЕРІВА. А от верхній 15мм малувато, хоча діі тепла (вогню) не передбачається, тай волога туди проникати не буде, це ж сходи...

 

еще не понимаю логики, площадка 150 мм, а марш в сечении 100 ??? какую роль выполняет 16 арматура?

Думаю товщина площадки 150мм якраз продиктована тим, що площадка опирається всього на дві стіни (такий вже проект), тобто щоб рознести верхню і нижню арматури для проходження по навантаженню. Також і по 16й арматурі, цими шістьма стержнями я так бачу організована внутрішня балка.

 

Прикріплю сюди ще план першого поверху, там видно що плити перекриття опираються на балку із двома опорами, одна в районі кухні, а друга на початку маршу, це у нас зміна відносно оригінального проекту.

Також два скріни візуалізації для ясності ситуації. Візуалізацію робив сам і не все вдалось ідеально, так що зробіть поблажку :).

1-й поверх виправлений.pdf

Viz1.thumb.jpg.37de4f96fb49f72210a75dd5f5f206cf.jpg

Viz2.thumb.jpg.5c758d471756ab74bb101e3a8ea4a882.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sashkaa,

Drosselbeere,

 

 

Такий вже проект Sezamek. Там дуже цікавий марш між площадкою і мансардою. Ніби висить в повітрі ще й на собі стіну несе (від гаражу).

 

 

Наскільки зрозумів (я не конструктор), що ця нижня арматура працює тільки на середині маршу, а по краях тобто при заході в площадку та на балку на рівні підлоги фактично не працює, отож не особливо важливо. Хоча спитаю конструктора про Ваш варіант (червоний).

 

 

 

Крок арматури очевидно розраховувався від її необхідної кількості. Чи тут є очевидні порушення? Захисний шар нижній як на мене 20мм достатньо, взяти наприклад готові рішення плит перекриття типу ТЕРІВА. А от верхній 15мм малувато, хоча діі тепла (вогню) не передбачається, тай волога туди проникати не буде, це ж сходи...

 

 

Думаю товщина площадки 150мм якраз продиктована тим, що площадка опирається всього на дві стіни (такий вже проект), тобто щоб рознести верхню і нижню арматури для проходження по навантаженню. Також і по 16й арматурі, цими шістьма стержнями я так бачу організована внутрішня балка.

 

Прикріплю сюди ще план першого поверху, там видно що плити перекриття опираються на балку із двома опорами, одна в районі кухні, а друга на початку маршу, це у нас зміна відносно оригінального проекту.

Також два скріни візуалізації для ясності ситуації. Візуалізацію робив сам і не все вдалось ідеально, так що зробіть поблажку :).

 

Тоді у вас не вірно запроектовано армівання. Несучі у вас 2 марші яки спираються в рівні перекриття та на 1ну стіну в межах площадки. арматура по більший стороні площадки є розподільною (распределительной) Якщо так то товщини 100 мм. буде недостатньо. І да спитайте конструктора чи рахував він на зибкість сходи. Я би ці сходи вирішив би трошки інше.

 

Да по виділеному у вас не все так просто з армуванням. Арматура не може відгинатись куди захотілось. Є правила анкерування, написані в рекомендаціях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

арматура по більший стороні площадки є розподільною (распределительной) Якщо так то товщини 100 мм. буде недостатньо

Товщина площадки 150мм а не 100.

Я би ці сходи вирішив би трошки інше.

Опишіть будь-ласка як Ви б це зробили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товщина площадки 150мм а не 100.

 

Да я про марш, він у вас при таких умовах несучій. 100 мм. мало для такої розр. схеми. Спитайте у констр. розр. схему сходів. Зусилля в опорн. вузлах. Монолітні сходи не є прост. конструкцією.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 мм. мало для такої розр. схеми. Спитайте у констр. розр. схему сходів. Зусилля в опорн. вузлах. Монолітні сходи не є прост. конструкцією.

Конструктор каже, що все розраховано і все нормально. По арматурі сказав що конструкцію в даному випадку треба варити, а не скрутками. Тому без анкерування. Хоча думаю не завадить зробити випуски з армопоясів і додатково до них заанкеруватись.

 

To All

Підкажіть люди добрі як змінити заголовок моєї теми. Бо вже якось не пасує назва "Потрібна допомога по плануванню ділянки і вибору типу фундаменту". Хотілося б вже щось типу "Проект Sezamek в Ямельні" :) як у інших форумчан з власними темами по будинках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструктор каже, що все розраховано і все нормально.

якщо все нормуль і розраховано, то хай надасть розрахункову схему. в мене й досі не співпадає картинка першого поверху і плану сходів, да і не розумію яку стіну тримають сходи, тим паче перегородки другого поверху повинні тримати перекриття

 

Добавлено через 1 минуту

To All

Підкажіть люди добрі як змінити заголовок моєї теми. Бо вже якось не пасує назва "Потрібна допомога по плануванню ділянки і вибору типу фундаменту". Хотілося б вже щось типу "Проект Sezamek в Ямельні" :) як у інших форумчан з власними темами по будинках.

 

так ту пишіть адмінам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не розумію яку стіну тримають сходи

Пару постів вище я прикріпляв візуалізацію на якій видно про яку стіну я говорю.

attachment.php?attachmentid=420120&d=1425925093

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гляньте на фундаментну подушку (пятУ). На неї будуть встановлюватись ФБС 400мм. Мені особисто не подобається використання поперечної арматури діаметром 12мм. Вона ж по ідеї коструктивна, а не робоча. Сумарно по довжині її більше виходить ніж робочої повздовжньої. Як думаєте, можна її замінити на 8мм арматуру?

2080821666_.JPG.3b4145224d0bc82560e2eaeb1b93a8c1.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гляньте на фундаментну подушку (пятУ). На неї будуть встановлюватись ФБС 400мм. Мені особисто не подобається використання поперечної арматури діаметром 12мм. Вона ж по ідеї коструктивна, а не робоча. Сумарно по довжині її більше виходить ніж робочої повздовжньої. Як думаєте, можна її замінити на 8мм арматуру?

 

Вона робоча, в фундаменті не можна використовувати менше 10-ки згідно з нормативами. Залишайте

В вашому випадку робоча арматура по короткій стороні, розподільна по довшій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

donpedro, определитесь вы строите по проекту и без. лучше обсуждение с конструктором, если у него нет аргументов, то какой смысл от такого проекта. обсуждать конструктивное решение, не имея полной не возможно. если арматура в поперечном направлении выполнена как распределительная, то можете заменить даже на 6А240 или катанку 6,5
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
В планах фундамент з блоків ФБС.Чи існує необхідність стягувати блоки ФБС на кутах арматурую чи катанкою?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Підскажіть!!! Залили ленту 60 см висотою 20 см.Поклали 3 ряди блоків.( плит перекриття ще не має)Чи можна зробити гідроізоляцію,утеплити і підсипати глиною хочаб 1,5 ряда блоків? Чи існує ризик,що мокра глина( якщо впаде дощ) може поламати блочний фунламент?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи існує ризик,що мокра глина( якщо впаде дощ) може поламати блочний фунламент?

 

 

Да существует, особенно когда после засыпки начинаются сильные ливни, а грунты слабосвязанные. В этом случае обычно обратную засыпку делают после того как на фундамент из ФБС блоков уложено тяжелое жб перекрытие.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да существует, особенно когда после засыпки начинаются сильные ливни, а грунты слабосвязанные. В этом случае обычно обратную засыпку делают после того как на фундамент из ФБС блоков уложено тяжелое жб перекрытие.

 

А можна хоча б перший ряд блоків засипати,викопана яма і неможливо ставити опалубку на армопояс?

Змінено користувачем jara
а
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна хоча б перший ряд блоків засипати,викопана яма і неможливо ставити опалубку на армопояс?

 

Думаю, что можно.

 

Если фундамент в низком месте предусмотрите небольшую обваловку (чтобы не текла вода в котлован).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Будем заливати армопояс,є можливість взяти додаткові 2 куба. Хочемо ще залити підлогу в підвалі.Грунт глина.Має бути підлога по грунті. Підскажіть можна залити 5 см бетоном,щоб вирівняти нерівності.А вже потім плівка,пінопласт,плівка і розчин.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будем заливати армопояс,є можливість взяти додаткові 2 куба. Хочемо ще залити підлогу в підвалі.Грунт глина.Має бути підлога по грунті. Підскажіть можна залити 5 см бетоном,щоб вирівняти нерівності.А вже потім плівка,пінопласт,плівка і розчин.

Назначение помещения в подвале?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...