Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

З останніх повідомлень видно, що лише декілька чоловік пропонують вихід з ситуаці , дорого газу, реста просто скиглить про те що, все погано. Халявного вирішення проблеми не буде. Я наприклад з 1 квітня не користуюсь газом. Зараз роблю два теплових насоси, для опалення осінь-весна та рекуперативного нагріву ГВС. Вихід завжди є. Багато моїхз знайомих встановили твердопаливні котли, прості без наворотів, і палива вистачає. Треба тільки руки прикласти. Так квартирним мешканцям це не потрібне, більшість ТЕЦ виробляють теплову енергію як побічний продукт при виробництві єлектроенергії. Але ії продають як корисний продукт. В багатоквартирних будинках ніхто не дбає про єнергозбереження, бо все що поза квартирою їх не обходитиь.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

давайте ще розглядати портативні ядерні реактори (умовно)

 

ми говоримо про звичайні котли для пересічного українця в звичайному будинку...а не промислові установки з фільтрами за 100500грн і всім решта

 

більшість українців проживає в квартирах і їх більше трубує не вартість куба газу для побутових котлів , а вартість опалення , тому тема, яка обговорюється, досить важлива...І державою в цьому напрямку нажаль нічого не робиться....

А от якраз для приватників видаються кредити і компенсаціїї при купівлі енергозберігаючих товарів і як я почитав у відповідній темі, форумчани досить жваво цією програмою користуються..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ми говоримо про звичайні котли для пересічного українця в звичайному будинку...а не промислові установки з фільтрами за 100500грн і всім решта

 

Більша половина насселення проживає у багатоквартирних будинках а тому хибна думка вважати що котельня поруч на біомасі шкідлива для здоров,я.

 

Ящо у домогосподарства стоїть бюджетний пелетний котел або ТТ - я б не рекомендував спалювати агропеллети чи брикети із соломи і лушпиння сонячника... - якщо звичайно є бажання користуватись котлом 10-15 і більше років

 

Добавлено через 9 минут

більшість українців проживає в квартирах і їх більше трубує не вартість куба газу для побутових котлів , а вартість опалення , тому тема, яка обговорюється, досить важлива...І державою в цьому напрямку нажаль нічого не робиться...

 

Єнергоаудит вже почали проводити, ставити лічильники на тепло...

 

Пройде деякий час і буде плаваюча ставка для добре утеплених, будинків з ізоляцією і неутеплених - як тільки мешканці неутеплених будуть платити в 1,5-2 рази більше за опалення - настане час подбати за утеплення та єнергозбереження

Все має регулюватися ринком

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройде деякий час і буде плаваюча ставка для добре утеплених, будинків з ізоляцією і неутеплених - як тільки мешканці неутеплених будуть платити в 1,5-2 рази більше за опалення - настане час подбати за утеплення та єнергозбереження

Все має регулюватися ринком

Мы только установили единый тариф, и снова плавающий? - только коррупции больше. Неутеплённое помещение и так больше расходует.

Другое дело - [бесплатно] провести энергоаудит, показать выгоду, по кредитной программе выполнить утепление..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

давайте ще розглядати портативні ядерні реактори (умовно)

 

Та да, какие-то оторванные от реальности люди... :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та да, какие-то оторванные от реальности люди... :o

 

мне кажется это те, кто кричит о грабительских тарифах, оторвались от суровой реальности и не понимают, что вокруг ситуация кардинально изменилась и теперь нужно думать как экономить , оптимизировать и проводить мероприятия по энергосбережению.. Это действительно будет действенно в отличии от воя о высоких тарифах, который ничего не сможет изменить...

 

Кто это первым осознает, первым начнет экономить, а кто продолжит жаловаться так и будет платить и бежать за паровозом..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та да, какие-то оторванные от реальности люди... :o

 

Вы же не далекий от строительства человек...

Скажите мне тогда пожалуйста, сколько израсходует газа кирпичный завод для обжига за сезон / или сколько газа идет на обжиг 1тыс. кирпича.

Почему за все должен платить потребитель/застройщик?

 

Добавлено через 16 минут

мне кажется это те, кто кричит о грабительских тарифах, оторвались от суровой реальности и не понимают, что вокруг ситуация кардинально изменилась и теперь нужно думать как экономить , оптимизировать и проводить мероприятия по энергосбережению.. Это действительно будет действенно в отличии от воя о высоких тарифах, который ничего не сможет изменить...

 

Кто это первым осознает, первым начнет экономить, а кто продолжит жаловаться так и будет платить и бежать за паровозом..

 

Сергей, те кто хотел - уже давно перешли на альтернативу

Я в доме в котором сейчас живу поставил пеллетник ОПОП два года назад

На Август планирую во втором доме поставить пеллетник ТОБИ - мало места в котельне

ГВС пока от газового котла - дойдут руки - поставлю гелеевую установку для нагрева воды

 

Дайте возможность людям поныть и хаять местных чиновников, правительство и еще найти тысячу других факторов виновных во всех негараздах.

 

Если говорить о пром. маштабах - некоторые агрохолдинги уже давно перешли на биомассу и биогаз собственного производства - отапливают своим же топливом птичники, свинофермы и сушат зерно или используют пар для производственных нужд, а у кого есть биогазовая установка - делают для себя еще и эл. или продают по зеленому тарифу - им уже не страшны веерные отключения или скачки тарифов.... А такие как Укрланфарминг, Мрия и т.п. только то и делают что бегают и просят о реструкуризации долгов - оч. похоже на стратегию наших правительств во все времена.

А те развернули российский газ из границы с ЕС назад в Украину, продержались две теплые зимы и кричат о покращеннях - можно подумать что газ из ЕС бесплатно поступает...

 

Утепление и замена окон даст ну скажем 20 ну 30% экономии.

Если говорить о энергетической независимости - надо учиться использовать местные возобновляемые биорессурсы - а это инвестиции в свои же рабочие места на заготовку, переработку, транспортировку...

 

Заготовка щепы

- для комунальщиков

- для пром.

- для небольших хоз.

Котельни на биомассе

- LINKA - теплоцентраль 5МВт солома

- тепличное хозяйство - 1,2МВт - тепличное хозяйство - солома Змінено користувачем Viks
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от якраз для приватників видаються кредити і компенсаціїї при купівлі енергозберігаючих товарів

 

та що Ви таке кажете...

 

ну не вірю я ..не вірю, що наша довбана держава щось так дасть напівхалявно

 

Добавлено через 1 минуту

Дайте возможность людям поныть и хаять местных чиновников, правительство и еще найти тысячу других факторов виновных во всех негараздах.

 

ще б сказали, де взяти 100500грн на ці "іграшки"..по типу новомодних "супер" котлів і іншого приладдя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Утепление даст ну скажем 20 ну 30% экономии.

Если говорить о энергетической независимости - надо учиться использовать местные возобновляемые биорессурсы - а это инвестиции в свои же рабочие места на заготовку, переработку, транспортировку...

Ну да, бизнесу нужно совместить свиноферму с кирпичным заводиком + биореактор.

Но, давайте вернёмся к приватному лицу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще б сказали, де взяти 100500грн на ці "іграшки"..по типу новомодних "супер" котлів і іншого приладдя

 

Если нет желания кредитоваться

У вас есть знакомые кто занимается бусами из ЕС или перевозчики? Или кто возит быт.технику

Закажите им пеллетник - в ЕС многие поставили тепловые насосы и добротные котлы по 3-5-8 лет часто отдают за 500-800евро

Только не спрашивайте меня где взять 1 тыс. евро

 

Добавлено через 23 минуты

.

Но, давайте вернёмся к приватному лицу.

 

В Израиле на домах ставят черные емкостя для нагрева воды... дешего и на пол-года а может и дольше решение

У нас смешенный климат

Нужны гибридные решения - у каждого подход индивидуальный

Вон некоторые эл. отапливают дом за 4т грн в год

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та що Ви таке кажете...

ну не вірю я ..не вірю, що наша довбана держава щось так дасть напівхалявно

 

та насправді ви ні в що не вірите, навіть в себе....це ваша особиста проблема..не забруднюйте людям мізки нею..

 

Я кілька днів тому зайшов для цікавості почитати тему про кредити в фінансовій гілці, так багато людей вже і по другому разу йдуть за цими кредитами і компенсаціями..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...или сколько газа идет на обжиг 1тыс. кирпича.

Почему за все должен платить потребитель/застройщик?

 

Вы, конкретнее вопрос сформулируйте, пожалуйста. Что именно Вам не нравится? То, что кирпич обжигают газом, или то, что конечный потребитель оплачивает и себестоимость и хотелки продавца?

 

И эта, к проектированию промоборудования я отношения не имею.

Сергей, те кто хотел - уже давно перешли на альтернативу

 

Наверное все таки те кто мог/может, а не те кто хотел/хочет. Просто нужно определиться, мы здесь ситуацию по стране в целом обсуждаем или только про успешных? :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в доме в котором сейчас живу поставил пеллетник ОПОП два года назад

 

еще 2 года назад я очень скептично относился к пеллетникам и ко всем твердотопливным котлам в качестве экономии, но современные реалии полностью изменили мое мнение.

Сейчас у кого нет денег на пеллетники рассматривают просто твердотопливные котлы нашего производства с большой камерой загрузки или так называемые "длительного горения", их установка по бюджету гораздо выгоднее...

Для особо ленивых я советую не заморачиваться дровами, а покупать древесные брикеты, поначалу по цене кажется это дорого, но если потопить и сравнить со стоимостью дров и их непонятными объемами при покупке,то брикеты выглядят достаточно выгодно... Плюс ко всему брикеты не так засоряют котел и имеют прогнозированную влажность..

 

У кого есть ТТ отопление и электроотопление заказывают системы автоматического переключения с твердого топлива на электроенергию на ночь и назад после окончания действия ночного тарифа..

Есть реализованные такие же задачи, но уже между газом и электрикой..

 

В этом году все больше запросов на тепловые насосы воздух-вода, которые позволяют отапливать небольшие дома при небольшом выделенном количестве киловат...Но это варианты не для бедных...

 

ЗЫ Кто хочет уже сейчас экономит, кому вокруг все мешают, так и будет жаловаться и ждать манны от следующей спасительной власти пока наконец не поймет, что жаловаться бесполезно и примкнет к первым.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не дасть наша дуржава нікому нічого даром, там чиновників скільки, що бюджет невстигає наповнюватись, як його вже розтягли. Тому потрібно надіятися на себе. Я по життю не переношу чиновників і начальників, тому працюю сам на себе. Утеплити приватний будинок не дуже складно, просто потрібно ставати та робити. Державі на народ просто начхати. Коли я проводив опалення мідними трубами, то крутили у виска, коли утеплював кришу пінопластом у 2001 році, також не могли зрозуміти навіщо те сміття на дах. Тепер не можуть збагнути як кондиціонер може обігрівати будинок. Тут як у туалеті - все в ваших руках. У мене знайомий 6 років назад встановив піролізний котел батькам, 1200 ойро віддав, зробив станок для заготвлі дров. Односільці насміхалися, газ тоді був геть дешевий.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еще 2 года назад я очень скептично относился к пеллетникам и ко всем твердотопливным котлам в качестве экономии, но современные реалии полностью изменили мое мнение.

 

Я в 2005 первый раз увидел ТТ котел на дровах у друга под Вильнюсом - там еще был бункер и какая-то подача, мог гореть до недели на одной загрузке - на вопрос зачем ТТ почему не газ?

Ответ был сл. что мол газ провести оч. дорого, а топить им еще дороже

Литву Газмяс прижал ценами как только те вступили в ЕС

У него спареный гаражами дуплекс - в гараже и хранил дрова - два камаза на сезон - покупал летом

Сейчас наверное он бы поставил пеллетник - но если дрова есть и они оч. дешевые - можно и дровами топить

 

Брикеты как и пеллеты калорийнее

В ЕС брикеты практически стоят столько же сколько дрова - многие камины топят брикетами - меньше золы...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ответ был сл. что мол газ провести оч. дорого,

 

Вот это самое главное условие для выбора НЕ газового котла. А если Уже есть газ - все остальное - как бы сказать по одесски - понты для соседа

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З останніх повідомлень видно, що лише декілька чоловік пропонують вихід з ситуаці , дорого газу, реста просто скиглить про те що, все погано.

Ви серйозно вважаєте що збирання по посадках пластику то є супер класна ідея???? :o:o:o

В останніх повідомленнях говорилось про гасання посадками і збирання пластику. Але навіть якщо піти діалогом далі, то говорилось про гасання тими ж посадками і збиранням сухостою. Я звичайно крепко вибачаюсь, але мені здається що треба думати не в яку посадку за гілками гайнути, а як на дрова заробити. Але мабуть у вас дещо інша точка зору.

Хоча я не дивуюсь. Я бачу зараз на форумі є багато людей які вважають, що треба будинки будувати до 60 квадратів. Хоча загалом треба думати не тільки як тратити менше, а значно більше думати як заробляти більше.

В багатоквартирних будинках ніхто не дбає про єнергозбереження, бо все що поза квартирою їх не обходитиь.
А все тому, що якщо вкласти гроші і утеплитись, то сума в платіжці буде та сама. ;)

Я ще рік назад казав, що ціна має бути одна для всіх, а не 5 ринкових цін. Тоді мені писали що ТКЕ то є гуртовий покупець:o і тому в центральних котелень газ мусить бути дешевим, а в приватників тільки європейська ціна- тільки хардкор:flag1:. Тепер щось я адептів субсидій і дешевого газу для котелень не бачу в цій темі. ;)

Зараз треба встановити в усіх будинках лічильники тепла, тоді люди і утеплюватись будуть.

 

Загалом рішення має бути комплексним. Просто сказати біомаса наше все це навіть не смішно.

Можна замінити теплотраси знизивши витрати в них ( а можна тариф підняти ;) ). Можна в садках, школах, лікарнях поставити котельні, відключившись від центральних. І тим самим відкинувши втрати в дірявих теплотрасах. До речі в нас це роблять. А от на чому ця котельня, то вже десяте запитання, десь можна теплові насоси втулити, а десь енергосистеми не дозволять. Десь можна і біомасу підвозити, якщо вона не в жилому масиві. А от наприклад котельня яка в нас в міськраді і ще пара поруч в принципі на біомасі не дуже, підвезення проблематичне дим в історичній частині міста не дуже класно, а електрика не підійде, системи не витримають і будинки не утеплиш в принципі. Я б подивився що б сказали в ЮНЕСКО якщо б Університет ватою, або пінопластом заліпити, а вікна з дерева на МП енерго ефективний замінити. Як думаєте скільки часу знадобилось би щоб з списку світової спадщини вилетіти?

 

Тому в кожному конкретному варіанті треба підходити індивідуально. І в нас є райцентри які перейшли на біомасу, вірніше дрова.

А от питання чому такі переходи в центральних котелень не масові дуже цікаві. Може тому що на газі простіше бюджети пилити????

Зберегти

 

Добавлено через 4 минуты

та що Ви таке кажете...

 

ну не вірю я ..не вірю, що наша довбана держава щось так дасть напівхалявно

 

Поки ви не вірите. Я взяв 7ми камерні вікна за ціною 5ти камерних. Якщо б брав 5ти камерки то просто б зекономив, але я захотів більш ефективних вікон. То може варто перестати не вірити і просто скористатись програмою?????

Зберегти

 

Добавлено через 7 минут

Брикеты как и пеллеты калорийнее

В ЕС брикеты практически стоят столько же сколько дрова - многие камины топят брикетами - меньше золы...

Є варіант податкових пільг для тих хто випускає якісні пелети-брикети, які відповідають нормам. Просто щоб знизити вартість. Хоча б на 5 років пільги дати, щоб стало вигідним підприємства відкривати. Так як нижча ціна = більший попит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я взяв 7ми камерні вікна за ціною 5ти камерних

8 стекол? чи то ви маєте на увазі профіль? на фоні склопакету що 7 що 10.

 

 

Університет ватою, або пінопластом заліпити

ви товщину тих стін бачили? як думаєте чому там більше метра? І дверей там чомусь двоє та більше, правда другі постійно відкриті. Ми колись , під час навчання в університеті, рахували енергозаощадження на прикладі встановлення простої пружини для закривання дверей у підїзді, то там термін окупності, за рахунок енргозбереження менше тижня. Ми навіть лінуємся зробити у власному будинку найпростіші речі самі. Зимою часто показують як обурені мешканці багатоповерхівок скаржаться на те що сніг під підїздом не чистять, а самим взяти лопату що заважає? Теж саме й з утепленням, коли в піїзді немає дверей, розбиті вікна сходах, ніхто не поремонтує, всі чекають когось. Таке і в державі, все що за дверима оселі, нікого не цікавить. Теж саме сміття, про яке так зачепило декого, якщо його не викидати на узбічча, а в спеціальні контейнери, то його потім можна спалити на заводі і зробити електрику. Але ні ми звеземо його в велику купу, яка буде горіти місяць, і на рівні мера міста, будемо скигли , що влада нічого не робить (приклад Львова). Отакий бардак у нас в державі. І це починається з кожного громадянина. Я дивлюся на своїх сусідів, яки постійно пьють горілку, ніде не працюють, і отримують субсидію- правильно навіщо працювати якщо нахаляву уряд протопить. І таких половина населення. Навіщо тим хто не працює давати субсидію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке і в державі, все що за дверима оселі, нікого не цікавить.

Вот именно.

Имеем то,чего заслуживаем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Израиле на домах ставят черные емкостя для нагрева воды... дешего и на пол-года а может и дольше решение

В Израиле нет систем отопления. В самый холодный период догреваются кондеями.

У нас смешенный климат

Ага. Полгода отопительный сезон. :)

 

Наши керманычи сами не заинтересованы в какой-либо энергоэффективности и альтернативных видах топлива, потому как им нужно сбывать газ населению по максимально возможной цене.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Наши керманычи сами не заинтересованы в какой-либо энергоэффективности и альтернативных видах топлива, потому как им нужно сбывать газ населению по максимально возможной цене.

 

Достатосно посмотреть биографию министра єнергетики и можно догадаться о перспективе развития єнергоотрасли до следущих парламентских виборов

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 стекол? чи то ви маєте на увазі профіль? на фоні склопакету що 7 що 10.

 

Профіль звісно. Пакет 4і 16 4 16 4і. Але профіль також роль грає. Чи може і 3 камери супер класно?

 

Добавлено через 5 минут

Достатосно посмотреть биографию министра єнергетики и можно догадаться о перспективе развития єнергоотрасли до следущих парламентских виборов

 

Достатньо зрозуміти що владі є сенс продавати дорогий газ і ПОБІЛЬШЕ. Заодно маючи профіт ще й з субсидій. І тоді стає зрозуміло яка перспектива в енергозбереження.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, тема все же не о альтернативке в том или ином виде, а о ЦЕНЕ на ГАЗ, о ее соответствии реалиям.

Вот в блоке Аляка развернутый вариант приводившейся уже здесь таблицы о стоимости газа в различных странах www.dowjones.com.ua/2016/06/24/интересная-табличка-о-газе/

Интересно послушать аргументы сторонников, сорри, наших "рехформ" в нг-секторе.

Опять же без кавычек не получается, типо про "справедливые" главное, - "рыночные" цены. :o

Телевизор vs логика и цифры (наш украинский вариант). Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Viks, тема все же не о альтернативке в том или ином виде, а о ЦЕНЕ на ГАЗ, о ее соответствии реалиям.)

извините, но это вы сами так трактовали название темы?

 

ЗЫ В чем смысл обсуждать справедливость этого тарифа если это в принципе ни на что не повлияет, просто от нечего делать?

Мы же не на заседании Кабмина или НКРЕ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чем смысл обсуждать справедливость этого тарифа если это в принципе ни на что не повлияет, просто от нечего делать?

 

Групповая психотерапия.

Оно поругаешь-и легче.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...